PDA

View Full Version : her kariyerde başarılı olmak

juanov
18.Eylül.2007, 23:49
arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum her kariyerde başarılı olmak mümkün mü ben bazı kariyerlerimde gelene geçene 3-4 gol atıyorum bazen de tutturamayıp son sıralara yerleşiyorum sizce her kariyerde başarının formülü nedir?

blondeblue
18.Eylül.2007, 23:56
arkadaşlar kolay gelsin Football Manager 2008 windows vista programda oynanabilio mu?

juanov
18.Eylül.2007, 23:58
bunun yeri burası mı sence keşke yeni konu açsaydın ama oynanabiliyor şahsen ben de oynuyorum.

ToRoSKaPLaNı
19.Eylül.2007, 00:05
vallaha oturmamış bir kadroya sahip ve çok transfer gerektiren takımlarda şuana kadar hiç başarılı olamadım ama oturmuş kadrolu olanlarda yönetimin isteğinin hep üstünde yer aldım bu yüzden her kariyerde başarılı olunacağını sanmıyorum

sentugo
19.Eylül.2007, 00:08
arkadaşlar kolay gelsin Football Manager 2008 windows vista programda oynanabilio mu?

Oynanabiliyor çok rahat bir şekilde.. Ben oynuyorum..

Gelelim konuya.. Her kariyerde başarılı olmak için sadece genç yetenekleri toplayıp 4-5 sene içinde devam etmek. İşte o zaman başarılı olursun :)

juanov
19.Eylül.2007, 00:11
Oynanabiliyor çok rahat bir şekilde.. Ben oynuyorum..

Gelelim konuya.. Her kariyerde başarılı olmak için sadece genç yetenekleri toplayıp 4-5 sene içinde devam etmek. İşte o zaman başarılı olursun :)

yapma bee ben 6. gösterilen takımı 6. yapınca bile sinirlenip kapatıyorum ilk seneden oyunu:uzgun: