PDA

View Full Version : Malatyaspor

perpetua
30.Ekim.2007, 08:33
Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

OMANA
18.Aralık.2007, 19:59
malatyasporun kartalı 1-0 yendiği maçı izleme şansım oldu..

doğrusu iki takımıda beğenmedim...

malatyasporda iki oyuncu gözüme battı..

birincisi emrah tuncel...

bir dönem büyük takımlarında transfer gündemine düşen bu genç kaleci 1987 doğumlu ve artık 21 yaşında ...

kaleci sakatlığı yaşandığı için kaleye geçti ve muhteşem kurtarışlar yaptı..

5 senedir adanaspordan beri yıldız olacak diye düşündüğümüz serkan kırıntılaya göre çok daha iyi gördüm emrahı...

gerçi 1 maç çok ölçü lolmaz ama son derece atlatik ve reflexleri iyi olan bir kaleci...dikkatle izlememiz lazım...

bir diğer isim ise olcaytu ...genç milli oyuncu kartal karşısında mutlak pozisyonlara girdi ...pozisyona girmede ve driplingdeki yeteneğinin yarısı son vuruşlarda ve soğukkanlılıkta olsaydı muhakkak gol atardı...

kendini geliştirirse benden topçu olur diyor ama kat etmesi gererekn epey yol var ....

ancak kartalsporun en açık oynadığı geriyi boş bıraktıı anlarda bile bir türlü doğru düzgün organize olamayan bir malatyaspor izledik...bundan sonrasında bu takımın ilk 6 şansının yüksek olmadığını düşünüyorum maddi sorunlarda cabası...ama emrah ve olcayto için izlemeye devam edeceğim...

Papi44
18.Aralık.2007, 20:10
malatyasporun kartalı 1-0 yendiği maçı izleme şansım oldu..

doğrusu iki takımıda beğenmedim...

malatyasporda iki oyuncu gözüme battı..

birincisi emrah tuncel...

bir dönem büyük takımlarında transfer gündemine düşen bu genç kaleci 1987 doğumlu ve artık 21 yaşında ...

kaleci sakatlığı yaşandığı için kaleye geçti ve muhteşem kurtarışlar yaptı..

5 senedir adanaspordan beri yıldız olacak diye düşündüğümüz serkan kırıntılaya göre çok daha iyi gördüm emrahı...

gerçi 1 maç çok ölçü lolmaz ama son derece atlatik ve reflexleri iyi olan bir kaleci...dikkatle izlememiz lazım...

bir diğer isim ise olcaytu ...genç milli oyuncu kartal karşısında mutlak pozisyonlara girdi ...pozisyona girmede ve driplingdeki yeteneğinin yarısı son vuruşlarda ve soğukkanlılıkta olsaydı muhakkak gol atardı...

kendini geliştirirse benden topçu olur diyor ama kat etmesi gererekn epey yol var ....

ancak kartalsporun en açık oynadığı geriyi boş bıraktıı anlarda bile bir türlü doğru düzgün organize olamayan bir malatyaspor izledik...bundan sonrasında bu takımın ilk 6 şansının yüksek olmadığını düşünüyorum maddi sorunlarda cabası...ama emrah ve olcayto için izlemeye devam edeceğim...

Ben Malatyada Oturuyorum,Has Malatyalıyım

Maçı Stadyumdan izledim Gerçekten Emrah Olmasaydı Malatyaspor En az 5 Gol Yerdi,Emrah hayatının Maçını Oynamış olsa gerek :) Olcatu Güzel Çalımlar Atıyordu Onuda Bwegendim,Serkanın Golüde Güzeldi Ama En iyi Pasları Çıkaran Eren Özen Gerçekten Maşatyaspor İçin Dweğerli Bir İsim İnşallah TSL ye Çıkarız Hamza Hoca Böyle Sürdürü Takımı,Ölene Kadar Malatyalıyız !