PDA

View Full Version : Football Manager 2009 Oyuncu Tartışma Platformu

Pages : 1 [2] 3

sertanbaba
21.Aralık.2007, 00:31
Mehmet Yıldız'ı aldım aldığıma pişman oldum yav

Flawlesss
21.Aralık.2007, 01:51
Türkiye'de oynuyorsanız kaleci olarak Martinez'i(Sakaryaspor) alabilirsiniz.
Her takımda oynayabilecek ise 3 isim Marquinhos,Goran Pandev(Galatasaray'da 1 sezonda 50 maçta 53 gol) ve Ramires(Cruzeiro).

Orta düzeyde bir takıma ise Oscar Cardozo'yu öneririm 7-8m euroya alınıyor.

uaylmz
21.Aralık.2007, 21:20
keirrison u tek forvet oynatıyorum gs de hemen arkasında lincoln amr de marquinhos aml de arda var ama buna genellikle keirrison 5.5-6.5 arası perfornansla oynuyor ne yapmalıyım yardımcı olabilirmisiniz.

Nocna Mora
21.Aralık.2007, 21:21
Taktik değiştir....Total Dominasyona dönebilirsin

uaylmz
21.Aralık.2007, 21:33
total dominasyona dönersem arda ile helder barbosaya yazık olur :D:D kanat oyuncuları
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
total dominasyon taktiğine dendüğümde keirrison sol fc marquinhos sağ fc olursa mı daha verimli olurlar yoksa bir birlerine swap position yaparsam mı :)

new star
21.Aralık.2007, 23:39
http://img232.imageshack.us/img232/4119/jvboy1.jpg abi bu insan değil herhalde !!! müthiş bir şey bravvoooooooooo

Redrum
22.Aralık.2007, 00:52
Arkadaşlar ilk sezounda Galatasaray'a amc kimi önerirsiniz? Lincoln çok kötü, sattım onu.

legolas165
22.Aralık.2007, 04:40
Arkadaşlar ilk sezounda Galatasaray'a amc kimi önerirsiniz? Lincoln çok kötü, sattım onu.

Lincoln ilk sezon bende iyi şeyler yapmadı ama ikinci sezon coştu. 12 gol 13 asist falan yaptı AMC de. 2. sezonda sattım. Keşke göndermeseydin.

Buonanotte diye bi eleman var. Onu alabilirsin.

Ayrıca forvete Cardozo'yu almanı tavsiye ederim. Bende 2. sezonda istatistiklerine bak istersen aşağıdaki linkte.

http://img517.imageshack.us/my.php?image=adsznr6.jpg

sentugo
22.Aralık.2007, 05:22

wijnaldum

al oynat.

Haa bu arada Mehmet Yıldız'ı aldım hiç yararlanamadım diyor bir arkadaş.. Mehmet Yıldız benim oyunumda çok kaliteli oyuncu.. Gol kralı olmuştu guiza ile beraber.. Sonra beşiktaş aldı..

cezainca
22.Aralık.2007, 09:31
3 Trilyon bütçem kaldı.Defans yada Ortasaha alıcam var mı önerisi olan ilk sezonun ortasındayım.

davidvilla
22.Aralık.2007, 21:10
wijnaldum

al oynat.

Haa bu arada Mehmet Yıldız'ı aldım hiç yararlanamadım diyor bir arkadaş.. Mehmet Yıldız benim oyunumda çok kaliteli oyuncu.. Gol kralı olmuştu guiza ile beraber.. Sonra beşiktaş aldı..
ilk sezonda blackburnde kiralık oynadıgı için alamassın ama 2.sezon alabilirsin Carlos Villanueva. bende 4.sezonu her zaman ilk 11 amc. iki kez gol kralı oldu.Real Milan peşinde.Zar zor tuttum takımda.

aLic3
22.Aralık.2007, 22:37
[AMC] Sammuel oynadığı takım kiralık olarak gittiği marilia profiline baktım ve süperr daha alma fırsatı olmadı sıcak sıcak şimdi buldum genç yetenek yetiştirmek isteyenler baksın.

Exellence1905
23.Aralık.2007, 01:22
sizce defansın ortasına martin caceres mi miranda mı daha iyi gider ?

UlquioRRa
23.Aralık.2007, 01:30

Bence AMC yerine Türk bir yedek MC al. Barış-Mehmet Topal yanyana müthiş ikililer. Ama illa alacam diyosan van der Vaart'ı alabilirsin devre arası kesin geliyor, sezon başında denemedim.

stiff1907
23.Aralık.2007, 06:52
Ortadüzey bir takıma sol bek arayanlar için , Gianluigi Bianco'yu öneriyorum.Wing Back de oynayabiliyor.Hızlı bir oyuncu,frikikleri de 20 :) Sampdoria'dan 750K-1 Milyon € civarına alabilirsiniz.

tadeus1982
23.Aralık.2007, 12:37
Arkadaşlar çok kendinizi kasmadan ve eglenerek oynamak ve başarılı olmak istiyorsanız işte size bir fikir oyuna M.City ile başlayın zaten 84 milyon paund'luk bir bütçe ile başlıyorsunuz transfere ki ayrıca Kompany,Shaun Wright Phillips,Robinho,Dunne dışındaki oyuncuların isterseniz tamamını dahi gözden çıkarabileceğiniz için bu rakam aslında 120 milyon paundun bile üstünde...
Burdan yola çıkarakta böyle bir bütçe ile yabancağınız transferler sırasıyla şunlar olmalı:
Gk : Rene Adler(Leverkusen) , Sergio Asenjo (Valladolid)
DL : Marcelo (Real Madrid) , Guilherme (Almeira)
DR : Rafinha (Schalke) , Daniel Schwaab (Freiburg)
DC : Sakho (PSG) , Frederico Fazio (Sevilla)
DMC : Veloso (Sporting Lissabon) , Mehmet Ekici (Bayern)
MC : Moutinho (Sporting Lissabon) , Toni Kroos (Bayern) , Diaby (Arsenal) ,
Hamsik (Napoli)
AMR : Ninis (Panathinaikos)
AML : Angel Di Maria (Benfica)
ST : Huntelaar (Ajax), Carlos Vela (Arsenal)

bu takımı kurması da lig de oynaması da gercekten zevkli tabii bu takıma sahip olduktan sonra hani şampiyonda olsanız kendinizi çok başarılı adlandırmamalısınız :) keninden olur cunku hani şampiyon...

yesilfatih
23.Aralık.2007, 18:21
oscar cardozo 53 mac 55 gol lig 32 mac 34 gol (fenerbahce 19,5m euro)

legolas165
23.Aralık.2007, 20:11
oscar cardozo 53 mac 55 gol lig 32 mac 34 gol (fenerbahce 19,5m euro)

evet Cardozo mükemmel. Bende GS ye aldım. 34 maçta 33 golümü ne vardı. Yukardada belirttim. Tam alınması gereken bi adam kendisi.

Bedlamite
23.Aralık.2007, 20:12
sizce defansın ortasına martin caceres mi miranda mı daha iyi gider ?

Mirandayı tavsiye ederim kesinlikle tabi şahsi fikrimdir ben cok iyi performans aldım kendisinden tabi Breno' da iyidir alternatif istersen

anextin
23.Aralık.2007, 23:41
cardozo yu gs aldım ben ilk yıl 33 macta 54 gol 11 assıt 68 mılyon euro ya sattım arsenale tavsıye ederım

smtbytr
24.Aralık.2007, 00:48
Genc yetenek olarak MC arayanlar,Gelistirmek isteyenler ... Mascio ! 17 yasinda ve ozellikleri ayrıca oynayisi acısından cok super bir oyuncu kesinlikle takımınıza katın her ne olursa olsun alın derim =))

Redrum
24.Aralık.2007, 01:03
Arkadaşlar size bir tavsiye veriyim. Ben hep kendi taktiğimi yaptım, 6 yıldır bu oyunu oynuyorum, fakat ilk kez kendi taktiğimi oturtamadım. Başka taktikler indirdim, mucize dediler, süper taktik dediler yine verim alamadım. Fakat oyunun kendi standard taktiklerini hiç ellemeden kullandım, müthiş verim aldım. Çok genç takımım olmasına rağmen, hiç gol sıkıntım olmuyor. Forvet oyuncuları gayet iyi gol atıyor. Bu arada galatasaraysanız eğer,
Mehmet Topal, Barış Özbek, Arda, Aydın, Uğur Uçar, Hakan Balta, Emre Güngör'ü yedek tutsanız bile satmayın.. Onlar gibi Türk oyuncu bulamıyosunuz zira.. Özellikle Mehmet Topal.. Birde devre arası bedavaya Mehmet Yıldızı kapın bence, iyi bir yedek. Kim bilir full ilk 11 nasıl oynar..

smtbytr
24.Aralık.2007, 01:03
Bu arada arkadaslar Man.City icin Kaleci,Dc ve Aml onerebilecek varmi ?

tadeus1982
24.Aralık.2007, 09:57
AML için Di Maria
GK için Rene Adler
DC için Sakho

Exellence1905
24.Aralık.2007, 20:30
gs ye yabancı dr alıcam da sizce kimi alayım?
bir de gk olarak asenjo yu mu adleri mi yoksa başka iyi kaleci var mı genç?

King_Theoden
24.Aralık.2007, 20:37
Bence hiç uğraşma kaleye Enyeamayı al bir daha kaleni kesinlikle düşünmezsin

pharaoh
25.Aralık.2007, 21:40
fm 2008 klasikleri burada da devam etmiş. gabriel torje, bogdan stancu romanyanın genç prensleri :)) keza john fleck 2008'den de daha iyi olmuş henüz 17 yaşında rangers'da. fm 2008'de oldham'da olan d/wbr neal eardley bu sezon burnley'de dr/mrc olarak karşımıza çıkıyor. fm 2008'den bildiğimiz brezilyalılar ise (david, rafael forster, sergio mota, anselmo ramon, breno gibi) bu oyunda da aynen kalitelerini koruyorlar. yanlız sadece geçen sezon internacional'de olan sidnei bu sezon benfica'ya transfer olduğundan fiyatı oldukça yükselmiş (zaten uefa'da gs'ye karşı da oynamıştı) bir de geçen sezonun wonderkid amc'lerinden santos'lu lulinha, zenit'li anton sosnin, israilliler itzhaki ve refaelov bu oyunda yok (mu?) ya da ben göremedim. oyunda bayağı bir amc'ye kesik atılmış sanırım :)) levadia'daki eino puri geçen oyunda hem amc'ydi, hem özellikleri mükemmele yakındı, bu oyunda mrc olmuş ve özellikleri de geçen oyuna nazaran daha düşük ama henüz herhangi bir takımıma alıp antreman programı uygulamadım üzerinde. ancak bu oyunda da yine levadia'da sander puri fena değil ufak takımlarda çok işinize yarar. şimdilik ilk aklıma gelenler bunlar yine aklıma gelen birşeyler olduğunda yazarım herkese iyi oyunlar bol şampiyonluklar :))

bruls61
26.Aralık.2007, 23:05
Arkadaşlar trabzonsporun kadrosuna kattığı faty papy oyunda yok sanırsam burundi milli takımında oynuyor bu adamın özelliklerini nerden bulabiliriz.?

BeeTLeJuiCe
26.Aralık.2007, 23:13
Burundili oyuncuları oyuna eklemek için Add Nation var oyun kurarken oradan Burundi'yi seçersen belki çıkabilir.

Zaten oyuncu oyunda database'inde bulunmuyorsa bunun için bir şey yapamayız, zaten daha detaylı şekilde izledikten sonra Araştırma Bölümünde tartışılır.

cureshot
26.Aralık.2007, 23:16
Bence hiç uğraşma kaleye Enyeamayı al bir daha kaleni kesinlikle düşünmezsin

Asenjo'yu alırsa da düşünmez abi, ben kariyerimi sonlandırmadan önce 6 sezon oynattım, mükemmel adam.

Genc yetenek olarak MC arayanlar,Gelistirmek isteyenler ... Mascio ! 17 yasinda ve ozellikleri ayrıca oynayisi acısından cok super bir oyuncu kesinlikle takımınıza katın her ne olursa olsun alın derim =))

O paraya öyle oyuncu oyunun başında zor bulunur. Frikiği ve penaltısı yeter.

smtbytr
27.Aralık.2007, 06:46
Ben hazırlık maclarnda oynattım bayagı iyi performans gosterdi sonra takım cok kotu gidiyodu (Man.City) ; Hamsik,Joao Moutinho,Miguel Veloso,Adrien oynayamadı Mascio sonradan girse bile cok kritik macları cevirdi...
Free Kicks = 19
Penalty Taking = 19
Technique = 13
Flair = 18
Natural Fitness = 20

diger ozelliklerinde cogu 14-15 .. Fazla birsey soylemek Istemyrm =))

Francesco_Totti
27.Aralık.2007, 17:01
andrea mazzarani udinese oyunun 2.sezonunda 177 ca ya ulaşıyor
napolideyim
reject dememek için 65 milyon dedim r.madridin teklifine malesef verdiler ve başkan sattı
mükemmel bir adam
birde interden santon
santon mazzarani
her ikiside sağ kanatın en ucundan en gerisine kadar bütün mevkilerde oynuyorlar 2 sini alın sağ kanadı unutun

mpaker66
27.Aralık.2007, 18:41
Bende madrid'ed parejo yu 275 kya aldım 10£ ya sattım...Yalnız pogrebnyak ı kimsye önermem çok gol kaçrıro tüm özellikleri iyi ama soğukkanllk 9 olduğundan...Marcelo'yu ilk sezon kesin alın(Satılık listesinde ise) 2-3 katına satarsınız...Hikmet Sezer e bi bakın çok iyi..(B.B.Sporda 16 yaşında teknik 16 top sürme 16 pas 17 korner 19 fizikselleri hariç geri kalanı hep 14-13)

thurk2
27.Aralık.2007, 23:34
murat bayar(DL) oyununuzda çıkarsa olağan üstü oyuncu 16yaşında
uğur yıldırım SC bonservisi elinde
gökhan inler MC
mehmet ekici MC
serkan kurtuluş
Pobrengnyak: alabilirseniz ve mükemmel forvet tek forvet oynattım. çok iyi

Ravenholm
28.Aralık.2007, 00:11
Galatsarayda Serveti sattım onun yerine kaliteli fiyatıda uygun bir dc lazım önerileriniz nelerdir.

crassher
28.Aralık.2007, 05:13
arkadaşlar ben samsunspora yabancı genç oyuncular alcam kımlerı alabılırım.fıyatı ucuz olması lazım

mpaker66
28.Aralık.2007, 19:02
arkadaşlar ben samsunspora yabancı genç oyuncular alcam kımlerı alabılırım.fıyatı ucuz olması lazım
DEFANSA;pichu,shea,esparza,Schwaab,helan,situ,rafh ael,forster,oliva

ORTASAHA:galvan,ruben ramos,parejo,yoon bit garam,fleck,moreno,ochirosii,torje,bermundez,avila ,deniz naki,taner taktak,nicolas milan,maurico,walter,oscar,bender

FORVET:benitez,noir,evseev,ruben ramos,nsue,fenin,trellez,mazzola,none,smolov,manon ,

yardımcı olabildi isem ne mutlu bana....:D

crassher
28.Aralık.2007, 20:19
cok sagol hepsne bakıyom tek tek..bu arada transfer butcem 0 euro

kemal1623
28.Aralık.2007, 20:35
arkadaşlar sizde de böle mi bilmiyorum ama ben de Ado deen hag(gibi bişi) die bi takımda oyuncuların çounun kontratı yoktu ben de 2 tane beenip aldım sizde de öleyse kaçırmayın derim.

dentaconstantin
28.Aralık.2007, 22:34
Galatsarayda Serveti sattım onun yerine kaliteli fiyatıda uygun bir dc lazım önerileriniz nelerdir.
leandro fernandez,miranda,thiago silva,abdoulaye meite,brezilyalılar pahalı biraz

daniel a_quino var getirebilir misin bilmiyorum.İleride iyi oyuncu oluyor.

digger041
29.Aralık.2007, 00:06
birde acaba gs de ayhan ın ozellikleri neden bu kadar düşük bence inanılmaz top oynuyor..

BeeTLeJuiCe
29.Aralık.2007, 00:15
@ digger041
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=68615&page=17

Ayhan'ın özellikleri hakkında sorularını ve önerilerini bu başlıkta yapabilirsin.

World Hollow o1
29.Aralık.2007, 01:17
2009 sezon sonunda acaba kimler serbest kalıyor Türkçe 2. lig yükselme grubuna gelecek futbolcular bilginiz var mı?

nouma16
29.Aralık.2007, 04:06
beyler ben arkadaşla ortak kariyer yapıyorum o oscar cardozo yu aldı bnmde en az onun ayarında bi forvet almam lazım maksat hava atmak olsun önerileriniz için teşekkürler

Bedlamite
29.Aralık.2007, 04:15
beyler ben arkadaşla ortak kariyer yapıyorum o oscar cardozo yu aldı bnmde en az onun ayarında bi forvet almam lazım maksat hava atmak olsun önerileriniz için teşekkürler
hangi takımsın ?

