PDA

View Full Version : Kaleciden başka çeken varmı ?

zalayeta
17.Mart.2006, 05:24
Ya arkadaşlar takımım müthiş GS yi yönetiyorum her maç en aşşa kaleyi bulan 10 şut var bunlar kaleyi bulan 2si 3ü gol oluyo ama benim kaleyi bulan her şut nerdeyse güm içeri ya kalecide kötü değil mondragon bu kaleciye hangi taktiği uygulatıyosunuz yoksa sadece kaleci pozisyonunumu seçiyosunuz adam az kaldı tüm emeklerimi yemek üzere yedek kalecileride sırayla koydum aynı sonuç bu arada bu problem CM 01-02 den beri çekiyorum hata bendemi acaba :) eskiden bu kadar değildide bu aralar felaket çöktü ve Roma takımı ile UEFA çeyrek final maçım var işi şansa bırakamam bundan sonra lütfen yardım ne yapıyosunuz kaleci pozisyonuna ? en son örnek Manisaya kaleyi bulan 10 şut var sadece 1 i gol oldu onlar tek şut çekti kaleye o da cukk diye oturdu 2, ile aramda 2 puan kaldı şampiyolukta kaçmak üzere valla :( lütfen yardım.

Gravity
17.Mart.2006, 05:38
Vallahi benim önerim 603 yamasını değil de 602 yamasını kullanman olacak. 603'de suyunu çıkartmışlar, yani her zaman karşı takım için böyle şeyler olurdu ama bu abartı olmuş bence.

TüMeR_yAğıZ
17.Mart.2006, 12:38
en iyi kaleci ölü kalecidir :D

smnfrh
17.Mart.2006, 13:49
en iyi kaleci ölü kalecidir :D
o ne ya biz dirisinden çekiyoruz ölüsü bizi de öldürür

menajer buraq
17.Mart.2006, 13:52
kardeş mondragonun durumu sende nasıl bilmiyorum ama antremanlarda sorun olabilir ona özel bi antreman programi ayarla kaleciliğe fazla yüklenme ama aerobic falan calıstır

nart_susruko
17.Mart.2006, 14:05
önceki oyunlarım da sürekli mondragonla oynardım ve her sezon en az gol yiyen kaleci olurdum,polat keseri alırdım ama yedek çıkarırdım...yeni update ile artık hep polatı oynatıyorum..dediğin olay benim de başıma geliyor ama nadiren...yani her zaman papaz pilav yemiyor...

koray_capello
17.Mart.2006, 14:41
valla kardeş bişe söyliyeyim mi benimda her zaman en memnun olduğum pozisyon kalecidir.hangi takımı çalıştırırsam çalıştırayim kaleciden yana hiç problemim olmamıştır.
beşiktaş_____cordoba
palermo_____guardalben
roma________curci
dortmund_____veydenfeller(yanlış yazdım biliyorum:D)

bir tek udinese ile oynarken para lazım olduğu için morgan de santcis i satıp yerine livorno dan amelia(geleceğin buffono yazıyodu) almıştım.ondan hiç memnun değildim dediğin gibi kaleye gelen her topu alıyodu

TüMeR_yAğıZ
17.Mart.2006, 16:25
o ne ya biz dirisinden çekiyoruz ölüsü bizi de öldürür
adamın dirisi öldürür,ölüsü hergün helva yiyoruz sanar :D ölülerden zarar gelmez korkma.

bu arada capello kardeş,weidenfeller diye hatırlıyorum bende.

Burak Duran
17.Mart.2006, 16:39
valla şu anda Galatasarayım kalede mondi var daha ilk sezon 15 lig maçında 2 gol yedi toplam :D

Burak Duran
17.Mart.2006, 16:40
valla şu anda Galatasarayım kalede mondi var daha ilk sezon 15 lig maçında 2 gol yedi toplam :D yani

Burak Duran
17.Mart.2006, 16:41
valla gs ile ilk sezonum kalede mondi var 15 lig maçında toplam 2 gol yedi ve gayet memnunum yamamda 6.0.3 öle her gelen atakta gol olmuyor bence defans ve kaleci antremanlarını gözden geçir

drciwan
17.Mart.2006, 17:04
ben daha çok rakip kalecilerden çekiyorum. adamlar benim maça gelinceye kadar dünyaları yiyor. bana gelince hepsi panter kesiliyor.... :mad:

emirduman
17.Mart.2006, 17:38
kalecin bu aralar formsuz da olabilir bir derdi vardır, diğer kalecine şans var, Mondragon'a da toparlanmasını söyle birkaç maç kes, sonra bir daha şans ver....

