PDA

View Full Version : hata: fm2009 demo kısayolu açılmıyor

axeqqa
08.Kasım.2007, 19:12
arkadaşlar ben tıklıyorum oyuna hiç bi hata vermiyor
oyuna da girmioyor napacam bi yardım ederseniz

Deniz
08.Kasım.2007, 21:04
Biraz daha açıklarsan ?

axeqqa
08.Kasım.2007, 22:57
ilgilendiğin için saol öncelikle
açıklamaya gelince
ben demosunu yükledim sorunsuz bi şekilde
sonra oyuna girmek için tıklayınca kısayola girmiyor.hata bile vermiyor.
öle duruyo hiç tıklamamışım gibi
napıcam??

kazma
08.Kasım.2007, 23:07
program filestan açmayı dene bide

Redrum
09.Kasım.2007, 00:14
abi tıkla baya bi bekle, açılması lazım.

Deniz
09.Kasım.2007, 03:31
Yeniden başlat.Arkadaşımın dediği gibi Program Files ' dan dene.Bunlarda olmassa Bilgisayarında bi sorun vardır.

fkayadelen
10.Kasım.2007, 05:27
oyunun exe dosyasını sağ tıkta ve çıkan menüden "engelle" ibaresini kaldır.bu pc nin korumasıyla ilgili bir durum...tahmin ettiğim sorunsa bu şekilde düzelecektir.

ozgur.sener51
10.Kasım.2007, 18:32
ya da vista kullanıorsan da böyle bişe olması normal...
belki xp pack 2 de de çalıştırman gerekebilir.
oyun vista ya uyumlu olsada bu tip arıza çıkabilir ama FKAYADELEN in dedigide olabilir...09 ile sanırım baya bi uraşcaz çok problemli bir demo oldu bu

axeqqa
12.Kasım.2007, 00:35
oyunun exe dosyasını sağ tıkta ve çıkan menüden "engelle" ibaresini kaldır.bu pc nin korumasıyla ilgili bir durum...tahmin ettiğim sorunsa bu şekilde düzelecektir.
arkadaşlar saolun ama düzelmiyor fkayadelen senin dediğini gibi de olmadı ben vista kullanmıyorum bi de xp

fkayadelen
13.Kasım.2007, 00:47
arkadaşlar saolun ama düzelmiyor fkayadelen senin dediğini gibi de olmadı ben vista kullanmıyorum bi de xp

bu durum xp içinde geçerli olabiliyor.belki öyle yapmışsındır bilmiyorum ama exe dosyasının kısayoluna değil,dosyanın kendisine tıklayarak dene.oda olmazsa kullanıdğın virüs koruma programını bir kurcala.dosyaya erişim engellenmiş olabilir.tek aklıma gelen bu...