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Aralık.2007, 04:23

Pogrebnyak'ı alabilirsin:)

dentaconstantin
29.Aralık.2007, 20:50
Milan'dan Borriello'yu alabilirsin ya da kiralayabilirsin.Ben denedim çok iyi bir oyuncu ayrıca Cardozo'dan da daha hızlı.Pogrebnyak bitiriciliği iyi ama soğukkanlılığı düşük yine de target man olarak kullanabileceğin iyi bir forvet.

metehan25
30.Aralık.2007, 05:32
alan kardec diye bi golcü var...2008 de 19 yasında hemen almayın bi sene takımında oynasın kımseye kaptırmadan alın...muhtesem bi forvet...brezilyalı...

ayrıca barcelona b de olazabal diye bi kaleci var...mükemmel ötesi..18 yasında

crsitian nazarith ,bocenegra ve cesar lindado daha iyilerini bulamazsınız....

nouma16
31.Aralık.2007, 06:45
hangi takımsın ?

arkadaşım bjk'yi yönetiyo bn ise galatasaray'ı yönetiyorum

Bedlamite
31.Aralık.2007, 06:52
arkadaşım bjk'yi yönetiyo bn ise galatasaray'ı yönetiyorum
forvet sormuştun değil mi :D Liedson u öneririm iyidir Cardozo ile yarışabilir..

ysa89
01.Ocak.2008, 22:01
Bende Bi kaç isim yazıyım tanıdıklar var içinde süper yetenek olamayabilirler yani 30 40 milyon euroya satamayabilirsiniz ama türkiyedeki 3 büyüklerde rahatlıkla oynabilcek isimler :D

bruno mezenga-orduda oynuyo herkes bilir.
lucas biglia-fb gs ts gündemine geldi harbiden taş gibi bi ön libero
irfan başaran-gsda lincolün 2-3 sene yedeği olabiliyo daha sonraları lincolü unutturacak:D
cem sultan-yoğun bir antreman programı uygulayın 2 sene içinde hakan şükür gibi olabiliyor.

ksklee
02.Ocak.2008, 07:03
arkadaşlar inan altıparmak trabzon da diyorum başka bişi demiorum 17 yaşında mükemmel özelliklere sahip alınca oynatıcam neler yaptığını söylerim

aLic3
03.Ocak.2008, 17:16
ya beyler ben jonas Elmer adlı oyuncuyu aldım bu arada süper adam aldığımda türk olma senesi 1095 gündü adamı milli takıma aldılar 3650 gün oldu neden böyle oluyor .O zaman kimseyi türk yapamıyorum.Bu arada Saban Özdoğan süper bi türk yetenek hemde bedava hemen alın süperr.

aLic3
03.Ocak.2008, 20:26
Sezona Beşiktaşla başladım ve bobo yu sattıktan sonra Keirrison ve Andre Pierre Gignac bu 2 oyuncuyu almak istiyordum ama fazla para yoktu bende 40 golden fazla atarsa 40 M vericeğimi söyledim ve 2 sinide aldım ama pişman oldum Keirrison Türkiyeye alışamadı ve param boşa gitti 16 maç 6 gol. Gignac ise 17 maçta 29 gol attı Avrupa maçları haric ve daha 2.yarı başlamadı forvette başka adam yok bu adamı oynatmak zorundayım ve 11 gol den fazla atarsa ki atar. bu benim sonum olur artık gol atmamak için oynuyorum başka şansım yok.

QaaN-07
04.Ocak.2008, 09:10
Fenerbahçe'ye ilk sezonda Vedad Ibisevic'i 6.75 MN €,Nelson Rivas'ı 1.1 MN € ve Hedwiges Maduro'yu 1.4 MN €'ya takıma kattım.Buna karşılık Edu'yu 5.5 MN €'ya M'Boro'ya sattım

Volkan

G.Gönül - N Rivas - D Lugano - R Carlos

Maduro - Selçuk(Emre)

Kazım Kazım - Alex - Uğur Bor.

V Ibisevic

bu 11 ile oynuyorum,gayet memnunum Ibisevic TSL'de 5 maçta 5 gol attı.Bunun yanında özellikle Uğur ve Kazım kanatta müthiş oynuyorlar.Alex zaten tartışılmaz.Rivas defansı şahane toparlıyor ve Maduro da tam bir dinamo.

jason_bourne
06.Ocak.2008, 18:11
Arkadaşlar Gençerbirliği ile şampiyonlar lidinde mücadele ediyorum 2009-2010 sezonundayım ara transfer dönemine 1 ay kala Zambelli kontrat imzalamıyor bari beleşe gitmesin diye Napoliye 15m$'a sattım 12,5m$ kar ettim şimdi rakibi felç edecek bir sağ DR yada DMR'ye ihtiyacım var Real MAdrid'den Opare'yi aldım ama iyi çıkmazsa diye korkuyorum , onun için alternatif denenmiş isimler bekliyorum arkadaşlar 11m$ bütçem var tek handikap kulübün Gençlerbirliği olması ve herkesin gelmek istememesi , YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİN

mgokalparslan
06.Ocak.2008, 18:22
Arkadaşlar Gençerbirliği ile şampiyonlar lidinde mücadele ediyorum 2009-2010 sezonundayım ara transfer dönemine 1 ay kala Zambelli kontrat imzalamıyor bari beleşe gitmesin diye Napoliye 15m$'a sattım 12,5m$ kar ettim şimdi rakibi felç edecek bir sağ DR yada DMR'ye ihtiyacım var Real MAdrid'den Opare'yi aldım ama iyi çıkmazsa diye korkuyorum , onun için alternatif denenmiş isimler bekliyorum arkadaşlar 11m$ bütçem var tek handikap kulübün Gençlerbirliği olması ve herkesin gelmek istememesi , YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİN

lorenzo de silvestri,ilsinho,gonzalo castro,anyukov bunları deneyebilirsin.

jason_bourne
06.Ocak.2008, 18:33
lorenzo de silvestri,ilsinho,gonzalo castro,anyukov bunları deneyebilirsin.

Sağolasın kardeş , İlsinho için uğraştım getiremedim yaaa , diğerleri çin uğraşayım

mpaker66
06.Ocak.2008, 23:50
Ben galatsarayda sol bekte volkan yamanı 6€ sattım armand traore yi alıyorum ama kararsz kaldım çünkü onun kararlılığı 10 siz ne diyosunuz alayım mı?Biraz acil olursa...

Comrade Alberto
09.Ocak.2008, 06:25
traore'yi hiç denemedim ama alttaki isimlere bakıp karar ver hangi sol beki alacağına.

masilela, nazifi inuwa, jonas elmer, aleksandar kolarov

theansw3r
09.Ocak.2008, 06:29
arakdaslar fenerbahceden sıkıldım karsıyakayı yönetiyorum...

160 bin bütce.. özellikle serbest ksk ya gelebilecek oyuncu sölermisniz

cureshot
09.Ocak.2008, 06:32
Taylan Işıldar'ı al sol beke, Özgür Çetiner var sağ açık.

webcagri
10.Ocak.2008, 00:32
Franco Zuculini
Sunday Amusan
Marquinhos
Keirrison

4ü de çok kaliteli oyuncu ;)

hebelurbele
11.Ocak.2008, 02:13
Ya arkadaşlar bişey diyeceğim. Şimdi bi sürü oyuncu yazmışınız da bende yazılan oyuncuların çoğu çıkmıyor. Large database oynuyorum.9.2 pacth yüklü. Bu normalmi yoksa benim oyun sorunlumudur nedir bi türlü anlamadım.

l3jiyon
11.Ocak.2008, 02:45
Merak ettiğim oyuncu çok en azından walter-a'quino-sergio mota bu üçlüye çok şey borçluyum..
Birde şu fransız kaleciler Simon Pouplin ve Hugo Lloris'i çok merak ediyorum..

koldakoc
13.Ocak.2008, 08:50
oscar cardozo yu öneririm.nüthiş bir adam benim oyunlarımda hep şampiyonlar ligi gol kralı oluyor.fiyatı da çok uçuk değil.

Oscar Cardozo muhtesem bir adam.. Fenerbahce de Keirrison- Cardozo oynatıyorum.. Cardozo ilk sezonunda 33 macta 32 gol 7 asistle oynadı :D Üstelik Cardozo'nun frikik ve penaltı atma yetenekleri de süper.Herkese tavsiye ederim

stratos
13.Ocak.2008, 17:38
neden türk oyuncular için ayrı bir başlik yok

oyunda zaten bir sürü kaliteli yabancı var ama kaliteli, genç türk oyuncu sayısı sınırlı.

türk oyuncular için ayrı bir konu başlıgı olmalı bence...

STRATOVARIUS
13.Ocak.2008, 18:40
stutgart'ta ikinci sezonu oynuyorum. az önce roma huntelaar'ın bonservisini bana bedelsiz(!!!) verdi.:eek::eek::eek::s_stuttgart:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ya arkadaşlar bişey diyeceğim. Şimdi bi sürü oyuncu yazmışınız da bende yazılan oyuncuların çoğu çıkmıyor. Large database oynuyorum.9.2 pacth yüklü. Bu normalmi yoksa benim oyun sorunlumudur nedir bi türlü anlamadım.

sevgili arkadaşım muhtemelen 9.1 yamasına göre oynayan arkadaşlar tarafından tavsiye edilen futbolcular olduğu için bulamıyorsun. ona bakarsan beşiktaşa 16 yaşında alıp dünya yıldızı yaptığım Mustafa Bilgin'i aynı versiyon aynı databae ile stutgart'ta bulamadım :(

Omer90
13.Ocak.2008, 18:50
arkadaşlar moutinho ve miguel veloso performansları nasıl 2008 deki gibi süperlermi yine?

BeaT
13.Ocak.2008, 19:02
veloso yu denedim ben istikrarlı bir şekilde oynuyor moutinhoyu almak nasip olmadı büyük takımlardan.

gurkano
13.Ocak.2008, 19:03
İkiside gayet iyiler.
Man City'e ikisinde aldım döktürüyorlar orta sahada

Comrade Alberto
13.Ocak.2008, 19:21
veloso'yu fenerde denedim. çok iyi. 45 milyon £'a sattım sonra.

rtchty
14.Ocak.2008, 00:51
arkadaşlar kaleci olarak ustari derim ben..adama r.madrid ve inter teklif yaptı reddettim..şuan 2010dayım 23 yaşında süper...fiyatı 3 küsurdu... amc olarak ta bounetta diyorum... arjantinli çok genç yetenek..tekniği yüksek.. forvet ise keirrison.. adamı u 20 deyken aldım milli takıma yükselttim ligde 34 maçta attığı 25 golle..avrupada 9 maçta 8 golü vardı yanlış hatırlamıyorsam.

..devamı gelicek...

stiff1907
14.Ocak.2008, 08:50
Şampiyonluğa oynamak için

Bir forvet
Bir MC
Bir de Sağ açık istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.

Comrade Alberto
14.Ocak.2008, 19:07
Hangi ligde şampiyonluk? Türk mü istiyorsun eu national mi yoksa farketmez mi?

Omer90
14.Ocak.2008, 21:52
breno ve matias cahais gelecekte iyi iş yaparmı arkadaşlar. 2008 de muhteşem bi ikili oluyordular.

Nocna Mora
14.Ocak.2008, 22:06
9.0.2 Benim oyunumda çıkan CA ve PA'ları

Breno: 137 CA - 172 PA[tavsiye etmem]
M.Cahais: 120 CA - 141 PA[tabii bu değer değişebilir ve çok çok iyi bir yedek olabilir.]

Tavsiyelerim

Mamadou Sakho: Tek kelimeyle geleceğin yıldızı
Federico Fazio: Anlatılmaz yaşanır
David Luiz: Bir bak :)
Henrique(Leverkusen): Çok çok iyi
Ivan Fatic: Süperrrr

Comrade Alberto
14.Ocak.2008, 22:12
Ben de

Nelson Rivas
Gremio takımından Leo
Sampdoria'dan Campagnaro
Ponzio

gibi isimleri ekleyeyim. sen seç beğen al.

Omer90
14.Ocak.2008, 23:26
9.0.2 Benim oyunumda çıkan CA ve PA'ları

Breno: 137 CA - 172 PA[tavsiye etmem]
M.Cahais: 120 CA - 141 PA[tabii bu değer değişebilir ve çok çok iyi bir yedek olabilir.]

Tavsiyelerim

Mamadou Sakho: Tek kelimeyle geleceğin yıldızı
Federico Fazio: Anlatılmaz yaşanırDavid Luiz: Bir bak :)Henrique(Leverkusen): Çok çok iyi
Ivan Fatic: Süperrrr
yardımlarınız için sağolun. samba nasıl 2008 de forvetlerle yarışıyordu gol krallığında :D

sentugo
15.Ocak.2008, 05:44
Samba aynı kalmış sanırım..

stiff1907
15.Ocak.2008, 07:34
Hangi ligde şampiyonluk? Türk mü istiyorsun eu national mi yoksa farketmez mi?

Serie A

Farketmez....2 tane Avrupa dışı adam alabiliyorum zaten.

muzoadux
15.Ocak.2008, 23:47
-10
Vincenzo Fiorillo - Sampdoria - GK
-9
Josh Lambo – FC Dallas – GK
Antonio Adan – Castilla – GK
Sergio Asenjo – Valladolid – GK
David De Gea – Atletico B – GK
Jose Rafael Alamo – Tapachula – GK
Miguel Angel Fraga – Morelia – GK
Alfonso Blanco – Pachuca – GK
Giorgi Makaridze – Dinamo Tbilisi – GK
Joris Delle – Metz – GK
Zakarie Boucher – Havre – GK
Asmir Begovic – Portsmouth – GK
Joao Carlos – Atletico Paranaense – GK
Oscar Ustari – Getafe – GK
Cassio – PSV – GK
Geoffrey Jourdren – Montpellier – GK
Sergio Arias – Chivas – GK

-----------------------------------
-10
Mamadou Sakho – PSG – DLC

-9
Brek Shea – FC Dallas – DL, AMLC
David Rochela – Deportivo B – DC
Atienza Pichu – Atletico B – DC, DM
Cala – Sevilla Atletico – DC, DM
Matej Rapnik – Hearts – DLC
Daniel Carrico – Sporting – DC
Havard Nordtveit – Arsenal – DC, DM
Jonny Evans – Man Utd – DC
Omar Esparza – Chizas – DL, DM, ML
Patricio Araujo – Chivas – SW, DC, DM
Edgar Castillo – Santos Laguna – D/WBL, AML
Allesandro Tuia – Lazio – DC
Alessio Campoli – Lazio – DC
Marco Davide Faraoni – Lazio – DRC
Davide Santon –Inter – D/WB/AMR
Riccardo Brosco – Roma – DC
Nir Mantsur – R. Madrid C – SW. DLC
Tamas Kadar – Newcastle – DLC
Kyriakos Papadopoulos – Olympiakos – DC
Daniel Opare – Castilla – D/WBR
Mats Hummels – Bayern – DC, DM
Daniel Schwaab – Freiburg – DRC, WBR
Jerome Boateng – HSV – D/WBRL
Konstantin Rausch – Hannover – D/WB/ML
Benedikt Howedes – Schalke – DC
Matthieu Saunier – Bordeaux – DRC
Aurelien Teaudors – Sochaux – DC
Armand Traore – Arsenal – D/WB/ML
Jeremy Helan – Rennais – D/WBL
Dennis Appiah – AS Monaco – DC
Darnel Situ – Lens – DC
Thimothee Kolodziecziak – Lens – D/WBL
Jordan Spence – West Ham – DRC
Joe Mattock – Leicester – D/WBL
Mark Beevers – Sheff Wed – DC
Marek Suchy – Slavia Prague – DC, DM
Nicolas N’Koulou – AS Monaco – DRC
Sidnei – Benfica – DC
Rafhael – Figueirense – DC
Gerson – Gremio – DC
Fabio – Man Utd – D/WB/AML
Rafael Forster – Internacional – DLC
Guilherme – Almeria – D/WBL
Mateo Musacchio – Castilla – DRC
Emir Faccioli – Lanus DC
Fabian Monzon – Boca – D/WBL
Cristian Ansaldi – Rubin – D/WBRL, MR
Frederico Fazio – Sevilla – SW, DC, DM
Maximiliano Oliva – River – DLC
Diego Polenta - Genoa - DC
Gareth Bale - Tottenham - D/WB/ML

------------------------------------------
-10
Martin Galvan – Cruz Azul – AMC
Carlos Vela – Arsenal – AMLC, FC
Gio Dos Santos – Tottenham – AMRLC, FC
Mario Balotelli – Inter – AMRL, S
Toni Kroos – Bayern – AMC
Henri Saviet – Bordeaux – AMRL, FC
Anderson – Man Utd – AMC
Miralem Pjanic – Lyon – AMRC

-9
Brek Shea – FC Dallas – DL, AMLC
Gokhan Tore – Leverkusen – AM/FC
Albin Ekdal – Juventus – AMC
Fran Merida – Arsenal – AMLC
Ruben Ramos – Atletico B - AM/FC
Iago – Juventus – AMLC
Thiago – Barca B – MC
Daniel Pacheco – Liverpool - AM/FC
Daniel Parejo – Castilla – AMC
Aaron – Valencia Mestalla – AMRC, FC
David Moreno – Almeria B – AMLC
Gerardo Bruna – Liverpool – AML
Yoon Bit-Garam – Boo-Kyong High School – DM, AMC
John Fleck – Rangers – AMLC, FC
Al Razvan Ochirosii – Steaua – AML
Gabriel Torje – Dinamo Buc – AMR
Alan Dzagoev – CSKA Moscow – AMC
Daniel Candeias – Porto – AMR
Adrien – Sporting – MC
Helder Barbosa – Porto – AML
Reimond Manco – PSV – AMRLC, FC
Rabiu Ibrahim – Sporting CP – AMC
Hobbit Bermudez – Atlante – AML, S
Sergio Avila – Chivas – AMLC
Edgar Castillo – Santos Laguna – D/WBL, AML
Victor Manon – Pachuca – AMR, S
Edgar Andrade – Cruz Azul – MRC
Cesar Villaluz – Cruz Azul – AMRC
Antoine N’Gossan – ASEC – AMLC
Marco Ezio Fossati – Inter – MC
Fausto Rossi – Juventus - AML
Fernando Forestieri – Genoa – AM/FC
Davide Petrucci – Man Utd – AM/FC
Davide Santon –Inter – D/WB/AMR
Nacer Barazite – Arsenal – AMC
Rik Schouw – Ajax – MRC
Georginio Wijnaldum – Feyenoord – AMRLC
Rodney Sneijder – Ajax – MRLC
Sotiris Ninis – Panathinaikos – AMRC
Andre Ayew – Marseille – AMRL, FC
Lewis Holtby – Aachen – AMRLC, FC
Mesut Ozil – Werder – AMC
Anis Ben-Hatira – HSV – AMRLC
Konstantin Rausch – Hannover – D/WB/ML
Felix Kroos – Rostock – AM/FC
Marcel Risse – Leverkusen – AMRL
Savio – Brescia – AML
Mehmet Ekici – Bayern – DM, AMC
Deniz Naki – Leverkusen – AMC
Willi Evseev – Hannover – AMRLC, FC
Maxim Choupo-Moting – HSV – AM/FC
Levan Kenia – Schalke – AMC
Sofiane Feghouli – Grenoble – AMLC
Adel Taarabt – Tottenham – AMC
Gael Kakuta – Chelsea – AMLC
Younousse Sankhare – PSG – DM, MLC
Ryad Boudenbouz – Sochaux – AMRL
Alenandre Coeff – Lens – MC
Armand Traore – Arsenal – D/WB/ML
Clement Grenier – Lyon – AMRC
Yacine Brahimi – Rennais – AMC
Damien Le Tallec – Rennais – AM/FC
Henri Lansbury – Arsenal – AMRC
Lauri Della Valle – Liverpool – AM/FC
Jose Baxter – Everton – AMRC, FC
Danny Rose – Tottenham – AML
Jake Thompson – Southampton – AMR
Adam Lallana – Southampton – AMC
John Bostock – Tottenham – AMC
Scott Sinclair – Chelsea – AMRL, S
Jack Wilshere – Arsenal – AMLC
Antonio Valencia – Wigan – AMRC
Lubos Kalouda – CSKA Moscow – AMR
Celso Borges – Saprissa – AMC
Nicolas Millan – Colo Colo – AMRL, FC
Eyong Enoh – Ajax – AMC
Erick Flores – Flamengo – AMRC
Willian – Shakhtar – AMC
Paulo Henrique – Santos – AMC
Neymar – Santos – AM/FC
Fabio – Man Utd – D/WB/AML
Coutinho – Vasco – AMC
Oscar – Sao Paulo – AMC
Walter – Internacional – AM/FC
Felipe – Palmeiras – AMC
Filipe Monteiro – Udinese – AMRC, FC
Mauricio – None (Should be Villarreal iirc) - AML, S
Douglas Costa – Gremio – AMLC
Taison – Internacional – AM/FC
Tales – Internacional – AMC
Choco – Atletico Paranaense – AM/FC
Sergio Mota – Sao Paulo – AMLC
Alex Teixeira – Vasco – AMRLC, FC
Radja Nainggolan – Piacenza – DM, AMRLC
Eden Hazard – LOSC Lille – AM/FC
Sergey Krivets – BATE – AMRC
Alejandro Gomez – Arsenal de Sarandi – AMC
Maximiliano Moralez – FC Moscow – AMRLC
Diego Buonanotte – River – AMLC
Cristian Chavez – Boca – AMRC
Damian Escudero – Villarreal – AMLC
Lucas Trecarichi – Sevilla Atletico – AMLC
Patricio Rodriguez – Indepentiente – AMC
Sebastian Blanco – Lanus – AMRLC
Christian Maidana – Spartak Moscow – AMLC, FC
Cristian Ansaldi – Rubin – D/WBRL, MR
Pablo Piatti – Almeria – AMLC, FC
Lautaro Acosta – Seville – AMRC, FC
Mauro Diaz – River – AMC
Angel Di Maria – Benfica – AMLC
Franco Zuculini – Racing Club – DM, MRC
Gareth Bale - Tottenham - D/WB/ML
Aaron Ramsey - Arsenal - MC

