PDA

View Full Version : Aragones bırakıyor

Bordo61Mavi
23.Ekim.2007, 02:24
Aragones bırakıyor
22 Ekim 2008

Luis Aragones Şampiyonlar Ligi’ndeki ağır Arsenal yenilgisinin ardından Süper Lig’de oynanacak Bursaspor maçı sonrası sonuç ne olursa olsun görevinden istifa edecek.
Bugün Fenerbahçeli futbolcularla bir toplantı yapan Luis Aragones’in futbolculara “Ben buraya Avrupa şampiyonu bir takımın hocası olarak geldim, ancak beklediklerimi bulamadım. Avukatlarım aracılığıyla yönetimle görüşmeler yapıyorum. Bursaspor maçı benim Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbah%C3%A7e/)’nin başında son maçım olacak” dediği öğrenildi.
Aragones’in görevi bırakma kararını yönetime iletmesinin ardından, avukatlarının yönetimle görüşmelerinin devam ettiği ifade edildi. Aragones’in Pazartesi günü 1 yıllık ücretinin tamamı olan 2 milyon euroyu talep ettiği öğrenildi.

KAYNAK HURRIYET

bySilver
23.Ekim.2007, 02:25
Zamanı geçiyordu biLe..

Türkiye' nin imajını zedeLiyor..

Bordo61Mavi
23.Ekim.2007, 02:27
Fenerbahcelilerden daha cok gitmesini istiyorum bu adamin

sakary Ali
23.Ekim.2007, 02:31
parasını istiyormuş aha alın size işte avrupa şampiyonasında adam takımını şampiyon yaptı ama fenerbahçede fısssss sadece parasını ister türk biri olsa en azından gururuyla giderdi

Varonil
23.Ekim.2007, 02:34
Bu saatten sonra Aragonesin gitmesi birşeyi değiştirmeyecektr,ha değişirse sadece gelecek yeni hocaya göre günü kurtarmış olur Fenerbahçe.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
23.Ekim.2007, 02:36
yalan haberdir :D işin şakası bi yana ben Aragones'in Fenerbahçe'den istifa edeceğini düşünmüyorum. Tazminat için kovulmaya çalışıyordur.

Bordo61Mavi
23.Ekim.2007, 02:38
Ben cok gec oldugunu dusunmuyorum, Ocak ayina kadar elindeki malzeme ile yukardakilere dahil olabilir. Kan degisikligi cok onemli.

Ocak ayinda transfer sart, Arsenali oyuncularin fiziksel olarak ne kadar guclu oldugunu gorduk. Fenerbahceli bazi futbolcular buna karsi koyamadi. Appiah ve Aurelio gitti ama yeterli bi oyuncu getirilmedi yerlerine

Trabzonspor
23.Ekim.2007, 02:39
ewet yabancılar ıstıfa etmıyo genelde kovuluyor ve tazmınat alıyor ama turk hocalar öyle değil

DaveJones
23.Ekim.2007, 02:42
E gitsin artık yani. Yeter bu kadar maskaralık

a.arıcı-11
23.Ekim.2007, 03:03
yalan habere benziyor.Yok haber doğruysa durum daha vahim çünkü haberde futbolcularla yapılan toplantı diyor yani sadece futbolcularla konuşuyor buda demek oluyor ki takımda köstebek var.

GodfatheR
23.Ekim.2007, 03:05
Yalan ama doğru olmasını çok isterdim.

PesimiSTyLa
23.Ekim.2007, 03:08
Öyle kuru kuru istifa edip, ceketini alıp gidecegini hiiiç sanmıyorum. Fener tazminatını verirse gider aksi halde kendiliğinden gitmez bence, yada Bjk nin Del Bosque ile yasadıklarını Fb de Aragones ile yasar.

Nocna Mora
23.Ekim.2007, 03:16
Bırakırsa Fener için iyi olur diye düşünüyorum...

LaigLeNoiR
23.Ekim.2007, 03:22
Luis Aragones’in futbolculara “Ben buraya Avrupa şampiyonu bir takımın hocası olarak geldim, ancak beklediklerimi bulamadım

Ne saçma .

Aragones kim ? Hocaysa hoca kral değilya.Başarılı olmuş FB Yönetimi almış getirmiş,anlaşmışlar.Asıl Fenerbahçe beklediğini bulamadı,Aragones kurdu bu takımı Fenerbahçeli taraftarlar değil.

KaPaLı
23.Ekim.2007, 04:34
O kadar yüzü vardır inşallah.

RaSenGan
23.Ekim.2007, 04:41
İstifayı düşünmüyor

Fenerbahçe'de teknik direktör Luis Aragones'in alınan kötü sonuçlara rağmen istifa etmeyi düşünmediği öğrenildi. Ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde alınan kötü sonuçların ardından İspanyol teknik adamın istifa edeceği yönünde haberler ortaya çıkarken, Aragones'in henüz böyle bir düşüncesi olmadığı ve görevine devam ettiği ifade edildi.

