PDA

View Full Version : FM2009 Demo Hata: Continue veya Submit Team Sonrası Oyun Donuyor

Vieri
02.Kasım.2007, 22:40
Oyuna penceremodunda veya düşük çözünürlükte başlayın.

Oyun açıldığında Preferences ekranında (Options -> Preferences)
Display & Sound seçimine gelin. Display Modun altında Windowed seçeneğini seçin ve Confirm diyerek değişiklikleri onaylayın.

Sports Interactive bu problem üzerinde kullanıcılardan gelen şikayetleri dinleyerek sebeplerini çözmeye çalışıyor.

giovanni
03.Kasım.2007, 00:49
Mustafa Arkadaşım,bunu yazdıgınız çok iyi oldu.Ben de laptop'umdan kaynaklanan sorun sanmıştım..Umarım çözülür,çünkü büyük ekran 3d için özellikle önemli.
Ayrıca klavyeden windows tuşuna basınca,oyunumuzu aşağıya atıp,bilgisayardan işlem yapamıyoruz..Umarım buna da bir çözüm bulunur..
Çok teşekkürler

Atasagun
03.Kasım.2007, 01:50
Dizüstü biligisayarıma küçük demoyu yükledim, aynı sorunla karşılaştım.
Söylediğiniz gibi pencere modunda çalıştı, tam ekranda çalışmıyor umarım sorun tam sürümde çözülmüş olur.

caglarguner
06.Kasım.2007, 20:17
arkadaslar ekrn kartının driverinin en son sürümünü yükleyin tekrar düzeliyor hata bir daha donma olmuyor kolay gelsin:tur:

poggerpohl
07.Kasım.2007, 05:30
arkadaslar ekrn kartının driverinin en son sürümünü yükleyin tekrar düzeliyor hata bir daha donma olmuyor kolay gelsin:tur:

Onu nasıl yapıyoruz, anlatabilir misin? :icon_redface:

RaSenGan
07.Kasım.2007, 06:01
Onu nasıl yapıyoruz, anlatabilir misin? :icon_redface:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=68754

Burada çeşitli driverların son sürümleri mevcut indirip güncelleyebilirsin.

northstar
20.Kasım.2007, 08:01
Windowed seçeneği bende aktif gözükmüyor.

boran19_6886
20.Kasım.2007, 12:05
Windowed seçeneği bende aktif gözükmüyor.

masaüstü çözünürlüğünüzü en düşük 1152 x 864 yapınız. oyunu yeniden başlatın.

Alicanfmfan
22.Kasım.2007, 07:31
2048 gb ram 1024 ekran kartı var nvidia ama 3d de oynuyamıyorum hata veriyor neden beyler..

El Barto
22.Kasım.2007, 08:43
Arkadaşlar şunu belirtmeden geçemeyeceğim oyundaki her hata oyunun orijinal olmamasından kaynaklanmıyor. Tamam orijinal olmayan oyunlarda hatalara çok daha sık rastlanıyor ama her soruna oyunun orijinal mi diye yaklaşmak doğru değil.

Nasıl bir sorun alıyorsun başlıkla alakalı ise ilk mesajdakileri uygulamalısın Alican.

Alicanfmfan
22.Kasım.2007, 08:57
Arkadaşlar şunu belirtmeden geçemeyeceğim oyundaki her hata oyunun orijinal olmamasından kaynaklanmıyor. Tamam orijinal olmayan oyunlarda hatalara çok daha sık rastlanıyor ama her soruna oyunun orijinal mi diye yaklaşmak doğru değil.

Nasıl bir sorun alıyorsun başlıkla alakalı ise ilk mesajdakileri uygulamalısın Alican.

Windowed secenegini göremiyorum yok yani bu özelliklerle oynayamıyorsam nasıl oynuyacagım fm :)

celalfb
25.Kasım.2007, 02:54
arkadaşlar windowed yok bende acil yardım ediiiin
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
benim oyun 2d de takılıyo
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
benim oyun 2d de takılıyo

alpigil41
29.Kasım.2007, 08:16
arkadaşlar bende oyunu yükleyip açmaya çalışınca oyun açılmıyor ve mavi ekran oluyor hata adı (sis grv )sonsuz döngüye girdi bu neden olabilir bilgisi olan yarım etsin lütfen

cenkada87
29.Kasım.2007, 08:21
slm bilader ya oyunu kurabildin mi ben kuramadın da yardımcı olabilir misin kurduysan..

alpigil41
29.Kasım.2007, 08:27
oyunun iso dosyasını dvd'yazdırdım neroyla sonra otomatik kuruldu önce patch sonra crak yaptım kuruldu ama açılmıyorki neye yarar

acivic
30.Kasım.2007, 00:42
Sağol Mustafa, hemen deneyeceğim.

acivic
30.Kasım.2007, 01:58
Evet pencere modu sorunu çözdü. Teşekkürler.