----------------------------------------
-9
Sunny – Valencia – DM
Atienza Pichu – Atletico B – DC, DM
Ignacio Camacho – At. Madrid – DM
Cala – Sevilla Atletico – DC, DM
Yoon Bit-Garam – Boo-Kyong High School – DM, AMC
Havard Nordtveit – Arsenal – DC, DM
Lukman Haruna – Monaco – DM
Patricio Araujo – Chivas – SW, DC, DM
Andrea Poli – Sampdoria – DM
Silvano Raggio Garibaldi – Genoa – DM
Tawrick Jibril – Hearts of Oak – DM
Mats Hummels – Bayern – DC, DM
Sami Khedira – Stuttgart – DM
Lars Bender – 1860 Munich – DM
Mehmet Ekici – Bayern – DM, AMC
Younousse Sankhare – PSG – DM, MLC
Omar Benzerga – Lille – DM
Marek Suchy – Slavia Prague – DC, DM
Arturo Vidal – Leverkusen – DM
Rafael Carioca – Germio – DM
Bernado – Cruseiro – DM
Radja Nainggolan – Piacenza – DM, AMRLC
Ever Banega – Valencia – DM
Frederico Fazio – Sevilla – SW, DC, DM
Franco Zuculini – Racing Club – DM, MRC

-----------------------------------------
-10
Bojan – Barca - FC
Carlos Vela – Arsenal – AMLC, FC
Gio Dos Santos – Tottenham – AMRLC, FC
Henri Saviet – Bordeaux – AMRL, FC

-9
Gonzalo Barreto – Danubio – FC
Ruben Ramos – Atletico B - AM/FC
Daniel Pacheco – Liverpool - AM/FC
Aaron – Valencia Mestalla – AMRC, FC
John Fleck – Rangers – AMLC, FC
Bogdan Stancu – Steaua – FC
Yannick Djalo – Sporting – FC
Robert Lewandowski – Lech – FC
Reimond Manco – PSV – AMRLC, FC
Fernando Forestieri – Genoa – AM/FC
Davide Petrucci – Man Utd – AM/FC
Andre Ayew – Marseille – AMRL, FC
Lewis Holtby – Aachen – AMRLC, FC
Felix Kroos – Rostock – AM/FC
Willi Evseev – Hannover – AMRLC, FC
Maxim Choupo-Moting – HSV – AM/FC
Damien Le Tallec – Rennais – AM/FC
Lauri Della Valle – Liverpool – AM/FC
Jose Baxter – Everton – AMRC, FC
Christian Benitez – Santos Laguna – FC
Tomas Necid – Slavia Prague – FC
Nicolas Millan – Colo Colo – AMRL, FC
Neymar – Santos – AM/FC
Filipe Monteiro – Udinese – AMRC, FC
Walter – Internacional – AM/FC
Taison – Internacional – AM/FC
Choco – Atletico Paranaense – AM/FC
Alex Teixeira – Vasco – AMRLC, FC
Eden Hazard – LOSC Lille – AM/FC
Gabriel Rodriguez – Boca – FC
Christian Maidana – Spartak Moscow – AMLC, FC
Ricardo Noir – Boca – FC
Pablo Piatti – Almeria – AMLC, FC
Jonathan Cristaldo – Velez – FC

-------------------------------------------

-10
Mario Balotelli – Inter – AMRL, S

-9
Jozy Altidore – Villarreal – S
Batuhan Karadeniz – Besiktas – S
Emilio Nsue – Mallorca B – S
Adrian – Deportivo – S
Kermit Erasmus – Feyenoord – S
Gary Glen – Hearts – S
Alexandr Prudnikov – Spartak Moscow – S
Fedor Smolov – Dinamo Moscow – S
Macauley Chris****s – HSV – S
Hobbit Bermudez – Atlante – AML, S
Ever Guzman – Morelia – S
Antonio Salazar - Chivas – S
Ulises Davila – Chivas – S
Victor Manon – Pachuca – AMR, S
Alberto Paloschi – Parma – S
Krisztian Nemeth – Liverpool – S
Sadick Adams – Atletico B – S
Ransford Osei – Kessben – S
Manuel Fischer – Stuttgart – S
Richard Sukata-Pasu – Leverkusen – S
David N’Gog – Liverpool – S
Yannis Tafer – Lyon – S
Vincent Acapandie – Auxerre – S
Danny Welbeck – Man Utd – S
Scott Sinclair – Chelsea – AMRL, S
Nathan Delfouneso – Villa – S
Martin Fenin – Frankfurt – S
Vaclav Kadlec – Sparta Prague – S
Santiago Trellez – Valez – S
Marco Perez – Chico FC – S
Mauricio – None - AML, S
Tiago Lius – Santos – S
Nicolas Mazzola – Independiente – S
Frederico Laurito – Udinese – S
Gabriel Perez Tariffa – Argentinos – S

Nocna Mora
16.Ocak.2008, 00:22
Bu liste paylaşılmıştı

Redrum
16.Ocak.2008, 00:25
Bu liste paylaşılmıştı
iyi silsin o zaman. :D

Nolcak canım ben bu listeyi aradım bulmak için ne kadar uğraştım..
Saolasın..

muzoadux
16.Ocak.2008, 00:32
Bu liste paylaşılmıştı

birdaha paylaşsak ne olur sanki :D

o değilde bu sakho servet ödenecek futbolcu oluyor ya

Comrade Alberto
16.Ocak.2008, 00:52
Şampiyonluğa oynamak için

Bir forvet
Bir MC
Bir de Sağ açık istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.

Serie A

Farketmez....2 tane Avrupa dışı adam alabiliyorum zaten.

forvet: cardozo, uche ikechukwu, Barral, Keirrison, Goran Pandev
mr: Barnetta, Luka Modric, Srna
mc: Borges, Nekounam, Vukcevic, Gökhan İnler

stiff1907
17.Ocak.2008, 02:02
forvet: cardozo, uche ikechukwu, Barral, Keirrison, Goran Pandev
mr: Barnetta, Luka Modric, Srna
mc: Borges, Nekounam, Vukcevic, Gökhan İnler

Tavsiyeler için teşekkürler...

Lakin seneye 4.sezonum.Lazio'dayım.

Vagner Love,Keirrison,Valdivia,Matuidi,Zaccardo,Kompany,C arrizo,De Silvestri,Radu ve Kolarov takımdaki yıldız isimlerim.

Fakat şampiyonluk yarışına yetmiyor ne yazık ki...Bunun için tavsiyelerinizi bekliyorum.

yksl
21.Ocak.2008, 21:39
kaleci erdi atmaca
sağ bek ibrahim yavuz
sol bek eduardo
defanslar egemen korkmaz ve leo
orta sahalar willians santana ve hernanes
sağ açık gökdeniz veya m.topuz
sol açık zoran tosic veya erhan küçük
forvetler marquinhos ve robert lewandowski

MortingeN
23.Ocak.2008, 00:35
DMC - Sunny

AMC - Daniel Parejo ( Real Madrid altyapısı en fazla 2 M YTL alabilirsiniz fiyatına göre mükkemmel futbolcu)

ST - Bill Herring

izmer96
23.Ocak.2008, 01:20
merhaba arkadaslar iddaa ediyorumki oyunun en iyi performans gosteren target man inini buldum guclerine bakarsaniz yeterli olucaktir zaten ustune birsey soylemeye gerek yok tek soyliycebilicegim birsey var oda target man ozelliklerinin mukemmel olmasinin yanindada pace(hiz) i 15 olan bi oyuncu artik alip denemek size kalmis...

http://img93.imageshack.us/img93/9408/seleznyovok3.jpg (http://imageshack.us)
http://img93.imageshack.us/img93/seleznyovok3.jpg/1/w847.png (http://g.imageshack.us/img93/seleznyovok3.jpg/1/)

plazmoliz
23.Ocak.2008, 06:14
marquinhos ayarinda bir amc lazim
juventus teklif yaptı yönetim kabul etti acil lutfen

dentaconstantin
23.Ocak.2008, 07:27
Takımın ne bilmiyorum ama matias fernandez,ben arfa,fernandinho(shakhtar),diego ve manuel mata aklıma gelenler.

ksklee
23.Ocak.2008, 07:38

kardeşim diego souza palmeiras amc pişman olmassın sezon ortalama gol bende:9-12 harika bi topçu

plazmoliz
23.Ocak.2008, 07:52
fenerbahce ile 3. sezondayim 30m $ butce var

ksklee
23.Ocak.2008, 09:43
arkadaşlar be hollandan heerenveen tkmndayım.yıl 2011 .ilk sezonn başında keirrison u 750bin € ya alldım.snra marquinhos u 7.5 milyn € a aldm ve ikinci sezonn başında da bounanotte yi 8milyon € ya aldım şu anda marquinhos r.madrid e gidicek 40milyon € a ve dier oyuncularıma da yüksek fiyatlar veriolar.üçünüde şiddetle tavsiye ederim ama erken davrann her geçen hafta fiyatları katlıo.ve bna marquinhos un yerine bi forvet yıl 2011 şimdiden saolun

Aşk-ı Şehir
23.Ocak.2008, 10:18
fenerbahce ile 3. sezondayim 30m $ butce var

Satılmadı ise Arouca'ya bak derim. Fluminense forması giyiyor...

arkadaşlar be hollandan heerenveen tkmndayım.yıl 2011 .ilk sezonn başında keirrison u 750bin € ya alldım.snra marquinhos u 7.5 milyn € a aldm ve ikinci sezonn başında da bounanotte yi 8milyon € ya aldım şu anda marquinhos r.madrid e gidicek 40milyon € a ve dier oyuncularıma da yüksek fiyatlar veriolar.üçünüde şiddetle tavsiye ederim ama erken davrann her geçen hafta fiyatları katlıo.ve bna marquinhos un yerine bi forvet yıl 2011 şimdiden saolun

Guilherme - Wanderley

İkiside Cruzeiro'da oynuyor bak derim. Özellikle Wanderley Keirrison'un yerini doldurur...Sana da Arouca'yı öneririm. Fluminense forması giyiyor eğer transfer olmadıysa...

plazmoliz
23.Ocak.2008, 10:38
arouca yı bulamadım version 9.0.1 oldugu icin galiba :S

EsKDrEaM
23.Ocak.2008, 18:27
Sergio Asenjo Valladolid GK
Dari Srna Shaktar WDWB/MRL*****
Mario Gomez Stuttgart CF
Robert Lewandowski L.Poznan CF left
Steven Defour S.Liege AMC
Alex Witsel S.Liege AMRL
Alex İnternacional AML

MyDarling
23.Ocak.2008, 18:44
Arkadaşlar yabancı kontenjanım çok dolu .. Ondan bazı yabancıları satıp Türk yıldız almak istiyorum . Mevkiler : dc - dm önerileriniz neler ?

Nocna Mora
23.Ocak.2008, 18:51
Mehmet Ekici
Serdar Taşçı

MyDarling
23.Ocak.2008, 18:55
Taylan cok sagol arkadaşım :)

Biri bayern munihte ama inşallah alabilirim :)

xuq
23.Ocak.2008, 22:27
CSKADAN 2.7M ytl ye caner var AMLC oynuor galatasaraya aldım memnunum türk oyuncu arayanlar için iidir.birde 2012 yılında barçada oguzhan ay die bi cocuk görmüstüm wbr oynuor.

Aşk-ı Şehir
24.Ocak.2008, 01:27
Taylan cok sagol arkadaşım :)

Biri bayern munihte ama inşallah alabilirim :)

Alamaz isen ilk sezon için kiralayabilirsin.:)

Eğer alabilecek paran varsa Gökhan İnler'i al. Gol kralı bile olabilir.:) DM-MC oynuyor. DC için ise Ceyhun Gülselam iyi bir seçim olabilir veya Galatasaray'da değil isen Serdar Keşçi.:)

ksklee
24.Ocak.2008, 02:52
Satılmadı ise Arouca'ya bak derim. Fluminense forması giyiyor...

Guilherme - Wanderley

İkiside Cruzeiro'da oynuyor bak derim. Özellikle Wanderley Keirrison'un yerini doldurur...Sana da Arouca'yı öneririm. Fluminense forması giyiyor eğer transfer olmadıysa...

saol arkadaşım hmn bakıcam

Aşk-ı Şehir
24.Ocak.2008, 04:14
arouca yı bulamadım version 9.0.1 oldugu icin galiba :S

Database boyutuna bağlıdır. Ve ya Brezilya ligi açık değilsede çıkmayabilir. Bende hep çıkıyodu.:)

plazmoliz
24.Ocak.2008, 06:51
Database boyutuna bağlıdır. Ve ya Brezilya ligi açık değilsede çıkmayabilir. Bende hep çıkıyodu.:)

doğru diyorsun aslında en iyi oyuncular oralardan çıkıyor aklımda olsun bir daha brezilya liglerini açarım

Aşk-ı Şehir
24.Ocak.2008, 09:21
doğru diyorsun aslında en iyi oyuncular oralardan çıkıyor aklımda olsun bir daha brezilya liglerini açarım

Bilgisayarının özellikleri iyiyse Arjantin,Brezilya liglerini hatta Meksika ligini açmanı öneririm. Çok iyi genç yetenekler çıkıyor...Mesela Maikon Leite var. O da iyi bir forvet...

mpaker66
28.Ocak.2008, 23:07
Ona gerek yok yeni oyun açarken aşşağıda bu ülkedeki bütün oyuncuları aç var ordan Brezilya'yı seçersin açılır herkes..

KaPaLı
28.Ocak.2008, 23:11
Brezilya ligindeki oyuncular genelde pahalı oluyo. Arjantin ligini açıyorum genelde 50K - 100 K arası çok iyi oyuncular bulabilirsiniz. Boca ve River bu konuda tam cennet durumunda

Bedlamite
29.Ocak.2008, 08:04
arkadaşlar benim pc ye virüs girdi oyunu acamıyorum size zahmet Mohamed Aboutreika nın profili koyabilirmisiniz tarih olarak biraz ilerisi olursa daha hoş olur :D

leventgezer
29.Ocak.2008, 22:08
valancia dan matias fernandez i onerebilirim m.united a aldım 2008 dede almıstım suan ligin assist kralı 22 yassında harika bir oyuncudur

DaveJones
30.Ocak.2008, 06:40
Alt liglerde oynayan, reputation u düşük veya bütçesi kısıtlı olan klüplerde oynayanlar için birkaç tavsiye vereyim;

-Kaleci-
Danut Coman - Gk - Free Transfer*
Emiliano Viviano - Gk*
Vincent Enyeama - Gk*

-Defanslar-
Federico Dominguez - Dl - Free Transfer*
Hamed Diomande - Dc*
Ivan Ivanov - Dc
Junior Sertania - Dr
Leandro Gioda - Dc*
Bobo Balde - Dc
Julien François - Dc
Michael Morton - Drc-Dm-mc*
Jose Maria Basanta - Dlc
Jorge Ribeiro - Dl*
Roberto Lago - Dl
Osmar Ferreyra - Wbl-Aml

-Orta Sahalar-
Gonzalo Saucedo - Dmc
Mascio - Mc*
Adam Vass - Mc
Sebastian Rusculleda - Ml
Mauricio - Aml - St - Free Transfer
Frankin Salas - Aml-Fc - Free Transfer
Daniel A quino - Aml-Fc *(A ve q nun arasında boşluk yok. Sansürden dolayı böyle yazdım.)
Ignacio Piatti - Amrc
Andrea Russotto - Amrc* Napolide kiralık oynuyor ara transfer döneminde kontrat önerebiliyorsunuz. A quino ile bunu kaçırmayın derim.
Jahmir Hyka - Ml
Damian Manso - Amlc*
Carlos Marinelli - Amlc
Semir Stilic - Amc
Luis Sanchez Capdevila - Aml
Mimes Sisic - Amrlc
Roberto Trashorras - Amc
Alejandro Gomez - Amc*

-Forvetler-
Robert Lewandowski - St*
Fedor Smolov - St*
Jonathan Cristaldo - St
Ariza Makukula - St
Victor İrineu - St*İlk sezon Leccede kiralık oynuyor. Cüzi bir miktara alabilirsinz.
Daniele Vantaggio - St* Fiyat biraz tuzlu. Ama etkili bir forvet.

* ile belirttiklerimi şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca buradaki bir çok oyuncuyu bulabilmeniz için Arjantin ve Brezilya liglerinin seçili olması gerekir. Yada oyun kurarken "Load All Players From" sekmesinden Arjantin ve Brezilyayı seçmeniz yeterli olacaktır.

