PDA

View Full Version : Mac sırasında mevki değişimi

aloneeagle
23.Eylül.2007, 19:08
Arkadaşlar merhaba ben barcelona ile oynuyorum ilk başlrda sorun yoktu fakat şimdi oyunda oyuncuların mevkisi ben değiştirmeden değişiyor mesela sağ kanatta oynattığım bir adam forvetteki ile kendi kendine yer değiştiriyor düzeltiyorum sonra tekrar değişiyor ama tesadüfmüdür bilmiyorum genelde sağ kanattaki adam ile forvetin sağındaki değişiyor.yardımcı olursanız sevinirim

DisCo
23.Eylül.2007, 19:37
İlk kez duyduğum bir problem klasik bir öneri olacak ama kayıtlı dosyanızı saklayıp oyunu yeniden kurmayı deneyebilirsiniz. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız varsada yardımcı olacaklardır.

El Barto
23.Eylül.2007, 19:40
Oyuncu komutlarından şu oyucyla yer değiştir seçeneğini aktif hale getirmişsindir. Taktik ekranından oyuncu komutlarından bir bakar mısın? Yer değiştiren oyuncuların birinde mevki değiştir yada swap gibi birşey yazan yer tam hatırlamıyorum sorun orada olabilir.

aloneeagle
23.Eylül.2007, 19:49
Oyuncu komutlarından şu oyucyla yer değiştir seçeneğini aktif hale getirmişsindir. Taktik ekranından oyuncu komutlarından bir bakar mısın? Yer değiştiren oyuncuların birinde mevki değiştir yada swap gibi birşey yazan yer tam hatırlamıyorum sorun orada olabilir.

senin dedğini kontrol ettim onun ilgili değil ama çıldırtıcak beni ya oyunu kapadım onun yuzunden bndeki v8.0.0 sanırım ondan olabilirmi?

LaigLeNoiR
23.Eylül.2007, 19:49
Hazır bir taktik kullanıyorsanız o taktikte sağ kanat ile sağ fc swap position olarak seçilmiştir.

El Barto
23.Eylül.2007, 19:51
versiyonla alakalı olacağı kanısında değilim. Eğer dediğim gibi değilse birde DisCo'nun dediğini yap istersen.

DaveJones
23.Eylül.2007, 23:49
Aynisi Banada Oluyordu Racing Kariyerimde... Aguero yu Amc ye cekip Forvete birini aliyordum. Aguero bir zaman sonra forvete aldigimla yer degistiriyordu. Swap positionla alakasi yok :D

El Barto
24.Eylül.2007, 00:06
Oyuncunun mentalitesi ilede alakalı olabilir.Biraz kısmayı deneyin.