PDA

View Full Version : TFF 2. Lig Grup 3

perpetua
30.Ekim.2007, 08:31
Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

SAİT71
05.Kasım.2007, 19:47
Kırıkkalespor'u geçen hafta Fikret Karabudak Stadyumun'da 2-0 kaybettiği Mersin maçında takip ettim. Maç boyunca üstün oynadı ilk yarıda 4-5 tane gol pozisyonunu değerlendiremedi. Mersin İ.Y. kaleye bile gelemedi. Abartmıyorum Altan ve Zafer Biryol bana göre bitmiş. Ya da kendilerini zorlamıyorlar 2. lig'de. Bu oyunla nasıl lider olduğunu anlayamadım Mersin takımının. Zaten bu haftada evinde 1-1 berabere kaldı. Bir oyuncuya 700-800 bin ytl ödeyerek transfer etmiş bir takımın bu derece pasif bir futbolla ve son 5 dakikada 2 şans golüyle kazanması bana tuhaf geldi. Sanırım Mersin taraftarıda bu durumdan hoşnut değildir. Gelelim Kırıkkalespor'a... Sezon başında Hakan Aykul başkanlık seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı. Yapılan Genel Kurulda kulübün sahipsiz kalmaması için, adeta zorla diyebileceğimiz Osman CEBECİ kulübün başkanı oldu. Bu sezon başında katıldığı kamplarda malzeme ve para sıkıntısı yaşandı. Kulübün transfer politikası mecbruren Alt yapıdan çıkan genç oyuncular, 3. lig veya serbest durumdaki oyuncular...

Kırıkkalespor'un Mersin ile oynadığı geçen maçtan kısa notlarımı aktarayım. Her izlediğim maçtan sonra oyunculardaki gelişimleri buraya yazacağım...

Mehmet Ali Barut: 20 Mart 1973 Konya doğumlu. Kaleci mevkinde oynuyor. Mersin maçında kaleyi koruyan isimdi. Güzel kurtarışlar yaptı. 35 yaşındaki deneyimli kaleci futbola Konyaspor'da başladı. Kırıkkalespor'a bu sezon başında Çorumspor'dan geldi. Daha öncede Kırıkkalespor'da oynamış bir oyuncu.

DAHA ÖNCE OYNADIĞI KULÜPLER
KIRIKKALESPOR:2008-2010
ÇORUMSPOR:2007-08
ÇORUMSPOR:2006-07
ÇORUMSPOR:2005-06
ÇORUMSPOR:2004-05
KARAMANSPOR:2003-04
MOBELLASPOR:2002-03
KARAMANSPOR:2001-02
SİDESPOR:2000-01
SİDESPOR:1999-00
SİDESPOR:1998-99
KIRIKKALESPOR:1997-98
KIRIKKALESPOR:1996-97
ANKARA DEMİR:1996-97
ANKARA DEMİR:1995-96
KONYASPOR: 1994-95

Abdullah Yeşilyurt: 18 Kasım 1979 Kırıkkale doğumlu. Forvet mevkinde oynuyor. Mersin maçında Ahmet Böyter'in yerine 80. dakikada girdi. Oyun anlamında son 10 dakikada nasıl oynanırsa öyle oynadı. 29 yaşındaki oyuncu futbola Amatör olarak Kırıkkale yerel takımlarından Çelikspor'da başladı. Daha sonra 1999 yılında ilk profesyonel futbol deneyimini Kırıkkalespor'a imza atarak yaşadı. Daha önce Elazığspor'da oynamış ve bu klübün Süper Lig'e çıkmasında önemli rol oynamıştır.

KIRIKKALESPOR:2008-2010
AKHİSAR BLD GENÇLİKSPOR:2007-08
OFSPOR:2006-07
A.KARAHİSARSPoR:2005-06
AKŞEHİRSPOR:2004-05(K.kale'den Kiralık)
KIRIKKALESPOR:2004-05KIRIKKALESPOR:2003-04
ORDUSPOR:2002-03(Elazığ'dan Kiralık)
ELAZIĞSPOR:2001-02
KIRIKKALESPOR:2000-01KIRIKKALESPOR:1999-00
ÇELİKSPOR: 26.09.1996(AMATÖR)

Murat Berge: 5 Temmuz 1982 Van/Çatak doğumlu. Forvet mevkinde oynuyor. Mersin maçında yedek bekledii. Fakat geçen sezondan beri takip ettiğim ve beğendiğim bir oyuncu. Kalitesini geçen sezon Fortis Türkiye Kupası'nda 5 gol atarak gösterdi ve bir çok Süper Lig oyuncusunu geride bıraktı. Bitiriciliği yüksek, karşı karşıya gol kaçırmayan teknik özellikleri iyi olan bir oyuncu. 24 yaşında ki oyuncu futbola Amatör olarak Van yerel takımlarından Van Sanayispor'da başladı. Daha sonra amatör olarak Bld. Vanspor'a gitti. 2002 yılında Murat BERGE D.Ç. Divriğispor'da profesyonel bir oyuncuydu. 2007 yılında D.Ç Divriğispor'dan alındı.

KIRIKKALESPOR:2008-2009
KIRIKKALESPOR:2007-08
D.Ç. DİVRİĞİSPOR:2006-2007
D.Ç. DİVRİĞİSPOR:2005-2006
ÇORUMSPOR:2004-2005
ÇORUMSPOR:2003-2004
D.Ç DİVRİĞİSPOR:2002-03
BLD. VANSPOR:2001(AMATÖR)
BLD. VANSPOR:2000(AMATÖR)
VAN SANAYİSPOR:1999(AMATÖR)

Arkadaşlar maçlarda oyuncuların gelişimlerini her hafta takip edip buraya böyle bir kaç oyuncuyu tanıtıcam. Umarım yardımcı olur sizlere...

extensor
06.Kasım.2007, 02:47
Kaleci 1.73 olamaz bir yanlışın vardır kardeşim.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
1.83 tür en az

SAİT71
07.Kasım.2007, 22:43
Evet yanlış o onu silmiştim fakat silinmemiş düzeltiyorum..