Raten
30.Ocak.2008, 06:43
Beyler Arsinspor'a gelebilecek genç yetenekli bildiğiniz futbolcuları yazarsanız sevinirim :)

Aşk-ı Şehir
30.Ocak.2008, 19:23
Beyler Arsinspor'a gelebilecek genç yetenekli bildiğiniz futbolcuları yazarsanız sevinirim :)

Arda Yavuz 19 Yaşında mevkiisi DL takımı Hacettepe

Abdullah Halman 21 Yaşında mevkiisi AM/FC takımı Eskişehirspor

Sinan Ören 21 yaşında mevkiisi GK takımı Eskişehirspor

Ali Öztürk 22 yaşında mevkiisi ST takımı Bozüyükspor

Hakan Albayrak 20 yaşında mevkiisi AMRLC takımı G.Antep BŞ.BLD

Raten
31.Ocak.2008, 04:55
Teşekkürler MostapHa dediğin futbolcuları daha çok kiralamak için kullanacağım.Kaleci ve sol beke ihtiyacım vardı özellikle.

DenizlispoR
31.Ocak.2008, 20:17
Fırat kaleye Ali Üçkulak(bedava)forvete Ali Helvacı(Kira) tavsiyemdir :).

Walter Sakana
31.Ocak.2008, 21:48

sana oyuncu tavsiyesi değilde yönetimin gelen teklifi kabul etmesinin önüne geçmek için kendim uygulayıp sonuç aldığım ufak bir oyundan bahsetmek istiyorum.
orta sahada yıldız bir oyuncum var Malo Pineau diye oyunun sonradan yarattığı bir oyuncu. milan, roma, man utd, bayern başta 7-8 devin transfer listesindeydi. Abartmıyorum kullandığı 10 frikikten 7 veya 8'i gol. Müthiş bir orta saha. Klübün finansal durumu gayet normal hatta iyi olmasına rağmen oyuncu maaşlarının ayrılan bütçeyi aşmasından sıkıntı vardı. 9 milyon avroya aldığım bu oyuncuya gelen 10-12 milyonluk teklifleri geri çevirdim daha sonra man utd 14m teklif etti ve adnan polat kişisel inisiyatifini kullanarak teklifi "iyi teklif" olduğu gerekçesiyle kabul etti. bu noktadan sonra yapacak bişe yok, yapılması gereken bundan öncesi. oyundan kaydetmeden çıktım. tekrar girdim (her tekrar girişimde man utd 14m teklif ediyor adnan polat kabul ediyordu) ve hemen maaşlara ayrılan bütçeyi transfer bütçesinden kısarak maximum oranda yükselttim (budget adjustment). sonra oyuncumun set transfer status 'üne girerek istediğim parayı 37.5milyona ayarladım nolur nolmaz diye reject all offers'ıda işaretledim. squad rotation olan squad status'ünüde indispensable olarak değiştirdim (daha önceki teklifleri reddettiğim için mutsuz olduğundan ve yeni sözleşme imzalamayı kabul etmediğinden). continue game'e tıkladığımda ertesi gün oyuncuyu isteyen klüp kalmadığını gördüm. oyuncunun mutsuzluğu geçene kadar bekledim ve geçtiğinde yeni sözleşme teklifinide kabul ettiğini gördüm.
sizinde kesinlikle satmak istemediğiniz böyle oyuncularınız varsa önleminizi bu şekilde erken almanızı tavsiye ederim.

lazuri berepe
01.Şubat.2008, 08:52
Falcao,Angel di Maria bu ikisi süper oyuncular

oguzhanaltinbas
03.Şubat.2008, 04:48
sargio asenjo, sakho, saivet

sentugo
03.Şubat.2008, 05:48
sana oyuncu tavsiyesi değilde yönetimin gelen teklifi kabul etmesinin önüne geçmek için kendim uygulayıp sonuç aldığım ufak bir oyundan bahsetmek istiyorum.
orta sahada yıldız bir oyuncum var Malo Pineau diye oyunun sonradan yarattığı bir oyuncu. milan, roma, man utd, bayern başta 7-8 devin transfer listesindeydi. Abartmıyorum kullandığı 10 frikikten 7 veya 8'i gol. Müthiş bir orta saha. Klübün finansal durumu gayet normal hatta iyi olmasına rağmen oyuncu maaşlarının ayrılan bütçeyi aşmasından sıkıntı vardı. 9 milyon avroya aldığım bu oyuncuya gelen 10-12 milyonluk teklifleri geri çevirdim daha sonra man utd 14m teklif etti ve adnan polat kişisel inisiyatifini kullanarak teklifi "iyi teklif" olduğu gerekçesiyle kabul etti. bu noktadan sonra yapacak bişe yok, yapılması gereken bundan öncesi. oyundan kaydetmeden çıktım. tekrar girdim (her tekrar girişimde man utd 14m teklif ediyor adnan polat kabul ediyordu) ve hemen maaşlara ayrılan bütçeyi transfer bütçesinden kısarak maximum oranda yükselttim (budget adjustment). sonra oyuncumun set transfer status 'üne girerek istediğim parayı 37.5milyona ayarladım nolur nolmaz diye reject all offers'ıda işaretledim. squad rotation olan squad status'ünüde indispensable olarak değiştirdim (daha önceki teklifleri reddettiğim için mutsuz olduğundan ve yeni sözleşme imzalamayı kabul etmediğinden). continue game'e tıkladığımda ertesi gün oyuncuyu isteyen klüp kalmadığını gördüm. oyuncunun mutsuzluğu geçene kadar bekledim ve geçtiğinde yeni sözleşme teklifinide kabul ettiğini gördüm.
sizinde kesinlikle satmak istemediğiniz böyle oyuncularınız varsa önleminizi bu şekilde erken almanızı tavsiye ederim.

Güzel yöntem sağol.. Bende yapıyordum eskiden ama bu sene "Squad Harmony" çok büyük bir önem taşıdığı için, o sırada mutsuz oyuncu yüzünden ard arda alınan galibiyetler azalıyor.. Bu durumda tek oyuncu için bence buna gerek yok. Alırsın o 14 milyonu, üzerine 5-6 milyon daha koyarsın, çok daha iyisini bulabilirsin.. Bu da bir yoldur :D

tughes
04.Şubat.2008, 01:23
bana kafa vuruşu çok iyi olan çok da yavaş olmayan(14-15 kafidir) gol atabilecek değeri 750 K civarı olan(ilk sezon sonu) oyuncu lazım arattım pek doyurucu oyuncular çıkmadı yardım bekliyorum

Aşk-ı Şehir
04.Şubat.2008, 05:20
Artem Milevsky diyeceğim onu o paraya almak biraz zor. Dolaylı yollardan almayı dene derim.:)

DaveJones
04.Şubat.2008, 05:23
Caracciolo var Brescia da. O civarlarda bir ücretle alabilirsin onu. Milevski 10m € dan aza gelmez yahu :D Ama o parayı bulabilirim dersen dehşet bir forvet Milevski.

Aşk-ı Şehir
04.Şubat.2008, 05:24
Dolaylı yollardan diyorum. 750 K'yı peşin versin gerisini ayarlamaya çalışsın.:) Ya da elindeki artık oyuncuları satıp kendine daha fazla bütçe yaratabilir.:)

sentugo
04.Şubat.2008, 06:30
Fenerbahçe'deyim.

Eksik gördüğünüz yerlere takviyerler yapıcam. Acaba daha önceden Fener ile oynayan insanlar yardım edebilirler mi ?

Aşk-ı Şehir
04.Şubat.2008, 09:27
Taktiğinde DM kullanıyorsan. Mutlaka bir DM al derim. İsim istiyosan Rafael Carioca'yı öneririm. Gremio'da oynuyor.

cess41
04.Şubat.2008, 18:34
Ben indirdiğim yamalardan dolayı crash dump hatası aldığımdan dolayı sitede olmasına rağmen serbest oyuncu yamasını indirmedim.Bundan dolayı oyun başladığında oyunda bulunan takıma yararlı olacak serbest oyuncular hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.Benim bildiklerim Fiore,Kallon,Trabelsi,Uğur Yıldırım.

DenizlispoR
04.Şubat.2008, 19:17
Karim Saidi ;;).

cess41
04.Şubat.2008, 21:58
Daha yok mu :icon_cool:

Aşk-ı Şehir
05.Şubat.2008, 02:26
Jasar Takak (AMC), Alessio Tacchinardi (DM), Stephen Appiah (DM-MC), Seyfo Soley (DC-DM-MC)

cess41
05.Şubat.2008, 03:14
Çok teşekkürler hepsi sağlam topçular :yildiz:

alozz
05.Şubat.2008, 05:13
eğer iyi bir ligde takım çalıştırmıyosanız (coco cola league 2,blue premier north/south) özellikle fransanın yarı pro takımlarına bakın oralarda çok kontratsız oyuncu bulabilirsiniz

Castlevania
06.Şubat.2008, 02:40
Gelişmekte olan takıma as büyük takımlara yedek olabilecek kadar yetenekli bir kaleci üstelik satılık listesinde çıkıyor fiyatı da 10.000 € (Onbin Euro) "Andrea Guatelli"

http://img142.imageshack.us/img142/8483/magicalsnap200902051921jo9.png

omarejder
06.Şubat.2008, 05:45
arkadaslar size bi güzellik su anda fmde 2012 deyım fenerbahcele..yıldız oyuncu soleyım sıze bıraz..turklerle baslayalm..sercan yıldırım bursadan 3 mılyona alablrsnz..quality olma potansıyelı war.ısmaıl goktas delı oynuor ozellıklerı de cok ıı oluor..92 lı bır genc sıze berkın arslan gs altyapısndan alex gbı oluor..yıne fenern aldıı abdulkadır kayalı cok ıı oluor..vede cok ucuz bunlar arkdslar sercan tek 3 4 mlyona gelıo dıerlerı en fazla 600k olur..ecnebılerdende prudnıkov s.moskovadn sercanla aynı fıyat..20 30 mılyona satılıor madrıde flen..chris****s.sora lewandowski genc olanı.satmazlar ama saviet..ramsey.aydın yılmaz deniz naki leverkusenden.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
sora bayernden mehmet ekici..barış memis turk yıldız yok dıyenlere gelsın bunlar.kalecılerdende begovic ve ochoa önereblcegım..sinan bolat genkden.on lıbero ıstıyenlere carioca gremıodan brezılyada mıllı takıma alınıor zatı u23de suan.bu sene spartak moskova aldı 7 mılyona..rodney sneijder alın derım..barreto alın sora
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
defanslara sıra geldı arkadaslar..tamas kadar newcastledan sol bek ve defans oynuor lugano gbı oluor.semih kaya gsden ıı oluor baya..kolarov alın derım..tuia laziıodan..4 lıraya manuel da costa..saunier bordauxdan..bosnak oyunculara dıkkat sora tum buuk yıldızlar burdan cıkıcak..pjanic lyondan alamazsnzda zatı.mıralem sulejmanovic juveden bu ıkıısı 90 dogumlu ııı oyunlar

omarejder
06.Şubat.2008, 05:57
arkadasım chris****s biraz pahalıdır ama kafa golu atar boy war lavukta..prudnikov al derim sora ismail göktas
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
efsane bıokdarda pahalılardan jovetic fiorentinadan..sora veloso lizbondan tanrı gbı adam..pjanic..gökhan inler cok ıı..de la red..alex de souza..gourcuff kral bunlar..prudnikov...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
**uino..murciadan...fazio sevilladan.gignac fransadan..henrique brazilyadan

omarejder
06.Şubat.2008, 06:16
**uino al derim kardesim marquinho kadar ıı olur..ucuzda epey..1 mılyın yoktur ılk basladıında
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Fenerbahçe'deyim.

Eksik gördüğünüz yerlere takviyerler yapıcam. Acaba daha önceden Fener ile oynayan insanlar yardım edebilirler mi ?
kardesım fenerle yapmadıımz mac kazanmadıım basarı kalmadı..hangı mevkılere takvıye lazım..forvete yenı basladısan prudnikov yoksa pahalanmstr alamazsn on lıberoya carioca al yenı basladısan yıne brezılya mıllı takımnda oynuo yoksa alamzsn bıdaa..ismail göktas bursadan cok uucz.berkin arslan gsden alex olma potansıyelı war..sercan yıldırm bursadan abdulkadır kayalı cok ıı kolay gelsın
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Taktiğinde DM kullanıyorsan. Mutlaka bir DM al derim. İsim istiyosan Rafael Carioca'yı öneririm. Gremio'da oynuyor.
arkadas bu ısı bılıyor bak bu adam cok delı baskan brezılya mıllı takımındada oynuyor..bu sene spartak moskovaya 7 mılyon euro ya gıttı bızmkılerde hala ernstlerı josıcoları aslın bastonula beraber

omarejder
06.Şubat.2008, 06:34
aslında manchester city defansları sağlam özellikle richards ve onuoha hızlanmaları iyi sağlam defanslar.ama villarreal li gonzalo rodriguez i öneririm.forvete ise kesinlikle henri saivet i öneririm.çok hızlı ve güçlü,özellikle deplasmanda çok iyi bir forvet,içeride de iş yapar.
..............arkadasım tecrubeli istiyorsan sana lugano 5 6 ya gelir juve felen ıstıyor bende..genclerdende kadar war newcastleda lugano gbı oluor

Omer90
06.Şubat.2008, 16:11
arkadaşlar oyunun en iyi defans oyuncuları kimler bilgi verirmisiniz.

ibrahim musaoglu
06.Şubat.2008, 16:30
En iyisi Vidic bence..

uygaor
06.Şubat.2008, 22:36
arkadaşlar güzel bir dl arıyorum 3-4 m dolar civarı küçük database için

Comrade Alberto
07.Şubat.2008, 04:33
Razvan Rat, Masilela ilaç gibi gelir. Hele Masilela. Hem ucuz hem de çok çabuk değerleniyor.

efecan1919
07.Şubat.2008, 08:02
Atletico Madrid'e sağ bek arıyorum.

dentaconstantin
07.Şubat.2008, 16:37
Atletico Madrid'e sağ bek arıyorum.
rafinha,behrami,mickael chretien,bosingwa(satılık listesinde olabilir)

omarejder
07.Şubat.2008, 22:25
ilsinho yada.....gökhan gönül ii olur 5 e felen gelıor bende valencıa 7.5 verdı
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
lugano sidnei ve brezilya u23 e ve u21 e bak arkadsım.ayrıca thıago sılva cok ıı mılan bu sene aldı onu ama oynatamıo ecnebı cokluundan dolayı flumınensede olsa gerek

ergunergun
08.Şubat.2008, 02:15
dmc: miguel veloso aml/amc: vukcevic (15in altında 2 tane özelliği var onlarda 12) dc: cristian zapata, david luiz st: oscar cardozo ve fabregas(olağan üstü değerleniyor)

guarin14
08.Şubat.2008, 07:58
Şu Chelsea'nın aldıgı bir Türk oyuncu vardı.Almanya'ya gözlemci yolladım.Bulmuş bunu potansiyel'i falan sarı yıldızları geçmiş..Gri olmuş...:D

mesut ozi
09.Şubat.2008, 04:50
arkadaşlar ajaxla ilk sezondayım huntelaarın yerine çok gol atabilecek forwer oyuncusu önerebilir misinz bana?çünkü huntelaardan hiç verim alamıyorum arkasında oynattığm sulejmani bile daha çok gol atıyor

dentaconstantin
09.Şubat.2008, 06:30
arkadaşlar ajaxla ilk sezondayım huntelaarın yerine çok gol atabilecek forwer oyuncusu önerebilir misinz bana?çünkü huntelaardan hiç verim alamıyorum arkasında oynattığm sulejmani bile daha çok gol atıyor
Tek forvet Oscar cardozo,Pogrebnyak,Borriello,Adriano(inter) yararlı olur.Bunların arasından Borriello'yu tavsiye ederim.1. sezonun sonunda ucuza alabilirsin.

Aşk-ı Şehir
09.Şubat.2008, 16:58

Keirrison. Bojan Krkic'i de takip ettir. 1 veya 2 sene sonra sözleşmesi bitiyor ve Barça'dan ayrılıyor. Bedava'ya getirebilirsin. Ama ilk sezon için Keirrison önerimdir.:) Genç potansiyel olarak da Henri Saivet...

mesut ozi
10.Şubat.2008, 07:33
Keirrison. Bojan Krkic'i de takip ettir. 1 veya 2 sene sonra sözleşmesi bitiyor ve Barça'dan ayrılıyor. Bedava'ya getirebilirsin. Ama ilk sezon için Keirrison önerimdir.:) Genç potansiyel olarak da Henri Saivet...
tsk ederim önerilerin için zaten saivet devre arası bende de genç diye kiraya vermeye düşünüyordum bojan krkic de sanırım sözleşmeyi kabul etmez.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Tek forvet Oscar cardozo,Pogrebnyak,Borriello,Adriano(inter) yararlı olur.Bunların arasından Borriello'yu tavsiye ederim.1. sezonun sonunda ucuza alabilirsin.
tsk ederim dostum deniycem :);;)

omarejder
10.Şubat.2008, 10:00
Hoffenheim'la oynuyorum orta sahada oyunu yönlendirebilecek takımı sırtlayabilecek bir MC lazım elimde 6.8 milyon euro var . Önerilerinizi bekliyorum .
oyuna ılk basladıında gomez die bir oyunca var arsenal sarandıı de 88 dogumlu alejandro gomez fenerbahcelı alex olma potansıyelı war al ucuzda baya
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaşlar Miguel Veloso ve Darijo Srna diye aratın ve çıkan oyunculara bir göz atın özellikle Veloso dmc-cm ortasahanın hakimi sağ kanata Srna'yı aldığınızda tam bir cümbüş...

