PDA

View Full Version : Gençlerbirliği

perpetua
30.Ekim.2007, 08:41
Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

YusufT19
07.Aralık.2007, 07:02
Soner Aydogu, Fenerbahce'yi tutuyor. Favoured teams'e eklenmeli.

licentia
07.Aralık.2007, 07:05
Ya peki neye gore bu kaniya vardin? Keske nerden ogrendigini de belirtseydin...

YusufT19
07.Aralık.2007, 07:10
Ya peki neye gore bu kaniya vardin? Keske nerden ogrendigini de belirtseydin...

Türkiye bayanlar basketbol milli takimi buraya finlandiya'ya maca geldiklerinde,ayni zamanda u19 milli takiminin maclarida vardi. Espoo'nun Tapiola'daki Urheilu puistosuna maci seyretmeye gelmislerdi,orda konusmustuk Soner'le.

RIDVAN TLM
13.Aralık.2007, 05:45
kahenın sıcraması artırılabılır kollerden sonra servetı bu kadar zorlayan bı forvet gormedım havadan ozellıkle ılk yarıda bı cok topu aldı servetten

Redrum
13.Aralık.2007, 05:53
Kahenin zıplama zaten gayet fazla.

extensor
14.Aralık.2007, 00:53
Lamine Traore ve Addo;
Pozisyon almada kötü, markajda vasat, teknikte berbat, yaratıcılıkta berbat, soğukkanlılıkta berbat, fiziksel özelliklerde ise iyi stoperler.

Birbirlerine çok benziyorlar.

pegahmet10
25.Aralık.2007, 02:30
genclerbirliginin taraftar sayısı cok abartılmış...

Sheriff
25.Aralık.2007, 05:06
Kahenin zıplama zaten gayet fazla.
Fazla dediğin 13 mü? Bence en az 15 olmalı :)

extensor
25.Aralık.2007, 05:48
Fazla dediğin 13 mü? Bence en az 15 olmalı :)

Ben arttırmıştım. Şef (perpetua) biraz kısmış olacak. Şuan 14. 15-16 olması daha sağlıklı gibi geliyor. Burak Ömer hocamı ikna edersen bence mantıklı. Ama Ömer hocamı ikna etmek zor iş. :) (Not: 9.2 için ben 16'ya çıkarmışım şef 14'e düşürmüş)

anilton
29.Aralık.2007, 22:21
Soner Aydoğdu hakkında bir kaç şey yazmak istiyorum.Son iki haftadır Antep ve Sivas maçlarında 11 çıkıyor.Defalarca milli takımın alt kademelerinde oynadı ve halada oynamaya devam ediyor.Kendisini Karadeniz Oyunlarında ve Antalya'da düzenlenen U-17 Avrupa Futbol Şampiyonasında takip etmiştim.Abdülkadir ile birilkte göbekte oynuyordu.Ben şahsen çok övülen Abdülkadir'den çok daha iyi olduğunu düşünüyorum...

İnanılmaz hakim sol ayağına(bu arada oyunda sağ girilmiş).Çok soğukkanlı ve oyunu iyi görüyor.Çıktığı son iki A takım maçlarında da sol içte oynadı ve gayet başarılıydı.Rahat ve soğukkanlı hareketleri sayesinde bu maçları başarı ile tamamladığını düşünyorum.İki maçtada oyundan alındı,çünkü A takım seviyesinde 90 dakika çıkarabilmek zordur.Bundan dolayı biraz zamana ihtiyacı var.Ama fizik olarak fena değil,ikili mücadelelerde gayet iyi sayılır...

Kısaca çift yönlü bir oyuncu doğuyor.Ben Abdülkadir'e oranla daha ümitliyim Soner'den...