Arkadaşlar yukarıdaki Murat Berge'yi tanıtırken Geçen sene Türkiye Kupası'nda 5 gol attı demiştim. İşte arşivlerden baktım. Kezman Alanya'ya 13 tane attıkları maçta bi kaç tane gol atmış ve 5 gole ulaşmıştı oda unutulmasın. Manisaspor'a kafa golü var ki Süper Lig'de nadir atılıyor öyle gol. Manisalı arkadaşlar belki bilirler..

http://i37.tinypic.com/ip8ah4.png

SAİT71
18.Kasım.2007, 03:26
MALTEPESPOR-KIRIKKALESPOR: 1-2

Kırıkkalespor maça Ahmet Boytersiz, Kürşatın kaptanlığında Murat Berge tek forvet halinde çıktık. ilk 15 dakika Maltepe orta sahayı eline almış olsa da net bir pozisyonları yoktu. Sonra Kırıkkalespor oyunu dengeledi. Önce İbrahim sağ çaprazdan kaleci ile karşı karşıya kaçırdı açısı iyi olmasa da net bir pozisyondu. ilerleyen dakikalarda ani gelişen K.Kale atağında Kürşat soldan kesti Murat Berge altı pasta kaleci ile karşı karşıya kaldı ama kötü kontrol kötü vuruş Kale net bir fırsattan daha yararlanamadı. Maltepenin hakimiyeti iyice azalmıştı ki o inanılmaz hatayı yaptı Coşkun. Maltepe defansından uzun şişirilen topun yerde sekmesine izin veren Coşkun ikinci hamlesini yaptıysa da top rakibin önüne düştü ve Maltepe Kırıkkalespor karşısında öne geçti. Sanırsak konsantrsayon değeri biraz kötü. Coşku'nun hatasında Cemilin de payı vardı Sakin demek yerine tek oyna dese ilk yarı 0-0 bitecekti.
ikinci yarıda oyundan Celal çıktı yerine santrafor Abdullah girdi ve oyunun kaderi değişti. Kullanılan serbest vuruşta kafa ile topu ağlara gönderdi. Önceden sezmişti sanki. Golden 5-10 dakika sonra uzun atılan topta Maltepe kalecisi akıllara zarar bir hata yaptı. Futbolda 1000 maçta bir görülecek bu hatayı sanki sezen, sanki içine doğan Abdullah boş kaleye topu gönderdi ve Kırıkkalespor 2-1 öne geçti. 2-1 den sonra biraz iyi pas yapsalar 4-5 olurdu. Abdullah takipçilik, bitiricilik ve önceden sezme açısından oldukça gelişme gösterdi bana göre. Coşkun ise konsantrasyon konusunda bir düşüş gösterdi bu maçta. Çünkü savunma oyuncusunun yapmaması gereken bir hataydı. Maltepe kalecisi ise topu ayağının altından kaçırdı. Olacak iş değil. Maltepeli arkadaşlar da sanırsam daha iyi yorum yapabilirler kalecileri hakkında.

Ayrıca Maltepeli taraftarlara tek kelime ile helal olsun
tek ses iyi destek verdiler takımlarına
maçtan önce Kırıkkalespor'u çağırdılar rakip taraftarlara hoş geldiniz dediler. Kırıkkale diye içten ve samimi 1 dk tezahurat yaptılar.
ve maç bittiğinde hiçbiri çıkmadı. takımımız soyunma odasına giderken tüm tribünleri takımımızı çağırdılar ve "helal olsun size helal olsun" diye uzun süre bağırdılar.
ayrıca o inanlmaz hatayı yapan kalecilerine de destek oldular.
ne deyim çok büyük bir duruş gösterdiler. çok zor bir zamanda..

Ayrıca Kırıkkalespor'un genç orta saha oyuncusu Lokman Ayyıldız Ümit Milli takım kadrosuna çağrıldı. Büyük gelişme gösteren bir oyuncu. Kırıkkalespor'da çok sayıda genç yetenek var. Daha öncede Cihat Can gibi genç oyuncular milli takıma çağrılmıştı..

rapsar
20.Kasım.2007, 01:53
Alibeyköyspor un stadının suni çim olması gerekir.

Alibeyköy ün teknik direktörü Ali Ercan ÖTÜNÇTEMUR olmuştur.Yardımcılığına ise Gökhan YAŞAR getirilmiştir.Kulüp doktoru ise Zekeriya SAKINMAZ dır.

Beykoz un başkanı Zeki Aksu olarak düzenlenmeli.(Resmi sitede Zeki Aksu olarak gözüküyor ancak TFF nin sitesinde Hasan Gedik yazıyor :S )

Emrah Çelebi nin doğum yeri Stockholm, Erbay Bertiz inki Güvercinlik(KKTC) olarak düzenlenmeli.

perpetua
20.Kasım.2007, 04:49
Alibeyköyspor un stadının suni çim olması gerekir.

Alibeyköy ün teknik direktörü Ali Ercan ÖTÜNÇTEMUR olmuştur.Yardımcılığına ise Gökhan YAŞAR getirilmiştir.Kulüp doktoru ise Zekeriya SAKINMAZ dır.

Beykoz un başkanı Zeki Aksu olarak düzenlenmeli.(Resmi sitede Zeki Aksu olarak gözüküyor ancak TFF nin sitesinde Hasan Gedik yazıyor :S )

Emrah Çelebi nin doğum yeri Stockholm, Erbay Bertiz inki Güvercinlik(KKTC) olarak düzenlenmeli.

Tesekkurler (diger konuda yazdiklariniz icin de).

rapsar
21.Kasım.2007, 01:00
Tesekkurler (diger konuda yazdiklariniz icin de).

Önemli değil.Bu arada kaldığım yerden devam etmek istiyorum.

Şekerspor un menajeri Adnan Şentürk, yardımcı antrenörleri Nejdet Yaşlığlu, Ender Durmuş, kaleci antrenörü Metin Meral, doktoru Ayhan Tan, genç antrenörleri de Erkan Yüksel ve Selami olarak düzenlenmeli.Ayrıca takımın lakabı da Ankara keçileri olabilir.

