PDA

View Full Version : Türk Futbolu Yeni Bir Hakem Kazanıyor!!!

barahir
15.Mart.2006, 19:13
Evet Arkadaşlar Türk Futbolu yeni bir hakem kazancak. bu hakem kim merka eden warsa heme söleyim. bendeniz olcak inş. beyler bugün hakemlik başvurusu fln yaptık her şey tmm artık iş sadece seminere gidip derslere fln gircez sonra sınav ardından sınavı geçersem klasman hakemi olaark başlıcam napalım hadi hayırlısı. İlerde Derbi Maçları yönetirsem Küfür etmemenizi şimdiden rica ediyorum:):):)

Nedvedmania
15.Mart.2006, 19:15
inşallah fener lehine kararlar almassın

barahir
15.Mart.2006, 19:17
yok yok almam sen merak etme ben artık ben zaten bu fener hakemle kazandı dedikodularından bıktığım için böyle bi karar aldım ayrıca hakem kriterleri mevcut bende dil desen 2 tane sporcu olduğum için tff standartları kadar koşabiliyorum da inş. sınavı geçecem

Maymuncuk
15.Mart.2006, 19:42
İ.ne hakem:D:D:D:D

Tebrik ederim dostum iyi çalışmalar..

Ama bu işi Türkiye'de yapma derim ;)

hezzo
15.Mart.2006, 19:42
helal olsun nediyim sonucta bu meslek enteresan ve tehlikeli bi meslek (bence):)

Kemal_Milan
15.Mart.2006, 19:44
Helal olsun kardesim inşallah basarılı bir hakem olursun ve Allah sana Fifa Kokartı almayı nasip etsin

Amin

barahir
15.Mart.2006, 19:44
İ.ne hakem:D:D:D:D
abi daha dur ya bi destur diyelim hemen küfüre başlamayın yahu:D:D
bu arada bu benim yan mesleğim olcak diğer hakemler gibi belirteyim

Laz_Asker_61
15.Mart.2006, 20:03
hayırlısı olsun

Maymuncuk
15.Mart.2006, 20:22
Serdar Tatlı kadar sert görünme
Cem Papila kadar gündemde kalma
Erol Ersoy gibi kendini ezik düşürüp suratına tükürttürme

kendin gibi ol :)

Ne konuştum bea :):)

senderson
15.Mart.2006, 20:28
hayırlı olsun aman bizim amatördeki hakemler gibi davranma oyunculara yoksa çok dayak yersin

nart_susruko
15.Mart.2006, 23:55
vatana millete ve de türk futboluna hayırlı olsun

aberkay37
16.Mart.2006, 00:49
işallah doğru kararlar verirsin işallah hakemliğe seçilirsin daha ne diyim başarılar

emirduman
16.Mart.2006, 01:05
Hayırlı olsun, inşallah başarılı olursun....

VoLkaN BaROs
16.Mart.2006, 02:43
Evet Arkadaşlar Türk Futbolu yeni bir hakem kazancak. bu hakem kim merka eden warsa heme söleyim. bendeniz olcak inş. beyler bugün hakemlik başvurusu fln yaptık her şey tmm artık iş sadece seminere gidip derslere fln gircez sonra sınav ardından sınavı geçersem klasman hakemi olaark başlıcam napalım hadi hayırlısı. İlerde Derbi Maçları yönetirsem Küfür etmemenizi şimdiden rica ediyorum:):):)

Biliyorsundur belki ben de futbol hakemiyim, Ankara Bölgesi hakemi ;)

Bu rada kursu başarıyla bitirirsen Aday hakem oluyorsun, aday hakemliğin 2 yıl sürüyor. Tabi senin performansına da bağlı ama %90 2 sezonu tamamlarsın. Ondan sonra il hakemi olursun ki onda da kendini kanıtlayana kadar il hakemi olarak kalırsın, klasmana çıkış süren il hakemi olduktan sonra 3-4 seneni alabilir yada hiç çıkamayabilirsin, bu işler öyle basit değil ;)

Ayrıca şunu da belirteyim ilk 2 yıl içinde aday hakemlikten il hakemliğine terfi edemezsen hakemlik serüvenin son bulur, onun için her hafta yapılan antrenmanlara katıl, haftada en az 3-4 gün (antrenmanlar harici) koşu yap, maç alabilmen için cooper testlerine girmen gerekir, bu teste aday hakemliğe başladıktan en az 12 ay sonra girersin bu yüzden maç alabilmen için 1-2 aylık bir süren olacak önünde bunu iyi değerlendir...

Antrenmanlara iyi hazırlanmaya bak, adamın pestilini çıkarırlar hakemlik öyle dışardan göründüğü kadar iki düdük çal işi değil...

