PDA

View Full Version : PES 2009 TR Yama/TSL ve Bundes Liga/Birçok Şeyi Kapsayan Yama[Alıntıdır]

uaeren1905
03.Kasım.2007, 23:35
Yapımcı izni olmadan yayınlandığı için içerik temizlenmiştir.

DeNiZ_1903
03.Kasım.2007, 23:44
Çok güzel ve kapsamlı görünüyor , peki bir sorum olacak istemediğimiz yama özellikleri taraftar sesleri ve türkçe yama gibi şeyleri istersek oyuna dahil etmeme imkanımız var mı ?

uaeren1905
03.Kasım.2007, 23:48
Çok güzel ve kapsamlı görünüyor , peki bir sorum olacak istemediğimiz yama özellikleri taraftar sesleri ve türkçe yama gibi şeyleri istersek oyuna dahil etmeme imkanımız var mı ?

Malesef :( Çünkü Install Şeklinde ve İstediğin İstemediğin Herşey Otomatik Olarak Yükleniyor..

SiR ToMaSRoSiCkY1
04.Kasım.2007, 00:32
Sağol çok güzel bir yama olmuş...

Nedvedmania
04.Kasım.2007, 02:08
Arkadaşım bu konuyu alıntı yaptığın yeri biliyorum ve bende ordan indirdim. Fakat Yamayı ekleyen kişi bu yamanın başka yerlerde izinsiz olarak yayınlanması yasaktır diye mesajı var. İzin aldın mı ? Ben alamadığım için koymadım siteye.

Yamaya gelirsek çok güzel bir yama. Bunu sanırım sen upload ettin çünkü diğerinde şifre vardı :) Özellikle tezahuratlar çok güzel. Ve takım formaları . Legend modda Turkcell Süper ligi oynamak ayrı bir zevk veriyor :)

DeNiZ_1903
04.Kasım.2007, 02:35
Of of gerçekten güzel bir yama ama bana Lig logoları ve formaları lazım sadece..

uaeren1905
04.Kasım.2007, 02:51
Arkadaşım bu konuyu alıntı yaptığın yeri biliyorum ve bende ordan indirdim. Fakat Yamayı ekleyen kişi bu yamanın başka yerlerde izinsiz olarak yayınlanması yasaktır diye mesajı var. İzin aldın mı ? Ben alamadığım için koymadım siteye.

Yamaya gelirsek çok güzel bir yama. Bunu sanırım sen upload ettin çünkü diğerinde şifre vardı :) Özellikle tezahuratlar çok güzel. Ve takım formaları . Legend modda Turkcell Süper ligi oynamak ayrı bir zevk veriyor :)

Doğrusunu söylemek gerekirse benim bunu aldığım siteye paylaşan kişide başka yerden alıntı yapmıstı; oda mesajının sonuna alıntıdır yazmıstı.. Onun için izin almadan yayınlamadan felan haberim yoktu.. Bunu Ben Upload etmedim Aldığım Yerde Böyleydi :) :)

Nocna Mora
04.Kasım.2007, 03:30
Konu birazdan GMA'ya gider :) Not: Bu benim başıma çok geldi...

Sekopej
04.Kasım.2007, 03:34
Yapımcısı başka yerde yayınlanmasına izin vermiyorsa, emeğe saygı bizim en değer verdiğimiz şeydir. Bu nedenle yamayı kaldırıp, konuyu kaldırıyorum.