İstanbulspor un stad kapasitesi 4200 olmalı(resmi sitesine göre).Stad isminin ise Bahçelievler Stadı olarak değiştirilmesi gerekir(Yine resmi siteye göre).Menajerinin Naci Şensoy, kulüp doktorunun Mehmet Ünal olması gerekir.Bayram Oral A.Üsküdar da gözüküyor, İstanbulspor da olması gerekir.Forma numaraları:
1Ali UYANIK
6Arif MORKAYA
26Aytek ÖKTEM
21Bayram ORAl
99Bekir KÜÇÜKERTAŞ
23Cemil VATANSEVER
5Deniz DURMUŞ
19Ersin AYDIN
27Fatih SÖZGEN
11M. Gürkan ÖZTÜRK
58Halil İbrahim ALAN
10Mehmet AKSU
64Mehmet Sait ULUCAN
9Metin HARTAMACI
77Muhammet Ali KARA
14Mustafa ÖZMEN
76Müslüm AYDOĞAN
55Nida ÖZKAN
20Oktay SAYIN
17Orhan KALAFAT
4Ramazan Tarık ALIŞ
7Savaş YILDIZHAN
22Selim DURGUTLU
8Serkan ASLAN
61Tolga TURGUT
34Tuğrul Doğan BALCI

Konya Şekerspor un parent club u olarak Konyaspor eklenmeli.Menajer olarak İsmail Kartal getirildi.(Önceden sırasıyla Karabük, Fenerbahçe altyapısı, Sivas, Mardin, Malatya, Ordu da t.d lik yapmış)Stadı Konya Atatürk olarak değiştirilmeli.

Kırşehirspor un stadı bld.başkanı tarafından kulübe 10 yıllığına ücretsiz tahsis edilmiştir.Menajeri Tarık Yurttaş olmalıdır.Antrenörü ise Erhan Çakır dır.Orhan Top un doğum yeri Çorum, Cahit Paşa nınki Kırcaali olarak ayarlanmalıdır.

Kırıkkalespor un lakabı Kırmızı şimşekler olarak düzenlenmeli.Sahanın boyutları 105x68 olmalı.Başkanı Kadir Şekerci olarak ayarlanmalı.

Mersin İY in lakabı kırmızı şeytanlar olmalıdır.Başkanı Ali Kahramanlı olarak düzenlenmelidir.

Türk Telekom un menajeri Muharrem uğur, yardımcsı Ufuk karakoç ,kaleci ant. ise mehmet akbulut oldu.Ayrıca Bülent kaymaz da kulüp doktoru olarak yapılmalı.

Zeytinburnuspor da Sedat kaputu nun mevkisi forvet olarak düzenlenmelidir.

SAİT71
23.Kasım.2007, 01:30
Arkadaşlar Kırıkkalespor'da bir kaç hafta önce genel kurulda yapılan seçim ile Başkanlığa Osman Cebeci gelmişti fakat kulübün eski başkanı Hakan Aykul'un kendi alacaklarından hariç kulübün de gelirlerini alıp gittiği ve borçların altından kalkamayacağı sebebiyle istifa etti. Yakında seçim olacak. Belki kulüp kayyumada kalabilir. O zamana kkadar başkanlık görevini Ertuğrul Çaykara yapacak...

http://www.futbolig.com.tr/resim/futbolcular/1837.jpg Oyunda oyuncu olarak gözüken tecrübeli oyuncu Fikret Bademci futbolu bıraktı ve Kırıkkalespor alt yapı hocası yani Youth Coach oldu.

http://www.kirikkalespor.net/upload/rte/527_ati.jpg Oyunda asistan menajer olarak gözüken Atilla Gerin aslında İdari Menajerdir.

http://www.kirikkalespor.net/upload/rte/942_mehmetc.jpg Kırıkkalespor Kaleci Antrenörü Mehmet CÖMERT'tir

Antrenörler:

http://www.kirikkalespor.net/upload/rte/FFA_erol.jpg Erol Yenin

http://www.kirikkalespor.net/upload/rte/68B_tahiraleg.jpg Tahir Alegöz

TEKNİK DİREKTÖR

http://www.kirikkalespor.net/upload/rte/2A3_harunhoca.gif Harun AYDOSLU

Vieri
23.Kasım.2007, 20:12
Arkadaşlar Kırıkkalespor'da bir kaç hafta önce genel kurulda yapılan seçim ile Başkanlığa Osman Cebeci gelmişti fakat kulübün eski başkanı Hakan Aykul'un kendi alacaklarından hariç kulübün de gelirlerini alıp gittiği ve borçların altından kalkamayacağı sebebiyle istifa etti. Yakında seçim olacak. Belki kulüp kayyumada kalabilir. O zamana kkadar başkanlık görevini Ertuğrul Çaykara yapacak

Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

Vieri
23.Kasım.2007, 20:13

Şekerspor un menajeri Adnan Şentürk, yardımcı antrenörleri Nejdet Yaşlığlu, Ender Durmuş, kaleci antrenörü Metin Meral, doktoru Ayhan Tan, genç antrenörleri de Erkan Yüksel ve Selami olarak düzenlenmeli.Ayrıca takımın lakabı da Ankara keçileri olabilir.

İstanbulspor un stad kapasitesi 4200 olmalı(resmi sitesine göre).Stad isminin ise Bahçelievler Stadı olarak değiştirilmesi gerekir(Yine resmi siteye göre).Menajerinin Naci Şensoy, kulüp doktorunun Mehmet Ünal olması gerekir.Bayram Oral A.Üsküdar da gözüküyor, İstanbulspor da olması gerekir.Forma numaraları:
1Ali UYANIK
6Arif MORKAYA
26Aytek ÖKTEM
21Bayram ORAl
99Bekir KÜÇÜKERTAŞ
23Cemil VATANSEVER
5Deniz DURMUŞ
19Ersin AYDIN
27Fatih SÖZGEN
11M. Gürkan ÖZTÜRK
58Halil İbrahim ALAN
10Mehmet AKSU
64Mehmet Sait ULUCAN
9Metin HARTAMACI
77Muhammet Ali KARA
14Mustafa ÖZMEN
76Müslüm AYDOĞAN
55Nida ÖZKAN
20Oktay SAYIN
17Orhan KALAFAT
4Ramazan Tarık ALIŞ
7Savaş YILDIZHAN
22Selim DURGUTLU
8Serkan ASLAN
61Tolga TURGUT
34Tuğrul Doğan BALCI

Konya Şekerspor un parent club u olarak Konyaspor eklenmeli.Menajer olarak İsmail Kartal getirildi.(Önceden sırasıyla Karabük, Fenerbahçe altyapısı, Sivas, Mardin, Malatya, Ordu da t.d lik yapmış)Stadı Konya Atatürk olarak değiştirilmeli.

