PDA

View Full Version : Denizlispor

perpetua
30.Ekim.2007, 08:42
Oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.

Lucas Neill
13.Kasım.2007, 22:43
Denizlispor'da Ali Helvacı'nın mevkisi dm\mc yapılmış ama Santrafor oyuncusu inş yamalarda düzelir...

perpetua
13.Kasım.2007, 23:28
Duzelttim. Ilk yama'da duzelmez ama daha sonra cikacak bir yamada duzelmis olur.

DenizlispoR
14.Kasım.2007, 00:20
Gördüğüm eksikler;

Ali Helvacının St olmaması

Kotchoni Kartalspora kiralık verilmişti.

Pek oyuncu olmadığı için sadece bunları koyabiliyorum :).

perpetua
14.Kasım.2007, 00:23
Gördüğüm eksikler;

Kotchoni zaten kiralik. Turkiye liginde oynamiyorsaniz, ve oyuncularin kiralik gitmis oldugu takimlar eger oyuna yuklenmemisse (Kartalspor'u ararsaniz bulamayacaksiniz) kiralik olan oyuncular oyuncunun bonservisine sahip takimda gorunur.

licentia
23.Kasım.2007, 14:39
Ali Helvaci'nin forvet olduguna emin misiniz bende orta saha oyuncusu izlenimi birakmisti.

Lucas Neill
23.Kasım.2007, 22:01
Ali'nin alt yapıda Amc Amr Fc St oynadığı maçlar oldu ama artık gerçek mevkisi Fc, tanıdığım için söylüyorum bunları...Belki o oynadığı maçta hocası öyle oynamasını istemiştir...

Maksic
28.Kasım.2007, 07:37
İvan'ın uzaktan şut özellikleriyle oynanması gerekiyor bence ne zaman Denizli maçlarını izlesem bu adam uzaktan çok iyi şutlar çekiyor ve isabet oranı epeyce yüksek Ali Helvacı'yı da arkadaşlar belirtmiş zaten...

DenizlispoR
01.Aralık.2007, 20:44
Arkadaşlar Cenk Gönen aşırı düşük yapılmış.Geçen sene bursanın as kalecisi vegayı kesti.İzzet Akgülün bitiricilik 14 yapılabilir :).İvan'ın bitiricilik 13-14 seviyelerine yükseltilebilir :).

DenizlispoR
06.Aralık.2007, 16:42
Cevap yok mu ?

DenizlispoR
09.Aralık.2007, 23:46
Hiç bakan yok mu ?

Deza
10.Aralık.2007, 03:04
Denizlispor´la ilgilenen arastirmaci arkadaslar eminim ki konuyu takip ediyorlardir. Yazilanlarin okundugundan süphe etmeyin ;)

Aşk-ı Şehir
10.Aralık.2007, 04:30
Arkadaşlar Cenk Gönen aşırı düşük yapılmış.Geçen sene bursanın as kalecisi vegayı kesti.İzzet Akgülün bitiricilik 14 yapılabilir :).İvan'ın bitiricilik 13-14 seviyelerine yükseltilebilir :).

İzzet bitiricilik 14?
İvan bitiricilik 13-14?

Naptın sen arkadaşım kaç gol atmış bu 2 adam? Biz Youla'ya 13 veremiyoruz...:)

DenizlispoR
11.Aralık.2007, 05:44
Onlar olabilir ama Cenk hiç haketmiyor CA sını.

perpetua
11.Aralık.2007, 08:06
Onlar olabilir ama Cenk hiç haketmiyor CA sını.
Bir sonraki yama icin gelistirme yapildi.

Aşk-ı Şehir
11.Aralık.2007, 19:40
Ben geçen yıl Cenk'i Altay'da iken izledim. Refleksleri çok iyi bir kaleci. Ayrıca Vega'yı kesmeside ne kadar iyi bir kaleci olduğunu gösteriyor. 2 Hafta önceki Eskişehirspor - Denizlispor maçının ilk yarısının 1-3 bitmesinin mimarıdır. Oyundan çıktı ve Denizlispor dağıldı...

DenizlispoR
12.Aralık.2007, 17:11
Yükseltilirirse sevinirim.PA sı -7 veya -8 iyi ancak,özellikleri çok iyi yapılmamış :).

Lucas Neill
01.Ocak.2008, 21:09
Recep Niyaz 901 de yoktu galiba 9.20 de dataya eklenmiş Ali Helvacı'nın mevkisi düzeltilmiş teşekkürler...

