PDA

View Full Version : MKE Ankaragücü

perpetua
30.Ekim.2007, 08:39
Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

pegahmet10
01.Aralık.2007, 03:51
luis dos santos sadece stoper mevkisi olması lazım,jaba bir atak oyuncu değil santafordur bu her sene böyleydi ama bu sene FC olarak eklenmiş.sherih ekreem kaleci feenordan kiralanan futbolcu ülkesine geri döndü ve taraftar sayısı daha fazla olması lazım.

licentia
01.Aralık.2007, 04:10
FC demek santrafor degil demek degil ki... editor'de SC 20 ve free role ozelligi 15+ olan oyuncu oyunda FC olarak cikar... Jaba oyunda hala bi striker yani santrafor olarak gecmektedir sadece serbest rol oynama ozelligi de ek olarak vardir bunda ne gibi bi sorun var anlayamadim... Yani burada sandigin gibi bi hata yok ;) ha dersen Jaba hic bi zaman serbest rol oynatilmiyor onu bilemem.. Cok memnum olcaksan mesela Jaba icin younda search yaptiginda 27 year-old Ankaragucu striker olarak geciyo... Profilinde "forward" olarak cikmasi serbest rol alma ozelligi ile ilgili baska bisey degil....

pegahmet10
01.Aralık.2007, 04:16
jaba hiç bir zaman serbest oynayan biri değil

Sheriff
01.Aralık.2007, 23:31
jaba hiç bir zaman serbest oynayan biri değil
SC özelliği sabit ve durarak oynayan oyuncular için iyi bir seçenektir, Jaba hareketli bir oyuncudur ve bu nedenle oyunda FC olarak gözükmesi normaldir..

YusufT19
07.Aralık.2007, 06:56
Murat Duruer ne halde suan ca ve pa kac?

Sheriff
08.Aralık.2007, 04:14
Murat Duruer 115 CA ve -8 PA ya sahip mevcut versiyonda.. Ama bence verilen bu değer biraz fazla..
Gökhan Emreciksin her maçta takımının en iyisi oluyor, kafamda onunda yükseltilmesi gereken özellikleri belirdi..

GReeN BeReT
08.Aralık.2007, 04:15
Ca=115
Pa= -8 olarak gözüküyor oyunda.

uAcuneytsimsek
10.Aralık.2007, 02:35
2009'a kadar başkent ekibiyle sözleşmesi bulunan ancak bunu tazelemeyen Abdulkadir önümüzdeki sezon Londra'da futbol yaşamını sürdürecek.

Ankaragücü'nün altyapısında yetişen ve halen bazen paf takımında ve bazen de A takımda orta saha ve ön libero pozisyonlarında oynayabilen Abdulkadir 1991 doğumlu. Antalya'da yapılan U 17 Avrupa Şampiyonası'nda sergilediği başarılı oyunu ile dikkatleri üzerine çeken ''Ankaragücü'nün'' 1991 doğumlu Abdülkadir Kayalı otoriler tarafından turnuvanın en iyi oyuncusu seçildi.

Son 3 karşılaşmada sergilediği başarılı oyunla turnuvanın yıldızı olan Abdülkadir Kayalı'ya dünyaca ünlü İngiliz kulübü Chelsea talip oldu. Geçen yılda uluslararası arenada sergilediği oynla dikkatleri üzerine çeken Abdülkadir Kayalı, İnigiltere'den Manchester City'nin de transfer listesine girmişti ama o Chelsea'yi tercih etti. Londra ekibine toplam 2 milyon YTL'ye malolan Abdulkadir 5 yıllık anlaşmaya vardı.

Ankaragücü'ne 5 yıllık ımza atmadığı için istenmeyen adam ilan edilmesinin doğru olmadığını belirten genç yetenek, "Kesinlikle böyle bir şey yok. Ben 2 trilyon karşılığında Chelsea kulübü ile anlaşmaya vardım. Ankaragücü'nden bana herhangi bir baskı yapılmadı. Bu duruma anlayış gösterdiler ve ben de kararımı Chelsea'den yana kullanarak, Ankaragücü'ne imza atmadım" diye konuştu.

Genç yetenek 4 kez U-15, 20 kez U-16 ve 6 kez U-17 olmak üzere 31 kez milli oldu.

