PDA

View Full Version : Kasımpaşa

perpetua
30.Ekim.2007, 08:34
Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

OMANA
01.Aralık.2007, 17:12
bu kadar çok meziyetli ve iyi bir kadro doğrudan süper lig kapısını açarmı bilmem ama kasımpaşanın ilk 6 ya kalmaması mucize olur...

defanslarındaki danimarkalı aksauyu seneye süperligde izleyeceğimizden eminim belki kasımpaşa belki bir başkası ama bu çocuk 1. lige göre fazla kalıyor...biraz ağır buldum ama luganodan bile daha iyi geriden oyun kurduğunu düşünüyorum...

murat akında bir başka yeteneklisi bu takımın

DMC oynayan batista bugün süper ligde birçok takımda yine banko oynar...

tabi erhan küçük ayrı özel bir oyuncu en büyük meziyeti ise set pieces yani duran toplar...

desireyide çok beğeniyorum atletik bir oyuncu

tabi eksikleride yok değil...

bir kere gol atınca samsun maçında çok yaslandılar soğukkanlı olamadılar... 70 dakika daha iyi oynadıkları halde son 20 dakika samsuna adeta teslim oldular...

son dakika golüyle yenildiklerinede bakmayın burhanın penaltısından sonra da son 5 dakikada 2 tane 1 i çok net posizyon verdiler...

bir çok takımın sorunu olan öne geçince geriye fazla yaslanma sorunu aynen kasımpaşadada görüldü...

çocukluğumuzun noucethel xamas karhramanı uğur tütüneker... eğer teknik direktör olarakta kahraman olacaksa oyuncularına sakinliği öğretmesi gerekecek...

kasımpaşa kadrosundan da en az 3 oyuncu seneye süper ligde olacaktır...belki kasımpaşa ile belki bir başka takımda...

midfielder1912
02.Aralık.2007, 03:19
merthan nasıl abi sence bu sene?

OMANA
15.Aralık.2007, 20:10
kasımpaşanın lider olduğu belediye maçını seyrettim...

gördüklerim şu ki bu takımdan çok oyuncu süper ligde rahat oynar...

ama en ayrıcalıklı isim erhan küçük..

kesinlikle kasımpaşada kalmaz...zaten trabzon istiyormuş bile...

1. ligi kıyısından bile izleyen erhan küçükün set pieces yetenlerini bilir ama bunun yanında son vuruş becerisinin de süper lig seviyesinde olduğunu söylemem gerek...

murat akın da yine golünü attı ve kalitesini gösterdi...bu çocuğada dikkat sevgili kardeşim midfielder ....

merthan ise ben daha üretken olmasını ataklara daha çok eşlik etmesini isterdim bu maç bana silik geldi ama sezon başından beri formu yüksek...

bakalım ilerleyen haftalar ne gösterecek izleyip göreceğiz...

LaigLeNoiR
16.Aralık.2007, 03:38
Merthan eski bir Giresunspor'lu olan oyuncu.

DM görevini bence çok layıkıyla yapıyor.Etliye sütlüye karışmıyor görevini yapıyor.

Erhan konusunda söylenecek birşey yok zaten tam bir orta saha.Frikiğiyle,uzun şutlarıyla,son vuruşlarıyla...

OMANA
21.Ocak.2008, 01:02
Kasımpaşada Murat ve alparslan yine çoştu detaylı yazacak zamanım yok ama bu takım an be an birinci lige gidiyor...

EL-Hadji
21.Ocak.2008, 23:33
Sevgili omana selamlar, özellikle bank asya ligi için yorumlarınla bize katılman çok sevindirici. KAsımpaşa oyuncularını mevcut profilleri üzerinden değerlendirebilirmisin?

OMANA
21.Ocak.2008, 23:52
Sevgili omana selamlar, özellikle bank asya ligi için yorumlarınla bize katılman çok sevindirici. KAsımpaşa oyuncularını mevcut profilleri üzerinden değerlendirebilirmisin?

