PDA

View Full Version : Kocaelispor

perpetua
30.Ekim.2007, 08:39
Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

rapsar
07.Kasım.2007, 23:19
Kocaelispor’a sezon başında büyük umutlarla transfer edilen 3 Sırp futbolcu; Dusan, Tutoriç ve Jestroviç; yönetimden habersiz maaş alacaklarını bahane ederek sözleşmelerini tek taraflı fesih yaparak İzmit’ten ve Türkiye’den, tabiri caizse kaçmışlardır.

Spor kamuoyu şunu çok iyi bilmelidir ki, Kocaelispor Kulubü bu futbolcuların peşinatlarını eksiksiz ödemiştir. Dusan ve Tutoriç 90 bin Euro, Jestroviç ise 100 bin Euro peşin almışlardır. Aylık 8 bin Euro olan toplamda 3 maaş alacakları ise, Ankaraspor maçı sonrası tüm futbolculara kesilen 30.000 YTL karşılığına mahsup edilerek ödenmemiştir.

Bu konu ile ilgili tüm belgeler, spor hukuku konularında uzman, aynı zamanda da resmi hukuk danışmanımız olan Balcı Hukuk Firması’na teslim edilmiştir.
Kaçtıkları son güne kadar hiçbir renk vermeyen, sorunlarını yönetime veya yetkili insanlara aktarmayan, kaçacaklarını günler öncesinden planlayarak uygulamaya koyan bu 3 futbolcu ile Kocaelispor Kulübü sonuna kadar her platformda hukuksal mücadelesini sürdürecektir.

Yönetim olarak, böylesine ekmek yedikleri kulübe ihanet eden futbolcuların maskelerinin kısa zamanda düşmelerini, kulübümüz açısından son derece sevindirici bir gelişme olarak değerlendiriyoruz.

licentia
23.Kasım.2007, 12:39
Kaan Dobra 5 kez Polonya milli takiminda oynamistir. Kendisi icin Kocaelispor'un oldukca onemli bi yer kapladigini dusunuyorum oyunda favorite clubs listesine eklenmeli 20 (100) gibi bi rakam olsa cok da yanlis olucagini sanmiyorum.

Kaan Dobra'da bi de ek olarak disliked people listesine 50 puanlik bisey eklenmis ama kimse yok bu da duzeltilmeli bos birakilmis cunku.

Vieri
23.Kasım.2007, 20:26
Kaan Dobra 5 kez Polonya milli takiminda oynamistir. Kendisi icin Kocaelispor'un oldukca onemli bi yer kapladigini dusunuyorum oyunda favorite clubs listesine eklenmeli 20 (100) gibi bi rakam olsa cok da yanlis olucagini sanmiyorum.

Kaan Dobra'da bi de ek olarak disliked people listesine 50 puanlik bisey eklenmis ama kimse yok bu da duzeltilmeli bos birakilmis cunku.

Bu yıl data teslim öncesi Polonya Datasından geldiği için bir çok bilgisi girilmemişti Kaan Dobra'nın, disliked staff olarak Dariusz Wdowczyk diye bir oyuncu girilmiş sanıyorum gözükmemesinin sebebi ID numarasını yanlış girmiş Polonyalı araştırmacılar.

Favori kulüp olarak Kocaeli'nin eklenmesi bencede uygun.

perpetua
24.Kasım.2007, 03:08
Koceli kadrosundaki Kaan Dobra, yanlis Kaan Dobra Mustafa. Bizim kaan Dobra hala Polonya veritabaninda serbet dolaniyor. Bunu serbest birakmamiz gerekli.

Vieri
24.Kasım.2007, 03:23
ID: 451930 bu adamı talep etmişiz onun yerine 710384 ID'liyi göndermişler...

Gerçek Kaan'da 5 milli maç girilmiş.

First Name: Kaan
Second Name: Dobra

Club Contracted: Kocaelispor
Job For Club: Youth Team Coach
Contract Type: Full Time
Contract Started Date: 22/08/2008
Contract Expires Date: 31/05/2009

Non-CA: 68
Non-PA: 92
Non-CR: 68

Thanks

Cengo
24.Kasım.2007, 05:20
Eski 451930 yerine 710384 ID yaratarak göndermişler.

Biraz araştırmaları lazım, böyle bir hata yapılmamalı, başka Kaan Dobra yok ki zaten.