Milliyet

Cengo
10.Aralık.2007, 07:30
2009'a kadar başkent ekibiyle sözleşmesi bulunan ancak bunu tazelemeyen Abdulkadir önümüzdeki sezon Londra'da futbol yaşamını sürdürecek.

Ankaragücü'nün altyapısında yetişen ve halen bazen paf takımında ve bazen de A takımda orta saha ve ön libero pozisyonlarında oynayabilen Abdulkadir 1991 doğumlu. Antalya'da yapılan U 17 Avrupa Şampiyonası'nda sergilediği başarılı oyunu ile dikkatleri üzerine çeken ''Ankaragücü'nün'' 1991 doğumlu Abdülkadir Kayalı otoriler tarafından turnuvanın en iyi oyuncusu seçildi.

Son 3 karşılaşmada sergilediği başarılı oyunla turnuvanın yıldızı olan Abdülkadir Kayalı'ya dünyaca ünlü İngiliz kulübü Chelsea talip oldu. Geçen yılda uluslararası arenada sergilediği oynla dikkatleri üzerine çeken Abdülkadir Kayalı, İnigiltere'den Manchester City'nin de transfer listesine girmişti ama o Chelsea'yi tercih etti. Londra ekibine toplam 2 milyon YTL'ye malolan Abdulkadir 5 yıllık anlaşmaya vardı.

Ankaragücü'ne 5 yıllık ımza atmadığı için istenmeyen adam ilan edilmesinin doğru olmadığını belirten genç yetenek, "Kesinlikle böyle bir şey yok. Ben 2 trilyon karşılığında Chelsea kulübü ile anlaşmaya vardım. Ankaragücü'nden bana herhangi bir baskı yapılmadı. Bu duruma anlayış gösterdiler ve ben de kararımı Chelsea'den yana kullanarak, Ankaragücü'ne imza atmadım" diye konuştu.

Genç yetenek 4 kez U-15, 20 kez U-16 ve 6 kez U-17 olmak üzere 31 kez milli oldu.

Milliyet

Valla harika, ne söylenebilir ki..

uAcuneytsimsek
10.Aralık.2007, 17:15
Büyük bir gelişme bence de Türk futbolu için

Ayrıcada bizim ülkemizdeki futbolcuların Büyük takımlar tarafından izlenmeside Güzel birşey

EL-Hadji
13.Aralık.2007, 23:53
Gökhan Emreciksin' in performansı takip ettiğim kadarıyla iyi Ca' sını biraz daha artırabiliriz. Bunun yanı sıra Elyasa Süme oyunda Süme Elyasa ismiyle geçiyor. El Yasa' nın dr' si biraz daha artırılıp teknik, dirpling ve hız özelliklerinde çok küçük yükseltmeler yapılabilir.

Sheriff
14.Aralık.2007, 10:53
Elyasa dr olurda o özelliklerde gözle görülür değişiklik olmaz bence Burakcığım, çünkü biraz Fatih Akyel stili oynuyor, yani pek teknik yok önüne gelen topu ayağından çıkarmayı tercih ediyor daha çok.. Biraz daha takip edildikten sonra buna göre bir karar alınır..

Bu arada anladığım kadarıyla Abdulkadir'in PA -9 seviyesine çekilebilir.. Çünkü aldığım bilgilere göre çok büyük gelecek vaadediyor..

Bizim ülkemizdeki oyuncular genelde uluslararası platformlardaki turnuvalarda takip ediliyor.. Yani milli takımlarda iyi performans gösteren veya takımının avrupa kupalarında oynadığı maçlarda iyi performans gösteren oyuncular diğer menajerlerin ilgisini çekiyor.. Yani Türk futbolunun pek fazla takip edildiği söylenemez..

EL-Hadji
14.Aralık.2007, 18:23
Elyasa dr olurda o özelliklerde gözle görülür değişiklik olmaz bence Burakcığım, çünkü biraz Fatih Akyel stili oynuyor, yani pek teknik yok önüne gelen topu ayağından çıkarmayı tercih ediyor daha çok.. Biraz daha takip edildikten sonra buna göre bir karar alınır..

Bu arada anladığım kadarıyla Abdulkadir'in PA -9 seviyesine çekilebilir.. Çünkü aldığım bilgilere göre çok büyük gelecek vaadediyor..

