PDA

View Full Version : Güngören Belediyespor

perpetua
30.Ekim.2007, 08:35
Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

rapsar
06.Aralık.2007, 02:28
Takımın teknik direktörünün adının Turhan Özyazanlar olarak düzeltilmesi gerekir.Ayrıca rakip kulüp olarak Kartalspor ekleneilir.

OMANA
19.Ocak.2008, 17:38
Güngören Belediyeye Rize maçında ilk söz edlecek kişi Güngörenin teknik direktörü tek kelimeyle tebrik edilecek bir hocalık yaptı..

öncelikle rakibi iyi analiz etmişti ..orta sahayı dirençli ve kalabalık tutarak oyunun kendi alanlarına yıkılmasını önledi..Emrah Kol gibi Serdar Samatyalı gibi hızlı oyuncularada iyi pres yaptırdı öyleki .

Güngörenden bence 2 kat güçlü kadroya sahip Rize ilk yarı boyunca riberio nun dışarı giden bir kafa vuruşu ve serdarın musait pozisyonunda dışarıya attığı bir pozisyon ile ilk yarı ancak 2 pozisyon bulabildi..rize..

ikinci yarı Şadinin akla sığmayacak golü ile beraberliği yakalayan Rizenin baskısını kırmak için 2 oyuncu değişikliği yaptıki maçın kadreini değiştirdi ve FM de bile zor alınacak bir galibiyeti gerçekte3 almayı başardı Güngören..hocasına 10 üzerinden 10 vermek lazım...

takım olarak gelirsek güngörenin çok fazla öne çıkan büyük bir yıldızı yok ama çok dirençli ve iyi bir takım...takım oyunu oynamaktan başka çareleri yok..takımı kurtaracak büyük yıldızları yok tek şanları takım oyunu ki onuda iyi beceriyorlar...

yinede kanaatimce öne çıkan bir iki oyuncusu var...

ilk başta İzzeti beğendim ...çalışkan verimli ...topa iyi basan bir oyuncu...

sonrada Ufuk diye bir oyuncu var..sanırım takıma yeni gelmiş..

Ufuk aslında düne dair fazla bi şey yapmadı bu yüzden 55te oyundan alındı ama ufuku kıvrak bileklerine hakim bir oyuncu olarak gördüm ilwerleyen günler içn umut verdi...

birde Rize Maçında AMC olarak oynayan Turgut vardı..Görevini mükemmel yapan çok koşan bir oyuncu teknik özellikleri hakkındada notlarımı aldım ama oyuncular için detaylı bir fikir için bir iki maç daha beklemek istiyorum...

herneyse...Güngörene ilişkin kısıtlı kadrosu takım oyunu ve mükemmel hocası ile aklımda kaldı..

belki bu sene süper lige çıkamaz ama bir kaç oyuncu gönderebilir..birazcık daha kadro takviyesi ile ilk 6 nın iddalı takımı olabilir...

EL-Hadji
30.Ocak.2008, 06:56
[quote=OMANA;1358173]Güngören Belediyeye Rize maçında ilk söz edlecek kişi Güngörenin teknik direktörü tek kelimeyle tebrik edilecek bir hocalık yaptı..

Ufuk aslında düne dair fazla bi şey yapmadı bu yüzden 55te oyundan alındı ama ufuku kıvrak bileklerine hakim bir oyuncu olarak gördüm ilwerleyen günler içn umut verdi...

birde Rize Maçında AMC olarak oynayan Turgut vardı..Görevini mükemmel yapan çok koşan bir oyuncu teknik özellikleri hakkındada notlarımı aldım ama oyuncular için detaylı bir fikir için bir iki maç daha beklemek istiyorum...[quote]

Turgut çok kaliteli bir oyuncu özellikle teknik özellikleri. Zaten oyuna da aktardık. Ufuk da dikkatimi çekti hamur gibi bilekleri var. Biraz daha izlemek lazım.

midfielder1912
11.Şubat.2008, 22:18
altay güngören maçından izlenimler...

güngüren 4-4-2, 4-4-1-1 arasında değişen bir dizilimle sahadaydı;

fırat

izzet güray ( c) seçkin ibrahim
(dr)

ersin yunus ufuk turan
(mr)
turgut
(amc/fc karışımı gibi)

adem
(st) şeklinde...

ersin ağır zemine rağmen çok etkiliydi,bileklerine çok hakim ve tek başına maç alabilecek nitelikte bir oyuncu... ilk golü seri çalımların ardından kendisi atarken, ikinci golde turgut a adeta alda at dedi...

ibrahim; sol bekte oynamasına rağmen bir solbekten ziyade stoper karakterleri ağır basan bir oyuncu. havadan etkili olmasına rağmen oldukça ağır ve ileri çıkmayı pek tercih etmeyen bir oyuncu...

adem, forvette pek etkili olamadı, teknik kapasitesi sınırlı ve ağır bir oyuncu izlenimi bıraktı...

EL-Hadji
27.Şubat.2008, 21:57
altay güngören maçından izlenimler...

güngüren 4-4-2, 4-4-1-1 arasında değişen bir dizilimle sahadaydı;

fırat

izzet güray ( c) seçkin ibrahim
(dr)

ersin yunus ufuk turan
(mr)
turgut
(amc/fc karışımı gibi)

adem
(st) şeklinde...

ersin ağır zemine rağmen çok etkiliydi,bileklerine çok hakim ve tek başına maç alabilecek nitelikte bir oyuncu... ilk golü seri çalımların ardından kendisi atarken, ikinci golde turgut a adeta alda at dedi...

ibrahim; sol bekte oynamasına rağmen bir solbekten ziyade stoper karakterleri ağır basan bir oyuncu. havadan etkili olmasına rağmen oldukça ağır ve ileri çıkmayı pek tercih etmeyen bir oyuncu...

adem, forvette pek etkili olamadı, teknik kapasitesi sınırlı ve ağır bir oyuncu izlenimi bıraktı...

Kanka Turgut nasıldı Turgut. Bilekler nasıl turgutun. Çok teknik felaket adam.

midfielder1912
28.Şubat.2008, 04:31
abi saha çok kötüydü topla oynama fırsatı olmadı çok, ama akıllı adam vesselam, koşacağı yeri bilio. ama en çok ersin göze battı, bu ligde her takımda oynar.

LaigLeNoiR
06.Nisan.2008, 06:48
Bu hafta izledim Güngören'i ve fiyaskoydu.

Ersin'İ önceden bildiğim için çok dikkat ettim ama varlık gösteremedi.

Takımın en iyisi Turan idi.Çok koştu,sahanın her yerinde o vardı.

Acc ve Pace değerleri fena değil.12 alabilir.Strengh'te fena değildi.Ligin üstünde bir gücü var.Topla rahat hareket ediyor.Takımda tek not yazabileceğim oyuncu bu idi.