Tavsiyelerim şimdilik bu kadar, umarım başarılı olursun yardıma ihtiyacın olursa buradayım ;)

Ayrıca espri de yapıyor olsanız hakemler hakkında garip gurup yorumlar yapmayın admininiz de hakem ona göre :)

nekop
16.Mart.2006, 04:21
artık fmdeki maclarıda sen yönetirsin:)

koray_capello
16.Mart.2006, 04:42
hakem gol gol gol!

ridvanu
16.Mart.2006, 15:14
hayırlı olsun öncelikle
sorum Volkan a acaba ankara maçlarında falan FM de ismin varmı
yoksa 2007 2008 de falan olabilirmi?

aberkay37
19.Mart.2006, 14:51
hayırlı olsun

barahir
19.Mart.2006, 20:14
Biliyorsundur belki ben de futbol hakemiyim, Ankara Bölgesi hakemi ;)

Bu rada kursu başarıyla bitirirsen Aday hakem oluyorsun, aday hakemliğin 2 yıl sürüyor. Tabi senin performansına da bağlı ama %90 2 sezonu tamamlarsın. Ondan sonra il hakemi olursun ki onda da kendini kanıtlayana kadar il hakemi olarak kalırsın, klasmana çıkış süren il hakemi olduktan sonra 3-4 seneni alabilir yada hiç çıkamayabilirsin, bu işler öyle basit değil ;)

Ayrıca şunu da belirteyim ilk 2 yıl içinde aday hakemlikten il hakemliğine terfi edemezsen hakemlik serüvenin son bulur, onun için her hafta yapılan antrenmanlara katıl, haftada en az 3-4 gün (antrenmanlar harici) koşu yap, maç alabilmen için cooper testlerine girmen gerekir, bu teste aday hakemliğe başladıktan en az 12 ay sonra girersin bu yüzden maç alabilmen için 1-2 aylık bir süren olacak önünde bunu iyi değerlendir...

Antrenmanlara iyi hazırlanmaya bak, adamın pestilini çıkarırlar hakemlik öyle dışardan göründüğü kadar iki düdük çal işi değil...

Tavsiyelerim şimdilik bu kadar, umarım başarılı olursun yardıma ihtiyacın olursa buradayım ;)

Ayrıca espri de yapıyor olsanız hakemler hakkında garip gurup yorumlar yapmayın admininiz de hakem ona göre :) herşey için saol volkan abi tavsiyelerini sonuna kadar dinlicem ayrıca sen merak etme dediğim gibi köküm sporcu olduğu için testlerde fazla zorluk çekmem. Ayrıca benim zaten haftada 2 basket ant. war normalde. zaten spor salonu hemen stadın yanında . koşu yapabilirim zaten arasıra yapıyoruz ant. dan sonra raha 5-6 tur koşuyorum. kondisyon ii yani. walla elimden geleni yapıp 2 yıl içinde terfi etmee çalışcam.
ayrıca inş. bi maçta senin 4. hakemin olurum:D:D:D

senderson
19.Mart.2006, 21:05
bende sizi örnek alıcam.Artık yaşım gelince benim elimden tutarsınız

TüMeR_yAğıZ
19.Mart.2006, 22:50
hayırlı olsun tarafsız olmaya adalet sağlamaya çalış :)
volkan baros anlatmış zaten sana herşeyi anlatmasa direkt klasmana giriyordun sende :)
inşallah istediğin gibi olur herşey..

10_Osmanozc
19.Mart.2006, 23:28
İsmini de yazsaydın bari:)

apaydin2148
20.Mart.2006, 02:40
tebrikler inşallah hayırlısı olur

Frank_Castle
20.Mart.2006, 13:44
en azından fenerbahçeli olduğunu inkar etmeyecek bir hakem kazanıyoruz :)

mutlee
20.Mart.2006, 14:50
Basarilar.

Bende Belcikada 2.5 senedir hakemlik yapiyorum.

inzaghi_9
20.Mart.2006, 21:56
bu sitedede ne çok hakem varmışta haberimiz yokmuş :) :D

TüMeR_yAğıZ
20.Mart.2006, 22:44
evet hakem kardeşler buyrun toplantıya,hangi maçları yönetiyorsunuz bu hafta.o maçların ilk yarı maç sonuçlarını ayarlayalım iddaayı oynayalım :D

kavara
23.Mart.2006, 17:48
yolun acık olsun umarım dünya kupası finali yönetirsin.. :)

TacticalForce
23.Mart.2006, 20:53
evet hakem kardeşler buyrun toplantıya,hangi maçları yönetiyorsunuz bu hafta.o maçların ilk yarı maç sonuçlarını ayarlayalım iddaayı oynayalım :Dtam ben söylücektim:D

kavara
23.Mart.2006, 23:12
tam ben söylücektim:D
heheh cakallar :)