PDA

View Full Version : Yalvarıyorum bakın!!!!

crazyecor
03.Ekim.2007, 02:12
arkadaşlar ben bu işi anlamıyorum yha birsürü sorun yaşıorum

1-Birçok yama indirdim hiçbiri çevirmedi burdada %99.7 deniyor indirdim kurdum fakat bir türlü çalışmadı. Çalışmadı dediğim masaüstünden kısayoldan başıyorum oyunu seçiorum girio oyuna fakat hala ing. bu konuda yardım istiyorum

2-Maç esnasında adamım sakatlanıyor oyuncu değiştirmeye basıyorum yedeklerdeki bi oyuncuyu değiştirmek istediğim oyuncunun üzerine bırakıorum oyundakine kırmızı ok yedektekine yeşil ok gözüküo yani değişecek dio fakat maç bitio değişmio bi türlü bu konudada yardım istiyorum

3-En büyük sorunum transfer yapamıyorum teklif gönderiorum accept yazıo kabul edio sonra bi kabul mesajı gibi bişi daa gelior TRANSFER CENTRE giriorum oyuncunun yanında contrat yazıo ama bi türlü gelmio naapmalıyım....

4- ve son olarakta maçımın ilk yarısı bitio oyuncuşarım gelio mesela bi değişiklik yapıosam play yazısı basılmaz olyo ve 2. yaroıyı izeyemiyorum

Bu 4 konuda lütfen bakın lütfen yardım istiyorum Bu oyunu zevkle almıştım ama bu sorunlar bni oyundan soğuttu lütfen yardım edin:icon_sad::icon_sad:

loladam
03.Ekim.2007, 02:14
Forumda bu başlıkta konu açılamıyor (Örn: Bir bakın lütfen, yardım vs vs...)

matrockmamy
03.Ekim.2007, 02:40
başka bir dvd den yüklemeni öneririm.

Ilhan
03.Ekim.2007, 02:49
Forumda bu başlıkta konu açılamıyor (Örn: Bir bakın lütfen, yardım vs vs...)

Evet ama bunu sadece rapor etmekle yetkili üyelerimiz. Burada uyarı yapmakla değil;)