Birde sol kanada Sebastian Giovinco var kısa boylu kıvrak psikopat :)
arkadasım o oyuncuları barcelonaya bıle alamazsın yaf:D gıovınco herseyı juvenın srna 20 lıradan asagı gelmıor.velosoda oyun baslar baslamaz 20lere gdııor

omarejder
10.Şubat.2008, 10:12
Potansiyelli ve genç forvet arayan arkadaşlar, Fedor Smolov'a bakabilirler. Kendisi Rus'tur.
rus dedımmı alexandr prudnıkov abı gerısı yaalan 89 dogumlu spartak moskovadan..4 4 2 oynar en ıı ve de oyunun henuz basında 4 mılyona gelıor ama kaz gelıcek yerden tavuk esırgenmez quality player oluo fenerbahcede vander vaartın flen olduu bı takım su anda 30 mılyondan asagı gıtmez abı

uygaor
14.Şubat.2008, 03:16
Türkler
sezer öztürk
mehmet eren boyraz
erhan küçük
süme elyasa
murat tosun
gökhan inler
mevlüt erdinç
mehmet çakır
nuri şahin
ümit korkmaz
gökdeniz karadeniz
giray kaçar
barış özbek
arda turan
sercan yıldırım
eren derdiyok
deniz naki
batuhan karadeniz
cem sultan
uğur uçar
emre güngör
mehmet topuz
abdurrahman dereli
ilhan eker
berkin arslan
mehmet ekici
emre çolak
erkan zengin
serdar kulbilge
murat tosun
yusuf
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
şimşek
emrullah güvenç
jefferson sinan bolat
NOT:Eğer oyuncular çıkmaz ise türkçede olup ingilizcede olmayan(ç,ğ,ş,ü,ö) harfleri kullanmayarak yazın.Hepsi sağlam oyuncular mevkilerine ve yeteneklerine göre
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ek olarak iskender alin,kemal okyay,güven varol,volkan bekiroğlu,murat ocak,allyson(türk)

mesut ozi
15.Şubat.2008, 02:52
beyler ajaxla ikinci sezondayım bana gelebilecek çok kaliteli forvet önerebilir misiniz taktiğim 4-3-1-2 bu taktikte leblebi gibi gol atıcak adam arıyorum marquinhos a-quino keirrison gibi adamlarım war ama verim alamıyorum

mgokalparslan
15.Şubat.2008, 04:35
beyler ajaxla ikinci sezondayım bana gelebilecek çok kaliteli forvet önerebilir misiniz taktiğim 4-3-1-2 bu taktikte leblebi gibi gol atıcak adam arıyorum marquinhos a-quino keirrison gibi adamlarım war ama verim alamıyorum

matias suarez,fc oynuyor çok iyi performans gösteriyor.özellikleri çok iyi değil ama leblebi gibi gol atıyor.kesinlikle tavsiye ederim.

kalintimurhan
16.Şubat.2008, 00:24
Arkadaşlar.Oyuna Galatasaray gibi düşük transfer bütçesi olan bir takımda başlayacaksanız öncelikle kötü performans verecek olan Milan Baroş ve Nonda yı satın.Gerçekten iyi para da veriyorlar ve 2milyon$ Keirrison ve 1milyon$ Seleznyov isimli iki süper forveti alıyorsunuz. Yoon Bit Garam isimli koreli bir DMC-MC var adamı bedavaya alıyorsunuz kulubünden ve sene ortasında Linderoth'u devre arasında 11 milyon$ paraya her takıma satabiliyorsunuz(zaten gelen teklifler bu ölçüde)Bu koreli arkadaş Linderoth dan daha iyi ve çalışma azmide yüksek.oyunda 3 sene içerisinde yıldız olacak.Emin olun!

turmano
16.Şubat.2008, 07:34
İsimTakımÜlkeYaşDeğerMarceloReal MadridBRA20$14MGareth Bale TottenhamENG18$9MArmand TraorePortsmouthFRA18$8.5MSebastien BoenichWerderGER20$7.75MEmilliano InsuaLiverpoolARG19$6.75M
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
MarquinhosPalmeirasBRA18$6.25MKeirrisonCoritibaBRA 19$4.5MHenri SaivetBordeauxFRA17$3.7MAlexis SanchezUdineseCHI19$3.7MAlberto PaloschiMilanITA18$1.2MVaclav KadlecSpartaCZE16Free!

Walter Sakana
16.Şubat.2008, 18:40
Galatasaray ile oyuna başlayan ve para sıkıntısı çeken çok kişi var. şuan 2013 e kadar geldim gs ile. ilk iki sezon yaptığım ve verim aldığım transferleri paylaşıyorum :
(not- 9.1.0 patchi ile oynuyorum oyuncuların özellikleri ve verimi 9.2.0 patchinde farklılık gösterebilir)
1- John Goossens - AJAX - D/WB-L (kiralık olarak alın) : En verimli oyuncularımdan birisi oldu, özelliklerini incelediğinizde defansif yönünden çok ofansif özelliklerinin daha etkili olduğunu görürsünüz. Ben onu hiç bek olarak oynatmadım, hep orta sahanın solunda (3-5-2 de-en verimli olduğu taktik) oynattım. ilk sezondan bu yana kadromda (2013'teyim daha sonra satın aldım) ve ilk sezonunda 14 gol 7 asistle tamamladı. Frikikleri müthiş, penaltı atışları içinde iyi bir tercih kolay kolay kaçırmıyor. Performansıyla Arda'yı yedek bıraktı. M-L pozisyon antrenmanı verdim ve şuanda D-WB-M/L. Orta sahanın ortasında hatta sağ kanatta bile oynayabiliyor, çok yönlü bir oyuncu.
2- Robert Lewandowski + Ben Sahar (çift forvet): Biliyorsunuz Nonda ve Baros çok verimsiz oyunda, onları gönderip 2. sezonda bu ikiliyi kadroma kattım. Lewandowski'yi 1.2m avro'ya Sahar'ı klübü serbest bıraktı bedavaya aldım. Bu ikili ilk sezonlarında toplam 40'ın üstünde gol attılar ve takımı şampiyonluğa taşıdılar. Birbirlerini tamamlayan özelliklere sahipler. Lewandowski büyük maçların adamı, derbilerde ve zorlu avrupa maçlarında neredeyse hiç boş geçmedi (coach reporta baktığınızda "enjoys big matches" yazmamasına rağmen). İlerleyen sezonlarda Sahar'ın çok talibi çıkıyor kolayca satabilirsiniz.
3- Mehmet Ekici - Bayern M.-DM/M-C : Türk takımlarını yönetenlerin kaçırmaması gereken bir isim. İlk sezonda daha çok gençken Bayern altyapısından kiraladım. Çok başarılı maçlar çıkardı. Uzun vadede çok gelişme gösteren ve istikrarlı bir oyuncu. Son bi kaç sezondur Man Utd ve tüm Alman takımları başta (bana satan Bayern M. dahil), Valencia, Milan gibi avrupa devleri sürekli teklif yapıyor satmıyorum. Nerdeyse her mevkide oynuyor.
*- Sabri Sarioglu - Bu bir transfer değil ancak en yüksek verim aldığım en istikrarlı oyuncum. 3-5-2nin sağ kanadında özellikle 2. sezonda 20 asistlik muhteşem bir performans sergiledi. Sağ kanatta fırtına gibi, her sezon ligin en iyi top süren oyuncusu. Gs ile oynayanlar Sabri'yi harcamasın bence.
*- Gojko Kacar - Bu transferim 2011'de olduğu için ayrı tutuyorum. Alabilirseniz ne yapın edin alın. Kale dışında her yerde oynatabileceğiniz müthiş bir oyuncu. Şuanki takım kaptanım.
*- Oscar Ustari - Aynı şekilde bu transferide ilerleyen yıllarda gerçekleştirdim, 6m avro (sözleşmesindeki min.fee) gibi bence çok iyi bir fiyata kadroma kattım. İyi bir kaleci transferi zor bu yüzden Ustari çok iyi bir seçenek. Real Madrid ve Barcelona 3 sezondur teklif yapıyor satmadım, gittikçe gelişiyor Arjantin milli takımı 1.kaleciliğine yükseldi.
*- Mesut Özil - Sözleşmesi bitince kadroma kattığım oyunculardan biri. Çok verimli alabilirseniz tavsiye ederim.

mesut ozi
17.Şubat.2008, 06:12
matias suarez,fc oynuyor çok iyi performans gösteriyor.özellikleri çok iyi değil ama leblebi gibi gol atıyor.kesinlikle tavsiye ederim.
tsk ederim usta ama arattım ama bulamadım adamı başka önerisi olan?

Walter Sakana
17.Şubat.2008, 16:20

4-3-1-2 oynadığına göre gol pozisyonlarını kanatlardan değil daha çok ortadan ve organize ataklarla buluyorsundur. Yani sana gereken forvet oyuncusunun özellikleri bu yönde olmalı. Target Man değil Striker lazım ki kadrondaki saydığın oyuncular aslında bu özelliklerde.

Gerekli özellikler
Off The Ball - min. 17 - atılacak ara pasları için topsuz oyunu iyi olmalı
Pace + Acceleration - min. 14/16 - bir önceki özellikle paralel olarak hızlı olmalı
Anticipation - min. 14 - önsezileri kuvvetli olmalı ki doğru zamanda doğru yerde topla buluşsun
Decisions - min. 14 - topla buluştuğunda "kaleye şutmu çekmeli pasmı vermeli yada nasıl bir vuruş yapmalı" bunun kararını çabuk ve doğru şekilde verebilme özelliği olmalı
Agility - min. 16 - hızlanma ve dripling ile birleştiğinde savunma oyuncuları ekarte edebilme becerisi artar
Composure - min. 16 - gol pozisyonlarına özellikle karşı karşıyalarda soğukkanlılığını koruyabilmeli
Teamwork - min. 15 - bu taktikte organize ataklar olacağı için takım oyununa yatkın olmalı
Balance - min. 14 - rakibini geçerken omuz omuza mücadelelerde dengesini kolay kaybetmemeli

bunlar dışında oyuncuların (orta saha ve forvetteki) "prefferred moves"ları;
* moves into channels - rakip savunmadaki boşluklara sızabilme (forvet) - bunun için taktik seçeneklerden Target Man Supply-Run Onto Ball ayarlanmalı
* places shots - T.Henry tarzı plase vuruşlar yapabilme (forvet)
* tries killer balls often - öldürücü ara pasları atma (orta saha) - bunun için forvetlerin Off The Ball ve Anticipation özellikleri yüksek olmalı yada "moves into channels" prefferred move'a sahip forvetin olmalı.
* plays one twos - ver kaç yapma (forvet)
* winds up opponents - rakip oyuncuları tahrik edip kart görmelerine sebep olma (forvet)
* likes to beat offside trap - ofsayt tuzağını kırma (forvet) - bunun için forvetlerin Acceleration ve Off The Ball özellikleri yüksek olmalı
* likes to beat man repeadetly - rakibi çabucak geçmek (forvet+orta saha) - bunun için Acceleration özelliği yüksek olmalı
* likes ball played into feet - kendisine atılan pasın yerden atılmasını tercih etme (forvet) - bunun için taktik seçeneklerden Target Man Supply-To Feet ayarlanmalı
* tries first time shots - bekletmeden gelişine ani gol vuruşları yapabilme (forvet) - bunun için Anticipation özelliği yüksek olmalı

gibi bu saydığım "prefferred moves"lardan bazılarına sahip oyuncularının olması büyük avantaj sağlar.
Dolayısıyla isimlerden çok bu özelliklere sahip oyuncuları araştırırsan daha iyi bir sonuç alabilirsin. Yani Sisteme Göre Oyuncu bulmalısın, 4-3-1-2 de ısrarcıysan...

mesut ozi
18.Şubat.2008, 03:15
4-3-1-2 oynadığına göre gol pozisyonlarını kanatlardan değil daha çok ortadan ve organize ataklarla buluyorsundur. Yani sana gereken forvet oyuncusunun özellikleri bu yönde olmalı. Target Man değil Striker lazım ki kadrondaki saydığın oyuncular aslında bu özelliklerde.

Gerekli özellikler
Off The Ball - min. 17 - atılacak ara pasları için topsuz oyunu iyi olmalı
Pace + Acceleration - min. 14/16 - bir önceki özellikle paralel olarak hızlı olmalı
Anticipation - min. 14 - önsezileri kuvvetli olmalı ki doğru zamanda doğru yerde topla buluşsun
Decisions - min. 14 - topla buluştuğunda "kaleye şutmu çekmeli pasmı vermeli yada nasıl bir vuruş yapmalı" bunun kararını çabuk ve doğru şekilde verebilme özelliği olmalı
Agility - min. 16 - hızlanma ve dripling ile birleştiğinde savunma oyuncuları ekarte edebilme becerisi artar
Composure - min. 16 - gol pozisyonlarına özellikle karşı karşıyalarda soğukkanlılığını koruyabilmeli
Teamwork - min. 15 - bu taktikte organize ataklar olacağı için takım oyununa yatkın olmalı
Balance - min. 14 - rakibini geçerken omuz omuza mücadelelerde dengesini kolay kaybetmemeli

bunlar dışında oyuncuların (orta saha ve forvetteki) "prefferred moves"ları;
* moves into channels - rakip savunmadaki boşluklara sızabilme (forvet) - bunun için taktik seçeneklerden Target Man Supply-Run Onto Ball ayarlanmalı
* places shots - T.Henry tarzı plase vuruşlar yapabilme (forvet)
* tries killer balls often - öldürücü ara pasları atma (orta saha) - bunun için forvetlerin Off The Ball ve Anticipation özellikleri yüksek olmalı yada "moves into channels" prefferred move'a sahip forvetin olmalı.
* plays one twos - ver kaç yapma (forvet)
* winds up opponents - rakip oyuncuları tahrik edip kart görmelerine sebep olma (forvet)
* likes to beat offside trap - ofsayt tuzağını kırma (forvet) - bunun için forvetlerin Acceleration ve Off The Ball özellikleri yüksek olmalı
* likes to beat man repeadetly - rakibi çabucak geçmek (forvet+orta saha) - bunun için Acceleration özelliği yüksek olmalı
* likes ball played into feet - kendisine atılan pasın yerden atılmasını tercih etme (forvet) - bunun için taktik seçeneklerden Target Man Supply-To Feet ayarlanmalı
* tries first time shots - bekletmeden gelişine ani gol vuruşları yapabilme (forvet) - bunun için Anticipation özelliği yüksek olmalı

gibi bu saydığım "prefferred moves"lardan bazılarına sahip oyuncularının olması büyük avantaj sağlar.
Dolayısıyla isimlerden çok bu özelliklere sahip oyuncuları araştırırsan daha iyi bir sonuç alabilirsin. Yani Sisteme Göre Oyuncu bulmalısın, 4-3-1-2 de ısrarcıysan...
abi çok sağolasında gerekli özellikleri olan oyunculara baktımda pekde bize düşecek cinsten değil

dentaconstantin
19.Şubat.2008, 02:12
Kendi oyuncularına player interactionda preferred moves bölümünden istediğin hareketleri öğrenmesini isteyebilirsin.Bu arada sen istesen de bazı oyuncular gerek görmeyebilir.

uygaor
20.Şubat.2008, 18:21
galatasaraydan arda turan,emre güngör,barış özbek,yaser yıldız çok iyi gelişiyorlar

bjkqartal
24.Şubat.2008, 01:47
Beyler acil sol açık aranıyor.

Takım:Beşiktaş

Bütçe:16.5€

Özellikleri biraz üst düzeyde kaliteli oyuncu olursa iyi olur.

Not:Bütçemin tamamını ona ayıramam çok çok iyi olmadıkça,max 8-10€ verebilirim.

Teşekkürler.

mesut ozi
24.Şubat.2008, 03:32
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Teşekkürler.

armand traore'yi denemelisin.

bjkqartal
24.Şubat.2008, 03:42
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

armand traore'yi denemelisin.

Teşekkürler ama yine iyi kalitede 2-3 seçenek daha varmı acaba.

Saygılar.

Rsa
24.Şubat.2008, 04:47
Alanyaspor'a önerebileceğiniz ucuz bir sol bek var mı?

mesut ozi
24.Şubat.2008, 05:44
Teşekkürler ama yine iyi kalitede 2-3 seçenek daha varmı acaba.

Saygılar.

gareth bale,emanuelson, lazslo sepsi,Jeremy Mathieu ve geleceğini düşünürsen marcelo..

bjkqartal
24.Şubat.2008, 06:20
gareth bale,emanuelson, lazslo sepsi,Jeremy Mathieu ve geleceğini düşünürsen marcelo..

sagolasın usta aralanda bana en uygunu jeremy gıbı dıgerlerı pek sallamıyorlar eyvallah :icon_razz:

Trabzonspor
24.Şubat.2008, 06:33
jeremy senin için gereksiz olabilir o profilin adamı değil diye yorumlar aldım.Ama belki senin taktiğinde işe yarayabilir Kolarovuda alabilirsin

ksatriya
24.Şubat.2008, 10:57

Teşekkürler.

kesinlikle caner erkin :)

Walter Sakana
24.Şubat.2008, 23:11

JOHN GOOSSENS - AJAX (kaliteyi ucuza alın :icon_wink:)

Tesadüfen bulduğum bir oyuncu. Ajax'ta "backup" idi. Galatasaray'a önce kiralık olarak aldım, müthiş performans gösterince ertesi sezon bir kez daha kiraladım ve daha sonra uygun bir fiyata (3.5m avro) satın aldım. ML pozisyon antrenmanı verdim ve "gets forward whenever possible" ile "shoots from distance" preferred moves'ları edinmesini sağladım. Sol bek olarak karşıma çıktı ama özellikleri daha çok bir sol açık yada AMC gibi idi, bende onu halen devam eden oyunumda (2013/14 sezonundayım) hep orta sahanın solunda oynattım. Müthiş frikik kullanıyor ayrıca penaltı atışları 13 olmasına karşın kolay kolay kaçırmıyor. Hasan Şaş tarzı, sol kanatta ama sağ ayağını kullanan, çok etkili bir oyuncu.

3-5-2 bu oyuncudan en çok verim aldığım taktik oldu.

öne çıkan özellikler : Dribbling 15, Crossing 18, free kicks 19, long shots 16, technique 17, creativity 16, passing 15, anticipation 16, decisions 16, off the ball 17, work rate 17, stamina 19, pace 15, acceleration 15

2 kez Hollanda milli takımına seçildi

2009/10 sezonu performansı
39(9) maç, 14 gol , 9 asist , 9 kez maçın yıldızı
2010/11 sezonu (devre arası takıma katıldı)
16(1) maç, 9 gol , 3 asist , 5 kez maçın yıldızı
2011/12 sezonu
28(12) maç, 5 gol , 6 asist , 7 kez maçın yıldızı
2012/13 sezonu
30(12) maç, 10 gol , 7 asist , 5 kez maçın yıldızı

ödüller :
2011/12 Türkiye süper ligi yılın yabancı oyuncusu 3.lük ödülü
2012/13 Türkiye kupası yılın oyuncusu
2012/13 Şampiyonlar ligi en iyi 11'ine seçildi (dream team)
ve bir çok kez haftanın 11'ine seçildi.

en uzun sakatlığı - 4 hafta

son not : kesinlikle bir süper yıldız değil, coach raporlarında da 4 yıldız verilen bir oyuncu. Ancak performansı (eğer performans alabilecek şekilde oynatırsan ve Guardado gibi yıldızları almayı düşünmüyorsan) son derece yüksek.