Tekrar aramıza hoş geldin kardeşim Senin boşluğunu doldurmak mümkün değil ama bizde muratın erolun yanında biraz acemicede olsa başladık araştırma işine....Bu sene şöyle oldu burak bilgi vereyim.. Ocak yaması için profilleri yaparken ben hem araştıma işine sonradan katıldığımdan hem mini staffı açma ve kullama konusundaki beceriksizliğimden hemde araştırma konusundaki acemiliğimden Ocak yaması için profil hazırlamadım yalnız şöyle oldu..

ben izlediğim maçlardakki notlarımı toparladım araştırmacılar bölümünde toplu olarak yayınladım arkadaşlarda o notlardan faydalandılar (en azından erol faydalandığını söyledi)

yani bu yama için elimde tuttuğum notlarımı paylaşmaktan başka bir katkım olamadı o nedenlede biraz mahçubun Erola ve Murata...

ilkin sana istersen ilk devrede Kasımpaşa için tuttuğum notlarımı ve yorumlarımı paylaşayım seninleaşağıda iletiyorum .....profil üzerinden değerlendirme tüm takım için yapmamaı istiyorsanda kardeş azcık zamana ihtiyacım olacak..

değerlendirmelerim...

KASIMPAŞA : Onları izlemeye bayılıyorum boşuna lider değiller biraz daha sakin olsalar daha fazla puan farkıyla lider olurlardı…o kadar çok not almışımki onlarla ilgili kısaltarak yazıyorum…
MURAT AKIN: Özellikle son haftalarda oynadığı futboldan çok etkilendim araştırmacılarımız onun değerini biliyor ve 99 CA 125 PA vermiş ama bu bile murata az kalabilir en büyük eksiklik hava toplarında olmuş bence attığı gollerin tümü kafayla ama bizde headingi 4 jumpingi 7 bunun yükseltilmesi kanaatindeyim ayrıca timingide iyi ..gaziantep belediye maçında olduğu gibi aslında tüm Kasımpaşa takımı maça fırtına gibi başlıyor sonra biraz duruyorlar..fizik özelliklerini ve dayanıklıkları biraz daha artmalı bu takım oyuncularının tabi muratında…
AKSOU BERTHEL : İlk geldiği zamanlar biraz uyum sorunu çekti kasım ayından sonra tuttuğum notlarda hep olumlu raporlar yazmışım kesinlikle abartılarak yapılmamış profili ..güngeçtikçe dahada iyi oluyor.. 117 ca 125 PA ile 1. ligin zaten en iyi oyuncularından biri ama bu verileri bile zorlar yama için değişiklik yapmak zor sezon sonunu beklemek daha mantıklı…
MERTHAN AÇIL: Kasımpaşalı ve Kasımpaşasız böyle giderse Erhanla beraber süper ligde oynayacağı Fenerbahçe gidip josicolarla uğraşacağına alsın metrhanı oynatsın şimdi o kadarmı diyeceksiniz..evet o kadar…pas trafiğini iyi yönetmesi de cabası..
ÖMER HACISALİHOĞLU: Takımın deneyimli ismi ömer artık takımla tam olarak bütünleşmiş durumda taraftarın en sevdiği isimlerden bence favorite team olarak KASIMPAŞA eklenmeli
ALPARSLAN KARTAL: Takımın yine tecrübeli isimlerinden her maç sahadaydı ve bence harika oynadı bu yaşından sonra ne kadar ca ve pa artışı yapılabilir bilemem ama çok başarılı olduğunu belirtmek isterim.
YEKTA KURTULUŞ: BENİM İZLEDİĞİM MAÇLARDA GENELDE sonradan oyuna girdi, 120 PA sı var çok izleyemediğim bir oyuncu ama 120 PA nın fazlalığı düşünülebilir..yine de verenlerin bir bildiği vardır..beklemekte fayda var..
ERHAN KÜÇÜK: BRUNO MAZANGA dan sonra beklide bu ligin en iyi oyuncusu ..yektanın 120 PA sı varda Erhanın 118 ise orada bir hata var demektir. Erhan yektadan 2 kat iyi bir oyuncu …Erhan muhakka seneye süper lige gelir 4 büyüklerden Trabzon istiyor ama o olmazsada kayseri bursa ankaraspor gibi takımlarda kapabilir..sözleşmesi bitiyor ve kasımpaşanın onu tutması gerçekten çok zor…
Ayrıca Kasımpaşa takımında desire olsun batıista onur gibi çok kaliteli oyunxular mevcut ancak onların profilinde oynamayı gerektirebilecek bir durum olmadığından değinmeden geçiyorum..

.

aniltorres9
22.Ocak.2008, 08:01
Kasımpasa Ugur Yıldırım la anlaşmış bildiğim kadarıyla...