Baktım, zaten pek data girişi de yapmamışlar üzerine, bazı özellikleri boş ve hala oyuncu olarak gözüküyordu.

Hatalı kişi, dislike 712415 - Dariusz Wojciechowski

licentia
24.Kasım.2007, 05:38
Hangisini delete yapalim peki bende ona gore edit yapicam DB'mi.

Cengo
24.Kasım.2007, 06:13
Kocaeli'ndekini silebilirsin, 710384 ID ama önce..
Özelliklerini birebir aktar Kocaeli'ndekinden boştakine, free kalan Kaan Dobra'nın özellikler boş zaten, player olarak geçiyor.Onu düzeltip Kocaeli'ndekini silersin.
Kocaeli'ndekini yaratıp düzeltip gönderdiler. :)

Nasıl bulacağım çıkmıyor dersen, filterdan ülkeyi Poland yap, yaşı 37 - 37 yap, direk gelir zaten liste.

Ben de sildim az önce TSL'deki hoca transferlerini yaparken kendi db'im için.

licentia
24.Kasım.2007, 06:24
Evet simdi duzenledim aynen dedigim gibi hatda hemen ardindan bende TD transferlerini yaptim :D

fenerbahce_1907
01.Aralık.2007, 08:09
Koceli bu ligin en berbat en dandik takımı ama oyunda hep ilk 5 e giriyor geleni geçeni yenıyor böyle abratı olamaz

Deza
01.Aralık.2007, 08:27
Koceli bu ligin en berbat en dandik takımı ama oyunda hep ilk 5 e giriyor geleni geçeni yenıyor böyle abratı olamaz

Aslinda kadroya bakarsan kaliteli oyuncular var, bundan olabilir. Gercekte birtürlü istedigi oyunu yakalamayadi.

Kadro: http://www.kocaelispor.org.tr/KS/takimlar/A_Takim/08-09/

iyi oyunculardan kurulu.

brotha
01.Aralık.2007, 10:57
bencede kocaelispor superligdeki diger bir cok takimdan daha iyi bana gore ama bir turlu bekledigim yere gelemedi. bence gelemeyisinin nedeni iyi yabancilar secemeyisiydi. turkiyede 8 yabanci hakki varsa takimlarin bunlarn en az 6 tanesinin her mac ilk onbirde cikipda takima gercekten etki edecek birileri olmasi gerekiyor. ornek olarak besiktasi veririm 100. yildan beri belki en iyi sezonunu yasiyor. o yil da tabiki sergenin katkilarinin disinda yabancilardan zago ronaldo pancu giunti cordoba takimin en iyileriydi. simdide oyle besiktasin gollerinin cogunda yabancilarin ismi var asistlerdede oyle.fenerbahcedede bu boyle oldu galatasaraydada. oysa kocaelinde bence yerliler gercekten diger tum anadolu kuluplerinde sivas ve kayseri dahil(trabzon disinda tabi) rahat forma giyecek kapasiteye sahip. serhat ,serdar kulbilge, bulent bolukbasi, murat hacioglu, kemal aslan ,tolga seyhan, musa buyuk ,taner guleri bence bu isimler yerli olarak gayet vasatin ustunde hatta bazilari iyi oyuncular

brotha
08.Aralık.2007, 13:09
bencede kocaelispor superligdeki diger bir cok takimdan daha iyi bana gore ama bir turlu bekledigim yere gelemedi. bence gelemeyisinin nedeni iyi yabancilar secemeyisiydi. turkiyede 8 yabanci hakki varsa takimlarin bunlarn en az 6 tanesinin her mac ilk onbirde cikipda takima gercekten etki edecek birileri olmasi gerekiyor. ornek olarak besiktasi veririm 100. yildan beri belki en iyi sezonunu yasiyor. o yil da tabiki sergenin katkilarinin disinda yabancilardan zago ronaldo pancu giunti cordoba takimin en iyileriydi. simdide oyle besiktasin gollerinin cogunda yabancilarin ismi var asistlerdede oyle.fenerbahcedede bu boyle oldu galatasaraydada. oysa kocaelinde bence yerliler gercekten diger tum anadolu kuluplerinde sivas ve kayseri dahil(trabzon disinda tabi) rahat forma giyecek kapasiteye sahip. serhat ,serdar kulbilge, bulent bolukbasi, murat hacioglu, kemal aslan ,tolga seyhan, musa buyuk ,taner guleri bence bu isimler yerli olarak gayet vasatin ustunde hatta bazilari iyi oyuncular

trabzonspor-kocaelispor macinda yine gordugumuz uzere kocaeli yabanci eksikliginden su an pek basarili bir donem gecirmiyor. ilk 11 in hepsi yerli oyuncuydu trabzon macinda.