(Screenshot yükleme konusunda bir sıkıntı yaşadım, yoksa bu bilgileri resim dosyası olarak hazırlamış ve gerekli siteye yüklemiştim)

bjkqartal
25.Şubat.2008, 00:20
kesinlikle caner erkin :)

onu alacagım gııbı mouqnihos u aldım 12 € gitti ona kaldı 5 € telloyu yollayadım onun ıcın sımdı yabancı alamam cunku baska yabancı atamam kadrodan o yuzden canere kaldık ıdare eder umarım sagol

derossi
25.Şubat.2008, 22:25
goossens'i görünce dayanadım yazayım dedim bende ajaktayım ve benim vazgeçilmez oyuncum. 4'lü savunmanın solunda oynatıyorum ve gerçekten çok etkili (sistemim 4-1-2-1-2). herkese tavsiye ederim. 3 sezon bitti ne sakatlık ne bir sorun tam profesyonel. frikiği gerçekten çok sağlam.

ya şu lewandowski'den nasıl verim alabilirim? 1m euroya aldım özellikleri ve fiyatı yükseldi isteyen de çok ama bende 5 golün üstüne çıkmadı.

Walter Sakana
25.Şubat.2008, 23:30
goossens'i görünce dayanadım yazayım dedim bende ajaktayım ve benim vazgeçilmez oyuncum. 4'lü savunmanın solunda oynatıyorum ve gerçekten çok etkili (sistemim 4-1-2-1-2). herkese tavsiye ederim. 3 sezon bitti ne sakatlık ne bir sorun tam profesyonel. frikiği gerçekten çok sağlam.

ya şu lewandowski'den nasıl verim alabilirim? 1m euroya aldım özellikleri ve fiyatı yükseldi isteyen de çok ama bende 5 golün üstüne çıkmadı.

senle aynı oyunculara yönelmişiz anlaşılan :) Lewandowski çok üst düzey bir oyuncu olmamasına karşın benim 4 sezon boyunca vazgeçilmezlerimden oldu (Galatasaray'da). Ancak senin aksine ben çok iyi bir verim aldım. Belki yanında oynatığım oyuncularla, belki de sistemle ilgilidir. 2009/10 sezonu başında 1.3m euroya aldım yanına Ben Sahar'ı bedavaya aldım. O sezon Lewandowski 26 gol 6 asist Sahar 21 gol 11 asistle bu ikili toplam 47 gole imza attılar. Lewandowski 4 sezon boyunca ligde 10 golün altına hiç düşmedi. Özellikle büyük maçlarda (Fenerbahçe, Beşiktaş derbileri ve avrupadaki Milan, Arsenal gibi rakipler karşısında) neredeyse hiç boş geçmedi. UEFA yarı finalinde Milan maçı var ki ilk maç kendi sahamda 1-1 bitmişti, deplasmandaki maçta ilk yarı 2-0 yenikken biri ilk yarı sonunda diğeri ikinci yarı sonlarında 2 gol atarak takımı finale taşıdı ve finalde Arsenali yenerek kupayı aldım. Sağ kanattan Sabri çizgiye iner arka direğe keser ve Lewandowski hep doğru zamanda doğru yerde olur, bu şekilde o kadar çok gol attım ki 4 sezonda, artık takımımın klasikleşen golü oldu ve rakipler buna bi türlü önlem alamadı. 2013/14 sezonu başında ağlaya ağlaya 7m euroya sattım. Transfer bütçesi düşük takımlar için en iyi seçeneklerden birisi.
Özetle ben genelde çift forvet oynatarak bu oyuncudan daha yüksek bir performans aldım, yanına hareketli bir forvet koyarak verimi arttırılabilir, aynı tarz bir forvet koyunca ise verimi düşüyor.
not: 9.1.0 patchi ile oynuyorum, oyuncu özellikleri ve verimi bu patch'e göre aldığım sonuçtur. 9.2.0'da farklılık gösterebilir, denemedim bilmiyorum.

Walter Sakana
26.Şubat.2008, 00:06
GOL MAKİNASI :
VICTOR IRINEU :yildiz:Klübü : Lecce u20 (on loan from Pescara)Değeri : 120.000 EuroYaş : 19Boy/Kilo : 185 cm / 73 kgÜlke : BrezilyaKullandığı Ayak : Yalnızca Sol
IRINEU 2008'deki Özelliklerihttp://img147.imageshack.us/img147/600/irineu2008.jpg
IRINEU 2013'deki Özelliklerihttp://img15.imageshack.us/img15/9706/irineu2013.jpg
Kariyer İstatistikleri http://img15.imageshack.us/img15/5963/irineu1.jpg
3m euro peşin 50 gol atarsa 35m euro daha olmak üzere 2012/13 ara transfer döneminde kadroma kattım. Şimdi 35m euroyu nasıl denkleştireceğimi kara kara düşünüyorum :) En altta gördüğünüz gibi yarı sezonda 18+7 maçta 17 gol müthiş bir performans. Ayrıca tam bir penaltı uzmanı. Golcü sıkıntısı çekenlere ;)

derossi
27.Şubat.2008, 19:51
senle aynı oyunculara yönelmişiz anlaşılan :) Lewandowski çok üst düzey bir oyuncu olmamasına karşın benim 4 sezon boyunca vazgeçilmezlerimden oldu (Galatasaray'da). Ancak senin aksine ben çok iyi bir verim aldım. Belki yanında oynatığım oyuncularla, belki de sistemle ilgilidir. 2009/10 sezonu başında 1.3m euroya aldım yanına Ben Sahar'ı bedavaya aldım. O sezon Lewandowski 26 gol 6 asist Sahar 21 gol 11 asistle bu ikili toplam 47 gole imza attılar. Lewandowski 4 sezon boyunca ligde 10 golün altına hiç düşmedi. Özellikle büyük maçlarda (Fenerbahçe, Beşiktaş derbileri ve avrupadaki Milan, Arsenal gibi rakipler karşısında) neredeyse hiç boş geçmedi. UEFA yarı finalinde Milan maçı var ki ilk maç kendi sahamda 1-1 bitmişti, deplasmandaki maçta ilk yarı 2-0 yenikken biri ilk yarı sonunda diğeri ikinci yarı sonlarında 2 gol atarak takımı finale taşıdı ve finalde Arsenali yenerek kupayı aldım. Sağ kanattan Sabri çizgiye iner arka direğe keser ve Lewandowski hep doğru zamanda doğru yerde olur, bu şekilde o kadar çok gol attım ki 4 sezonda, artık takımımın klasikleşen golü oldu ve rakipler buna bi türlü önlem alamadı. 2013/14 sezonu başında ağlaya ağlaya 7m euroya sattım. Transfer bütçesi düşük takımlar için en iyi seçeneklerden birisi.
Özetle ben genelde çift forvet oynatarak bu oyuncudan daha yüksek bir performans aldım, yanına hareketli bir forvet koyarak verimi arttırılabilir, aynı tarz bir forvet koyunca ise verimi düşüyor.
not: 9.1.0 patchi ile oynuyorum, oyuncu özellikleri ve verimi bu patch'e göre aldığım sonuçtur. 9.2.0'da farklılık gösterebilir, denemedim bilmiyorum.
haklı olabilirsin ben lewandowski'nin yanında huntelaar'ı kullanıyorum bazen de suarez'i. sanırım sorun benim kanatlardan değil tamamen ortadan hücum yapmam. 4-1-2-1-2 sistemiyle oynuyorum ve kanat hücumum fazla olmuyor bu yüzden herlde. bi de huntelaar da benzer bi oyuncu bu da etkili olabilir. saol

semhfenerbahce
28.Şubat.2008, 04:16
arkdaşlar Queens Park Rangers'tayım ilk sezonum bana iyi bir sağbek söyler misiniz 2M geçmesin bide QPR'a gelebilsin :);)

hazbek
28.Şubat.2008, 07:13
Alanyaspor'a önerebileceğiniz ucuz bir sol bek var mı?

volkan bekiroglu bindirmeleri mukemmel topu kanattan cok iyi tasıyo ileri cıkma ve orta acmayı sıklastırma emri verirsen kadronun en iyi oyuncusu olacaktır

derossi
01.Mart.2008, 20:43
arkdaşlar Queens Park Rangers'tayım ilk sezonum bana iyi bir sağbek söyler misiniz 2M geçmesin bide QPR'a gelebilsin :);)

hollandalı jens janse willem den 1m aldım yaş 21 bi bak derim müthiş gelişiyo

siyah123
03.Mart.2008, 06:09
arkadaslar beşiktaş ile 9.0.3 actım acıkcası fm 2009 a biraz ön yargılı basladım ilk oyunum ondanmıdır yoksa hem bi böyle merak ettim.peki nedir mu merak ettigiim konu.6 milyona vinceteyi aldım valenciadan fakat pek bi etkisiz.oyunun şişirlimiş işe yaramaz oyuncularından birimi acaba?

Walter Sakana
03.Mart.2008, 15:21
arkadaslar beşiktaş ile 9.0.3 actım acıkcası fm 2009 a biraz ön yargılı basladım ilk oyunum ondanmıdır yoksa hem bi böyle merak ettim.peki nedir mu merak ettigiim konu.6 milyona vinceteyi aldım valenciadan fakat pek bi etkisiz.oyunun şişirlimiş işe yaramaz oyuncularından birimi acaba?

Vicente yetenekleri çok üst düzeyde bir yıldız belki ancak son yıllarda büyük düşüş içerisinde. Hatırlarsınız serinin önceki versiyonlarında "world class winger" olan bu oyuncu fm2009'da ise gerek Valencia'daki formu gerekse eskisi kadar milli takım onbirinde yer alamaması gibi sebeplerden eski potansiyeli ve özellikleri azaltılmış olarak çıktı. Tabi takım arkadaşı Mata'nın müthiş çıkışını da unutmamak lazım. Bence yapımcılar doğru bir yansıtma yapmışlar.

RPalacio
13.Mart.2008, 22:10
hissiz sana katılıyorum ama oyuna başlayınca mata listede onu tam anlamış degilim ?

Wolly
13.Mart.2008, 22:44
Nedense fm de böyle bir olay var.Mata,Cacares,Marcelo gibi potansiyeli ve kalitesi çok yüksek,yaşı da 20 olan 3 oyuncu direk listede başlıyor.Oyun biraz ilerledikçe de Van der Vaart gibi oyuncular da sırayla transfer listesine konuluyor.Bu da fm nin bize sağladığı bir kolaylık falan sanırım :).Yinede açılan lig sayısının arttırılmasının bu tür saçmalıkları en aza indirdiğini farkettim ama ne kadar doğrudur bilemiyorum...

Lim10
13.Mart.2008, 23:39
Wolly cok güzel bi konuya parmak basmışsın dostum.Şuan bahsettiğin o 4 oyuncunun 3ü benim kadromda:DMata,Caceres,Vaart...

Benim değinmek istediğim oyuncu pandev.İlk sezon devre arasında 22.5M $ a Juveye aldım.Ve adam sezon sonuna kadar (Bi çok maçta 11 cıkmasına rağmen) sadece 2 gol atabildi.Bu benim için kabul edilemeyecek bi hayal kırıklığı. Pandev-Love-Milevskyi arasında tereddütte kalmıştım.Love ve Milevskyi de İtalya'ya uyum sağlama sorunu yaşayabileceğimi düşündüğüm ve bu pozisyona yapıcam transferde sorun yaşamamam gerektiği için Pandevi secmiştim.Elimizde patladı:(

RPalacio
14.Mart.2008, 04:38
Wolly cok güzel bi konuya parmak basmışsın dostum.Şuan bahsettiğin o 4 oyuncunun 3ü benim kadromda:DMata,Caceres,Vaart...

Benim değinmek istediğim oyuncu pandev.İlk sezon devre arasında 22.5M $ a Juveye aldım.Ve adam sezon sonuna kadar (Bi çok maçta 11 cıkmasına rağmen) sadece 2 gol atabildi.Bu benim için kabul edilemeyecek bi hayal kırıklığı. Pandev-Love-Milevskyi arasında tereddütte kalmıştım.Love ve Milevskyi de İtalya'ya uyum sağlama sorunu yaşayabileceğimi düşündüğüm ve bu pozisyona yapıcam transferde sorun yaşamamam gerektiği için Pandevi secmiştim.Elimizde patladı:(

yazık olmuş ne diyelim geçmiş olsun :D

LadroN
15.Mart.2008, 21:43
ucuza mukemmel amc arıyanalra Celso Borges Mükemmel gider 2011 yılındayım Sevilla Real Madrid Barcelona Arsenal peşinden koşuyor satmıyorum ama sezon sonuda yaklaşık 60 m ye satacağım onun yerine bir tane mc olucak ama ofanfif olucak bir oyuncu söylermsiniz para sorun değil 9.01 verisyonuyla oynuyorum

MetSel
16.Mart.2008, 01:44

Takima uymamish.

hakan3392gs
16.Mart.2008, 23:27
Franco semioliyi alın derim müthiş oyuncu her maçta 1-2 asist yapıyor.Takımı fiorentina ucuz oyuncu 5mn verin alın.

Castlevania
17.Mart.2008, 00:38
Sağ ya da sol kanat arayanlar ya da forvet pasör arayanlar hiç düşünmeden Alexis Sanchez'i kadronuza katmanızı öneririm ilk sezon 4.7 - 8 M € ya bırakıyor ki bu oyuncunun değeri iki sezon sonra 30M € ya kadar çıkıyor wordwide oluyor yani tavsiye ederim :)

Lim10
17.Mart.2008, 10:20
Henüz 1 tam sezonunu doldurmamış olmasına rağmen şu ana kadar ki performansıyla gercekten cok beğendiğim bi oyuncu.Santiago Cazorla.Taiktiğinde Winger kullanan arkadaşlar, sağ kanat için biçilmiş kaftan.O böle topu orta sahadan alıp, arkasına rakibin sol kanadıyla bekini takıp, onlarla beraber rakip ceza sahasına girmiyomu, deli edio beni:DBenim o noktaya acil transfer yapmam gerektiği için biraz pahalıya aldım.Zaten küçük ve orta dereceli klüp calıştıran arkadaşlar düşünmesinler hiç söyliyim şimdiden:)

La BruJiTa
18.Mart.2008, 22:36
ath.madrid'le oynarken 6 sezon sonunda real madrid'in sağ kanadında Hakan Karan isminde 21 yaşında bir genç oynuyodu. Transfer tarhihi 2010 transfer edilen yer de ankaraspor...laptop çöktüğü için herşey gitti ss veremiyorum...bu oyuncuyu tespit eden oldumu hiç...defalarca deneme rağmen tekrar karşılaşmadım daha...

BeeTLeJuiCe
18.Mart.2008, 22:44
ath.madrid'le oynarken 6 sezon sonunda real madrid'in sağ kanadında Hakan Karan isminde 21 yaşında bir genç oynuyodu. Transfer tarhihi 2010 transfer edilen yer de ankaraspor...laptop çöktüğü için herşey gitti ss veremiyorum...bu oyuncuyu tespit eden oldumu hiç...defalarca deneme rağmen tekrar karşılaşmadım daha...

Muhtemelen regendır. Yani oyunun ileriki sezonlarda kendi yarattığı bir oyuncudur.

KuRal
19.Mart.2008, 21:34
Keşfettiğim ve kadroma kattığım genç yetenekler:

http://fmscreenies.goal-kick.net/images/oy08gjt96h6opq4ad6qy_thumb.jpg (http://fmscreenies.goal-kick.net/viewer.php?file=oy08gjt96h6opq4ad6qy.jpg)http://fmscreenies.goal-kick.net/images/cy7fdn3urvz6x8ep1xe7_thumb.jpg (http://fmscreenies.goal-kick.net/viewer.php?file=cy7fdn3urvz6x8ep1xe7.jpg)

http://fmscreenies.goal-kick.net/images/dxhxeto56n316oufot6_thumb.jpg (http://fmscreenies.goal-kick.net/viewer.php?file=dxhxeto56n316oufot6.jpg)http://fmscreenies.goal-kick.net/images/kvq93ih1b2k0y8yk02d_thumb.jpg (http://fmscreenies.goal-kick.net/viewer.php?file=kvq93ih1b2k0y8yk02d.jpg)

http://fmscreenies.goal-kick.net/images/c1geo1v186w6fy6vpl6t_thumb.jpg (http://fmscreenies.goal-kick.net/viewer.php?file=c1geo1v186w6fy6vpl6t.jpg)http://fmscreenies.goal-kick.net/images/udwz4twjn5r2p68iuz4_thumb.jpg (http://fmscreenies.goal-kick.net/viewer.php?file=udwz4twjn5r2p68iuz4.jpg)

http://fmscreenies.goal-kick.net/images/jfpg7mbn1k5smdrs2977_thumb.jpg (http://fmscreenies.goal-kick.net/viewer.php?file=jfpg7mbn1k5smdrs2977.jpg)http://fmscreenies.goal-kick.net/images/y2s1ewhg6lkkpow5rt60_thumb.jpg (http://fmscreenies.goal-kick.net/viewer.php?file=y2s1ewhg6lkkpow5rt60.jpg)

http://fmscreenies.goal-kick.net/images/1993krpskfl4cenh5iww_thumb.jpg (http://fmscreenies.goal-kick.net/viewer.php?file=1993krpskfl4cenh5iww.jpg)http://fmscreenies.goal-kick.net/images/7fatujacqblh823zwh8f_thumb.jpg (http://fmscreenies.goal-kick.net/viewer.php?file=7fatujacqblh823zwh8f.jpg)

Kusura bakmayın resimlerle uğraşamadım:O

Omer90
21.Mart.2008, 17:43
arkadaşlar real madrid kulübünü yönetiyorum sizce arda ve pablo piatti bu takımda oynayabilirmi.

BeeTLeJuiCe
21.Mart.2008, 17:50
Piatti ile 2009'da oynama fırsatım olmadı fakat Arda'yı düşünmeden alabilirsin. Barcelona'ya aldım ben Sol kanatta gayet iyi bir performans gösteriyor.

3842
21.Mart.2008, 19:16
Arda'yı bence 2. sezon al ya da şimdiden transferini bitir sezon sonu gelsin , ilk sezon biraz sönük kalıyor gibi.
Piatti de yararlı olabilir ama bu bölgede real'de çok oyuncu var benim bildiğim.

Omer90
21.Mart.2008, 20:26
var ama maalesef çoğu sakat. ardayı aldım şu an için 2 maçta 3 gol attı ama piattiyi almadım

slayer34
22.Mart.2008, 06:58
arkadaslar biri bana edu dracena dan nasil kurtulabilcegimi soyleyebilirmi adamin fiyatini 2m a dusurdum teklifler geliyor kabul ediyorum ancak beyfendi teklif edilen maaslari kucumsuyor ne yapmam gerekir?

sentugo
22.Mart.2008, 08:27
yeni sözleşme öner.. daha sonra bonservis fiyatını 7-8 milyon euro yap... Kulüplere öner..

evet anlaşılırsa senden rica edebilir maaşının bir kısmını ödemen için..

slayer34
22.Mart.2008, 08:43
yeni sözleşme öner.. daha sonra bonservis fiyatını 7-8 milyon euro yap... Kulüplere öner..

evet anlaşılırsa senden rica edebilir maaşının bir kısmını ödemen için..

neyseki 4.5 a monaco ya sattim hatta maldonado u 400 k ya sivasa bile sattim cok ilginc bi oyun oldu bu sefer benim icin

arkadaslar 1.8 m sterlin im kaldi gelecek vaad eden turk gencleri toplamak istiyorum bildiginiz iyi oyuncular kimlerdir?

sentugo
26.Mart.2008, 03:31
Sercan yıldırım, Batuhan Karadeniz, İsmail goktas, eren Albayrak, Caner Erkin, Mehmet Ekici, Sinan Bolat

daha ileride.... Mehmet Topal ve Nuri orta alanda harikalar yaratabilir..