OMANA
27.Ocak.2008, 00:28
Kasımpaşa erciyes maçında da gözlemimiz altındaydı ...yine yine erhan küçük...

ama onun dışında fazlaca ekstra bir not almadım..yanlız kenanı tutmakta zorlandıkları ve 10 kişi rakibe karşı bir türlü organize olamadıkları göze çaptı..

daha çok izleyeceğiz..ama doğrusu alparslan gibi aksau gibi kaliteli defansı bu hafta fazla beğenmedim..

anilton
27.Ocak.2008, 01:02
Kenan süratli bir oyuncu.Kasımpaşa tüm hatları ile yüklenirken arkadaki boşluklar tam istediği cinstendi.Oda bunu fazlasıyla kullandı.Evren çok zor durumlara düştü karşısında...

Murat Akın,Erhan ve Rıza Şen'di skora isyan eden oyuncular.Erhan soldan,Rıza sağdan Murat ise göbekten sürekli savunmayı delmeye çalıştılar.Çoğu zaman başardılar ama Desire ve Özgür çok etkisiz kaldılar.Kasımpaşa'nın tam anlamıyla bir forvete ihtiyacı var...

Rıza'da Erciyes'li Kenan gibi Beşiktaş'ın futbolcusu.Bu maçta çok didindi,adam eksiltti,top çaldı,orta açtı ama söylediğim gibi Kasımpaşa forvetleri çok etkisizdi.Rıza hem sol hemde sağ ayağıyla iyi ortalar kesiyor...

licentia
29.Ocak.2008, 04:57
Bi forumda okumustum Murat Akin hakkinda onu tanidigini soyleyen birisi kendisinin fanatik Galatasaray'li oldugunu solemisti. Hatda o kadar fanatik ki gecen seneki ki Kasimpasa-Fenerbahce macinda Sukru Saracoglu'ndaki macta Kasimpasa formasinin altina Galatasaray formasi giymis ve gol atma durumunda Kasimpasa formasini ciakrtip tribunlere Galatasaray formasini gosterme gibi kiskirtici ve biraz da safca bi hareket yapmayi planlamis. Tabi gol atamadigi icin eminim ki bu haftalarca konusulabilinicek haraketini gerceklestirememis. Bu sahisa gore Murat vakti oldugunca butun derbi maclarina Galatasaray tribunune dahil olarak izlermis. Hatda bu bilgiyi yazana tepki olarak "Murat'i zor durumda biraktiginin farkindamisin boyle aciklamalar yaparak" dendiginde kendisi zaten Murat'in da herkez tarafindan bunun boyle bilinmesini yadirgamicagini zaten o haraketi yapmayi planlamasinin sebebinin de o oldugunu solemisti. Ne kadar dogrudur bilemem ama aklinizda tutabilirsiniz.

EL-Hadji
01.Şubat.2008, 06:39
ERhan Küçük bugünkü karşılaşmada penaltıdan bir gol kaydetti. 2. Gol de de asisti kornerden yaptı. Çok etkili kornerler atıyor yine yaptı. UZaktan şutları ve ortaları da nefis. Bu arada omana arkadaşım yekta nın pa' sı 120 olur da Erhan' ın nasıl 118 demiş. Erhan' ın yaşı 28 gelebildiği en yüksek noktayı baz alarak verdik pa' sını. Bu pa hesaplamalarını Ömer şefim yapmıştı. Yaşa ve mevkiye göre. Buna dayanarak yaptık. Erhan yetenekli bir oyuncu ama çalışkan değil. Buna ek olarak hızlı bir oyuncuda değil ekseni etrafında çabuk dönebiliyor. Ama patlayıcı bir oyuncu değil. Bu yüzden ca' sı hiç bir zaman çok yükseğe çıkmıyacaktır. Zaten datadaki üstün özellikleriyle gerçekteki üstün özellikleri tamamen örtüşüyor.

Askou' yu beğenirdim ama Kartal maçında gerçekten kötüydü. Soru işaretleri oluşturdu kafamda.

OMANA
02.Şubat.2008, 18:57
Kartal kasımpaşa maçını gerçekten keyifle seyrettim her iki takım da sahada kırankırana korakor bir mücadele gösterdi...

Maç sonuna doğru sürekli sakatlanmalar yaşanmasında hem sahadaki dişli mücedelenin payı verdı öte yandan kartal stadı gerçekten patetes tarlasından beter bir halde oda etki etmiştir sakatlıklara..

