PDA

View Full Version : TFF 2. Lig Grup 5

perpetua
30.Ekim.2007, 08:29
Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

rapsar
20.Kasım.2007, 01:30
Türkiye 2.liglerinin araştırmasında benim de ufak bir katkım olsun diye gördüğüm eksiklikleri belirttim.Lütfen siz de gördüğünüz eksiklikleri belirtiniz.Bu sayede alt ligleri de oynanabilir hale getirmiş oluruz.

Malatya Bld.spor un teknik direktörlüğüne Mustafa Ceviz getirildi.Yardımcılıklarına ise Ali Ravcı, Hakan Çalışkan ve Nedim Tanrıverdi getirildi.

Elazığspor un yeni başkanı Ali Cipli oldu.

Şanlıurfaspor un kuruluş tarihi 1968 değil 1969 olmalı.

Adıyamanspor 1984te değil 1946 da kurulmuş.

Adıyamanspor un stad kapasitesi 13,500 olmalı(resmi sitesine göre)

Diskispor un başkanı İhsan Uğur olmalı.

Bld.Vanspor un teknik direktörlüğüne Murat Bölükbaşı getirildi.

Bld.Vanspor un eksik oyuncuları:
Ahmet Çalışır(Ispartaspor da kirada)
Deniz Ömer Sarı(Almanya dan)

Bld.Vanspor un lakabının Karakobra olması gerekir.

Malatya Bld.spor da Kazım Kılınç ın sözleşmesi feshedildi.

Malatya Bld.spor un başkanının adı Alaaddin Acun olarak düzeltilmeli.

Malatya Bld.spor dan Ahmet Berktaş ın doğum yeri Malatya olarak düzeltilmeli.

Kadir Erciyas ın doğum yeri hasselt olarak düzenlenmeli.

Kenan İmirhan ın doğum yeri İstanbul olarak düzenlenmeli.

Mardinspor un başkanı Çetin Pamukçu , teknik direktörü Ekrem Al olarak ayarlanmalı.

İskenderun dç in lakabı Kızıl Körfez olarak ayarlanmalı.

Mardinspor un rakiplerine İskenderun DÇ eklenebilir.

Şanlıurfa ile URfa Bld.spor ezeli rakipler olabilirler.

krapinovic
20.Kasım.2007, 06:30
Verdiğin bilgiler için teşekkürler...

Bu gruptaki takımların kadro düzenlemesini ve CA-PA ayarlamalarını yeni yaptık ve şefe yolladık. Öyle zannediyorum ki Şubat yamasında tüm düzenlemeler dataya işlenecektir...

Yazdıkların arasındaki kadro ve teknik kadro değişikliklerini -dediğim gibi- daha yeni elden geçirdim, eskiye nazaran çok daha düzenli oldular...

Kulüp bilgileri ile ilgili düzenlemeleri de Şef en kısa zamanda dataya ekleyecektir...

İlginize tekrar teşekkürler...

krapinovic
11.Mart.2008, 06:58
Gaskispor'da Hoca değişti...

Son dönemlerde bir çok olumsuz gelişmelerin yaşandığı Gaskispor'da teknik direktör değişimine gidildi. Yönetim Uğur Eren'i görevden alırken, yerine İsmet Savcılıoğlu'nu getirdi. Dün yaşanan gelişmelerden sonra Elazığ deplasmanından mağlup dönen Gaskispor'un teknik direktörü Uğur Eren'e görevden alındığı söylendi. Bu teknik adam da kulüpten eşyalarını toplayarak, futbolculara veda etti.

Gaskispor yönetim kurulu Uğur Eren'in yerine hemen daha önce Büyükşehir bBelediyespor'u çalıştırmış olan İsmet Savcılıoğlu'nu getirdi. Yeni teknik direktörün bugün takımıyla birlikte antrenmana çıkması bekleniyor.

Gaziantep Medya

TuNdRaLoWeR
28.Mart.2008, 15:58
Şanlıurfa Belediyespor'da Metin Telle'nin bitiricilik özelliği vs. biraz arttırılabilir gibime geliyor...

MoNToLiVo_
28.Mayıs.2009, 07:40
Şanlıurfaspor İle Şanlıurfa Belediye Spor Kardeş Takımlar Ve Her Sezon Bir Birlerine free Olarak Oyuncu Verirler ..

ŞanlıurfaSporun Gerçek Potansiyeli Oyuna Bir Türlü Yansıtılamamış Şuan lider Ve Büyük İhtimal bank Asyaya Cıkacak Bu Takım Bu YıL
Stadyumda Seyirci Kapasitesine Gelince Her mac Ortalama olarak Stadyum Tıklım Tıklım Dolu oluyo Ve Son Olarak ŞanlıurfaSpor'un Finansal Durumu Bence Daha iyileştirilmeli çünkü aşiret sahibi ve klübe cok fazla para harcayan bir başkanımızın yanı sıra iş adamlarımızda klübe el atmış durumda