PDA

View Full Version : Kadro Numarası Vermek

bearyn
18.Eylül.2007, 05:57
Ara transfer döneminde bir oyuncu aldım ve oyuncu imza attığında bir haber çıkıyo bilirsiniz; oyuncunun raporu, antremanını ayarlama ve kadro no ver gibi seçenekler olur. Fakat bu transferimde "kadro no ver" gibi bi seçenek çıkmadı ve 31 ocak tarihi geldiğinde; "bu tarihten itibaren Süper Lig için yeni oyuncu kaydedemezsiniz" dedi. Kısacası sorunum yeni oyuncum için kadro numarası verme ekranının çıkmaması, sorun nedir acaba?

bearyn
18.Eylül.2007, 06:25
özür dilerim arkadaşlar sorun halloldu. "Oyuncular" ekranının altında kadro numaraları verilebiliyormuş, yeni farkettim. Ama anlamadığım şey niye haberler ekranında numara vermeyi bana sormaması?

Oghuse
18.Eylül.2007, 07:03
Belki gözünden kaçmıştır ve ya da haberlerde filtre falan açmışsındır belki..

Suicider
18.Eylül.2007, 07:13
eğer alt liglerde oynuyosan sık sık oluyor o üst liglerde daha hiç denk gelmedim..eğer kaydettirmek istiyosan 2 gün tatile çık transferlerin bitince yardımcı kaydediyo

cemir05
19.Eylül.2007, 00:38
eğer alt liglerde oynuyosan sık sık oluyor o üst liglerde daha hiç denk gelmedim..eğer kaydettirmek istiyosan 2 gün tatile çık transferlerin bitince yardımcı kaydediyo

ben onu denedim ama olmadı ya...

acaba benim yardımcı mı pısırıkı biraz. :D

Suicider
19.Eylül.2007, 00:56
ben onu denedim ama olmadı ya...

acaba benim yardımcı mı pısırıkı biraz. :D

sen yardımcıyı acilen kov :D valla ben alt liglerde sık sık oynarım ve hep öyle yapıyorum yardımcı kaydediyor bir sorun yaşamadım :icon_cool:

ferdixd
28.Ağustos.2009, 14:36
ya arkadaşlar bn takımıma yeni bi transfer yaptım ama numara veremedigimden dolayı oyuncuyu oynatamıyorum nasıl numara verebilirim?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

SAİT71
28.Ağustos.2009, 14:55
Oyuncu sözleşme imzalayabildiğine göre transfer dönemi dolayısı ilede numara verme tarihi açıktır. Kadro kısmında en altta Numara verme ile ilgili bir tuş bulunur. Eğer Türkçe kullanıyorsan "Değiştir" diye. Ona tıkla ve gelen ekrandan boş numaradaki oyuncuya ver. Aslında imzalayınca Kadro numarası ver diye bir seçenek geliyor.

ferdixd
28.Ağustos.2009, 15:28
saol birader hallettim

mcneman
14.Eylül.2009, 03:33
ya bu maça girerken oyuncu neden değiştiremiyom yardım ederseniz sevinirim

orhuneses
20.Eylül.2009, 05:39
arkadaşım sorunu biraz daha açıklarsan belki yardımcı olabiliriz :)