PDA

View Full Version : Football Manager'ı Bilgisayarınızdan Kökten Kaldırmak

Vieri
02.Kasım.2007, 22:52
Öncelikle

1- Araçlar -> Denetim Masası -> Program ekle kaldırdan

Football Manage 2009'u seçiniz.

2- C:\Documents and Settings\<kullanıcı_adınız>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009

klasörünü kökten siliniz.

Application Data klasörünü görmüyorsanız. Klasör seçenekleri, Görünüm'den gizli dosyaları göster seçeneğini aktif yapınız.

3- C:\Documents and Settings\Mustafa Budak\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009

klasörünü kökten siliniz.

Program Ekle Kaldırda Java hatası alırsanız.

1- başlat->çalıştır'a regedit yazınız.

Sol ağaç menüsünün en üstünde Bilgisayarım üzerinde ctrl + f e basınız ve çıkan sorgu kutusuna Football Manager 2009 yazınız ve ardından Bul diyerek çıkan tüm anahtarları siliniz. F3 yaparak bir sonraki armaya geçebilirsiniz.

retired
02.Kasım.2007, 23:39
EN İYİ ÇÖZÜM Bu.

scar face
02.Kasım.2007, 23:43
Bende program ekle kaldırdan denedim Java hatası verdi
program filestan fm 09 demo klasörünü temizledim sonra autorun seklınde uninstall kutusu cıktı ve demo kalktı ama ne kadar sağlıklı oldu onu bilemiyorum

aliCHaN_FM
03.Kasım.2007, 19:30
2008 de yaptığımız gibi yapıyoruz

sardokar
03.Kasım.2007, 19:53
E yuh artık ya.
Geçen seneden hiç ders almamışlar heralde bunlar.
Hala aynı sorunları yaşıyor olmak?bu ne saçmalık.

shadowrefree
04.Kasım.2007, 03:48
ne çok hata warmış bu demoda da ama bu sorun geçen senede wardı regediti çözdüm sayesinde :D

kocari
05.Kasım.2007, 00:00
java hatasından dediğin gibi sildim bende

maNga 33
05.Kasım.2007, 01:33
geçen sene fm 2008 demoyu yükledikten sonra silememiştim.Bir tanıdığımız aynı yolu deneyip sildi ama arkadaşların dediği gibi hiç ders almamışlar

turgay78
09.Kasım.2007, 08:49
en iyisi demo oyun yüklememek bilgisayara,hiç sağlıklı değil

lorbo31
10.Kasım.2007, 18:38
arkadşlar nasıl siilineceğini anlamadım yani java hatası veriyor ne yapmalıyım?

Edit:Özür dilerim ilk mesaja bakmıştım ama görememişim uykusuzluk diyelim özür dilerim sorunu hallettim.

Edit2:Arkadaşlar ben regeditten bir şeyler sildim ama olmadı birşey yine java hatası veriyor ne yapmalıyım ya da daha açıklayıcı olarak anlatırmısınız?

maestro_alper
14.Kasım.2007, 05:24
Arkadaşlar regeditdeki herşeyi mi silicez orda msn felan bi sürü şey var ben sadece fm 2009 u sildim ve yine hata verio java hatası nasıl silicez bunu ya

ozgur.sener51
14.Kasım.2007, 06:10
denileni bilmeme ragmen tek tek harfi harfine yerine getirmeme ragmen bu demo denen şey silinemedi...ne yapmam gerekiyor arkadaşlar

maestro_alper
15.Kasım.2007, 01:21
Arkadaşım kimsenin cvp vereceği yok herkes oyunla ilgilenio şu anda ... Your uninstaller'ı yükle o hallediyo bende öyle yaptım

Vieri
15.Kasım.2007, 01:48
Arkadaşlar regeditdeki herşeyi mi silicez orda msn felan bi sürü şey var ben sadece fm 2009 u sildim ve yine hata verio java hatası nasıl silicez bunu ya

aman yok bilgisayarını bozarsın yoksa :)

SAdece football manager geçen şeyleri sileceksin.

ozgur.sener51 işletim sistemin ne

lorbo31
15.Kasım.2007, 03:23
ya bende regeditten birşeyler sldim ama olmadı demo java hatası veriyor ne yapmam lazım?