YusufT19
30.Aralık.2007, 18:47
Soner'e -8 iyi bir eger olabilir.

aniltorres9
25.Ocak.2008, 00:34
James Troisi çok yetenekli bir oyuncu bugünkü kayseri maçında hat-trick yaparakda gösterdi bunu adamda Ingiliz tekniği var. Ayrıca yeni transfer Jidenak nasıl olucak ?

anilton
25.Ocak.2008, 06:50
91'li Soner bugünde 11'de başladı maça.Troisi'nin ilk golüne çok iyi bir asist yaptı...

RIDVAN TLM
26.Ocak.2008, 20:13
troisi türkiye lıgınde yıldız olurr 3-4 macla zaten oyuncunun potansıyelı hakkında bı fıkır elde edılebılır....bıraz daha ızlenmesıde gerekebılır fakat son yama 9.03 olucak sanırım onun ıcın -8 verılebılırr yasının 20 oldugu goz onune alınarak 150 sabıt pa da verılebılır....

extensor
26.Ocak.2008, 22:42
Sadece bir maçın özetinde bile; Çok teknik, çok çabuk, çok iyi hızlanan, çok iyi dribling yapan, çok soğukkanlı bir oyuncu olduğunu gösterdi bizlere.
Golden sonra forma çıkarması, sarı kartı varken M. Topuz'la girdiği mücadelede dirtiness olarak aklımızda bulunsun.

licentia
30.Ocak.2008, 02:07
Troisi'nin profilinde ciddi oynamalar yapilmali 10 teknik vermisler gercekten rezalet... topa gercekten muthis yumusak dokunuyor buyulegici... Ayrica 92 CA idi en son yani anca bank asya da oynucak oyuncu halbuki TSL icin oldukca iyi... Bugun Bank Asya da olsa acaba ne tur goller atardi (bakiniz Bruno)... Yasi da ayni. Bunlan berabar 20 yasinda oldugunu dusunursek -8 PA olmamasi icin bi neden goremiyorum acikcasi. Bi de positions icin SC 15 olabilir sanki bi de free role 15-20 arasi dusunelebilinir gibime geldi ama takip edenler daha iyi bilir tabi...

Extensor'un belirtigi ozellikler yeniden gozden gecirilmeli bence...

EL-Hadji
01.Şubat.2008, 08:13
Bugün kocaeli - gb maçındaydım. Troisi pek iyi oynamadı. 91 numaralı oyuncu fena değil geelcek vaadediyor. Sol beki 18 numarayı beğendim gençlerde. Zıpkın gibi adam. Sol bek kısırlığı çekilen günümüzde ilaç gibi. Ve troisi son derece klas bir adam. 87 doğumlu olduğunu da düşünürsek bu adam bu fizikle Avrupa' da iş yapar ileride. Neden ilk 11 oynamadı onu anlamadım ama girer girmez şeklini yaptı.

Troisi' nin ca' sını artırabiliriz kesinlikle...

anilton
01.Şubat.2008, 20:44
Burak abi 91 numaralı oyuncu yukarıda bahsettiğim Soner.Mükemmel bir potansiyel...

Sol bek Momha V.Guimaraes'den geldi...

Senin dediğin adam 87'li Djite olması lazım abi,gol atan.Troisi 88 doğumlu ve dün 11'dey di 8 numara.Senin bahsettiğin siyahi Djite olmalı...

YusufT19
02.Şubat.2008, 17:17
Soner gercekten müthis :)

Cok iyi oyuncular var 88-92 dogumlular arasinda.

Sezon sonuna kadar böyle oynarsa Soner, -9 ideal rakam olabilir.

EL-Hadji
03.Şubat.2008, 22:33
Burak abi 91 numaralı oyuncu yukarıda bahsettiğim Soner.Mükemmel bir potansiyel...

Sol bek Momha V.Guimaraes'den geldi...

Senin dediğin adam 87'li Djite olması lazım abi,gol atan.Troisi 88 doğumlu ve dün 11'dey di 8 numara.Senin bahsettiğin siyahi Djite olmalı...