Kartal samsun maçına göre çok daha mücedeleciydi ilk yarıda kasımpaşa golü attıktan sonra ellerinden geldiğince yüklendiler ve golde buldular...

Kaımpaşanın da kartalında çok pas hatası yaptığını gördüm ama bunu birazda bozuk zemine verdim...

KASIMPAŞANIN yeteneklilerini artık herkese gösterdik çok kişi biliyor zaten...Erhan gene skora katlı yapan en önemli oyuncuydu öte yandan bir diğer yıldız oyuncu merthanda bir gol imza koydu benim bu maçta özgür karakaya idi yanılmıyorsam..bu maçta onu beğendim...

defansta aksaunun bu maç aksadığına aynen katılıyorum...Alparslan ise bir kaç defanstan top çıkarırken hata yaptı ama daha dengeliydi..

kasımpaşa zor bir maç oynadı kartal çok genç bir takım tecrübesiz ilk yarı dirençlerini ikinci yarı sürdüremediler...

OMANA
25.Şubat.2008, 05:05
Kasımpaşa furbol şuba sorumlusu Süha Sidalı izledim: desire için açtı ağzını yumdu gözünü çok problemli bir oyuncu olduğunu belirtti..yedek bırakılınca sorun çıkardığını anlattı.Sürekli annem hasta falan oldu filan oldu diye bizden para istiyor dedi..

Süha bey klübün içindeki her şeyi çok iyi bilen bir adam ondan iyi bilecek kimse olmazayrıca samimide konuştu.. bence onun bu sözleri referans alınarak desirenin mental değerlerine dokunulabilir..Örneğin mental değerlerden takım başarısı için gayret desicons ( kararlılık) ayrıca takım bağlılığı gibi değerler de oynamalar olabilir tabi bir tek cümleyle olmaz eğer desire bölyle oynamaya ve sorun çıkarmaya devam ederse mental değerlerine bir dokunalım derim ben...

EL-Hadji
25.Şubat.2008, 08:42
Kasımpaşa furbol şuba sorumlusu Süha Sidalı izledim: desire için açtı ağzını yumdu gözünü çok problemli bir oyuncu olduğunu belirtti..yedek bırakılınca sorun çıkardığını anlattı.Sürekli annem hasta falan oldu filan oldu diye bizden para istiyor dedi..

Süha bey klübün içindeki her şeyi çok iyi bilen bir adam ondan iyi bilecek kimse olmazayrıca samimide konuştu.. bence onun bu sözleri referans alınarak desirenin mental değerlerine dokunulabilir..Örneğin mental değerlerden takım başarısı için gayret desicons ( kararlılık) ayrıca takım bağlılığı gibi değerler de oynamalar olabilir tabi bir tek cümleyle olmaz eğer desire bölyle oynamaya ve sorun çıkarmaya devam ederse mental değerlerine bir dokunalım derim ben...

Süha Sidal' ın özelliklerine neler yapalım. Bir Allah kulu mu sevmez bu adamı :) ben futbolcuların yalancısıyım. Neyse şaka bir yana. Yalnız bir yanlış anlaşılma var decisions topu nasıl kullanacağını bilmek anlamında karar vermek. Oyun içerisinde karar almak.

OMANA
25.Şubat.2008, 19:50
Haklısın pardon o sırada şamp.yonlar ligi maçıda vardı bir yadan onada bakarken yanlış yazmışım..

EL-Hadji
25.Şubat.2008, 20:29
Haklısın pardon o sırada şamp.yonlar ligi maçıda vardı bir yadan onada bakarken yanlış yazmışım..

Tahmin ettim zaten. Oluyor böyle şeyler. :)

OMANA
15.Mart.2008, 01:37
Maçın özetini Blu kısmında anlatıığm için maça gimeden oyunculara değineceğim...

adeta üzerinden dozer geçmiş kabuslar içerisinde bir takım Kasımpaşa..Lig lederliğinden 4. lüğe kadar süregelen adeta bir çöküşten sonra uğur tütüneker takımdan aqyrılınca yeni hocalarıyla sahadaydılar...

doğrusu sahada görmeye alıştığımız bazı isimlerin yedek hatta 18 e bile giremediğini gözlemledikki buda herhalde takıma vurulan neşter olsa gerek...