Bizim ülkemizdeki oyuncular genelde uluslararası platformlardaki turnuvalarda takip ediliyor.. Yani milli takımlarda iyi performans gösteren veya takımının avrupa kupalarında oynadığı maçlarda iyi performans gösteren oyuncular diğer menajerlerin ilgisini çekiyor.. Yani Türk futbolunun pek fazla takip edildiği söylenemez..

Editörden baktım tekniği 9 yeterli belki 1 puan daha yükseltiriz.

KanaKe
07.Ocak.2008, 00:36
Abdülkadir Kayali'nin özelliklerine baktimda hemen hemen hepsi 0 olarak girilmis. Bir düzeltilme yapilacakmi yoksa ayni sekilde Fenerbahce arastirmacisina mi gönderilecek ?

Sheriff
07.Ocak.2008, 05:17
Abdülkadir Kayalı ve Gökhan Emreciksin için düzenlemeler yapılacak.. Bu oyuncularla ilgili düşünceleriniz varsa paylaşabilirsiniz.
Hayır düzenleme Ankaragücü araştırmacısı(bendeniz) tarafından yapılacak.

KanaKe
07.Ocak.2008, 05:21
Abdülkadir'in özelliklerinin girilmemesi dikkatimi cekti bu cocuk hic mi izlenmedi o kadar turnuvada oynadi milli takimda kaptanlik yapti.. cok garipsedim bu durumu insAllah yeteri kadar izlenmistir.

Sheriff
07.Ocak.2008, 05:33
İzlediğim kadarını yansıtacağım.

KanaKe
07.Ocak.2008, 06:32
İzlediğim kadarını yansıtacağım.
Bundan süphem yok zaten :) arastirma ekibine güvenimiz sonsuz.

pegahmet10
12.Ocak.2008, 04:53
abdulkadirin pas ve teknik özelliği yükseltilmeli ayrıca favori kulup olarak ankaragücü eklenmelidir.

gökhan'da ise hızlanma,uzuktan şut özelliği yükseltimeli

oyun şekil tercihinde ise
1-Topu almak icin geriye gelir
2-Her buldugu sansta ileriye dogru gider
3-Dripling yapmadan topu once sag ayagina alir
4-Uzun sutlar dener

diye düşünüyorum gökhan için...

Crocodile1963
12.Ocak.2008, 04:58
Abdülkadir'in favori kulübü Ankaragücü olsaydı neden sözleşme teklifini redderip F.Bahçe'ye giderdi. Yoksa atladığım birşey mi var ?

Alicanfmfan
12.Ocak.2008, 05:23
Abdülkadir'in favori kulübü Ankaragücü olsaydı neden sözleşme teklifini redderip F.Bahçe'ye giderdi. Yoksa atladığım birşey mi var ?

Senin Favorin Bursaspor , ama Fenerbahçe teklif yaptı aldıgın para güzel , popüreterligin artıcak , seneye belkide Avrupada oynuyacaksın , Favori kulubün alt yapısı oldugu için Ankaragücüdür.

pegahmet10
12.Ocak.2008, 05:25

abdülkadiri tanıyan birisi olarak bunu söylüyorum, ayrıca futbolculuk profesyonel bir meslek ozaman emre güngör,umut bulut neden başka takımlarda oynamaları halde favori kulupleri ankaragücü...

Sheriff
12.Ocak.2008, 06:02
Gökhan'ın sezon boyunca uzaktan golü yok, neden uzun şutu artsınki?
Eğer basında çıkan şeyler doğru ise(Ankaragücü Abdülkadir'i sözleşme imzalamadığı için paf takıma gönderdi söylentileri) Favori kulübüne Ankaragücü eklenmesi abes kaçar.

Crocodile1963
12.Ocak.2008, 06:17
Benimde söylemek istediğim oydu madem çok seviyor 5 yıllık sözleşmeyi neden reddediyor ? Çok sevse sözleşmeyi kabul eder klübüne para kazandırıp gider.

pegahmet10
12.Ocak.2008, 06:25
Gökhan'ın sezon boyunca uzaktan golü yok, neden uzun şutu artsınki?
Eğer basında çıkan şeyler doğru ise(Ankaragücü Abdülkadir'i sözleşme imzalamadığı için paf takıma gönderdi söylentileri) Favori kulübüne Ankaragücü eklenmesi abes kaçar.

ben uzun şut dener dedim uzaktan gol atar demedim...

