PDA

View Full Version : kaptanlık pazubandı

drciwan
15.Mart.2006, 13:35
arkadaşlar, kaptanımız, yedekse ve sonradan oyuna girerse pazu pandı mevcut kaptandan alıyor. bunun gerçek hayatta bir örneğini biliyor musunuz? bu bir hata mı? hata ise nasıl düzeltilir?

nart_susruko
15.Mart.2006, 13:50
bildiğim kadarıyla gerçek hayatta böyle birşey yok...düzeltilmesine gelince de...taktik menüsünde sonradan giren oyuncudan alıp ilk 11 oynayan oyuncuya veriyorum problem kalmıyor...

eXcitinG
15.Mart.2006, 21:02
evet arkadasım güzeL bir konuya değinmiş bence düzeLtiLmeLi ben oyuna sonradan aLdığımda da tekrar ayarLara girip neden kaptana vereyim ki kendiLiğinden iLk başLayan kaptan kimse ve haLa oyunda ise onda kaLmaLı bunada bir eL atmaLıLar bence. neLeri yaptıLar bunuda yaparLar :)

Lucas Neill
15.Mart.2006, 22:39
bu sorun umuyorum oyunun yeni versiyonunda düzeltilir

aberkay37
15.Mart.2006, 22:56
umarım düzeltilir ama benim için sorun değil

ridvanu
16.Mart.2006, 00:10
yıllardır bu böyle zaten
düzeltilecek olsa şimdiye kadar düzeltilirdi

jacke
16.Mart.2006, 00:25
yıllardır bu böyle zaten
düzeltilecek olsa şimdiye kadar düzeltilirdi

katılıyorum ama inşallah düzeltirler.

acivic
16.Mart.2006, 01:57
arkadaşlar, kaptanımız, yedekse ve sonradan oyuna girerse pazu pandı mevcut kaptandan alıyor. bunun gerçek hayatta bir örneğini biliyor musunuz? bu bir hata mı? hata ise nasıl düzeltilir?

Ben yaşanmış bir örnek vereceğim... Yıllar önce Beşiktaş'ın bir maçında, Metin Tekin kaptan çıkmıştı. Oyuna sonradan giren Rıza Çalımbay'ın ilk işi:D pazubandı istemek oldu... Metin de vermedi tabii...

oSa
16.Mart.2006, 02:55
Kaptan her zaman kaptandır, yedekten de girse farketmez. Bunun bir hata olduğunu sanmıyorum; bilerek yapılmıştır.

Selman Ozturk
16.Mart.2006, 16:28
Oyunun taktik kısmında "kaptanlar" bölmesinde hangi oyunculara kaptanlık görevini vermişsek sırasıyla onlar kaptan oluyor.Birinci kaptan o maçta yoksa ikinci kaptanımız kaptan olarak sahaya çıkıyor.Kaptanımızı yedekten oyuna alırken pazubandını alması da normal birşey.Gerçek yaşamda bu olay kural olarak mevcut değil.Yani tıpkı oyundaki gibi oyuna sonradan da girse ilk 11'de de başlasa kaptanı her halükârda takım menajeri belirliyor.