Bolu maçına boludan daha sakin ve organize başlamalarına şaşırmadım değil ..ama bu beraberlik kasımpaşanın toparlanmasının işareti olacağını düşünüyorum ama bir yandan da manisa maçındada aynı beklentiye girip ordu maçındaki hezimeti düşünüyorum ...her şekilde bu kadar güçlü kadro en azından ilk 6 ya girer sanıyorum....

Oyunculara geçersek:

Sertan: Halen bu ligin serdar samatyalıyla birlikte en tehlikeli oyuncularından süratinden çok şey kaybetmedi üstelik hırsı da arzusuda 19 yaşında gibi ...

Erhan Küçük: maçta kullabdığı serbest vuruşlar yaptığı klas hareketler gerçekten bu ligin een iyi 5 oyuncusundan biri bu maç biraz şansız dı..bence seneye trabzon alır....

Merthan : çok görünmüyor maç için de ama en kritik müdahalelerde o var...ayrıca bu maç bir süre bek te oynadı bunu düşüneiliriz...

Yekta: Maçın başında daha gerideydi ikinci yarıda biraz daha ileri çıktı organizyon görevini tek başına yapacak yeteneği yok ..

Murat akın : sonradan oyuna girdi takıma vurulan neşterde nasibini almış oyuna girince etkili olamadı...

Uğur yıldırım: adeta maçın başında ayağına top gelmedi..sakatlıklardan bir türlü kurtulup formuna ulaşamadı bu maçtada ggereksi,z yere sahada kaldı..

.....

bu arada rıza Şen gibi oyuncuyu oynatmamakta büyük hataydı...

Crocodile1963
15.Mart.2008, 01:38
İsmail Özgür Göktaş, Kasımpaşa Bursaspordan kiralanmıştı. Son durumu ne acaba ?

OMANA
15.Mart.2008, 01:53
bugün yedeklerdeydi sanırım..

EL-Hadji
15.Mart.2008, 03:10
Erhan' ın Trabzonu alacağı görüşüne pek katılmıyorum. Hele vites yükseltmiş, hedefini büyültmüş bir Trabzon' da Erhan' ın pek yeri yok. Geriyi hiç oynamayan bir oyuncu. Süper Lig' de ancak anadolu takımlarında başarılı olabilir. Ama hiç bir zaman yıldızı olamaz.

OMANA
21.Mart.2008, 22:30
Bir takım 6 hafta kazanamayıp sonrasında gelen ilk 3 puanda 3. sıraya yerleşiyorsa bank asyanın istikrarsızlığını başka türlü ne gösterir...

herneyse Kasımpaşa aslında geçen haftaki Bolu maçında göstermişti çıkışını o maçı bolu kısmında yorumlamıştık burada da bahsetmiştik..hemen üste (bunu şundan belirteyim hala bir arkadaşın bank asya ve alt ligler izlenmiyor cümlesi beni o kadar üzdüki üzerimden atmakta zorlanıyorum)

Kasımpaşa Bolu da ki organize ve üstün oyununun bir çıkış maçı olabileceğini anlatmıştık...bu maçta ise Kasımpaşa kendi saha ve seyircisi önünde harika bir futbol ortaya koydu özellikle ilk 30 dakika içerisinde...

Maça erken golle başlamasınında etkisi büyük...ardından 20. dakikadan otuzuncu dakiaya kadar izlediğimiz Setan fırtınası ile Skor : 4-0 olunca maç adeta o dakikada bitti..

ıondan sonra istanbulun 4 tarafında büyük mitinglerin olduğu ve her tarafta siyasi politik programlar varken adeta direndim maçı izleyebilmek için...

Çaykur rizenin suat hoca döneminden sonraki çıkışı malum olmasına karşın bu maçta tamda o dönemki gibi sahadaydı..bir oyun planı yok organizasyon yok.ayrıca oyunularıda bireysel anlmada çok formsuzdu...

açıkcası 30. dakikada 4-0 olmuş bir maçtan sonra Çaykur Rize ciddi bir posizyon bile bulamadığını söylemeliyim...

Şimdi burada kasımğaşa defansını da övemem çünkü açıkcası rizenin çokta onları zorladığını düşünmüyorum..ancak yinede alparsla ve arkadaşlarının bu hafta bir yerleşme planı olduğu defansını ceza sahasının içine çok gömmeden yapmaya çalıştıklarını gördüm..ama dediğim gibi Rize bu maçta kendi gücünün 4 gömlek altında oynadığı için defansı çok övmek abartı olabilir...