Lucas Neill
01.Ocak.2008, 22:13
Yeni oyun açtım Recep 23 yaşında gözüküyo 94 lü fln olması lazım...

EL-Hadji
10.Ocak.2008, 18:49
Gördüğüm eksikler;

Ali Helvacı bildiğim kadarıyla orta saha oyuncusu milli takımda da bu noktada oynuyor. St değil...
.
.
.

[quote=perpetua;1288823]Duzelttim. Ilk yama'da duzelmez ama daha sonra cikacak bir yamada duzelmis olur.

Abi yukarıda da yazdım ben yaptım ali' yi ortasaha edindiğim bilgiler öyleydi gerçekten forvet mi oynuyomuş?

bu arada Roberts gerçekte çok çabuk ve etkili bir oyuncu. Acc ve pace özellikleri 14-15 olabilir. Çok hareketli bir adam.

Lucas Neill
11.Ocak.2008, 19:56
Ali Helvacı forvet oyuncusu...

glosoli
13.Ocak.2008, 01:35
bu sezonki eskisehir-denizlispor macinda denizli'li oyuncular cok paniklemislerdi. acik tribundeydim ve gercekten buyuk bir tribun baskisi da yoktu. bu oyuna nasil yansitilabilir?

extensor
04.Şubat.2008, 01:13
Fatih Yeğen oyunda amc - fc yapılmış
Aslında ise bir önlibero kendisi. Üstelik bu sene stoper de de oynadığı bayağa bir maç adam yokluğundan.
Bu yanlışı düzeltmek gerek

Lucas Neill
10.Şubat.2008, 04:57
Ama arada bi amcde oynuyo daha doğrusu ilk geldiği zamanlar öyleydi yani ben öyle hatırlıyorum...Fatih hangi mevkiye koysan oynar cinste bi futbolcu...

DenizlispoR
10.Şubat.2008, 05:37
Daha çok bizim takım yokluktan adam yaratıyo.Fatih Yiğen'in adı yanlış olmuş soyadı Yiğen.Fatihde o yüzden oynamış olabilir.Bir keresinde Selahattin DR oynamıştı FBye karşı :D.

bjk_melo_151
10.Şubat.2008, 19:07
Fatih Yiğen ortasahanın ortasında oynar. Önsezileri ve Topsuz alan özellikleri iyi ancak yavaş, çevik olmayan ve tekniği ortanın altında bir oyuncu. Ayrıca azimli, çalışkan ve çok yönlü bir oyuncu.
MC:20
FC:10
AM:10
DM:15
CB:12

EL-Hadji
11.Şubat.2008, 22:34
Denizlispor'da Ali Helvacı'nın mevkisi dm\mc yapılmış ama Santrafor oyuncusu inş yamalarda düzelir...

Gördüğüm eksikler;

Ali Helvaci'nin forvet olduguna emin misiniz bende orta saha oyuncusu izlenimi birakmisti.

Licentia kesinlikle haklısın. Doğru izlenim bırakmış :)

Ali'nin alt yapıda Amc Amr Fc St oynadığı maçlar oldu ama artık gerçek mevkisi Fc, tanıdığım için söylüyorum bunları...Belki o oynadığı maçta hocası öyle oynamasını istemiştir...

Sevgili Utku ben Aliyi geçen sene dm mc yapmıştım. Bugün u18 maçında Finlandiya' ya karşı canlı izledim. Tam bi mc. Orta sahanın merkezinde oynayacak bir oyuncu. Bu maçta dm oynadı ama özellikleri itibariyle mc' oynamaya daha yatkın. AMC de oynayabilir. Çünkü son derece teknik ve dar alanda çabuk. Ama senın dediğin gibi FC/St olması imkansız. Zaten fizik olarak st oynaması diye bir şey düşünülemez bile. Neyse herkes hata yapar kimden bilgiyi aldıysan yanlış almışsın. Biraz daha dikkat :) :icon_cool:

İşin ilginç olanı Ali' yi herkes tanıyormuş gibi önemli bir eksik falan diye yazmış. Allah aşkınıza bu adamı kaç defa izlediniz. Eleştiri yapmadan önce biraz araştıralım lütfen.