Evet kardeşim yukarı yanlış yazmışım. Yaşlandık mı ne ? Djite' nin ca sı artırılmalı diyecektim. Troisi kocaeli maçında pek etkili değildi. Yanlış yazmışız. Sol beke baktım 107 ca ile gelmiş. Portekizlilerin bu konuda özürlü olduğuna bir daha kanaat getirdim. O adam en az 120 yi alır.

licentia
04.Şubat.2008, 01:32
Sanirim Portekizliler sol kanat/bek oynayan oyunculari iyi gozlemleyemiyorlar :D

midfielder1912
04.Şubat.2008, 04:41
Evet kardeşim yukarı yanlış yazmışım. Yaşlandık mı ne ? Djite' nin ca sı artırılmalı diyecektim. Troisi kocaeli maçında pek etkili değildi. Yanlış yazmışız. Sol beke baktım 107 ca ile gelmiş. Portekizlilerin bu konuda özürlü olduğuna bir daha kanaat getirdim. O adam en az 120 yi alır.

baba tarafım portekizlidir, ayıp oluo ama:-)

YusufT19
08.Şubat.2008, 15:16
baba tarafım portekizlidir, ayıp oluo ama:-)

ilginc (::)

Djite yakinda Avrupaya acilir.

anilton
11.Şubat.2008, 20:57
Soner Aydoğdu ilk kez çıktığı Ümit Milli maçında gol attı...

Murderer26
14.Şubat.2008, 06:21
James Trosi attığı 3 golden değil. adam top oynamayı biliyor cok akıllı paslar güzel çalımlar top kontrol vuruş(kayseri maçında). avrupaya 8-9 milyon euro ya gider.

hhkahraman
14.Şubat.2008, 08:56
Soner için iyi işaretler var.Tabii ki sezon sonuna kadar takip edeceğiz gelişimini.Samet hoca onu yeni Sergen olarak gösteriyor. İnşallah Sergen kadar kaliteli bir futbolcu ve Sergen'den daha kaliteli bir insan olabilir.
Troisi zaten buraya keşfedilmiş bir oyuncu olarak geldi. İngiltere'ye gitmek genç bir oyuncu için kolay değil ve buraya da alışmaya başladı.Kendini göstermeye devam ederse bu ilerleyen zamanlarda profiline kesinlikle yansıyacak.

extensor
14.Şubat.2008, 20:15
James Trosi attığı 3 golden değil. adam top oynamayı biliyor cok akıllı paslar güzel çalımlar top kontrol vuruş(kayseri maçında). avrupaya 8-9 milyon euro ya gider.

avrupadan geldi zaten

licentia
15.Şubat.2008, 02:15
Genclerbirligi avrupa degil mi ya :D Son baktigimda Turkiye UEFA ulkesi idi...

salomonis
16.Şubat.2008, 06:17
arkadaşlar ben mi bu gençlerdeki potansiyeli görmüyorum. gerçekte maçlarını izlediğimde olağanüstü sıkıcı bir takım izliyorum. ama oyunda olağanüstü şekilde yapılmış. her sene ilk 4 te ve 2-3 yıl sonra eğer siz o tsl'de değilseniz kesinlikle şampiyon oluyorlar. ben anlamıyorum bunu. fm 2005'i hatırlıyorum orda da aynı şekildeydi ve sonra fmlerde de genel olarak böyle. neden bu takım bu kadar iyi yapılıyor çok merak ediyorum. ligi nerede bitirdikleri ortada, oynadıkları oyun ortada. anlam veremiyorum.

bjk_melo_151
16.Şubat.2008, 18:36
oyuncuları oynatma konusunda takımlarımızın sorunları var. Hocaların kalitesizliği yöneticilerin bilgisizliği bu sonucu doğuruyor.

hhkahraman
22.Şubat.2008, 04:31
Gençlerbirliği takımı bugün iyi oynamamasına rağmen Fenerbahçe'yi mağlup etti.