Orta sahalara gelirsek galatasaray alt yapısından gelen Ali sakalı keşke 5 maç arka arkaya izleyebilsem...Çünkü ben bu çocuğu ne zaman izlesem dökülüyor öte yandan ne zaman izlesem yinede sahada demekki başarılı olduğu maçlar var ama bu maçta Merthan ile Ali Sakalın Kalite farkı ortadaydı ayrıca Moritzinde yektanında oyunları orta saha gücünün Kasımpaşada kalmasının en önemli sebepleriydi..

Şimdi oyuculra geçelim:

Sertan: maçın kahramanı demek hafif bir ifade olacak..1 gol 2 asistle oynamakla kalmadığı gibi Rizenin sağ kanadını alt üst etti bazı estetik hareketleride izledik ondan ama en güzeli attığı harika gol..

Sertanı fazla anlatmama gerek varmı..Burak onu kaç yıldır izliyor yada diğer araştırmacılarımız..Yaşını başını almış ama hlala süper dirimplingler atıyor hala çok hızlı..

Yekta Kurtuluş: Yekta maçın ilk golünü attı ve sanırım bu golle ve oyunuyla ilerleyen haftalar için formayıda garantiledi..Çünkü Murat akın gibi kalitenin yedek olduğunu hatırlatayım Yekta çabul ama biraz strengti ve staminası daha yüksek olsa keşke 90 dakikayı tamamlayamıyor gibi özellikle 60 dan sonra sahada olmuyor bu yüzden de sıklıkla değiştiriliyor..tıpkı Andre Moritz gibi...

Erhan Küçük: Burak onun trabzona gitmeyeceğini söylüyor..bende inanıyorum Erhan için artık böyle oynamaya devam ederse Erhan Trabzona gitmez çünkü Sanırım Beşiiktaş Galatasaray veya Fenerbahçe alır onu..Ben Erhan ve Sezerin kesinlikle 4 büyük takımda seneye olabileceğini düşünüyorum..Bakın Ekren DAĞa herkes onu övüyordu ama beşiktaşlık potansiyel görmüyordu şimdi takımın değişmezlerinden oldu..Artık futbolda yaş hususuda ilerliyor..artık 30 unda futbolcu bitmiyor 33-34 yaşındaki adamlar transfer yapıyor bu halde ben erhanın önünde 5-6 daha olduğunu ve bununda bir kısmının 3 büyüklerde geçeceğini düşünüyorum..Ya bu sene sonu yada birinci ligde 1 sezon oynadıktan sonra..

EL-Hadji
22.Mart.2008, 03:07
Ekrem Dağ' ı bu sene inanılmaz bir fizik koyuyor ortaya bu yüzden BJK' da banko oynuyor. Çok yetenekli olduğundan değil. Çok çabuk ve mücadeleci. Erhan Küçük ise bambaşka. Erhan' ı 3 sezondur izliyorum. Vallahi oyunda son derece gerçekçi yansıttık. Dört büyüklerde kesinlikle oynayamayacağını söyleyebilirim. Oynayabilmesi için kondisyonunu ve çalışkanlığını olduğunun üç katı artırması lazım. Erhan' ı çok canlı izledim sahada nefes alışını bile bilirim. Kendisini de çok severim. Çok espirili, çok canayakın tam bir karadeniz insanıdır ama dediğim gibi iyi futbolcu ama 4 büyüklerde oynayamaz. Ha Trabzon' a belki transfer ederler burası Turkcell Super Lig burada herşey olur ama oynayamaz.

OMANA
22.Mart.2008, 04:30
Ekrem Dağ' ı bu sene inanılmaz bir fizik koyuyor ortaya bu yüzden BJK' da banko oynuyor. Çok yetenekli olduğundan değil. Çok çabuk ve mücadeleci. Erhan Küçük ise bambaşka. Erhan' ı 3 sezondur izliyorum. Vallahi oyunda son derece gerçekçi yansıttık. Dört büyüklerde kesinlikle oynayamayacağını söyleyebilirim. Oynayabilmesi için kondisyonunu ve çalışkanlığını olduğunun üç katı artırması lazım. Erhan' ı çok canlı izledim sahada nefes alışını bile bilirim. Kendisini de çok severim. Çok espirili, çok canayakın tam bir karadeniz insanıdır ama dediğim gibi iyi futbolcu ama 4 büyüklerde oynayamaz. Ha Trabzon' a belki transfer ederler burası Turkcell Super Lig burada herşey olur ama oynayamaz.