Benimde söylemek istediğim oydu madem çok seviyor 5 yıllık sözleşmeyi neden reddediyor ? Çok sevse sözleşmeyi kabul eder klübüne para kazandırıp gider.

1.si Basında çıkan her habere inanmayalım hakan kutlu ile bizzat görüştüm.
2.ise 5 yıllık kabul etmese bile; tuncay şanlıda fenerbahçenin teklifini kabul etmeden gitti neden favori kulubü fenerbahçe?

Anadolu takımlarındayken istanbul takımlarına gitmek istersen istanbul takımlarındayken avrupaya...

Sheriff
12.Ocak.2008, 06:29
ben uzun şut dener dedim uzaktan gol atar demedim...

1.si Basında çıkan her habere inanmayalım hakan kutlu ile bizzat görüştüm.
2.ise 5 yıllık kabul etmese bile; tuncay şanlıda fenerbahçenin teklifini kabul etmeden gitti neden favori kulubü fenerbahçe?

Anadolu takımlarındayken istanbul takımlarına gitmek istersen istanbul takımlarındayken avrupaya...

uzuktan şut özelliği yükseltimeli
Demişsinde o yüzden dedim:) Uzun şut dener ppm si zaten eklenecek. Onun farkındayım ancak uzun şut özelliği pek yükselmez ;;)
Abdülkadir'in Ankaragücünden pek hoş ayrıldığını düşünmüyorum yalnız. Sanki sorunlu ayrıldı görüntüsü var, yada bana öyle geldi.

pegahmet10
12.Ocak.2008, 06:44
Demişsinde o yüzden dedim:) Uzun şut dener ppm si zaten eklenecek. Onun farkındayım ancak uzun şut özelliği pek yükselmez ;;)
Abdülkadir'in Ankaragücünden pek hoş ayrıldığını düşünmüyorum yalnız. Sanki sorunlu ayrıldı görüntüsü var, yada bana öyle geldi.

Abi hakan kutlu ile görüştüm ama medyayada çok farklı haberler yansıdı ama ben çok yakın olmasada tanıyorum babasınında kendisininde ankaragüçlü oldğunu biliyorum bana kariyerini devam ettirmek isteği için ayrıldı gibi geldi malum ankaragücü çok karışık bu ara.

Sheriff
12.Ocak.2008, 06:50
Abi hakan kutlu ile görüştüm ama medyayada çok farklı haberler yansıdı ama ben çok yakın olmasada tanıyorum babasınında kendisininde ankaragüçlü oldğunu biliyorum bana kariyerini devam ettirmek isteği için ayrıldı gibi geldi malum ankaragücü çok karışık bu ara.
Ben sadece medyadan takip ettiğim kadarını biliyorum tabi. Ama sen babasını tanıdığını ve Hakan Kutlu ile görüştüğünü söylüyorsun, senin bilgin daha sağlıklı tabi..

hhkahraman
07.Şubat.2008, 05:37
Ankaragücü'nün yaptığı transferler arasında Hasan Üçüncü,De Nigris, Kerem Şeras ve Semavi Özgür takıma direk katkı yapabilecek oyuncular.Özellikle Semavi'nin son Trabzon maçındaki performansını gayet olumlu buldum.Takımını atağa kaldırıyor, yönetiyor, savunmasına yardımcı oluyor. Böyle devam ederse profili de kesinlikle daha iyi olacaktır.

EL-Hadji
23.Şubat.2008, 23:30
abdulkadirin pas ve teknik özelliği yükseltilmeli ayrıca favori kulup olarak ankaragücü eklenmelidir.

gökhan'da ise hızlanma,uzuktan şut özelliği yükseltimeli

oyun şekil tercihinde ise
1-Topu almak icin geriye gelir
2-Her buldugu sansta ileriye dogru gider
3-Dripling yapmadan topu once sag ayagina alir
4-Uzun sutlar dener

diye düşünüyorum gökhan için...