ayrica bana gore taner gullerinin profilinde bir yukselme olabilir. ozellikle bitiricilik off the ball ve composure ozelliklerinde yukselme olabilir. trabzon macindada gorduk cok zor pozisyonda cok sogukkanli uzak koseye gonderdi. bitiricilik ve composure 15 olabilir en azindan.

Batuhandemirel
13.Aralık.2007, 21:40
Taner Gülleri'de bir gelişme olucak ama acaba?

EL-Hadji
13.Aralık.2007, 23:41
Taner Gülleri'de bir gelişme olucak ama acaba?

Taner gülleri' nin profilinde değişiklikler yapacağız. Ca ' sı ve özellikleri artacak. Ben taner abiyi beğenir ve severim. Ama bu kadar iyi olacağını tahmin edemezdim açıkçası.

Bu arada arkadaşın biri Kocaeli ligin en dandik takımı ama oyunda çok iyi demiş. Diğer arkadaşlar bu arkadaşımıza gerekli cevabı vermişler. Bu yüzden ben başka bişi eklemeyeceğim. Kocaelispor bireysel olarak kaliteli Türklerden oluşan bir takım ama bir türlü takım olamadılar. Olmalarını bekliyoruz.

Nocna Mora
25.Şubat.2008, 01:07
Taner'in soğukkanlılığı, finishingi ve sürekliliği arttırılır umarım ayrıca important matches özelliği de fullense yeridir :D

bugra 1905
25.Şubat.2008, 04:20
Tanerin Finishing Artırılır Umarım 13 Gole Ulaştı Çünkü

EL-Hadji
25.Şubat.2008, 09:27
9.3' de daha gerçekçi bir Taner Gülleri ile karşılaşacaksınız emin olun :)

makalele81
27.Şubat.2008, 21:44
9.3' de daha gerçekçi bir Taner Gülleri ile karşılaşacaksınız emin olun :)

Daha gerçekçi bir Taner olmuş fakat bitiricliği bence 18 seviyesinde olmalıydı,şuan için tek eksik bu olarak gözüküyor.Vuruş tekniği gayet yerinde çünkü.

Ayrıca transfer ettikleri oyuncular oyundada tam isabet sağlıyor istatistiki olarak.

EL-Hadji
28.Şubat.2008, 01:17
Daha gerçekçi bir Taner olmuş fakat bitiricliği bence 18 seviyesinde olmalıydı,şuan için tek eksik bu olarak gözüküyor.Vuruş tekniği gayet yerinde çünkü.

Ayrıca transfer ettikleri oyuncular oyundada tam isabet sağlıyor istatistiki olarak.

Taner için 16 dan fazlasını düşünmüyorum. Kendisini az çok tanıyorum. Çok da sevdiğim bir abim ama 16 bitiricilik kendisi için çok uygun. GS maçında inanılmaz bir isabet kaydetti ama kimi maçlarda bize saç baş yoldurduğu da olmuştu. Bu yüzden gerçekteki gibi oyunda da gol atabilecek seviyede verdiğimiz değerler bence.

gargi_17
28.Şubat.2008, 01:21
önemli maçlarda oynama özelliği fullenebilir belki:Dgaliba dört büyüklerle oynanan her maçta golü var..

makalele81
28.Şubat.2008, 05:09
Taner için 16 dan fazlasını düşünmüyorum. Kendisini az çok tanıyorum. Çok da sevdiğim bir abim ama 16 bitiricilik kendisi için çok uygun. GS maçında inanılmaz bir isabet kaydetti ama kimi maçlarda bize saç baş yoldurduğu da olmuştu. Bu yüzden gerçekteki gibi oyunda da gol atabilecek seviyede verdiğimiz değerler bence.

Gerçi bu şekildede oynattığım iki test oyununda 10-15 gol arası gol kaydetmeyi başardı,o yüzden yapılan değişiklikler yeterli görünüyor.