PDA

View Full Version : oyuncularımın durumu

eren968
24.Ekim.2007, 02:50
mrb arkadaşlar benim sorum şu olacaktı;takımımdaki oyuncularımın 8 tanesinin morali bozuk taktiğe koyuyorum sonraki maç için uygun değil diyor oyun moralini düzeltmek için ne yapmak lazım 3.ligde oynuyorum playof maçları yapacağım teknik oyuncular lazım bana ama şuan genç ve yeteneksiz oyuncum var bu yüzden oynamaya korkuyorum moralini düzeltmek için ne yapmam lazım şimdiden teşekkür ederim.:(

Trabzonspor
24.Ekim.2007, 03:00
sonrakı mac içn uygun değille moralin bi alakası yok bildiğim kadarıyla oyuncuları kadro secerken numara vermedıysen secemssın

eren968
24.Ekim.2007, 03:49
cevap verdiğin için teşekkür ederim arkadaşım kadro numaralarını tekrar gönderme şansımn varmı eğer var ise bunu nasıl yapacağız cevap verenler için şimdiden teşekkür ederim.

Trabzonspor
24.Ekim.2007, 03:59
kadro numaraları sezon basında verılıyor sezon ortasında veremssın elınde olan kadroyla maçları yapacan sanırım başka care yok benım bıldıgım

eren968
25.Ekim.2007, 02:31
ama şuanda sezon ortasına çok var dün akşam oyniyayım dedim 2 maç kazandım gençlerle bu sevindirdi beni kaldı 3 maçım inşlh bunlarıda yenip 2.lige çıkacağım ve de lige çıkınca sezon ortasını bekliyeceğim sizin dediğiniz gibi.

Trabzonspor
25.Ekim.2007, 02:45
tarıh ne suan oyunda