Soner Aydoğdu oyunun 2 yönünde de vardı. Presi ile rakip hücümcuları bozarken, Gençlerbirliği'nin ataklarına yön vermeye çalıştı. Gelecek vaad eden bir oyuncu olduğunu bir kez daha gösterdi.

Burhan Eşer çok dağınık oynuyor. Mücadele etmiyor değil ama takımı için yararlı oyundan oldukça uzak. Oyundan çok kopuyor. Devamlılık yok gibi bu oyuncuda.

Troisi için bu maç iyi bir ölçü olacaktı ama ne yazık ki maçı kaçırdı ve izleyemedik.
Defansta Koray'ı toparlanmış gördüm.Rize'deki Koray gibi sağlam durdu, topu oyuna iyi soktu, gerektiğinde hücüma çıkmaktan da geri kalmadı.

Mustafa Pektemek eski görüşlerimin aksine son birkaç aydır kendisini oldukça geliştirmeye çalışan bir futbolcu.Bu kardeşimizin top sürme yeteneği de olduğunu düşünürsek ilerde büyük kulüplerimizin aradığı biri olabilir.

EL-Hadji
22.Şubat.2008, 04:40

Soner Aydoğdu oyunun 2 yönünde de vardı. Presi ile rakip hücümcuları bozarken, Gençlerbirliği'nin ataklarına yön vermeye çalıştı. Gelecek vaad eden bir oyuncu olduğunu bir kez daha gösterdi.

Burhan Eşer çok dağınık oynuyor. Mücadele etmiyor değil ama takımı için yararlı oyundan oldukça uzak. Oyundan çok kopuyor. Devamlılık yok gibi bu oyuncuda.

Troisi için bu maç iyi bir ölçü olacaktı ama ne yazık ki maçı kaçırdı ve izleyemedik.
Defansta Koray'ı toparlanmış gördüm.Rize'deki Koray gibi sağlam durdu, topu oyuna iyi soktu, gerektiğinde hücüma çıkmaktan da geri kalmadı.

Mustafa Pektemek eski görüşlerimin aksine son birkaç aydır kendisini oldukça geliştirmeye çalışan bir futbolcu.Bu kardeşimizin top sürme yeteneği de olduğunu düşünürsek ilerde büyük kulüplerimizin aradığı biri olabilir.

Djite oynaadı mı acaba? Oynadıysa nasıldı?

anilton
22.Şubat.2008, 04:43
Djite aynı Burak abi...

Güçlü,çok çalışan,kafaya çıkan ve fiziğini iyi kullanan bir oyuncu.Bugünde Önder ve Lugano ile kora kor mücadele etti ve zor durumlara düşürdü...

Son vuruşlarda biraz sıkıntısı var...

Alicanfmfan
22.Şubat.2008, 04:43
Djite bir tane net pozisyon kaçırmıstı.

hhkahraman
22.Şubat.2008, 05:10
Djite gerçekten çok mücadele eden bir oyuncu.Rakip savunmayı çok yıpratmasıyla birlikte çok uzun olmayan boyuna rağmen kafa toplarında da fena değil. Ancak dribbling ve son vuruşlarında problemleri olan bir oyuncu.Bugün2 tane çok net pozisyonu cömertçe harcadı.Ancak ilk sezonudur, yavaş yavaş alışıyor da zaten.Gelecek sene eğer kalırsa ligde önemli golcülerden biri olacaktır diye düşünüyorum.