T_A_N_E_R
17.Mart.2006, 18:09
walla ben gs le 2011 deyim mondi birakti yerine weverson aldim brazilyali cok da mutluyum genc onunde daha en az 15 yillik bi hayat beklio hadi bakalim statslari da iyi!

LaKe
17.Mart.2006, 19:01
bak benden sana bi tavsiye. gs ye ilk geldiin zaman, mondragonu elden çıkar yerine genç, yetenekli bir kaleci al. mondragon yaşlı. hem gelecekte sana fayda etmez. hemde yaşlandıında gerçekten elden çıkarması zor oluyor.

elensar77
17.Mart.2006, 19:41
Kaleciden cekmiyorum,nerdese cıldırıyorum ve bu sadece benim kalemde oluyo,kaleci habire rakibi calımlamaya gidiyo ve kaptırıyo,her mac var nerdese...

ridvanu
17.Mart.2006, 19:47
olayın mondragon la veya sadece kaleciyle alakası olduğunu sanmıyorum
GS olduun için mutlaka atak oynuyorsun
ve kontra yiyorsun tahminimce suçu sadece kalecilerde arama derim ben
kendimden örnek vermek gerekirse
takım atak oynuyo ama DC lerim çakılı defans gayet de memnunum

nekop
17.Mart.2006, 20:07
valla kardeş bişe söyliyeyim mi benimda her zaman en memnun olduğum pozisyon kalecidir.hangi takımı çalıştırırsam çalıştırayim kaleciden yana hiç problemim olmamıştır.
aynen benimde hic problemim yok

zalayeta
17.Mart.2006, 20:30
ya ben kontralardan yediğine bişi demiyom adam her şutu yiyo daha geçen bi maç yaptım adam bütün çektiği şutları yedi sadece bi tane kurtardı oda yavaş vurmuştu mondragonu satmamı söyleyenlerde adm yaşlı zaten 2m eder ve önümde roma maçı var korkudan maça çıkamıyom hala :)

Kaan uslu 36
17.Mart.2006, 23:18
evet bence de polat keser iyi bi kaleci onu alabilirsin

nekop
17.Mart.2006, 23:22
kaleci arıyorsan fernando henrique müthi bi kaleci zten sen almassan 1-2 sene sonra daha büyük takımlara gider cabuk davran

Universal
17.Mart.2006, 23:56
sat gitsin yerine çok daha ii kaleciler alabilirsin zaten yakında medyada eleştirmeye başlar(belkide başlamıştır)...

zalayeta
18.Mart.2006, 00:00
ya arkadaşlar yedekler muthiş volkan babacan ve polat keser var anlatmaya çalıştığım ilerisi değil şuan ne yapacağım çunki yedekler formsuz onları nerdeyse hiç oynatmadım çıksalar maça pek işime yaramazlar 2 maç sonra roma maçı var yani acilen mondiye bi çözüm lazım şuan için başka alternatif yok sezon sonu zaten 5 dk durmam satarım.

RAMBO
22.Mart.2006, 00:12
bence defansı biraz kapalı oynat veya stopperleri değiştir

drciwan
22.Mart.2006, 00:20
başka bir takım olsaydın kameni'yi al derdim. ama galatasaray'a gelir mi bilemem...

zalayeta
22.Mart.2006, 02:20
buldum walla posnet omony özellikleri pek içacıcı değil ama cm 01-02 deki aghahowa gibi yani özellikle oynamıyo tamamen bi panter nerden çekkerseler çeksinler kurtarıo müthiş bi insan herkes denesin hemde nerdeyse beleşe alabiliyosunuz :)

imperius
22.Mart.2006, 03:02
bencede en ıyı cozum defans taktıgını ve kalecı antremaını deıstır ya da kontrol et ıyıce..sene sonunda baktın olmadı transfer yap :)