PDA

View Full Version : Çakar‚ Arda´ya ´köpek´ dedi

Onurap
28.Ekim.2007, 22:33
Eski hakem ve yorumcu olan Ahmat Çakar‚ canlı yayında Galatasaray ve Milli Takıım´ın yıldız futbolcusu Arda Turan´a ´köpek´ dedi.

Eskişehirspor - Galatasaray maçında Fırat Aydınus´un sarı kart göstermek için çağırdığı halde yanına gitmeyen Arda´ya en ağır tepkiyi Ahmet Çakar gösterdi.

Show TV´de yayınlanan 6 Pas programında Çakar‚ yayından kalkacak olan programda giderayak ağzına geleni söyledi.

İşte Ahmet Çakar´ın olay sözleri:

Benim kart göstereceğim futbolcu Karabaş gibi yanıma gelecek. Ben kart göstermek için düdük çalarsam ve futbolcu arkasını dönüp giderse o benim için köpektir.

Çakar bununla da kalmadı ve Oğuz Sarvan ve Skibbe´ye yüklendi. MHK Başkanı Sarvan´ omurgasız´ diyen Çakar‚ Skibbe için de erkek dadı‚ hırsız‚ utanmaz‚ rezil ifadelerini kullandı.

IcedEarth
28.Ekim.2007, 22:34
Ahmet Çakar çok ayıp etmiş, kendisine geçmiş olsun diyoruz...

C h A o S
28.Ekim.2007, 22:39
Kendi ismini söylemiş beyefendi...

Redrum
28.Ekim.2007, 22:39
Ahmet çakar'ın olduğu her program kapatılıyor yahu, bir adam sınırlarını bu kadar mı bilmez.

El Comandante
28.Ekim.2007, 22:46
Bi insan bu kadar mi kendini bilmez,ahmakca konusur ? Anlamiyorum ben bu adami...

Aşk-ı Şehir
28.Ekim.2007, 22:54
Coştu bekir salavat getir. Ne oluyo yahu. Gider ayak coşmuş Ahmet Çakar. :) Gerçekten talihsiz açıklamalarda bulunmuş...

BaFraLı
28.Ekim.2007, 22:55
Ahmet Çakar'da kendini bişi sanıyor ya..Kendine yakışmayan laflar ediyor..

Nedvedmania
28.Ekim.2007, 23:00
Ahmet Çakar'da kendini bişi sanıyor ya..Kendine yakışmayan laflar ediyor..

Bençe tam kendine yakışan lafları söylüyor.

GeNç KaRTaL
28.Ekim.2007, 23:03
Demişse kendi terbiyesizliğidir.Bunu tartışmamızın bir manası yok.Arda Turan kendisine hakaretten Ahmet Çakar'ı mahmeye verecektir büyük ihtimal..Gma'ya gider..