OMANA
22.Şubat.2008, 06:06

hakan sevgili dostum nasıl iyi oynamadı fenerbahçeyi yenmiş takım..bir sürüde gol kaçırdı..

fenerbahçe hapis kaldı karşılarında sahayı dar ettiler...eğer bu kötü halleriyse... :)

YusufT19
22.Şubat.2008, 07:13
G.Birligi bencede cok iyi oynamadi..

hhkahraman
22.Şubat.2008, 07:36
Abi emin ol iyi oynamadı G.Birliği. Maçı izledin mi bilmiyorum ama F.Bahçe çok kötü oynadı. Orta saha diye bir şey yoktu. Abartmıyorum, Deniz Emre ve Alex tek bir adamlık iş yapmadılar. Yani G.Birliği iyi oynamadı, zaten çıktıklarında karşılarında bir orta saha olmadığı için direk Lugano ile karşı karşıya kaldılar. Bu kadar pozisyon bulmaları doğal, zaten onları da cömertçe harcadılar.

OMANA
22.Şubat.2008, 08:15
izledim hakanım izledim birde sen benim gözümle izle sen ah:) işkence gibiydi..

soner için ne değer vereceğini şimdiden düşünmeye başla gençlerbirliğini sen yapacaksan eğer ...

-9 -10 -11 bile ...isteyenler çıkar başın fena ağrır sonra...neyse şimdsi biri çıkar -11 yok der uğraştırır beni..:)

ama şaka bir yana gerçekten oyun zekası oyunu yönlendirme abartmayalım ama gerçekten bu maç için iyi seviyedeydi istikrar umuyoruz..gerçi bir kaç haftadır iyi bu çocuk öyle yazılıp çiziliyordu zaten..

hhkahraman
22.Şubat.2008, 08:20
Abi benim aklımda hocalarla görüşmek var.Randevu alabilirsem.
Memlekette Levent Hoca, buralarda da Samet Hoca ve Hakan Kutlu Hoca.
Olursa çok güzel olur, yenilik olur, olmazsa da şimdiye kadar olan şekilde yaparız.
Sezon sonuna kadar banko oynar ve iyi gözlem şansı bulursak direk bi değer de verebiliriz Soner için. Olmazsa yine eksilerde olur çok sorun değil.Ama Samet Hoca'nın ona çok güvendiğini söyleyebilirim.
Dubbed the next Sergen ekleyebiliriz yani.:icon_biggrin:

OMANA
22.Şubat.2008, 08:38
Abi benim aklımda hocalarla görüşmek var.Randevu alabilirsem.
Memlekette Levent Hoca, buralarda da Samet Hoca ve Hakan Kutlu Hoca.
Olursa çok güzel olur, yenilik olur, olmazsa da şimdiye kadar olan şekilde yaparız.
Sezon sonuna kadar banko oynar ve iyi gözlem şansı bulursak direk bi değer de verebiliriz Soner için. Olmazsa yine eksilerde olur çok sorun değil.Ama Samet Hoca'nın ona çok güvendiğini söyleyebilirim.
Dubbed the next Sergen ekleyebiliriz yani.:icon_biggrin:

manisa hakkında fikir almak için levent hocayla konuş.....

gençlerbirliği için samet hocayla konuş.....

ankaragücü için hakan hocayla konuş...

konuş sana büyük faydası olur ama sakınnnnn
ama bir tek ......

fenerbahçe için aragonesle konuşma...

çünkü seni daha fazla yanıltacak birini bulamazsın. :)

bu arada soner derken pektemekide ihmal etmeyelim..lig başladığında iyi bir çıkışı vardı sonra biraz durdu..ama toparlanacak bence potansiyeli var..

hhkahraman
22.Şubat.2008, 08:44
Abi Fener'e belediye baksın dersem biraz ayıp etmiş olurum biliyorum:icon_biggrin:
Ama zaten 2 hafta önce baya iyi baktı :icon_biggrin:
Tabii bi espriydi.
Mustafa için biraz yukarıda yazdım ben de sene başında performansını beğenmiyordum.Hatta Ümit Milli Takım'ı yaktı :icon_biggrin:Belarus'ta.
Ama son zamanlarda iyi ve yukarıda belirttiğim gibi biraz daha geliştirirse kendisini büyük takımlarda oynayacak kapasitede.Bu arada G.Birliği'nin kadro kalitesinin iyi olduğunu düşünüyorum.Bu sene oyuncular,hoca ve başkan iyice kaynaşırlar.Seneye başarılı bir Gençler takımı görürüz diye düşünüyorum.