Kırşehirspor un stadı bld.başkanı tarafından kulübe 10 yıllığına ücretsiz tahsis edilmiştir.Menajeri Tarık Yurttaş olmalıdır.Antrenörü ise Erhan Çakır dır.Orhan Top un doğum yeri Çorum, Cahit Paşa nınki Kırcaali olarak ayarlanmalıdır.

Kırıkkalespor un lakabı Kırmızı şimşekler olarak düzenlenmeli.Sahanın boyutları 105x68 olmalı.Başkanı Kadir Şekerci olarak ayarlanmalı.

Mersin İY in lakabı kırmızı şeytanlar olmalıdır.Başkanı Ali Kahramanlı olarak düzenlenmelidir.

Türk Telekom un menajeri Muharrem uğur, yardımcsı Ufuk karakoç ,kaleci ant. ise mehmet akbulut oldu.Ayrıca Bülent kaymaz da kulüp doktoru olarak yapılmalı.

Zeytinburnuspor da Sedat kaputu nun mevkisi forvet olarak düzenlenmelidir.

Kayda alındı. Teşekkürler.

Cahit Paşa nın doğum yeri Kırcaali ama Bulgaristan sınırlarında olduğu için ismi Kardzhali olarak geçiyor.

pegahmet10
01.Aralık.2007, 04:13
Ben 2 yıldır şekersporun içerde dışarda elimden geldiğince maçlarına gidiyorum ve bazende antramanlarıda izleme imkanım oluyor.
şekersporda teknik direktörü ümit geçmen'di istifa etti.Yerine adnan şentürk geldi.Altyapıda kaleci Emre kızılboğa U17 milli takımındadır bu futbolcununda eklenmesi lazım ayrıca stoper erkan kestir'in kafa vurma ve markajı 10 dan yukarı olması lazım ve ortasahadaki hüseyin kala bitiricilik ve uzun şutunun daha yüksek olması lazım.Hüseyin kalanın ortasaha olan mevkisi değiştirilip forvet,forvet arkası ve sağ kanat olması lazımdır.Tevfik ışığında mevkisi AMR-FC, kadir zorbozanın mevkiside DR-WBR-AWR, Abdulfettah kaldırımında mevkisi DL-WBL-AWL,Caner bozkurt'un mevkisi ise AM-FC ve son olarakta özgür çelik'in mevkiside DC-ST olması lazım. Kaleci ali rıza köybaşı, sercan polat,Hasan küççük kulupten gönderilmesine rağmen hala kaldırılmamıs.
Sportif direktör Zühtü ünsal , asbaşkanda tahir erbarlas ,Gözlemci olarak gözüken Mete ışık ise Altyapı teknik sorumlusudur.Fizyoterapistler murat akeren ve turgay cankurtaran'dır.
Ayrıca etimesgut belediyespor'da pilot takımıdır.
Kulubun favori kişileri Ümit geçmen ve Evren Turhandır.sevmediği kişi ise Metin Yıldız
CA
1-Armağan vatanoğlu
2-Ali kıbıç
3-Caner Bozkurt
4-Hüseyin kala
5-Mustafa karabulut
PA
1-Emre kızılboğa*** bu kaleci 1991 doğumlu ve milli futbolcu
2-Caner bozkurt***Bu futbolcu adanaspordayken türkiyenin en genç olarak süper ligde forma giyen futbolcusu 1989 doğumlu 2002-2003 yıldında oynamıştır.
3-Hüseyin Kala**
4-Mustafa karabulut**
5-Kadir Zorbozan**
6-Bilal kısa**

-Takımın amigosuda Bruno rızadır.Yaklaşık 20 yıldır hiç bir maçını kaçırmamış.İçerde deplasmanda genç takım a takım bütün maçlarına gider.

pegahmet10
02.Aralık.2007, 04:49
E.şekersporda son olarak göze çarpan ufak iki hata birinci kaptanın armağan vatanoğlu ikinci kaptanın ise ali kıbıçın olduğunu gördüm bunun tam tersi olması lazım ve alt yapıda bir kaç futbolcu hariç bütün isimlerin yanlış olduğu.

krapinovic
02.Aralık.2007, 05:53
E.şekersporda son olarak göze çarpan ufak iki hata birinci kaptanın armağan vatanoğlu ikinci kaptanın ise ali kıbıçın olduğunu gördüm bunun tam tersi olması lazım ve alt yapıda bir kaç futbolcu hariç bütün isimlerin yanlış olduğu.

Bahsettiğin galiba Etimesgut Şekerspor...
Kadrodaki hangi isimlerin yanlış olduğunu belirtebilir misin?...

http://www.hizliresim.com/2008/12/1/8592.jpg
http://www.hizliresim.com/2008/12/1/8633.jpg

Bu da oyun datasındaki takım kadrosu...

http://www.hizliresim.com/2008/12/1/8651.jpg

pegahmet10
02.Aralık.2007, 22:04
kardeşim ben altyapı diyorum burdaki isimler suat ,bilal ve oğuzhan hariç hepsi a takım futbolcularıdır ayrıcada suat yoktur oyunda vede oğuzhan Dc olarak oyanmasına rağmen oyunda ST olarak gözükmektedir. istersen sercan polatla, hasan küççükle görüştürüyüm seni özel mesaj yaz telefon numaralarını veriyim hatta şekersporun ofis telini ara, oyundada gözüken hocların telini veriyim mete ,erkan ve ferhat hoca, hatta sportif drektör zühtü beyin telini veriyim hatta istifa eden ümit geçmene kadar telefonlarını veriyim eğer sölediklerimle çelişiyorsa ben herkesin önünde özür dilerim bi daha bu siteye girmem ben senin yaptığını yapamazamıyım girerim tffnin sitesine hop basarım print screen tuşuna gelirim painte bakarım sölerim ordan.U-17 milli takımana gir bak emre kızılboğa adlı bir kaleci varmı varsa şekerspordamı bak bakalım onlara ve sonra oyuna gir ve bak bakalım böyle bi futbolcu var mı????

benle iddalaşma bunların hepsini kanıtlarım sana benim hayatım şekerspordur.

onurphaned
02.Aralık.2007, 22:19
Öncelikle biraz sakin. Arkadaş, "ben doğrusunu biliyorum, sen yanlış biliyorsun" demek istemedi. "Bizim oyuna yansıttığımız kısım bu, bunlardan hangileri yanlış hangileri eksikse bize belirt, düzeltelim demek" istedi. Hakkında çok fikir sahibi olamadığımız takımların kadrolarını TFF'den bakarak oluşturuyoruz, kaldı ki TFF'den başka bir kaynağa güvenmemiz çok doğru olmaz.