Gökhan İnler (Al satma :D )

ksklee
26.Mart.2008, 10:17
arkadaşlar real madrid kulübünü yönetiyorum sizce arda ve pablo piatti bu takımda oynayabilirmi.

ben barca yım arda ilk 11 olmasa bile yedek ve arada 11 de onuo çok güzel uyum sağladı tavsiye ederim amr özelikkle

mesut ozi
28.Mart.2008, 02:14
arkadaşlar kayserisporla yeni başladım ilerde yıldız olabilecek yerli ve yabancı oyuncular önerebilir misiniz? mevki farketmez

Castlevania
29.Mart.2008, 01:46
Mascio (mc) , Angulo Borbon (dr) , Peter Masilela (dl) , Lukman Haruna (dm)*, Michael Morton (dm) , Dejan Skolnik (ml) , Robert Lewandowski (st)

mesut ozi
29.Mart.2008, 04:17
türk olabilir mi mümkünse kontenjanım doluda

sentugo
29.Mart.2008, 04:55
Arkadaşlar Takım Bursaspor.. 3. sezon başı.. Transfer Bütçem 15 Milyon Euro..

Kaliteli Bir Sol Bek arıyorum. Türk yabancı farketmez..

Corpus
29.Mart.2008, 05:22
razvan rat , kolarov,hakan balta bunlar işine yarayabilir birbak istersen solbek için

sentugo
29.Mart.2008, 06:34
Kolarov'a bakıcam.. Hakan Balta gelmiyor, Razvan Rat'ı da Beşiktaş almıştı.. Şimdi 29 yaşında..

DaveJones
29.Mart.2008, 06:35
Fabian Monzon, Felipe(deportivo) bu ikisi harika oyuncular özellikle monzon.

Castlevania
29.Mart.2008, 08:50
John Goossens'i Ajax'dan kopartabilirsen çok işine yarar şiddetle tavsiye ederim :)

10okan10
31.Mart.2008, 01:11
yıl 2012 hangi futbolcuları önerirsiniz biraz yaşlı ama ünlü sivasla uefa finali oynadım smp liginde yarı final oynadım gelebilcek oyuncuları yazan olursa sevinirim...

Castlevania
31.Mart.2008, 05:19
*Morgan Schneiderlin (MC) eğer Southampton büyük bir takıma satmamışsa gelebilir ki o yıllarda Fransa milli takımına alınıyor ,
*Jack Wilshere (AMRLC) eğer Arsenal'da yeteri kadar şans tanınmıyorsa gayet makul bir ücrete gelir ki oyunda gördüğüm en yetenekli oyunculardan biri ,
*Andre-Pierre Gignac (ST) Toulouse FC büyük bir takıma bırakmamışsa sana gelebileceğini düşünüyorum ki bence Torres'e yakın bir benzerlik var kendisinde :)
*Francesco Bolzoni (DM) yine aynı şekilde İnter'de fazla forma şansı bulamıyorsa mutlaka gelebilir ki ben ikinci lig takımına transfer etmiştim takımın kaptanlığını da taşıyabilir :)
*Salvatore Foti (AML/ST) Sampdoria büyük bir takıma bırakmamışsa gelebilir ki kendisini İtalya milli takımı düzeyinde bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.
*Celso Borges (AMC) Büyük takımlarda pek iş yapmaz ancak Türkiye liginde faydalanabilirsin.
*Juvhel Tsoumou(ST) genç bir yetenek kadronda tutmayı becerebilirsen uzun yıllar güzel bir şekilde hizmet eder :)
*Daniel Carriço (DC) Eğer hala Sporting Cp deyse takımından koparmakta bir hayli zorlanabilirsin ancak genç bir oyuncu sağlam bir defanstır :)
*Ivan Fatic (DLC) İnter'in B takımındadır genelde bence çok sağlam bir defanstır tavsiye ederim maliyetide bir hayli ucuzdur.
*Lukman Haruna (DM) gayet iyi ve uzun yıllar hizmet edebilecek olan bir orta saha oyuncusudur.
*Kermit Erasmus (ST) Forvette çok etkili genç bir yetenek şiddetle tavsiye ederim.
*Ramon (DC/DR/DMC/DWR/MC/MR) Oyun açıldığında AZ takımındadır ancak büyük takımlar peşinde koşuyor 2012 yılında henüz 22 yaşlarındadır şiddetle tavsiye ederim:)
*Andrea Poli (DM/MC) Kesinlikle kaçırmaman gerekir 2012 yılında muhtelemen 23 yaşlarında ve milli takımda oynuyordur umarım büyük bir takıma gitmemiştir kadrona katmanı şiddetle tavsiye ederim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir okan hangi fiyat aralıklarından aradığını söyleseydin biraz daha net tavsiyelerde bulunurdum.

Omer90
31.Mart.2008, 23:39
arkadaşlar real madrid'im bir forvet alıcam aklımda sergio agüero var sizce ondan daha iyi bir iş yapabilecek bir forvet varmı yoksa hiç düşünmeden agüero yu alıyımmı:)

Castlevania
31.Mart.2008, 23:55
Bojan'dan çok verim aldım ben fazla forma şansı bulamıyorsa ve yeni sözleşme imzalayıp serbes bırakma bedelinden cazip bir fiyatla kadrona bağlayabilirsen kesinlikle Bojan derim eğer o olmazsa Agüero'ya arjantinli bir rakip Laurito yu öneririm :)

http://img5.imageshack.us/img5/6951/magicalsnap200904011644.png

fortsecue
01.Nisan.2008, 01:42
Arkadaşlar ben Manchester City ile oynuyorum. İlk sezon bitti transfer dönemindeyim. 240 M $ bütçem var. Orta sahada Martin Petrov, Elano, Wright-Philips, Micheal Johnson, Palambo, Lassana Diarra ve Rafael Van Der Vaart var. Sol kanatta Petrov ortada Diarra, Rafaek, Elano, Palombo'dan iki kişi seçmeyi düşünüyorum. Johnson'u kiralayabilirim gelişmesi açısından. Sağda Wright-Philips var fakat hiç de güzel oynamıyor. Onun yerine Münih ve Ribery ile anlaştım. Fakat transfer bedeli 75M $. Her ne kadar para bol olsa da biraz gereksiz bir harcama gibi görüyorum. Sizce almalı mıyım? Almamamı tavsiye ederseniz de yerine hangi oyuncuyu önerirsiniz?
Bir de forvet hattında Robinho, Jo, Caicedo, Huntelaar, Ivıca Olic var. Olic yaşlanıyor. Caicedo ve Jo'yu kiralıyorum. Chelsea'den önce davranak Mario Gomez ile anlaştım. Bu da 49M $'a mal oluyor. Sizce alayım mı yoksa yerine başka birisini mi önerirsiniz?
Bu arada oyunum 9.0.1 ve ne olur ne olmaz diye Gomez ile Ribery'nin resimlerini de ekliyorum.

Gomez

http://img406.imageshack.us/img406/5853/gomez.png

Ribery

http://img17.imageshack.us/img17/9232/ribery.png

Castlevania
01.Nisan.2008, 07:21
Ben de seninle aynı versiyonu kullanıyorum ancak Ribery ve Gomez 'i pek tavsiye etmem onların yerlerine daha genç ve worldwide olabilecek genç futbolcular öneririm sağ kanatta Alexis Sanchez ya da Freddy Aduyu şiddetle tavsiye ederim inanılmaz bir oyuncu bu arada sağ kanat , orta ya da sol kanada yedek olarak Jack Wilshere'yi şiddetle tavsiye ederim, forvete gelince Gomez'i deneme imkanım olmadı ancak rakiplerim bir çok kez transfer etti o paraya değer bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum o bölgeyeyse Bojan ya da Laurito yu tavsiye edebilirim eğer biraz daha ucuz ve çok yetenekli futbolcu olarak Gignac ı tavsiye ederim bu futbolcular hem yaş açısından uzun yıllar fayda sağlar ayrıca takımın başarısında büyük rol alırlar 2012 yılındayım bu futbolcuların profillerini ekliyeyim umarım yardımcı olur.. Bojan , Alexis Sanchez , Freddy Adu bunların üçü WorldWide . Wilshere Wonderkid , Gignac Continental dır.
http://img24.imageshack.us/img24/2594/adu.png
http://img24.imageshack.us/img24/6769/alexism.png
http://img24.imageshack.us/img24/1074/bojan.png
http://img24.imageshack.us/img24/1860/gignac.png
http://img24.imageshack.us/img24/6417/wilshere.png

fortsecue
04.Nisan.2008, 23:06
Teşekkürler dediğin gibi yapacağım :)

cess41
05.Nisan.2008, 22:27
Tek forvet oynuyorsan Oscar Cardozoyu önerebilirim.5-6 sene seni rahat götürebilir.Çift forvet oynuyorsan Gignac ve Laurito iyi bir seçim olacaktır.Robinho ile dağıtırlar.Ben çift forvette Cardozodan tam olarak fayda sağlayamadım.Tek daha iyi oynuyor.Huntelaar-Robinho-Laurito-Gignac süper bi forvet hattı oluşturur.Sağ tarafa bence Ribery yerine Marquinhos iyi gider,Alexis Sanchez veya Walcott(Arsenal) olabilir.

Omer90
06.Nisan.2008, 01:18
arkadaşlar real madrid deyim 2.sezonum sağ kanatta c.ronaldo solda robben var forvet olarak ta villa ama ronaldonun yerine yedek olabilecek 2-3 sezon sonrada ronaldonun yerini tam anlamıyla doldurabilecek bildiğiniz bi kanat oyuncusu varmı? aynı şekilde sol kanat içinde geçerli.para bildiğiniz gibi problem değil:D yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Castlevania
06.Nisan.2008, 02:12
Sağ-sol ve forvet mevkilerinde oynayabilen alexis sanchez i öneririm zaten wordvide oluyor oldukça iyi bir seçim olur eğer yabancı problemin yoksa eger daha büyük bir star olmasını istiyorsan freddy adu jack wilshere de büyük katkı sağlar eğer yedek olarak oynatırsan 20 yaşına gelince star olur

Omer90
06.Nisan.2008, 18:03
Sağ-sol ve forvet mevkilerinde oynayabilen alexis sanchez i öneririm zaten wordvide oluyor oldukça iyi bir seçim olur eğer yabancı problemin yoksa eger daha büyük bir star olmasını istiyorsan freddy adu jack wilshere de büyük katkı sağlar eğer yedek olarak oynatırsan 20 yaşına gelince star olur
önerilerin için teşekkürler büyük olasılıkla üçünüde transfer ederim.ayrıca forvete bojanı almayı planlıyorum.

DaveJones
06.Nisan.2008, 19:53
Bu arada Jack Wilshere ve Bojan -9 pa ya sahip(150-180) yani her oyunda aynı şekilde gelişmeyebilirler. O sizin şansınıza kalmış :D Ama Alexis Sanchez sabit 175 pa ya sahip.

mesut ozi
07.Nisan.2008, 01:39
beyler kayserisporla 2011 yılındayım ortasahadaki hernanesi sattm 18e sevillaya yerini dolduracak mc önerebilir misiniz?

DaveJones
07.Nisan.2008, 02:18
Ramires, Miguel Veloso, Moutinho, Lucho Gonzalez bunlar çok üst düzey olanlar. Ramires satılmadıysa kayseriye gelir. Diğerlerinin geleceğinden şüpheliyim ama yinede scoutlarına izlettir bu oyuncuları o sana rapor verir zaten.

mesut ozi
07.Nisan.2008, 05:30
ramires ztn bende.bide scoutları nasıl aktif hale getiricez açıklayabilir misn?

DaveJones
07.Nisan.2008, 07:06
Oyuncu profiline gelip sol alt köşede(right sided olarak oynamıyorsan tabi) "Get Scout Report" yazar. Oraya gelip scoutun isminin üzerine geldikten sonra "Report Card Only" seçeneğini seçersen 1-2 gün içinde raporu sunar sana scout. Daha kesin sonuçlar alman için gözlemcilerinin(scoutlarının) iyi olması gerekir. İyi bir scoutta olması gereken özellikler:
Determination - 16
Judging Player Ability - 16
Judging Player Potential - 16 olsa yeterli olur..

KaPaLı
07.Nisan.2008, 07:24
http://img522.imageshack.us/img522/8272/adszspp.jpg

AMR arayanlara HİLBERT öneririm. İlk sene sonunda 1,5 milyon £ gibi bir değere alabilirsiniz. Oyunun hatası marquinhos iyi bir paraya gittikten sonra iyi bir oyuncu daha almış olursunuz.

mesut ozi
07.Nisan.2008, 23:47
beyler bekliyorum mc önerilerinizi kayserispor için genç faydalı olabileceklerden

tarikko
10.Nisan.2008, 02:50
Carioca,Mehmet Ekici,Schneiderlin,Adrien,Witsel,Bolzoni

misakisan
11.Nisan.2008, 02:52
9.0.3 için oyunculara ihtiyacım var şöyle ucuz yollu galatasaray için faydalı olabilecek,türk olurlarsa daha iyi olur.

thebest73
11.Nisan.2008, 03:51
9.0.3 için oyunculara ihtiyacım var şöyle ucuz yollu galatasaray için faydalı olabilecek,türk olurlarsa daha iyi olur.

Yazdıklarımın hepsi yabancı ama çok işine yarar Fenerbahçede 9.0.3 de bizzat denediğim oyuncular..

Kaleci -- Vincenzo Fiorillo -- Sampdoria -- GK
sol bekte uzun yıllar hizmet edecek ve ucuz -- joe mattock -- D/WBL
defans ve defansorta saha-- Havard Nordtveit -- DC, DM
orta saha(biraz zor geliyo veya pahalı) -- Martin Galvan -- AMC
orta saha ve forvet (biraz pahalı ama çok kaliteli) -- Gio Dos Santos -- AMRLC, FC

ewrim_FB
11.Nisan.2008, 19:05
9.0.1 de Manchester City için sol bek lazım ,yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

serkan1520
11.Nisan.2008, 21:38
sol bek istiyorsanız kesinlikle clichyi oyunun en başında ne pahasına olursa olsun alın yoksa ilerde 200m euroya anca veriyor arsenal müthiş futbolcu

misakisan
12.Nisan.2008, 00:24
Zhirkov derim başka birşey demem,dl idmanı verin birde.barça 120 milyon tl gibi bir rakam vermişti onun için bana.

tarikko
12.Nisan.2008, 00:27
Mattock !!

ewrim_FB
12.Nisan.2008, 21:44
Sağolun beyler teşekkürler...

elantril
12.Nisan.2008, 21:59
arkadaşlar şuan online olan herhangi bir üye cevap verirse çok sevinirim çöyle bi sıkıntım var.. takımı squad harmony olayı %13 lerde ve bütün futbolcularım bndan rahatsız ne yaptıysam bunu yükseltemedim uym sorununu nasıl çözebilirim .. birisi yardım ederse inannın minnettar olucam.. bekliyorum cevapları şuan online nım..saolunn.

Castlevania
12.Nisan.2008, 22:58
eğer elinde henüz gelişme çağında olan 18-19 yaşları arası futbolcular varsa takımın yıldızlarından eğitim almasını sağlayabilirsin ufak da olsa bu takım için uyum sağlayabilir artı genç oyuncunun gelişmesinde büyük rol oynar

dentaconstantin
13.Nisan.2008, 03:40
arkadaşlar şuan online olan herhangi bir üye cevap verirse çok sevinirim çöyle bi sıkıntım var.. takımı squad harmony olayı %13 lerde ve bütün futbolcularım bndan rahatsız ne yaptıysam bunu yükseltemedim uym sorununu nasıl çözebilirim .. birisi yardım ederse inannın minnettar olucam.. bekliyorum cevapları şuan online nım..saolunn.
Oynatmadığın veya birşeye tepki veren huzursuzluk çıkaran oyuncuların sorununu halledersen ya da gönderirsen squad harmony düzelebilir.

cess41
13.Nisan.2008, 21:10

Huzursuzluk çıkaran oyuncuları ne pahasına olursa olsun elden çıkartmak en mantıklı yol bence.Squad harmony çok önemli oyunda çünkü..

kraliyetnet
15.Nisan.2008, 17:26
eğer elinde henüz gelişme çağında olan 18-19 yaşları arası futbolcular varsa takımın yıldızlarından eğitim almasını sağlayabilirsin ufak da olsa bu takım için uyum sağlayabilir artı genç oyuncunun gelişmesinde büyük rol oynar
bu eğitim olayını nasıl yapıyoruz ya ben bu oyunda beceremedim? 2008 de oluyordu ama 2009 9.0.3 de yapamıyorum su anda bi yardımcı olsanız.

DaveJones
15.Nisan.2008, 17:38
bu eğitim olayını nasıl yapıyoruz ya ben bu oyunda beceremedim? 2008 de oluyordu ama 2009 9.0.3 de yapamıyorum su anda bi yardımcı olsanız.