bjk_melo_151
22.Şubat.2008, 18:04
Samet hoca bence Gençlerbirliği'nin hocası. Ersun Yanal'dan önce Gençlerbirliği'ni çalıştırmıştı. Nasıl Gaziantepspor'da Nurullah Sağlam iyiyse Samet Aybaba ve Hakan Kutlu için de aynı şey geçerli(takımı bilme, yönetimi tanıma, oyuncu seçimleri).

YusufT19
23.Şubat.2008, 05:19
Abi Fener'e belediye baksın dersem biraz ayıp etmiş olurum biliyorum:icon_biggrin:
Ama zaten 2 hafta önce baya iyi baktı :icon_biggrin:
Tabii bi espriydi.
Mustafa için biraz yukarıda yazdım ben de sene başında performansını beğenmiyordum.Hatta Ümit Milli Takım'ı yaktı :icon_biggrin:Belarus'ta.
Ama son zamanlarda iyi ve yukarıda belirttiğim gibi biraz daha geliştirirse kendisini büyük takımlarda oynayacak kapasitede.Bu arada G.Birliği'nin kadro kalitesinin iyi olduğunu düşünüyorum.Bu sene oyuncular,hoca ve başkan iyice kaynaşırlar.Seneye başarılı bir Gençler takımı görürüz diye düşünüyorum.

o macta takimi yakan "Abarti bombos" A.k.a Aydin Yilmaz'di.

Mustafa'da birazcik yardim etti iste :D

Soner icin -8 suan ideal rakam

Nocna Mora
27.Şubat.2008, 06:59
Gençlerbirliği araştırmacısı var mı yokmu bilmiyorum ama bırakıp gitsin bu işi diyeceksiniz büyük konuşuyorsun ben değil rezillik konuşuyor:

http://img15.imageshack.us/img15/753/trosi.png

makalele81
27.Şubat.2008, 07:51
Aylarca üzerinde yazılan yazılar var,canlı izlenen maçlar var,istatistikler var,görülenler var.Troisi'yi oyuna böyle yansıtmak için kör ve kör ötesi olmak lazım.

İlk defa Taylan'a katılıyorum.

hhkahraman
27.Şubat.2008, 08:02
Gençlerbirliği araştırmasında Mayıs ayından itibaren ben Ömer Abi'ye yardımcı olacağım. Troisi böyle devam ederse artışlar kesin olur. Ama Avrupa çapında bir profilin ortaya çıkacağını da çok fazla beklemeyin...

makalele81
27.Şubat.2008, 08:15
Gençlerbirliği araştırmasında Mayıs ayından itibaren ben Ömer Abi'ye yardımcı olacağım. Troisi böyle devam ederse artışlar kesin olur. Ama Avrupa çapında bir profilin ortaya çıkacağını da çok fazla beklemeyin...

Şuanki profili CA/PA değeriyle TSL standartlarında bile değil zaten.O standartlara çoktan ulaştı Troisi.

hhkahraman
27.Şubat.2008, 08:21
Bu görüşe ben de az çok katılıyorum.
Sezon sonuna kadarki performansı değerlendirilip en ugun profil çıkarılacak kimsenin şüphesi olmasın...

licentia
27.Şubat.2008, 10:26
Oyunda ozellikleri bir puan dusuk cikiyor ona dikkat ondan dolayi Taylan tavsiyem editorden bakmak oyuncularin profillerine.

