PDA

View Full Version : neden download ettiğim dosya beni zarara uğrattı?

ufuboz
16.Mart.2006, 04:46
hemen konuya giricem uzatmadan yeni bi başlık attım çünkü mesajımın avatar gibi basit bir konuda gelen yığınlarca mesajın arasında kaybolmasını istemedim bu akşam download ettiğim tsi 6.0.3 v2 adı altında mükemmel bi şekilde anlatılmış yaklaşık 36 mb olan dosyanızı bilgisayarıma indirdim ve verilen yöntemleri kullanarak program files/sports interactive/fm2006/data nın içine attığım db adlı dosyanın oyunu açmama engel olduğunu gördüm... şimdi elimde fm2006 nın cd side yok sayenizde hayatta belkide keyif aldığım şeylerin başında gelen management oyunlarına darbe vurulmuş oldu:mad: kusuruma bakmayın ama dosyayı ilk indirmeye başladığımda ulan genemi bozucak yok artık cillop gibi site artık burda da dandik download olmaz diyişim ve heyecanla beşiktaşı almak için new game e basışım ve hüsrana uğrayışımdır... bu konuda yardımınızı istiyorum eğer düzgün çalışan bi download ve bana adam gibi anlatılacak bi yöntemle fm2006 yı kurtarabiliriz.. yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

koray_capello
16.Mart.2006, 04:51
arkadaşım daha önceden sigames in çıkarttığı v6.0.3 yamasını kurman gerekiyordu.onu kurdunmu?kurmadıysan böyle bir hata ile karşılaşman doğal

Vieri
16.Mart.2006, 05:51
öncelikle böyle siteye veya yama yapımcısına saldırmadan önce ne indirdiğini iyi bileceksin. Dosyanın adında ne yazıyor? TSP 6.0.3 TSL Güncellemesi V2 yani çalışma Football Manager 2006 6.0.3 versiyonu için yapılmış. Sen gidip bu çalışmayı 6.0.2 veya 6.0.1 dataları üzerine atarsan haliyle oyunun hata verecektir. Ha ben 6.0.3 datası kullanıyorum zaten yine hata verdi diyorsan, niye böyle bir şeye başlamadan önce elinde oyun olmadığı halde db klasörünün yedeğini almadın? Birilerini suçlamadan önce birazda hatayı kendinizde arayın.

ufuboz
16.Mart.2006, 23:49
teşekkürler şimdi bana o dosyaların linklerini gönderirseniz sevinirim ayrıca sinirim size değil oyunun açılmayışına...oyunu çok sevdiğim için mazur görün...:o

ufuboz
16.Mart.2006, 23:56
şu na 6.0.3 yamasını indiriyorum datalı olanı... daha sonra tsp 6.0.3 v2 den çıkan db yi yerleştircem... yardımınız için teşekkürler...siteniz hakkında fikirlerim olumlu yönde değişmiştir:D

koray_capello
17.Mart.2006, 00:08
siteniz hakkında fikirlerim olumlu yönde değişmiştir:D

yorumsuz..yorumsuz..yorumsuz..

Zizou
17.Mart.2006, 17:49
keşke ilk başta daha tatlı dille söyleseydin derdini:o

VoLkaN BaROs
18.Mart.2006, 16:13
eh be güzel kardeşim, yani kendi hatanızı bile bize fatura ediyorsunu ya nediyeyim ben size :)