Dediğin ppm' lerden sadece uzun sutlar dener uygun olacaktır Gökhan için. Diğerleri uygun değil. Topu almak için geriye gelir eklenmesine gerek yok. Her bulduğu şansta ileriye doğru gider daha çok defans oyuncuları için kullanılır. 3. yazıdğın da pek gerekli değil.

Ek olarak bu hafta Ankaragücü - İBB maçının 2. yarısını statta izledim. Ankaragücü daha derli toplu olan taraftı. Semavi Özgür serbest oynadı ama sol kanada yakın olarak serbest oynadı. Driblingleri ve hızıyla rakip takıma zor anlar yaşattı. İlk golü de zaten kendi kaydetti.

Bunun yanı sıra Jaba st olsun demiş arkadaşın biri kesinlikle olamaz. FC hatta amr ' ye de 14 verebiliriz.

Ankaragücü' nde kiralık oynayan kerem seras acc: 13 afgility: 13 verilmiş. Şimdi baktım son maçta not almış tanktan biraz hızlı diye. Hız hızlanması ve çevikliğinde ciddi indirime gitmemiz lazım. Gücü 10 verilmiş. En az 14 olur. Dalyan gibi mübarek.

hhkahraman
08.Mayıs.2009, 07:14
Değerli arkadaşlar FM 2010 çalışmaları başlamak üzere. Ankaragücü ile ilgili düşündüğünüz şeyleri lütfen burada belirtiniz. Böylece daha gerçekçi bir takıma kavuşabiliriz.

KaPaLı
08.Mayıs.2009, 15:05
Şu anda Ankaragücü takımında Serkan - Bouzid - El Yasa Ankaragücü araştırmasında en beğendiğim oyuncular. Bouzid, Almanyadan geldi herhalde size ama umarım profilinde düşmeye gidilmez yabancı futbolcular içinde anadoluda Bilica'dan sonra en iyi stoper olduğunu düşünüyorum. Garanti oynuyo ve kolay kolay düşmüyo adamını tutarken.

Birde bu Murat Duruer 08'de sanırım -8 veya -9 PA verilmişti ama 09'da Murat sıradan bir takım oyuncusu bile değil. Hakan Kutlu varken Murat'ı oynatıyodu Murat fenada oynamamıştı gittikçe düşme devam edermi Murat'ta yoksa hani biraz kıpırdanma yaptı bu adamın özelliklerindede oynama yapalım daha genç gibi bir düşüncemi var. 2010 FM'de inş. yapılan transferler ve şu anki takımla iyi bir Ankaragücü yönetme şansımız olur ayrıca :)

hhkahraman
08.Mayıs.2009, 19:45
Bouzid de çok bir değişim yapacağımızı zannetmiyorum.
Murat'a gelince evet 2 sene önce çok şeyler beklenen bir oyuncuydu hala da öyle sayılabilir. Ancak bir türlü o sıçrama gelmedi. Yine de Murat'ı A.Gücü'lü diğer gençlerden ayrı tutacak bir CA-PA dengesi kurabiliriz.

EL-Hadji
08.Mayıs.2009, 21:09
Şu anda Ankaragücü takımında Serkan - Bouzid - El Yasa Ankaragücü araştırmasında en beğendiğim oyuncular. Bouzid, Almanyadan geldi herhalde size ama umarım profilinde düşmeye gidilmez yabancı futbolcular içinde anadoluda Bilica'dan sonra en iyi stoper olduğunu düşünüyorum. Garanti oynuyo ve kolay kolay düşmüyo adamını tutarken.

Birde bu Murat Duruer 08'de sanırım -8 veya -9 PA verilmişti ama 09'da Murat sıradan bir takım oyuncusu bile değil. Hakan Kutlu varken Murat'ı oynatıyodu Murat fenada oynamamıştı gittikçe düşme devam edermi Murat'ta yoksa hani biraz kıpırdanma yaptı bu adamın özelliklerindede oynama yapalım daha genç gibi bir düşüncemi var. 2010 FM'de inş. yapılan transferler ve şu anki takımla iyi bir Ankaragücü yönetme şansımız olur ayrıca :)

Elyasa 2-3 sezondur takip ettiğim bir oyuncu. Diyarbakır' da stoper oynuyordu. Burada sağ bek oynuyor. Fizik olarak çok iyi diyebilirim. Çok hırslı istekli bir oyuncu kafa toplarında da etkili. Ligin ortalamasının üstünde bir defans oyuncusu diyebilirim. Ama son halini çok daha detaylı yazamayacağım. O kadar detaylı bilemiyorum.