Tabi ki de avrupa capinda artislar beklicek hali yok kimsenin ama Teknik gibi bariz bi ozelligin dusuk tutulmasina mesela anlam veremedim. Ayrica yas 19-20 olan boyle yetenekli bi oyuncuya -8 PA verilmeziken dogru duzgun hic izlenmemis bu seviyede ne yapicagi belli olmayan Faty Papy'e -8 PA verilmesi bence hatadir. Papy buyuk beklentiler ve umutlarla alinmis genc bi yetenek ve afrika ile ilgilenenler tarafindan jenerasyonunundan gelecegi en parlak oyuncularindan birisi olarak gosteriliyor ama oynayip bir kac mac da olsa kendisini kanitlamis Troisi'yi yukselmekte sanki biraz asiri temkinli davraniriliriken Papy'e boyle yuksek deger verilmesi yanlis bence. Ha Papy'e -8 PA verilmesin demiyorum yanlis anlamayin ama ona boyle digerine soyle olmamasi gerek.

Nocna Mora
27.Şubat.2008, 17:40
Troisi rahat -8 alabilecek bir oyuncu en azından fm 2010 için daha sonra set pa verilebilir bir de özellikleri 1 fazla olsa ne olacak aynı tas aynı hamam ben bir profil hazırlamıştım atarım eve gidince örnek olsun diye :)

EL-Hadji
27.Şubat.2008, 21:48
Oyunda ozellikleri bir puan dusuk cikiyor ona dikkat ondan dolayi Taylan tavsiyem editorden bakmak oyuncularin profillerine.

Oyuncu değerlendirirken lütfen editörden bakalım. Teşekkürler licentia.

hhkahraman
08.Mayıs.2009, 07:14
Değerli arkadaşlar FM 2010 çalışmaları başlamak üzere. Gençlerbirliği ile ilgili düşündüğünüz şeyleri lütfen burada belirtiniz. Böylece daha gerçekçi bir takıma kavuşabiliriz.

EL-Hadji
08.Mayıs.2009, 21:15
Hakan bence Momha' nın acc ve agi ve pace biraz düşer. Çünkü geldiğinde 16 llarda falandır sanırım. Ben 2 kere izledim bu adamı biri canlı olmak üzere. Bu kadar hızlı bir adam değil bence.

Ek olarak frikiği, crossingi, top kapması artabilir. Diye düşünüyorum sen ne dersin.

hhkahraman
12.Mayıs.2009, 02:55
Bence hız biraz düşebilir ama acc 15 civarı uygun. Frikik korner orta yapma gerçekten artacak...

deniz.91
07.Temmuz.2009, 23:23
Bugün Troisini profiline baktımda gerçekten rezalet görünüyor teknik dripling hız ve fiziksel özlelikleri falan aşırı düşük ligin altında pa ve casının artmaıs gerek kesinlikle kayseriye attığı 3 golden hatırlıyorum tekniği falan çok iyi bir oyuncuydu oyun kayseriyle anlaştı bu arada

Nocna Mora
28.Temmuz.2009, 07:14
http://img15.imageshack.us/img15/753/trosi.png

Dribbling: 15e çıkabilir
first touch: 12ye çıkabilir
passing: 11e çıkabilir
teknik: 15e çıkabilir
anticipation: 12ye çıkabilir
pace:13 e düşebilir
finishing: 13-14 e çıkabilir
decisions: 12 e çıkabilir

LaigLeNoiR
29.Temmuz.2009, 03:42
Yazdıklarının nedenlerini ve örneklerini vererek açıklarsan daha iyi olur Alican. Ezbere şöyle böyle yapın bir anlamı olmaz.

Nocna Mora
29.Temmuz.2009, 03:58
Ben Taylan Murat abi :) ben gözlemlerime dayanarak öyle düşnüüyrum

Alicanfmfan
29.Temmuz.2009, 04:19
Alican mı ne oldu yahu :D

Jose Murat
01.Eylül.2009, 17:56
Harbuzi ve Soner'in profillerini çok merak ediyorum
Bu arada djite son vuruşlarda berbat.Bitiricilik 8 falan olur en fazla