Yanlış anlama söz konusu, Etimesgut Şekerspor'la ilgili yanlış olarak oyuna yansıtılan şeyleri yukarıdaki resimlerden anlatarak bizi yönlendirirsen çok iyi olur.

pegahmet10
02.Aralık.2007, 23:36
Öncelikle biraz sakin. Arkadaş, "ben doğrusunu biliyorum, sen yanlış biliyorsun" demek istemedi. "Bizim oyuna yansıttığımız kısım bu, bunlardan hangileri yanlış hangileri eksikse bize belirt, düzeltelim demek" istedi. Hakkında çok fikir sahibi olamadığımız takımların kadrolarını TFF'den bakarak oluşturuyoruz, kaldı ki TFF'den başka bir kaynağa güvenmemiz çok doğru olmaz.

Yanlış anlama söz konusu, Etimesgut Şekerspor'la ilgili yanlış olarak oyuna yansıtılan şeyleri yukarıdaki resimlerden anlatarak bizi yönlendirirsen çok iyi olur.

öncelikle teşekkür ederim ama aarkadaş bni yalancı çıkartmaya çalışıyor.Ben bunları her türlü ispat ederim ben diyorum ki altyapı futbolcuları yanlış o bana a takımın futbolcularının tff fotosunu gönderiyor lütfen ama bi şey yazmak için bi şey yazıor

ayrıca bende sizin sadece tff den bilgi aldığınızı bildiğim için yardımcı olmaya çalışıyorum ztn

extensor
03.Aralık.2007, 00:02
öncelikle teşekkür ederim ama aarkadaş bni yalancı çıkartmaya çalışıyor.Ben bunları her türlü ispat ederim ben diyorum ki altyapı futbolcuları yanlış o bana a takımın futbolcularının tff fotosunu gönderiyor lütfen ama bi şey yazmak için bi şey yazıor

ayrıca bende sizin sadece tff den bilgi aldığınızı bildiğim için yardımcı olmaya çalışıyorum ztn

Yok yok dostum sen yanlış anladın. Bizim kimsenin bilgisine saygısızlık etme cürretimiz olamaz. Aksine orada Alparslan hocam senden yardım istedi. Biz alt ligleri takip etmekte biraz sorun yaşıyoruz. 2 lig araştırmasını yeteri kadar izleyemediğimizden yeteri ölçüde yapamıyoruz.

Tabi sen ve senin gibi yardımsever arkadaşlar bize bu hususta destek çıkarsa zenginleşecek Türkiye dataları. Lütfen birbirimize saygı gösterelim, bilgimizi kanıtlamak veyahut başka bişey yapmak kimsenin çıkarına değil. Ancak oyunu renklendirebilirsek HEPBİRLİKTE ne mutlu bize.

Lütfen bilgilerini paylaşmaya devam et hocam bizlerle...

pegahmet10
03.Aralık.2007, 01:29
Yok yok dostum sen yanlış anladın. Bizim kimsenin bilgisine saygısızlık etme cürretimiz olamaz. Aksine orada Alparslan hocam senden yardım istedi. Biz alt ligleri takip etmekte biraz sorun yaşıyoruz. 2 lig araştırmasını yeteri kadar izleyemediğimizden yeteri ölçüde yapamıyoruz.

Tabi sen ve senin gibi yardımsever arkadaşlar bize bu hususta destek çıkarsa zenginleşecek Türkiye dataları. Lütfen birbirimize saygı gösterelim, bilgimizi kanıtlamak veyahut başka bişey yapmak kimsenin çıkarına değil. Ancak oyunu renklendirebilirsek HEPBİRLİKTE ne mutlu bize.

Lütfen bilgilerini paylaşmaya devam et hocam bizlerle...

anlayışın için tşşkür ederim kardeşim ben buraya bilgileri yazarım isteyen şekersporu arar hatta ben veririm numarasını teyit eder

perpetua
03.Aralık.2007, 03:11
kardeşim ben altyapı diyorum burdaki isimler suat ,bilal ve oğuzhan hariç hepsi a takım futbolcularıdır ayrıcada suat yoktur oyunda vede oğuzhan Dc olarak oyanmasına rağmen oyunda ST olarak gözükmektedir. istersen sercan polatla, hasan küççükle görüştürüyüm seni özel mesaj yaz telefon numaralarını veriyim hatta şekersporun ofis telini ara, oyundada gözüken hocların telini veriyim mete ,erkan ve ferhat hoca, hatta sportif drektör zühtü beyin telini veriyim hatta istifa eden ümit geçmene kadar telefonlarını veriyim eğer sölediklerimle çelişiyorsa ben herkesin önünde özür dilerim bi daha bu siteye girmem ben senin yaptığını yapamazamıyım girerim tffnin sitesine hop basarım print screen tuşuna gelirim painte bakarım sölerim ordan.U-17 milli takımana gir bak emre kızılboğa adlı bir kaleci varmı varsa şekerspordamı bak bakalım onlara ve sonra oyuna gir ve bak bakalım böyle bi futbolcu var mı????

Oyuna sadece prof. sozlesme imzalamis oyunculari ekliyoruz. Bu nedenle hala amator olan ve alt yapida bulunan oyuncularin oyunda olmamasi gayet normal. Saniyorum Alparslan da bunu belirtmeye calismis.. :)

Nocna Mora
03.Aralık.2007, 03:15
@pegaahmet

Bence araştırma ekibine katıl 1-2 sene sonra :)

pegahmet10
03.Aralık.2007, 03:53
@pegaahmet

Bence araştırma ekibine katıl 1-2 sene sonra :)

teşşekkür ederim...

krapinovic
03.Aralık.2007, 05:39

Arkadaşım bu ne asabiyet ya... biraz sakin ol, bi dur...

Ben niye seni yalancı çıkarmaya çalışayım?.. "birkaç isim dışında hepsi yanlış" dedin, ben de baktım bir tuhaflık sezdim... hatta mesajın başında belirttim, aynı takımdan mı sözediyoruz diye...

Şefin de belirttiği gibi, sadece profesyonel sözleşme imzalamış oyuncuları oyun datasına ekliyoruz... Bunu da TFF'nin sitesindeki kadroları temel kabul edip yapıyoruz...