Ali ile ilgili şunları ekllemek istiyorum mevcut teknik ve zihinsel özellikleriyle gözü kapalı 115 ca' ya kadar çıkabiliriz. İki ayağını da çok rahat kullanabiliyor. Bunun yanı sıra kısa ve uzun mesafeli pasları son derece isabetli. Ayağının dışıyla ters kanada oyunu açıyor. Dahası da var... Bu oyuncuyla ilgili bir makale yazmak istiyorum. Yazıyı tamamladıktan sonra buraya da eklerim. Tek kelimeyle hayran kaldım bugün. Eksikleri yok mu tabi ki var. En önemli eksisi fiziken zayıf. Mesela BJK lı necip te aynı maçta oynadı. Necip fizik olarak çok iyi ama oyun zekası olarak Ali' nini gerisinde. Türk futbolu adına sevindim Ali' yi seyredince. Çok çok kaliteli bir oyuncu olacak tabi kendisini bozmassa. Hem kişilik hem de oyun olarak.

Lucas Neill
13.Şubat.2008, 03:37
Ya biz Ali'yle 4-5 sene Denizlispor'un altyapısında ve okul takımında oynadık ben geçen sene bıraktım futbolu o zamana kadar forvet ve forvet arkası oynuyodu...Dediğin gibi boyu kısa olduğu için santrafor oynamaz...Oyun zekası bence mükemmel topu alışı verişi pasları çok iyi o yüzden orta saha oynuyordur şimdiki mevkisi hakkında pek bilgim yok...Ali benim altyapıda gördüğüm en mütevazi adamdır hiç bi şekilde ben oldum havalarında değildir gerçekten sağlam karakterli bi insan inş daha iyi yerlere gelir.

Bu arada Ali Tarsus İdman Yurdu'na kiralanmış.
Paftan arkadaşla konuştum şimdi genellikle orta saha oynuyomuş gerekirse forvet de oynar falan dedi ama Dm değil kesinlikle mc amc olur mevkisi.

EL-Hadji
14.Şubat.2008, 09:44
Ya biz Ali'yle 4-5 sene Denizlispor'un altyapısında ve okul takımında oynadık ben geçen sene bıraktım futbolu o zamana kadar forvet ve forvet arkası oynuyodu...Dediğin gibi boyu kısa olduğu için santrafor oynamaz...Oyun zekası bence mükemmel topu alışı verişi pasları çok iyi o yüzden orta saha oynuyordur şimdiki mevkisi hakkında pek bilgim yok...Ali benim altyapıda gördüğüm en mütevazi adamdır hiç bi şekilde ben oldum havalarında değildir gerçekten sağlam karakterli bi insan inş daha iyi yerlere gelir.

Bu arada Ali Tarsus İdman Yurdu'na kiralanmış.
Paftan arkadaşla konuştum şimdi genellikle orta saha oynuyomuş gerekirse forvet de oynar falan dedi ama Dm değil kesinlikle mc amc olur mevkisi.

Milli takımda dm oynuyor. Asıl yeri bence mc ama amc' de oynayabilir. Kesinlik fc oynayamaz. MC: 20, dm: 15, AMC: 15 olabilir. Tarsus' ta kiralık ama hiç bir karşılaşmada oynamadı. Daha yaşı ufak oyununa göre mevkisi tam olarak şekillenecektir. Ama orta saha oyuncusu olduğu kesin. Çok önemli bir oyun zekası var. Zaten kısmet olursa 09 ' da nasıl yapacağımızı göreceksiniz.

DenizlispoR
14.Şubat.2008, 19:51
Milli takımda dm oynuyor. Asıl yeri bence mc ama amc' de oynayabilir. Kesinlik fc oynayamaz. MC: 20, dm: 15, AMC: 15 olabilir. Tarsus' ta kiralık ama hiç bir karşılaşmada oynamadı. Daha yaşı ufak oyununa göre mevkisi tam olarak şekillenecektir. Ama orta saha oyuncusu olduğu kesin. Çok önemli bir oyun zekası var. Zaten kısmet olursa 09 ' da nasıl yapacağımızı göreceksiniz.
Büyük yazdığım yerler yapılırsa Ali Helvacı daha gerçekçi olur.Recep Niyaz 94lü aslında :).u14 veya u15 kaptanıydı diye hatırlıyorum yanlışım varsa düzeltin

Lucas Neill
14.Şubat.2008, 20:16

dm olacak kadar defansif özelliklerinin olduğunu düşünmüyorum ama dediğin gibi mc amc yapılmalı bakalım ya ilerleyen zamanlarda mevkisi şekillenir...Tarsusda falan nasıl oynadığını burdan belirtirseniz sevinirim malum izleme şansımız yok.Aynen Recep'in ismini çok duydum tam emin değilim ama geçen sene danone cup ta gol kralı olmuştu baya yetenekliymiş...

