PDA

View Full Version : Kayseri Erciyesspor

perpetua
30.Ekim.2007, 08:34
Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

deniz.91
07.Kasım.2007, 01:48
Erciyesspor teknik direktörlüğüne Mustafa Uğur getirildi

midfielder1912
22.Kasım.2007, 17:13
takım genelde 4_4_2 dizilişiyle oynuyor bazende 4_5_1 sistemiyle oynuyo

kalede KAYA

savunmanın ortasında ADEM DURSUN,KEMAL DULDA solunda HÜSEYİN sağında İLHAN.

orta sahanın ortasında EVREN TURHAN ve RAMAZAN DURDU

sağında KÖKSAL YEDEK,solunda KEMAL OKYAY.

ÇİFT FORVET KENANÖzer ve SEVERİN BİKOKO.

deniz.91
22.Kasım.2007, 22:08
Bu sene erciyesi takip edemiyorum malum öss falan ksyide eskisi kadar takip edemiyorum erciyesin oyuncuları kaliteli gerçekten ama mücadele yok hiç birinde ancak kelam okayyın köksalın kamberin caları 3 değer falan azalabilir

LaigLeNoiR
23.Kasım.2007, 17:04
Dün oynanan Erciyes - Bolu maçını seyrettim.

1,10,19. dakikalarda buldukları gollerle Erciyes daha 20 dakika olmadan 3-0'a taşıdı skoru.

Ama gel gör ki bu dakikadan sonra tamamen bıraktı adeta oyunu Erciyes.Boluspor'Un ise 4-5 tane as oyuncusu yok bunların içerisinde 2 tane forvetide dahil.3. veya 4.yedek golcü oynuyor yanlış hatırlamıyorsam.

Buna rağmen inanılmaz baskı kurdu Bolu ve ilk yarı bitmeden 30.dakika civarıydı ilk gollerini attılar.Devre bitmeden 2.gol için de o kadar bastırdılarki 4-5 tane net posizyon harcadılar.

İkinci yarıda yine Bolu sahada oynuyor Erciyes seyrediyor.2.gol geliyor Erciyes için çanlar çalıyor ancak duyan yok.Dakika 60'lara geliyor çanları duyan Ramazan Durdu birşey yapamayınca kırmızı kart yiyor bir de.Kalan dakikalarda 10 kişi kalan Erciyes artık tek bir şey peşinde 3 puan.Olduğunca defans yapıyor ancak Boluspor o kadar kaçırdığı golün hediyesini 90.dakikada alıyor ve son dakika golüyle daha 19.dakikada 3-0 geriye düştüğü,bir sürü eksiği olduğu maçtan bir puanı kopardı.

Erciyes'li oyuncuların Work Rate ve Team Work'unu biraz daha incelemek gerekiyor sanırım.

deniz.91
23.Kasım.2007, 18:19
Bencede Murat abi düşrülmesi gerek nerdeyse hepsini bu özellikleri

deniz.91
30.Aralık.2007, 23:53
Erciyesspor Erdinç Yavuz ile sözleşme imzaladı

OMANA
27.Ocak.2008, 00:30
yeni transfer erdinçin saçma sapan kırmızı görmeseydi galip bile gelebilirlerdi iyi oynadılar kasımpaşa kaşrısında kenan özellikle çalışkanlığı ile göz doldurdu..

kasımpaşa ataklarında adetaa etten duvar ören defansıda bu hafta taktir kazandı

anilton
27.Ocak.2008, 01:07
Adem Dursun tüm hava toplarını aldı.Köksal soldan,Kenan sağdan Kasımpaşa savunmasını çok zorladı.Ömer ve Alpaslan onları kontrol etmekte güçlük çektiler...

EL-Hadji
01.Şubat.2008, 06:41
Ben bu maçı izleyemedim. Köksal' ı nasıl buldun Anıl? Geçen sene çok etkiliydi ama bu sene bilmiyorm.

anilton
01.Şubat.2008, 06:57
Aynı Burak abi.İyi bir tekniği var,birebirde etkili.Koşuyor mücadele ediyor aynı zamanda.M.Topuz olma potansiyeli var diyebiliriz...

EL-Hadji
01.Şubat.2008, 07:08
Aynı Burak abi.İyi bir tekniği var,birebirde etkili.Koşuyor mücadele ediyor aynı zamanda.M.Topuz olma potansiyeli var diyebiliriz...

Aralarında çok yaş farkı yok o yüzden geleceğin Topuzu diyemiyorum ama Topuz' un tarzında herhalde onu örnek almış oyun tarzı olarak. Bu sezon malum hiç izleyemedim tabelayı da fazla değiştirememiş ama oyunu iyi diyorsan o da yeterli.

anilton
01.Şubat.2008, 07:22
Performans anlamında söyledim Burak abi.Kayseri Topuz'u satarsa alabilir Erciyes'ten onu...

deniz.91
01.Şubat.2008, 17:06
Bu sene erciyesin maçları pek takip edemiyorum ama tüm takımda olduğu gibi köksaldada bir düşüş var eskiden skora etki eden bir oyuncuydu bu sezon pasif kalıyor biraz

Kafkafxer
10.Temmuz.2009, 19:03
selamlar, Bikoko Karşıyaka'ya transfer oldu haberleri çıktı. Bikoko nasıl oyuncudur, hangi özellikleri öne çıkar??

deniz.91
10.Temmuz.2009, 19:30
Bikoko geçen yıl bank asyanın göze çarpan yabancılarındandı güçlü bir fiziği vra bank asya için yeterli bir golcü