22.10.2008
Kaynak : DHA

Redrum
23.Ekim.2007, 04:42
Ya beyler, bu yaptıkları zaten Barcelona başarılı diye teknik direktörünü almak gibi bişey. Ne yani bi zahmet İspanya şampiyon olsun..

LaigLeNoiR
23.Ekim.2007, 04:51
Aragones niye istifa etsinki.O zaman parasını alamaz,kovulmayı bekler :) tazminat için.

maNga 33
23.Ekim.2007, 05:17
her avrupa şampiyonu olan hoca hangi takıma giderse kesin şampiyon olur denilmez.Aragones daha önceden etmeliydi.gidersen fener için çok güzel olacak ben gitmemesini istiyorum. (çünkü galatasaraylıyım ):Dyanılmıyorsam Aragones'in ayrılmak için tazminatı 10.000.000 Euroymuş.Ayrıca büyün yöneticiler Aragones'i istemedi ama Aziz Yıldırım getirdi sonuçta görüldüğü gibi................

Neron_FB
23.Ekim.2007, 05:18
Valla ben habere inanmıyorum ama umarım doğrudur. 1 senede takımı tepeden dibe uçuran adamın takımda işi yok..!!

Fernando Gago
23.Ekim.2007, 05:22
Ondan kutrulmamızın tek yolu kovmak olacak Ama tazminat vermeden kovmak en iyisi Acaba tazminat süresi ne zaman dolar :)

GodfatheR
23.Ekim.2007, 05:27
Ondan kutrulmamızın tek yolu kovmak olacak Ama tazminat vermeden kovmak en iyisi Acaba tazminat süresi ne zaman dolar :)

Sanırsam takımı tamamen bitirdikten sonra :icon_frown: Onun da işi bitecek.Adam casus sanki.

Fernando Gago
23.Ekim.2007, 05:33
Sanırsam takımı tamamen bitirdikten sonra :icon_frown: Onun da işi bitecek.Adam casus sanki.

Adam 5 ay önce Xabi Alonso Fabregas ve şuan takımımızın en iyisi olarak gösterilen Güiza'yı yedek bırakırken veya Raulu kadroya almama lüksünü gösterirken Bu ortama çabucak ayak uydurmasını beklemek haksızlık bana göre Daha önce defalarca dediğim gibi Aragones'in çok hataları var ama en büyük suç Aziz Yıldırım'da . O'nda bu mentalite devam ettiği sürece kim gelirse gelsin sürekli eleştirilir veya yetersiz bulunur . O yüzden bu yük tamamen Aragones'in üstüne atılmamalı Maç içinde oyuncularımızın hallerini görüyoruz resmen dökülüyorlar...

JunkChorn
23.Ekim.2007, 06:20
Adam 5 ay önce Xabi Alonso Fabregas ve şuan takımımızın en iyisi olarak gösterilen Güiza'yı yedek bırakırken veya Raulu kadroya almama lüksünü gösterirken Bu ortama çabucak ayak uydurmasını beklemek haksızlık bana göre Daha önce defalarca dediğim gibi Aragones'in çok hataları var ama en büyük suç Aziz Yıldırım'da . O'nda bu mentalite devam ettiği sürece kim gelirse gelsin sürekli eleştirilir veya yetersiz bulunur . O yüzden bu yük tamamen Aragones'in üstüne atılmamalı Maç içinde oyuncularımızın hallerini görüyoruz resmen dökülüyorlar...

Budur işte be abi..
İnanamıyorum yorumları okudukça..Aragones'in elinde süper bir kadro vardı da o mu kullanamadı?Suçlu Josico'yu istemesinden(!) mi?O mu istedi Maldonado'yu , Selçuğu , Deniz'i?

Geldiğinde takımdaydı mecruben kullandı ortaya bu çıktı..Aragones değildir suçlu!Aragones gelmeden takımdaki oyuncuları gönderen Aziz Yıldırımdadır.Sadece Aurelio değil, Tuncay , Ümit Özat , Appiah hepsi küstürülerek takımdan gitti..Bir kuruş kazandırmadan..

Aragones futbolu böyle bırakmayacaktır..

BeaT
23.Ekim.2007, 07:01
bugün fenerbahcenın taraftar sitesinde yazan yazıya tamamen katılıyorum okumayan varsa okusun soylenenler cok dogru.

DisCo
23.Ekim.2007, 20:58
Olay birinci ağızdan açıklanır veya gerçekleşirse tekrardan tartışırız. Gündemin en önemli maddelerinden biri olduğundan sürekli gidiyor, hayır kaldı ama heran gidebilir gibi haberler hep olacaktır.