DenizlispoR
14.Şubat.2008, 20:31
Benim arkadaşta u14 takımında.Oradan tanıdım recebi.Oldukça yetenekliymiş.u15e yükseltilmiş u15 gol atamıyor diye öyle biliyorum.Hatta resmide olacaktı Nijerya-Türkiye maçında kaptan olarak :).

licentia
15.Şubat.2008, 02:14
Recep Niyaz 1995 dogumlu yani yasindan dolayi aslinda oyuna FM 2011 veya 2012'den once eklenemez cunku su anda 14 yasinda oyuna 16 yasindan ufaklar legal mevzulardan dolayi eklenemiyor...

Son surumde eklenen bu tur U-16 oyuncularinin yaslari oyun tarafindan otomatikmen silinmis ve bu yuzden her actiginiz yeni oyunda karsiniza farkli yaslarda cikiyorlar... Mesela Meksikali arastirmaci bu engeli asmak icin 1993 dogumlu Martin Galvan'nin dogum yilini 1992 yapmis... Bu tur hileler yapan arastirmacilarin olmasi da ayri bi sorun... Oyunda tuhafiniza giden bisey oldumu her zaman editorden kontrol etmeniz olanlari daha iyi kavramaniz acisindan faydali olur...

makalele81
27.Şubat.2008, 21:22
Benim bildiğim Çağlar Birinci, A milli takımla maça çıktı fakat 9.3.0'da Uncapped olarak gözüküyor.

EL-Hadji
27.Şubat.2008, 21:46
dm olacak kadar defansif özelliklerinin olduğunu düşünmüyorum ama dediğin gibi mc amc yapılmalı bakalım ya ilerleyen zamanlarda mevkisi şekillenir...Tarsusda falan nasıl oynadığını burdan belirtirseniz sevinirim malum izleme şansımız yok.Aynen Recep'in ismini çok duydum tam emin değilim ama geçen sene danone cup ta gol kralı olmuştu baya yetenekliymiş...

Benim izlediğim maçta DM oynamıştı milli takımda ama bence de dm olmaz o fizikle ondan. MEvkilerini şöyle yapmaıy düşünüyorum. MC:20 , AMC: 17, DM: 13 gibi olabilir. Soruna da cevap vereyim nedendir bilinmez tarsus da hiç oynamadı Ali.

perpetua
27.Şubat.2008, 23:14
Benim bildiğim Çağlar Birinci, A milli takımla maça çıktı fakat 9.3.0'da Uncapped olarak gözüküyor.

Caglar 1 Temmuz 2008'den sonra milli oldugu icin, milli olma sayisi 1 Temmuz 2009'da guncellenecektir. Oyun Temmuz 2008'de basladigi ve gercekte oynanmis milli maclar oyunda tekrar oynandigi icin milli olma sayilari bu siklikta guncellenir. (A-2 millilikleri de saymiyoruz)

Her ne kadar ozellikle ligleri 2009 yilinda baslayan bazi ulkelerin arastirmacilari bu kurali bazen ihlal etse de. :)

EL-Hadji
28.Şubat.2008, 00:41
İşte Ali Helvacı ile ilgili yazımı bitirdim. Sunuyorum

Genç Bir Milli: Ali Helvacı

İki hafta önce Beylerbeyi 75. Yıl Stadı’nda A Genç Milli Takımımız Finlandiya’ yı konuk etti. Ben de futboldaki geleceğimiz olan bu gençleri izlemek için tribündeki yerimi aldım.

Takım kadroları elime geldiğinde çok methini duyduğum Ali Helvacı’ yı aradı gözlerim. Denizlispor’ un Tarsus’ a kiralık yolladığı Ali’ nin ismi yedekler arasındaydı. Bunun sebebi iki gün önce Finlandiya’ ya karşı oynanan ilk maçta 90 dakika oynamasıydı. İkinci 45 dakikanın hemen başında Ali oyuna girdi. Girmekle kalmadı… Beylerbeyi’ nin boğazdan esen soğuk rüzgarında yaptığı hareketlerle içimizi ısıttı. Topla rahatlığı, soğukkanlılığı, nokta pasları ve olgun tavırlarıyla sahadaki herkesten farklı ve özel olduğunu bize hissettirdi.