RaSenGan
15.Kasım.2007, 07:28
Regedit'ten onları silin.Sonra Program Ekle/Kaldır'dan Fm 09 Demo'yu seçip kaldır diyin.Yine Java hatası verecektir.OK'a tıklayın.Kalkmasında görelim :p

KanaKe
15.Kasım.2007, 20:34
demoyu silemiyorum ilk mesajda söylenilen herseyi denedim olmuyor!

Mehmet784429
15.Kasım.2007, 21:26
Ben kaldırdım demo yu ancak regedit te yine footballa manager 2009 a ait anahtarlar görünüyor bir sorun teşkil edermi acaba

front
18.Kasım.2007, 03:06
Regedit'ten onları silin.Sonra Program Ekle/Kaldır'dan Fm 09 Demo'yu seçip kaldır diyin.Yine Java hatası verecektir.OK'a tıklayın.Kalkmasında görelim :p

Harfi harfine yaptım.. Silinmedi.. Gördük? :P :D

eXcitinG
18.Kasım.2007, 20:30
İLk önce documents and setting ten oyunu siLin, daha sonra denetim masasından kaLdırmayı deneyin Java hatası aLacaksınız. Ondan sonra Program FiLes ta ki FootbaLL Manager 2009 Demo kLasörünü siLin, ardından bir kez daha denetim masasından kaLdırmayı deneyin ve yine size Java hatası verecek, ardından son oLarak BeLgeLerim sports interactive kLasörü içinden FootbaLL Manager 2009 Demo kLasörünü siLin daha sonra denetim masasından kaLdırmak istediğiniz de size bu dosya siLinmiş oLabiLir bunu yinede tamamen kaLdırmak istiyormusunuz diyece sizde ''Evet'' deyin ve Demo yu kökten kaLdırın.

KaPaLı
18.Kasım.2007, 21:09
Arkadaşlar bu dosyaları bulamayanlara şöyle bir öneri yapıyım. Bilgisayarım'a girin ordan Arama yapın ve boşluğa Football Manager 2009 Demo yazın. Aradığınız tüm dosyalar çıkar sizde boşuna uğraşmazsınız.

ibrahim musaoglu
18.Şubat.2008, 22:20
İLk önce documents and setting ten oyunu siLin, daha sonra denetim masasından kaLdırmayı deneyin Java hatası aLacaksınız. Ondan sonra Program FiLes ta ki FootbaLL Manager 2009 Demo kLasörünü siLin, ardından bir kez daha denetim masasından kaLdırmayı deneyin ve yine size Java hatası verecek, ardından son oLarak BeLgeLerim sports interactive kLasörü içinden FootbaLL Manager 2009 Demo kLasörünü siLin daha sonra denetim masasından kaLdırmak istediğiniz de size bu dosya siLinmiş oLabiLir bunu yinede tamamen kaLdırmak istiyormusunuz diyece sizde ''Evet'' deyin ve Demo yu kökten kaLdırın.

full olanını kaldırmak içinde aynı şeyi mi yapmamız gerekiyor?

Pentagram_15
18.Şubat.2008, 23:24
Evet full sürümde de sadece demo yazan yerler olmuyor tamamen aynı kalanı.

ibrahim musaoglu
22.Şubat.2008, 05:13
Teşekkürler Sonunda Kaldirdim..

ozgurstar
24.Haziran.2009, 03:09
arkadaslar bır sorum olacak acaba bole yaparsak sorun kokten cozulur mu (floating hatası) yada sonradan tekrar hata verme ıhtımalı var mı ???