Galiba sen "eksik oyuncu var" demek istedin, "isimler yanlış" deyince ben de kadro listelerini ekledim...

Tamam, kabul ediyorum; bir takım hakkında çok şey biliyor olabilirsin, ordaki herkesi de tanıyor olabilirsin... Ama bu sana, yazdığın eleştiriyi dikkate alıp varsa o hatayı düzeltmeye çalışan birine hemen "şunun için yazıyor vs" demek hakkını vermez...

"araştırmacı" olarak bizler de buralara gelip yapılan eleştirileri cevaplamak, belirtilen hataları düzeltmek zorundayız... sen de "hop" bassaydın "print screen" tuşuna, "aha şu adamlar fazla, şunlar eksik" deseydin... inan bana ben de, başka bir araştırmacı arkadaş da, sana, senin tavrınla yaklaşmazdı...

Neyse, verdiğin bilgiler için sağol...

pegahmet10
03.Aralık.2007, 06:08
Arkadaşım bu ne asabiyet ya... biraz sakin ol, bi dur...

Ben niye seni yalancı çıkarmaya çalışayım?.. "birkaç isim dışında hepsi yanlış" dedin, ben de baktım bir tuhaflık sezdim... hatta mesajın başında belirttim, aynı takımdan mı sözediyoruz diye...

Şefin de belirttiği gibi, sadece profesyonel sözleşme imzalamış oyuncuları oyun datasına ekliyoruz... Bunu da TFF'nin sitesindeki kadroları temel kabul edip yapıyoruz...

Galiba sen "eksik oyuncu var" demek istedin, "isimler yanlış" deyince ben de kadro listelerini ekledim...

Tamam, kabul ediyorum; bir takım hakkında çok şey biliyor olabilirsin, ordaki herkesi de tanıyor olabilirsin... Ama bu sana, yazdığın eleştiriyi dikkate alıp varsa o hatayı düzeltmeye çalışan birine hemen "şunun için yazıyor vs" demek hakkını vermez...

"araştırmacı" olarak bizler de buralara gelip yapılan eleştirileri cevaplamak, belirtilen hataları düzeltmek zorundayız... sen de "hop" bassaydın "print screen" tuşuna, "aha şu adamlar fazla, şunlar eksik" deseydin... inan bana ben de, başka bir araştırmacı arkadaş da, sana, senin tavrınla yaklaşmazdı...

Neyse, verdiğin bilgiler için sağol...

neyse sende sağol ben yukarıda dedimki altyapı futbolcuları dedim sen bana a takımı yolladın neyse polemiğe girmeye gerek yok
ben kendi adıma özür diliyoum...

SAİT71
09.Aralık.2007, 03:06
Arkadaşlar bayramdan önceki gün PAzar yani dün oynanan maçta Kırıkkalespor ALibeyköy'ü 2-0 geçti. Alibeyköy kötü oynadı. Nedne böyle oynadı bilmiyorum ama sürekli mi böyle oynuyor onu merak ediyorum. Neyse..

Kırıkkalesporun orta sahadaki isimlerinden Erkan bu maçta defansın önünde DM oynadı. Yani Defansif orta saha oyuncusu. İleriki maçlardada bu şekil oynamaya devam ederse buraya yazarım ve mevkisine DM de eklenir.

Ayrıca bayramdan sonra başkanlık seçimi olacak. Eski istifa eden başkan Hakan Aykul yüksek ihtimal ile tekrar aday olacak. Başkada aday çıkacağını sanmıyorum. Kulüp Kayyuma kalmaktan kurtulacak böylece..
Şimdilik bu kadar...

SAİT71
15.Aralık.2007, 20:43
Kırıkkalespor teknik direktörü Harun Aydoslu istifa etti. Kırıkkalespor'da başkan belli değil.

Cevdet GÖÇ ile yapılan görüşmeler sonuçsuz kaldı. Diğer adaylar ise:

Eski yardımcı antrenör Mehmet ŞiMŞEK, Bu hafta sonu takımın başında sahaya çıkan Fikret BADEMCİ, Ve eski teknik direktörü Ziya ÖZIŞIKYILMAZ..

SAİT71
16.Aralık.2007, 18:23
Yönetim ile anlaşamayarak görevlerinden istifa eden Teknik Direktör Harun Aydoslu ve yardımcıları Tahir Alagöz ve Levent Akyön'den sonra Menejer Atilla Gerin'de istifa ettiğini açıkladı.

Başkan Hakan Aykul'a istifa dilekcesini Alibeyköyspor maçından sonra veren Atlilla Gerin gerekçe olarak ise yoğun işleri sebebiyle takım ile fazla ilgilenemediğini gösterdi..

Kırıkkalespor Başkanı Hakan Aykul'un, Atilla Gerin'in istifasını kabul etmedi Atilla Gerin ise kararının kesin olduğunu bildirdi ve takımın yanlız kalmaması için son olarak İstanbulspor maçına takımla birlikte gitti.

İstanbul deplasmanında ise Genç antrentörü Fikret Bademci hocalık yaptı..

pegahmet10
17.Aralık.2007, 02:40
E.şekersporda geleceğin yıldızı olarak gösterilen caner bozkurt tek taraflı fes edilerek yollandı...
Bu futbolcu adanaspordayken türkiyede en genç olarak süper ligde forma giyen futbolcusudur, 1989 doğumlu 2003 yılında oynamıştı...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

selami hocanın soyadı olgundur, ama erkan ve selami hoca mete ışık'ın yardımcısıdır asıl altyapı hocası mete hocadır...

pegahmet10
22.Aralık.2007, 21:35
Mersin idmanyurdunda oynayan cihan gökal'ı şekerspordan çok iyi tanıyorum,onun mevkisi DL,WBL,AML,FC olması gerekiyor,ayrıca iyi frikik kulanan bir futbolcu oyuna baktığımda frikik özelliği 1 bunun yükseltilmesi lazım vede çok isabetli orta yapar.

ayrıcada şekersporda kovulan caner bozkurt affedildi.