Ali’ yi farklı kılan özelliklerden bahsedelim biraz. Her iki ayağıyla da topa istediği gibi hükmetmesi ve bunu yaparken de çok rahat olması. Topun geliş açısına göre bir ayağıyla güzelce ilk temasını yapıp topu servise hazır hale getiriyor, diğeriyle de işi bitiriyor. Hem de ne bitirmek! Ayrıca uzun ve kısa mesafeli paslarda da çok başarılı. Bir pozisyonda topun dibine girip, rakip oyuncuların hayran bakışları arasında, bombeli bir pasla 50 metre ileriye arkadaşının göğsüne topu indirdi. Demarke arkadaşını görmesi bir meziyet, topu o şekilde ve tam isabetle arkadaşına indirmesi başka bir meziyet. Bu pasları atarken ayağının üstünü ve dışını gerektiği gibi kullanması onun adına önemli bir artı. Bir başka gördüğüm artısı da oyun zekası ve topla ne yapacağına iyi karar vermesi. Bu yaş grubunda teknik, hızlı veya güçlü oyuncular görmeniz çok mümkün ama bu şekilde topla ne yapacağına doğru karar verebilen ve aklı ile oynayan bir oyuncuyu görmeniz çok kolay değil. Yine bir pozisyonla örneklemek istiyorum. Ceza sahasını karşıdan gören bir pozisyonda top koşu yoluna gidiyor Ali’ nin ve karşısında kendisinin iki katı bir Finli stoper… O ne yapıyor? Yapılması gerekeni. Yani sağ ayağıyla vuracakmış gibi yapıp çok klas bir şekilde topu önüne alıyor ve karşısındaki stoperi saf dışı bırakıyor. Ardından ters ayağı olan soluyla güzel bir şut çıkarıyor…

Ali’ nin de her genç futbolcu gibi bazı eksikleri var. Örneğin; fiziği zayıf ve yeterince hızlı değil. Onun mevkisi için bu iki özellik çok önemli. Yeterince çalışarak fizik kondisyonunu çıkarabileceği en üst seviyeye çıkarması oyunu iki yönüyle oynamasını sağlayacaktır.

Eğer bu genç adam şımarmaz, hedefini büyük koyar ve bu hedefe ulaşmak için yeterince çalışırsa Avrupa çapında bir orta saha oyuncusu haline gelebilir.

Son olarak unutmamamız gereken bir gerçek var. Ülkemiz bir çok genç yıldızı yetiştirip piyasaya çıkartıyor. Ne yazık ki bu oyuncularımızın bir çoğu genç takımlardaki başarılarını a takımlara taşıyamıyorlar ve potansiyellerinin yarısına bile ulaşamadan silinip gidiyorlar. Umarım Ali yeterince çalışarak kendini daha da geliştirecek ve harcanan gençlerimizden değil Türk futboluna damga vuran gençlerimizden olacak. Kendisi bu potansiyele fazlasıyla sahip.

DenizlispoR
29.Şubat.2008, 17:22
Dünkü Gaziantepspor maçını izledim ve birtakım notlar aldım

Güray Vural :Sol kanatta arı misali çalıştı rakibin sağ kanadını çok zorladı 90 dakik adeta hiç durmadı çalışma azmi 14-15 olabilir.
Angelov:Klasını konuşturdu adeta.Defans ve kaleciden gelen yüksek topları indirip takım arkadaşlarına kazandırdı.Şık birde gol attı.Bitiriciliği 930 yamasında kaç bilemem ama ben 13-14 makul olabilir diyorum.Top İndirmesi Alex'in 20 ise Angelovunda 17 olabilir.
Bangoura:Normal bir futbol oynadı.Daha çok tribüne oynayan bir oyuncu tipi.Açık tribünü çoşturan adamdı.Bileklerine çok hakim bir futbolcu.Flairide yüksek olabilir 13-14 civarı.2.Goldeki asisti görülmeye değerdi oyuncu uyanamadan aldı topu gitti :D.Kendisi Angelov'un yanında 2.forvet gibi oynadı.
Douglas Peribue:Kaç maçtır dikkatimi çekiyor ofansa çok çıkıyor ve hızıyla adam geçiyor.TSL standartlarında 13 uygun bir değer olur.Ortasahadada çok baskı kurdu.
Emin Aladağ:Kendisini geliştirdiği ortada.Douglasla beraber adeta yedileri Tabatayı :D.Goldeki kafa vuruşu ise adeta çalışılmıştı.Hızla geldi ve iyide vurdu.12-13 makul olabilir.
Berberovic:Yetenekli bir futbolcu ama dikine çok gidiyor.Sağda önünde Şener olunca ofansif gücünü daha çok gördük.Çünkü Bangoura ile oynayınca fazla ofans yapamazdı.Dikkatimi çeken şey çok foul yaptı.Agresiflik 14-15 olabilir.
Şener :Şener ortalama bir futbol ortaya koydu.Oyunu kanatlara doğru iyi açtı.Sağ kanatta oynadı genelde ama berberovicle dönüşümlü olarak sağ beke geçti de :).