Ayrıca Murat' ı biraz düzeltmiştim geçen sene. En son ibb ye karşı izledim canlı. Takımın en yetenekli oyuncularından. Yalnız pek hareketli değil sanki. Hani koşan eden biri değil gibi...

Ek olarak Ankaragücü' nde İlkem çok çok ağır bir oyuncu. Acc: 8, pace 10, Agi: 9 falan ancak olur diyorum... Ama güç, denge, cesaret, dayanıklılık, t.oyunu, ç.oranı tavan yapabilir. Bu oyuncu için ne dersin Hakan?

bjk_melo_151
08.Mayıs.2009, 22:01
Abi İlkem bence o kadar ağır değil. Çeviklik hakkındaki görüşüne katılıyorum düşük bir değer verilmeli ama bu değer 10-11 olmalı. İlkem, İbrahim Toraman'ın benzeri. Yani o bölgeye göre savunma ağırlıklı oyuncu. Takımı yönlendiren bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Topu ayağında fazla tutmuyor, bu topu iyi kullandığını göstermez. Ancak 13-14 iyi bir değer olur.
Erciyesspor'da savunmanın ortasında da oynadı.

Benim oyunda kullandığım değerler;
http://img24.imageshack.us/img24/3987/ilkemozkaynak.th.png (http://img24.imageshack.us/my.php?image=ilkemozkaynak.png)

Sheriff
09.Mayıs.2009, 16:31
Ben Murat Duruer'i mümkün olduğunca iyi düzenlemeye çalıştım. Sürekli çok şey beklendi ancak çok şey veremedi. Dolayısıylada böyle bir profil şu an için bence uygun. Şu an için sıradan bir oyuncu. Murat pek özelliği olmayan ama çalışan, birazda teknik bir oyuncu, çevikliği kesinlikle düşer.

Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.
Tıpkı hhkahraman'ın imzasında yazdığı gibi :) Henüz parlamadı, parlarsa yükseltiriz CA sını :)

EL-Hadji
09.Mayıs.2009, 16:45
Abi İlkem bence o kadar ağır değil. Çeviklik hakkındaki görüşüne katılıyorum düşük bir değer verilmeli ama bu değer 10-11 olmalı. İlkem, İbrahim Toraman'ın benzeri. Yani o bölgeye göre savunma ağırlıklı oyuncu. Takımı yönlendiren bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Topu ayağında fazla tutmuyor, bu topu iyi kullandığını göstermez. Ancak 13-14 iyi bir değer olur.
Erciyesspor'da savunmanın ortasında da oynadı.

Benim oyunda kullandığım değerler;
http://img24.imageshack.us/img24/3987/ilkemozkaynak.th.png (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimg24.imageshack.u s%2Fmy.php%3Fimage%3Dilkemozkaynak.png)

Verdiğin değerler İlkem içinse eğer. Fiziki değerlerin Taner Gülleri' den bile üstün. Fikiz derken acc, agi ve pace olarak.

İlkem' in acc dediğim baya düşük, aynı şekilde agi de öyle, aralarında en yükse pace olur. Dediğim gibi ben çok ağır gördüm.

hhkahraman
12.Mayıs.2009, 02:59
İlkem'in hızlanması fazla yüksek olmaz ...
Ama güç özelliklerinin iyi yapılacağını söyleyebilirim...

KaPaLı
28.Temmuz.2009, 23:30
Ömer abi Ankaragücü Rep artması düşünüyomusun. Vassel transferi biraz etkili olmazmı ?

perpetua
29.Temmuz.2009, 03:27
Ömer abi Ankaragücü Rep artması düşünüyomusun. Vassel transferi biraz etkili olmazmı ?

Dusunmuyorum.

Nocna Mora
29.Temmuz.2009, 03:35
Eski vassell olsa artardı ama di mi?

kirilenko47
29.Temmuz.2009, 03:49
Evet.

(kusura bakmayın dayanamadım :))

Maksic
09.Ağustos.2009, 09:00
İglesias'ın sıçraması daha da arttırılmalı her hava topu onda ama son vuruşları etkisiz bi oyuncu..