SAİT71
23.Aralık.2007, 04:01
Kırıkkalespor geçen hafta evinde Beykoz ile 1-1 berabere kalmış ve baştan sona tek kale oynamıştı. Beykoz penaltıdan eşitliği yakalasada 90. dakikada savunmanın tecrübeli ismi Hasan Basri kalecinin ters köşeye yatmasına rağmen topu auta yollamış ve penaltıyı değerlendirememişti. Bu hafta ise Mersin İ.Y. ile oynadı. deplasmanda grup ikincisini 2-1 yenen Kırıkkalespor'da 2 gol atıp maçı 2-1 e getiren ümit milli oyuncu Lokman'adeğinmek istiyorum. Oyuncu gerçekten çok yenetekli ve bu haftada 2 gol atarak yeteneğini gösterdi. Bu oyuncuyu videoya alıp seyrettirmek niyetindeyim. Bu tip genç oyunculardan kurulu takım olan Kırıkkalespor alt yapısından Futbolumuza yetenekli gençler çıkarıyor.

SAİT71
26.Aralık.2007, 02:57
Kırıkkalespor'da yeniden başkanlığa istifa eden önceki başkan Hakan Aykul Geldi..

41 yıllık tarihinde yönetim kurulunda ilk defa bayan bir yönetici de bulunuyor.

Kesin olmayan yönetim kurulu listesi şöyle:

YÖNETİM KURULU
BAŞKAN : HAKAN AYKUL
ERTUĞRUL ÇAYKARA
ALPASLAN KIRLANGIÇ
SAYİT ALTINTAŞ
HAMDİ DOĞAN
MUSTAFA ARSLAN
MUHAMMER AYDOĞAN
MUSTAFA SETENCİOĞLU
ALİ ULUTAŞ
GÜLTEKİN YİĞİT
FAİK PEKTUR
SEVDA GÜLER
MUSTAFA DEMİREL
MEHMET GÖRÜCÜ
MUSTAFA TUĞRUL
CENGİZ KUZEYTEPE
MUSA ÇELİK
MUHARREM DURUSOY
SÜLEYMAN ULUYOL
NİMET DOĞAN
ZEKİ BÜYÜKKÖMÜRCÜ
HAKVERDİ ÖZKILIÇ
MUSTAFA APAYDIN
İDRİS AYKUL

Ayrıca teknik direktör henüz belli değil. Takımın başında maçlara antrenör Fikret Bademci çıkıyor. Bi kaç maç çıktı ve takım topralandı. Son maçta Mersin'i 2-1 yendi.

Fikret Bademci Kimdir onu tanıyalım..

Futbola 1985 yılında Konya yolspor da başladı. 1990 yılında Konyasporda profesyonel oldu. Konyaspor, Kardemir Karabükspor, Yimpaş Yozgatspor,Fethiyespor, Çankırı Belediyespor,Konya Endüstrispor, Malatyaspor, Kırşehirspor ve son 3 yıl da Kırıkkalespor da oynayarak futbolu bıraktı. 17 yıllık profesyonel futbolculuk yaşantısından sonra iki yıl Kırıkkalespor da altyapı sorumlusu olarak görev yaptı.

Fatih TERİM,Ali Kemal DENİZCİ,İlyas TÜFEKÇİ,Akif BAŞARAN,Franz SMUDA,Zoran ÇOLAKOVİÇ,Yavuz İNCEDAL,Erkan SÖZERİ gibi hocalarla çalıştı.

2 defa ÜMİT MİLLİ takım forması giydi.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

SAİT71
06.Ocak.2008, 22:12
Kırıkkalespor'un hocası eski futbolcusu ve alt yapı sorumlusu olan Fikret Bademci oldu. Fikret hocayla görüştüm ve sistemini felan da öğrendim. 4-4-2 tarzında ofansif bir hücum anlayışıyla oynatacak takımı. Bir kaç maçtırda bu taktik tuttu.

Ayrıca Şekerspor'u 4-1 yendiği maçta daha öncede bahsettiğim Lokman 2 gol attı. Frikikten ve vole tarzı bir vuruşla. Ümit milli takımımızdada oynuyor. Ciddiyim izleme imkanı olanlar izlesinler.Daha sonra kulüp hakkında son gelişmeleri vereceğim. As başkanla felan görüştüm.

makalele81
10.Ocak.2008, 22:17
Edit.......

pegahmet10
12.Ocak.2008, 04:15
Edit.......

edit......

pegahmet10
12.Ocak.2008, 04:52
Edit.......

edit......

SAİT71
15.Ocak.2008, 20:52
Hocayla konuştum Ahmet Boyter Türk Telekomspor'a transfer oldu bilginize.. Ayrıca eski Kırıkkalesporlu Uğur Kütük Çorumspor'dan alacaklarını vermediği gerekçesiyle TFF'ye başvurdu. Eğer alacakları ödenmezse karşılık olarak serbest kalacak. As Başkan E.Çaykara ile konuştum ve o da Uğur Kütük ile ilgilendiklerini ve onunda gelmek istediğini iletti. Bu transferde olursa buraya yazacağım..

SAİT71
19.Ocak.2008, 22:04
Kırıkkalespor eski oyuncusu Mete Metin ile anlaşmaya vardı. Ayrıca İzmirspor'lu Erçin ilede anlaşmaya varıldı. Bir orta saha oyuncusuylada görüşüyorlar. Bitince yazacağım.

Kırıkkalespor lu Ahmet Boyter alacaklarına karşılık mukavelesi fesh edildi ve Türk Telekomspor ile anlaştı..

Ayrıca Kırıkkalespor artık maçlarını Başpınar 17 Ağustos Stadında oynayacak. Fikret Karabudak'ın zemini kötüydü. İkinci yarı orda oynayacak. Stad hazır değilmiş tam olarak hazır olunca oraya geçecekler. Stad hakkında kısaca bilgi verirsek.

1990 da yapımına başlandı ve 1-2 sene önce bitirildi. Her yapı gibi onunda kaderi böyle oldu ve zamanında bitmedi. 15 bin oturma kapasitesi var. oval. Şehrin biraz dışında. Hatta Hacettepe zamanında maçlarını orda oynamak istemiş ve adını Kırıkkalespor olarak değiştirmek istemişti fakat kabul edilmemişti Kırıkkalespor tarafından. Son gelişmeler böyle. Yakında kulübe gidip görüşme yapabilirim...

Ayrıca kamp dönüşü İstanbulspor ile oynadılar deplasmanda. Dediğim yıldızımız Lokman 1-0 öne geçirdi fakat 20 li dakikalarda gol yedik ve 1-1 bitti maç. Lokman gelecek vadediyor. Ayrıca Erdi'de çok yetenekli. Bu oyuncuları kapışacaklar. Boluspor istiyordu Erdi'yi fakat henüz teklif gelmedi.