Ve Denizlisporun taraftar ortalaması biraz yükseltilmeli.Bu maçta kapalı doldu,kale arkaları doldu açıkta çok küçük bir boşluk vardı.Yani stadyumun ortalamasına abartısız 12000-11000 verilebilir bence.
Ve geldik Mesut Bakkal'a;
G.Antebi çok iyi etüd etmiş Mesut hoca.2 defansif ortasahayla(Douglas-Emin) Tabatayı durdurdu ve antep hücüm organizasyonlarını şişirme toplar ve duran toplara çekmesini sağladı.Aradada organize atakları oldu antepin.En çok ilgimi çeken şey ise sezon başından beri doldur-boşalt,düzensiz atak yapan Denizlispor gitmiş yerine,tüm sahada pres yapan,organize atak geliştirmeye çalışan Denizlispor gelmiş.

DenizlispoR
01.Mart.2008, 23:21
9.3.0.'ı bugün kurdum ve gözüme çarpan eksiklikler (Denizlispor hakkında);
-Güray Vural tam anlamıyla gerçeğin aynısı.
-Angelovun top indirmesi bence 15 olmalı.
-Kendisine 15lik bir AMR eklenebilir.Diğer özellikleri gerçekçi.
-Douglas tam anlamıyla yansıtılmış.
-Pozisyon Alma 11 olabilir.
-Berberovicte tam olmuş
-Şenerde tam :).
-

Cengo
10.Mayıs.2009, 06:23
Paf takımının 10 numarası A takıma çıkmış, takımdaki bir oyuncunun yakınından öğrendim bugün Paf maçında.2-3 tane harika derinlemesine tek top attı.

Takımın sol beki de, İsviçre U19'da oynuyormuş.Fizik olarak çok iyi, Magnin'i andırıyordu.Paf Ligi için üzerinde bir oyuncu.Annesi Türk babası İsviçreliymiş.

İsimleri bilemeyeceğim, onları da biri yazar artık.

DenizlispoR
10.Mayıs.2009, 12:58
Paf takımının 10 numarası A takıma çıkmış, takımdaki bir oyuncunun yakınından öğrendim bugün Paf maçında.2-3 tane harika derinlemesine tek top attı.

Takımın sol beki de, İsviçre U19'da oynuyormuş.Fizik olarak çok iyi, Magnin'i andırıyordu.Paf Ligi için üzerinde bir oyuncu.Annesi Türk babası İsviçreliymiş.

Abi 10 numara biraz küçük müydü ?Bu arada yazmayı unutuyordum Denizlisporun ezeli rakiplerine Antalyaspor eklenmeli :).Bangoura'nın AMR özelliği 15 olmalı,orta açması 11 veya 12 olabilir.

Lucas Neill
19.Mayıs.2009, 17:20

İsviçre'den gelen biri vardı adı Alper'di yanlış hatırlamıyorsam ama sol bek değil de sol açık gibi oynuyodu hücum yönü iyiydi...PAf'ın 10 numarası KAyhan Arduç olabilir ama emin değilim yeni gelmişti heralde o...

zemlinskis
19.Mayıs.2009, 17:35
Bangoura gerçekten show a yönelik bir oyuncu flair özelliği artmalı takım oyunu düşük olmalı...

EL-Hadji
20.Mayıs.2009, 04:10
Kaleci özden' in ilk ayağı sol olmalı. Kendisi solak...