Eyvallah burakcım Seni kırar tartışmaya mı girerim..AMa bu pahalılıkta.. hatta bu yoklukta iyi oyuncu yokluğunda diyeyim Erhan küçük kendine yer bulabilir diye düşünüyorum tabi zaman gösterir sen kasımpaşayı izleyebildinmi onu söyle ..iyi toparlandılar diyorum ama önümüz deki maçlar ne gösterir bilmiyorum...

EL-Hadji
22.Mart.2008, 18:30
Eyvallah burakcım Seni kırar tartışmaya mı girerim..AMa bu pahalılıkta.. hatta bu yoklukta iyi oyuncu yokluğunda diyeyim Erhan küçük kendine yer bulabilir diye düşünüyorum tabi zaman gösterir sen kasımpaşayı izleyebildinmi onu söyle ..iyi toparlandılar diyorum ama önümüz deki maçlar ne gösterir bilmiyorum...

Kırmak değiil ben de kırmam sizi. Sadece fikirlerimizi ortaya koyuyoruz. Maçı ne yazık ki izleyemedim. Dünün tamamını son makalemi yazarak geçirdim. Özetlere bakacağız artık.

Rize' de Serdar oynadı mı? Nasıldı?

OMANA
26.Mart.2008, 04:15
Kırmak değiil ben de kırmam sizi. Sadece fikirlerimizi ortaya koyuyoruz. Maçı ne yazık ki izleyemedim. Dünün tamamını son makalemi yazarak geçirdim. Özetlere bakacağız artık.

Rize' de Serdar oynadı mı? Nasıldı?

Serdar oynadı oynamasına da tüm takım gibi oda kötüydü..Serdarın neler yapabildiğini biliyoruz aslında ama oda kötü günündeydi..

EL-Hadji
26.Mart.2008, 04:22
Serdar oynadı oynamasına da tüm takım gibi oda kötüydü..Serdarın neler yapabildiğini biliyoruz aslında ama oda kötü günündeydi..

Özetleri izledim. Sertan şov yapmış.

Crocodile1963
26.Mart.2008, 05:41
Bizim İsmail Özgür vardı Kasımpaşa'ya kiralandı. Naptı oynuyor mu yatıyor mu son durumu hakkında kısa bir bilgi verir misin ?

OMANA
04.Nisan.2008, 03:57
Son derece sıkıcı bir maç izledim Kasımpaşa ve Karabük arasında skorda değişmedi 0-0 bitti..

Maçta Kasımpaşa iyi başlayan taraftı ama özellikle ilk yarı sanki iki takımada beraberlik lazımmış gibi birbirlerinin üzerine çok gitmediler..

aslında kasımpaşa gitmek istedi ama organize olamadı..

Kasımpaşalı oyuncularda başta Sertan olmak üzere acayip bir gerginlik vardı

ikinci yarı karabükte biraz asıldı oyuna takımın en göze çarpan adamı bence adem ama oda zayıf kaldı...

her iki takımda birbirinin gölgesinden korkuyor..yenilmek istemeyen korkak futbol oynandı..

açıkcası şu adamda kendini aştı gözüme çarptı diyemediğim bir maç...

Alparsalanın bildiğimiz ileri çıkışları vardı maçta ama Kasımpaşa Alparslandan başka diğer defans oyuncuları adeta çakıldı yerlerine...

Karabükte en tecrübelilerden burak akdişte de bu gün mükemmel değildi..

defansta Savaşın da iyi oynadığını belirtmeliyim..

sonuçta forvetler değil defanslar daha başarılıydı..

bu maç karabük ve Kasımpaşa için bildiklerim dışındakilere eklenecek fazla bişey olmadı..

Maksic
14.Ağustos.2009, 18:57
Bursa maçında yeni yabancı transferleri nasıldı? Boukhari ve Çek oyuncuları merak ediyorum ben özetlerden pek öyle birşey göremedim kendilerinden ama 90 dakika boyunca nasıl mücadele ettiler?

ForsakeN
28.Ağustos.2009, 00:37
Geçen yıl Bursa'da oynayan,bu yıl Kasımpaşa'ya transfer olan Gökhan Güleç'in özellikleri çok abartılmıştı. Her sezon gol krallığına oynuyordu.Bu sene daha gerçekçi olur diye umuyorum.