SAİT71
06.Şubat.2008, 02:31
Uğur Yasan Kırıkkalespor'da....

http://img152.imageshack.us/img152/8642/rb4892ai1.jpg

ANTALYA
Doğum Tarihi : 28 Şubat 1979 Adı Soyadı : Uğur Yasan
Oynadığı Takım : Karşıyaka
Doğum Yeri : Antalya
Doğum Tarihi : 28.02.1979
Boy : 1.73
Kilo : 69
Mevki : ORTA SAHA

kısa not:
Onun yeteneğinde futbolcu bırakın Kocaelispor'u Türkiye'de yok. Kendine baksa, iyi çalışsa rakiplerle kedinin fareyle oynadığı gibi oynar. Çünkü Allah vergisi bir yeteneği, top tekniği var.Uğur Yasan gibi kıvrak, oyun zekası olan futbolcu fazla değil
kaynak :Hayrettin ALBAYRAK özgurkocaelı

Evet arkadaşlar Kırıkkalespor son dakika transferi gerçekleştirdi. Uğur Yasan'ı aldı. Hayırlı uğurlu olması dileğiyle...

EL-Hadji
06.Şubat.2008, 06:37
Uğur yasan çok teknik bir oyuncudur. Yetenekleri tartışılmaz ama o yeteneklerden şu ana kadar nice kulüpler faydalanmak istemesine rağmen faydalanamadı. Umarım kırıkkale faydalanır.

pegahmet10
08.Şubat.2008, 23:40
e.şekerspor Ahmet Güven, Özgür Vurur, Mücahit Şen, Yasin Kapucu, Musa Ballı, Erhan Yıldırım ve Cüneyt Çarbuğa anlaşma imzaladı

ahmet güven zaten krialık olarak errzurumsporda oynuyordu geri çağırıldı

Musa ise urfaspora transfer olmuştu geri alındı...

SAİT71
15.Şubat.2008, 04:35
Yasin Kapucu Kırıkkalespor da oynadı. Güzel bir oyuncu. Kanatta ileri geri ileri geri (Gökhan Gönül tarzı) oynuyor. Teknik biri. Erciyesspor'da istemişti Kırıkkale'den bir zaman. Ama satmamıştı o zaman...

Ayrıca bu hafta oynanan maçta Kırıkkale deplasmanda Kırşehir'i 2-1 yendi. Golleri yeni transfer Erçin ve Genç yetenek Erdi attı.

SAİT71
16.Şubat.2008, 05:22
Kırıkkalespor Alibeyköy'ü Murat Berge'nin golü ile 1-0 yendi... Murat Berge son haftalarda formda. İyi bir golcü yakında uçacak gibi geliyor bana

SAİT71
09.Mart.2008, 17:59
Kırıkkalespor'un Fikret Karabudak stadı yaklaşık 15 bin kapasitedeydi eskiden. Fakat bir kaç sene önce düzenlemeler ile çelik aksam üzerine koltuklandırma yapıldığı için kapasite 5,402'ye düştü. Stadyum karedir. Saha ölçüleri küçük ebattadır. 68x105 ölçülerinde.

Ayrıca şehirde GSİM'nün izninde yapımına 90 lı yıllarda başlanan ve 2006 yılında bitirilen 15.000 kapasiteli Başpınar 17 Ağustos stadyumu vardır. Kırıkkalespor'a kullanım iznide verildi fakat şuan spor müsabakası yapılmamaktadır. 15.000 tümü koltukludur. Oyuna eklenirse buda bilginize.

Bilginize...

SAİT71
19.Mart.2008, 23:49
Kırıkkalespor Sözleşmesi 31 MAYIS'da bitecek oyuncular:

CELAL ÖZCAN
CEMİL ADICAN
CİHAT CAN YİĞİT
FAZLI ARSLAN
HASAN BASRİ KARA
METE METİN
MURAT BERGE
UFUK BULUT
UĞUR YASAN

SAİT71
06.Nisan.2008, 13:04
KIRIKKALESPOR İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİLER

FM 2oo9 oyununun data editorunu internet cafede inceledim ve güncellemek gereği duydum :) Zaten güncellenecekte olsun ben yinede tekrar tekrar bilgi vereyimde... Başka istifa etmişti onun yerine aday çıkamyınca Osman Cebeci geçmişti oda istifa etti eski istifa eden Hakan Aykul tekrar göreve geldi. :D Yani yine başkan değişmedi. Osman Cebeci yerine Hakan Aykul olacak... TEknik direktürümüz Fikret Bademci gözlemciydi galiba emin değilim o teknik direktör olacak. Harun Aydoslu ise boşta şuan. Sanırsam Werder Bremen'in daveti üzerine Almanya'ya gitmişti. Burayla ilgisi olmasada şu stad olayını yeri gelmişken tekrar söyleyeyim.fikret Karabudak Oyunda 3.500 olarak gözükmekte. Eski oyunlarda ise 15.000 di. 15.000 oturaksızkenki kapasiteydi şuan 5,402 oturak kapasiteli. Hatta bir kaçta loca yaptırdılar.. Ama zemin dolayısıyla geri kalan 8-9 maç Başpınar 17 Ağustos Stadyumu'nda oynanacak. Orası da tümü koltuklu 15.000 kapasiteli.

İşte Fikret Karabudak burası:

http://www.kirikkalespor.org.tr/res/tesis1.jpg

Oyuncular ve mevkileri hakkında geniş kapsamlı bir şey yapacağım. Daha sonra eklicem. Şimdilik bu kadar.

SAİT71
20.Nisan.2008, 20:20
Alibeyköyspor TFF 3.Lig'e düşmeyi garantilemiştir...

oguzkahn
21.Mayıs.2009, 06:24
Konya Şekerspor'daki 2 oyuncu hakkında konuşmak istiyorum
Anıl Abanoz: Geçen sezon Tokatspordaydı gerçekten çok iyi bir oyuncu Ankaraspordan yetişme CA'sı 70 bana az geldi şu andaki takımında nasıl oynuyor bilmiyorum onu konya şeker araştırmacısına bırakıyorum
Şinasi Ev:Oda Tokatspor'da oynamış bir oyuncu oyunda AML olarak geçiyor Tokatsporda çoğu kez Forvet olarak oynamıştır o mevkide eklenebilir