Oyuncunun profil ekranından "Player Interaction" sekmesine tıkla. Daha sonra orada "Learn From Player" başlığı altında seçenekler var, onun 3 seçeneğinden birini seçtikten sonra alttan oyuncu ismini seçip confirm diyeceksin.

kraliyetnet
15.Nisan.2008, 21:06
Oyuncunun profil ekranından "Player Interaction" sekmesine tıkla. Daha sonra orada "Learn From Player" başlığı altında seçenekler var, onun 3 seçeneğinden birini seçtikten sonra alttan oyuncu ismini seçip confirm diyeceksin.
usta saol yaptım. ben deneyimli oyuncu üzerinden yapmaya calısıyodum. genc üzerinden yapılıyormus.

bi istegim daha var sizlerden. oyuncular verilmiş ama hangi versiyona göre belli degil. bakıyom burda süper 9.0.3 de berbat. 9.0.3 e özel bi oyuncu arastırma tartısma zemini hazırlansa bence iyi olur. üst kademelere iletirseniz bunu belki uygulanır.

cess41
15.Nisan.2008, 22:27
Mantıklı bir düşünce.Sanırım yöneticiler her mesajı okuyorlardır.Gerekeni yapacaklardır.

elevitli
20.Nisan.2008, 06:52
Beyler 9.0.1 versiyonu oynuyorum trabzonspordayım 1 milyonu geçmemek şartıyla bi tane sol açık arıyorum yabancı türk farketmez cvbınızı bekliyorum

sentugo
21.Nisan.2008, 02:46
Eren Albayrak

aaa bak gelirse Sinclear diye bir oyuncu var.. İleride mükemmel oluyor... 1 milyonu geçmedenalabiliyorsun ama haftalık maaşı yüksek tutman lazım..

eğer çıkmazsa sinc diye arattır.. ilk adı Scot

mesut ozi
08.Temmuz.2008, 08:48
ya arkadaşlar bnm bjkyle bi kariyerim var.ara transfer sezonunda david silva ile huntelaarı kadroma kattım.ama bi türlü numara veremedim.transfer gerçekleştiği an numara verme işlemi oluyodu çıkmadı bende zorlamadım transfer döneminin sonunda veririm dedim ama yine çıkmadı numara verme bölümü.ve şimdi adamlardan seneye kadar faydalanamıcam.neden oldu böyle??

Altaylee1914
08.Temmuz.2008, 09:00
arkadaşlar juve de kariyer yapıyorum amauri den bi türlü verim alamadım bu adamdan nası verim alcaz

matakan
28.Eylül.2008, 21:36
arkadaşlar varmı süper lige yeni çıkmış bir takım için oyuncu öneriniz?
Süper lige yeni çıktıysan sana bedavaya yakın fiyatıyla Kouakou'yu (DMC MC) kesin öneriyorum. Bazı oyunlarda çıkmamasına rağmen eğer varsa Brezilyalı genç DC Hugo'yu da al. Bunların peşinden koşacak büyük takımları hesaba katarak en az 3 yıllık kontrat yap ki elinden kayıp gitmesinler. Ben ikinci ligden çıkıp bunlarla 1 sezon oynadım ve 75-80K ya aldığım bu adamlara 5-6 M. verenler çıkmaya başladı.

Raten
08.Mayıs.2009, 21:56
beyler bana Türk genç yetenekli sağ bek söyleyebilir misiniz ?

BaFraLı
08.Mayıs.2009, 21:59
Rıdvan Şimşek Fırat :).Ben 2010 yılında Bursaspor'a almıştım.Yetenekleride iyiydi baya :)

mesut ozi
08.Mayıs.2009, 22:42
muslu nalbantoglu.mütevazi özelliklerine rağmen çok istikrarl ı ve iyi golleri war

KaPaLı
08.Mayıs.2009, 22:45

Türk olarak tabikide Rıdvan derim. -8 PA'lı bir oyuncu Rıdvan eğer doğru geliştirirsen çok yararlı olur. Karşıyakalı Rıdvan.

tarikko
08.Mayıs.2009, 22:48
Evet bnde Rıdvan'ı öneririm hem ucuzda ..

COLMAN20
09.Mayıs.2009, 00:13
Lucas Biglia Nasıldır Arkadaşlar yorumunuzu Alabilirmiyim ?

sentugo
09.Mayıs.2009, 02:05

Gökhan Gönül sendeydi sanırım satmşsındır..

Uğur Uçar --> Bu da Fener'e gelmek istemez

Rıdvan Şimşek
Müslü Nalbantoğlu
Cem Can
Koray Çölgeçen

Eğer yabancı istersen genç, Kaebi ve Angulo

Raten
09.Mayıs.2009, 15:27
Sağolun beyler hepinize teşekkür ederim.

tolga_001
12.Mayıs.2009, 18:03
daha önce ismi verildimi bilmiyorum ama damian gimenez sol bek oynuyor 26 yasında bir bakın derim...

mesut ozi
12.Mayıs.2009, 22:08
oyunda sol bek olarak john goossens i tek geçerim adam hiç frikik kaçırmıyor

sentugo
12.Mayıs.2009, 23:07

O da güzel ancak ben verim alamadım.. Frikik için bir başka oyuncu kullanıyordum

Sol bek için

Marcelo (Herkes bilir zaten)
Bale (Çok müthiş bir oyuncu oluyor ileride. World class bir oyuncu oluyor.)
Helan (16 yaşında başlıyor.. İsterseniz şu anki profilini koyabilirim.. )

tolga_001
12.Mayıs.2009, 23:11

valla damian gimenez dedigim adamın 5 tane 20 'si var :)

KaPaLı
12.Mayıs.2009, 23:18
O da güzel ancak ben verim alamadım.. Frikik için bir başka oyuncu kullanıyordum

Sol bek için

Marcelo (Herkes bilir zaten)
Bale (Çok müthiş bir oyuncu oluyor ileride. World class bir oyuncu oluyor.)
Helan (16 yaşında başlıyor.. İsterseniz şu anki profilini koyabilirim.. )

Benim oyunumda sol bekim Sentugo diye bir oyuncu :p Bursa parent club olduğu için bana kiralık yolladı işe yaramaz adamın teki :icon_lol:

mesut ozi
13.Mayıs.2009, 01:11
valla damian gimenez dedigim adamın 5 tane 20 'si var :)

hangi takımda başlıyor arattım bulamadım?

tolga_001
13.Mayıs.2009, 19:27
hangi takımda başlıyor arattım bulamadım?

ukrayna'da odesa takımında baslıor...

sentugo
13.Mayıs.2009, 23:44
Benim oyunumda sol bekim Sentugo diye bir oyuncu :p Bursa parent club olduğu için bana kiralık yolladı işe yaramaz adamın teki :icon_lol:

5 sene sonra görürsün :P :P

mesut ozi
16.Mayıs.2009, 01:29
arkadaşlar euro 2008de hırvatistan maçında seri penaltılarda semih gol atmıstı ve o semihin hayatındaki ilk penaltı golüymüş ama fm de semihin penaltı kullanma 16.nasıl iş anlamadm:)

tolga_001
16.Mayıs.2009, 15:14
herkes galatasaray kariyeri actıgında genelde lincoln'Ü satar ama ben mükemmel bir oyuncu oldugunu düşünüyorum. İlk sezonumda 23 asist 14 gol atmıstı.Bence bu oyunda süper bir oyuncu lincoln...

imparator_cenk
18.Mayıs.2009, 21:56
Beyler 2.Lig için Türk starlar aranıyor. :)

KinGDeviL
19.Mayıs.2009, 00:19
Yabancı forumlarda gördüğüm iki oyuncuyu sizle paylaşmak istedim
Christian Landu 16 yaşında özellikleri süper görünüyor Viking takımında oynuyor DC DM MC

Eyong Enoh sanırım Ajaxta oynuyor Kamerunlu süper bir AM C

Ben Eyong'un yaklasik 24 macini izledim kibrisda Magusa turk gucunde oynamisdi cok iyi orta saha oyuncusu gelecek vaad eden bir star adayi

Yeah
19.Mayıs.2009, 15:22
Arkadaşlar Size Bişey Sorcam Bn Şuan City Yönetiyorum Ve İlk SEzonum Mascio Transfer Ettim Ve Daha Bir Sürü 20 Yaşından Küçük Adamlar Örn Verirsek ALex Witsel Bounettea Befeour Gibi İsimler Var Bunları Nası Geliştire Bİlirim Özliklerini 1 2Senede Tavana Vurdura Bİlirim nası Bir Antereman Programı Uygulayabilirim Ve BNim Oyun Türkçe Yamalı Türkçe Olarak Nereyi Nası Tıklayım Yapıcaz Anlatırsanız Çok Sevinirim

sentugo
19.Mayıs.2009, 19:13
Arkdaşlar İngiltere Liginde oynayabilecek 2 adet defans arıyorum (Dc). Biraz yardımcı olabilirmisiniz ?

tarikko
19.Mayıs.2009, 19:16
Sakho,Zapata, Pape Diakhate,Fazio,Naldo,Bruno Alves,N'Koulou bunlar yeterlidir umarım :)

Yeah
19.Mayıs.2009, 19:19
Bana Yardım Edebilkecek Biri Yokmu :S

tarikko
19.Mayıs.2009, 19:22
Antrenman programlarına bakabilirsin (gençler için)

sentugo
19.Mayıs.2009, 19:26
Hee söylemeyi unutmuşum takımımı bütçemi...

Takımım Birmingham. Geçen sene Coca Cola ligindeydi bu sene premier lige çıkarttım.

Transfer bütçesi 10 M pound. Gelir gider dengesi 18 M Pound.

Sakho gelmek istemedi.
Zapata çin 15 milyon pound istediler
Fazio içinde aynen öyle.

Diğerlerini denemedim.. Bir bakayım..

tarikko
19.Mayıs.2009, 19:28
N'Kouluo alabilirsin genç hem de sağlam oyuncu diğerlerine göre değeri düşük ..

sentugo
19.Mayıs.2009, 19:53
Teşekkürler..

La BruJiTa
20.Mayıs.2009, 07:13
tüm yorumları okuyunca aklıma şu geldi,ya kimse sürüm yükseltip 9.0.3 e geçmemiş ya da transfer yapmayı ben bilmiyorum.(keirrison ilk sezonda man city haftada 140.00 verdiğim halde gelmiyor.yarı sezona kadar alamıyorsunuz hiç bir takıma) ama şu bir gerçek versiyonlar yükseldikçe oyun zorlaşıyor.orjinal oyunu ilk kurup oynadığımda ath.madrid ile 6 sezonda ortalığı mahvettim.2 sezon boyunca hiç yenilmedim,toplamda sadece 22 gol yedim 350 e yakın gol attım 9.0.3 e geçtim artık her şey değişti.laptop çökünce tüm save'ler gittiği için yeniden oyun açtım ve s.s. lazio ile başladım.sezonda 4.5 euro veren bu takımla şimdi sayacağım oyuncuları topladım.(al-sat) GK-Carrizo Dr-vanden borre,de silvestri Dl- kolarov,radu Dc- marcano,garay,regiunessen dmc- veloso mc-ledesma , skjelbred forvet ve kanatlarda: marquinhos,vukcevic,russotto,zarate,laurito,keirri son,jo... bu adamların hepsi oyunda yaklaşık 10 sezonu daha önceden bildiğim için değer olarak 20-30 milyondan aşağı satacağınız adamlar değil.ve içlerinde 11 milyondan daha fazla verdiğim kimse yok.özellikle vukcevic ve laurito muhteşem oyuncular.şu anda lazio ile 2. sezonda 26 maç 25 galibeyet 1 beraberlik atılan gol 61 yenilen gol 4...bu oyuncuları değerlendirmeniz dileğiyle...

Yeah
20.Mayıs.2009, 14:01
Bn Sorumu Şöle Değiştirem Şimdi Profosyenel Kontrat İmzlamış Oyuncuları En İyi Antereman Programı Hangisi Yani Bu Programlar Değiştiriliyomu Değiştiriliyorsa Nası Bir Program Ugulamalıyım

MaliKaya
20.Mayıs.2009, 15:05
Arkadasim Antrenman programi herkesn kendine gore yaptigi iyidir. Ben kendi antrenman programimin cok iyi oldugunu idda ederim. Bu tamamen tercih meselesi.
Eger sormak istedin olay Profesyonel sozlesme imzalamis bir oyuncuya Genc mi Yoksa A takim antrenmanmini uygulamaksa A Takim antrenmani uygulayacaksin tabiki.

Yeah
20.Mayıs.2009, 18:00
Arakadaşlar Pablo Piiati Yi Man City Alsam AMC Oynatsam Ne Kadar Verim Alabilrim.???

sentugo
21.Mayıs.2009, 02:24
Maddi açıcan iyi takımların şu kadroyu kurması içten değil.. Benim hayalim şu kadrodur..

Akinfeev (Asenjo)

Srna - Fazio(Cecares) - Sakho - Marcelo

Marqhinhos - Veloso - Gökhan İnler - David Silva

Saivet - Cardozo

Dahası var mı ?? Varsa söyleyin..

Hepsi alınabilecek oyuncular.. Bende biliyorum Messi Ronaldo yazmayı :D

goosfraba
21.Mayıs.2009, 20:23
Sergey Krivets.. Mutlaka denenecek bir oyuncu. şuan sezon bitti ve toplamda 36 asist yaptı :) Her sezon muhakkak en az 20 asist yapıyor desem abartmış olmam hani. Aklınızda bulunsun.

Yeah
21.Mayıs.2009, 20:56
Diego Bounettea Güzel Bi Oyuncu Bir Sezonda Gol Asist Olarak 20 Geçer 2sini Topladığında En Az 10 asist 10 gol atar bi sezonda

sentugo
21.Mayıs.2009, 22:27
Sergey Krivets.. Mutlaka denenecek bir oyuncu. şuan sezon bitti ve toplamda 36 asist yaptı :) Her sezon muhakkak en az 20 asist yapıyor desem abartmış olmam hani. Aklınızda bulunsun.

Ben aldım ve hiç faydalanamadım.. Yedek, satıcam..

Yeah
22.Mayıs.2009, 19:44
Bazı Oyuncular İlk Sezon Bişey Yapamıyor Alışma Dönemi GEçiyor Eğer 2. SEzonda Verim Almasan Öle Sat Derim Önce Biraz Zaman Ver Bütün Oyunculara...

sentugo
22.Mayıs.2009, 20:49
Farkındayım ancak o bölgede zaten Marqhinhos var.. O yeterlidir...

matrockmamy
23.Mayıs.2009, 00:11
beyler elbette oyunu tek oynamak en eğlencelisi:D ama anormal kararsızım. yeri de burası mı bilmiyorum ama,
sizce nasıl bir 11 daha doğrusu nasıl bir orta alan kurmalıyım. elano yeni geldi.yeteneklerinden şüphem yok ama alışamadı henüz.
http://img29.imageshack.us/img29/3296/adszpmn.jpg

matrockmamy
26.Mayıs.2009, 02:11
çok yardımcı oldunuz, sağolun. 2. sezonun ortalarındayım

ibrahim musaoglu
26.Mayıs.2009, 12:04
malesef ara sıra böyle oluyor dostum.. :)

Yordiss
26.Mayıs.2009, 16:34
ilgiltere blue square north/south ligleri için (6. ligler) ilk sezon takımı sırtlayabilecek bedava oyuncular gerekiyor. Aslında sormadan kendim bulmayı tercih ederdim ama takımdaki scoutun özellikler 4 seviyelerinde geziyor. Genie scout kullanarak oynamayı da tercih etmediğimden zorlanıyorum. Düşük ligler için iyi oyuncular keşfetmenin iyi bir yolunu paylaşırsanız daha makbule geçer.

sklerenkima
28.Mayıs.2009, 23:33
akinfeev cok iyi bir kaleci kesin oneririm. moutinho cok iyi,fozio dc dm mc de kullanabilirsiniz.

Giza
30.Mayıs.2009, 00:02
peter thompson stockport da adam 3 sezonda 84 maçta 74 gol atmış 2007-2008 sezonunda 29 maçta 29 gol atmış değeri 100 bin dolar bi bakın
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ilgiltere blue square north/south ligleri için (6. ligler) ilk sezon takımı sırtlayabilecek bedava oyuncular gerekiyor. Aslında sormadan kendim bulmayı tercih ederdim ama takımdaki scoutun özellikler 4 seviyelerinde geziyor. Genie scout kullanarak oynamayı da tercih etmediğimden zorlanıyorum. Düşük ligler için iyi oyuncular keşfetmenin iyi bir yolunu paylaşırsanız daha makbule geçer.

hangi patch de olduğunu bilmiyorum ama benim patch 901 palmiteri diye oyuncu var serbest fakat 903 de palermo daydı sanırım bi bak

Giza
30.Mayıs.2009, 00:33
901 e göre söylüyorum Craig dobson mk dons ta oynuyor , peter jones 17 yaşında serbest
Marko Kramberger (DC)
Will Snowdon (DC)
Kieran Hall (MC)
Ben Hunter (ST)
Jardel :D
Bizy Tondele
Luis mejia
Matteo Andreini
Pavol Vavrik
Michael Haswell
Ramon Nunez
Pius N'diefi
Tony Vairelles
Mohamed Benyachou
Sammy Monin
Hugo (desportivo brasil )
Negri
Onandi Lowe
Emmanuel Omoyimni
Marius Jianu
David Firisua
Christian Negri
Papa Seydou Diop

E.Cartman
30.Mayıs.2009, 02:06
ArkadaşLar Cardozo'yLa ilgiLi benm gibi düşünen oLdu mu biLmiyorum ama bu adam resmen oyunun bugu adam LebLebi gibi goL atıyor hemde ben tek kariyerde denemedim arkadaşım denedi öyLe ortak kariyerde denedim yine öyLe iki farkı kariyerimde denedim yine öyLe ama gerçektede öyLe cidden müthiş biri... :D

ua1905bh
30.Mayıs.2009, 03:58
öncelikle şunu söyliyim oyunda capel ve fabianoya bayıldım sevillayla açtıım kariyerde ilk 10 hafta ligi ve uefayı çok güzel götürdük barcelonayı deplasmanda fabianonun golüyle yendik uefa gruplarında 2 de 2 gidiyorduk l.fabiano gol kralıydı 9 golle yani maç başına nerdeyse 1 gol atıyordu kanouteninde 6 golü vardı sonra uefada oynadıımız twente maçı sonrası l.fabianonun 3 ay sakatlandııını örendim bu durumdan sonra takım gol atamamaya başladı forvet hattıda kötü değil aslında kanoute kone chevanton arkalarında acosta navas capel ama fabiano olmııınca takım sıradan bi takım oluyor bütün maç pozisyon bulup bir gol atıyoruz yada atamıyoruz adamlar 2 3 kontratakta maçı götürüyorlar bi öneriniz varmı eminm bu durmu yaşamıışınızdır marquinhosu transfer ettim ama sezon sonunda gelecek birde chelseade mutsuz olan maloudayı aldım fabianosuz sevilla hiç bir zevk vermyor gol atamıyor ve basit takımlara bile yenilmekten kurtulamıyorsunuz( sezon başında r.madridin 30m€ verdinide belirtiyim)
http://forum.turksportal.net/vb/images/statusicon/user_online.gif http://forum.turksportal.net/vb/images/buttons/report.gif (http://forum.turksportal.net/vb/report.php?p=1451454)

Castlevania
30.Mayıs.2009, 04:36
fabiano ilk sezon çok iyi oluyor gerçekten ancak ben kariyerlerimin genelinde 27 yaş sınırını aşmış oyuncuları bir an önce elimden çıkartırım alışkanlıktan :) sevilla ile olan kariyerimde "Andre-Pierre Gignac"ı transfer ettim onun yerine neredeyse başa baş bir performans gösteriyor ilk sezonda geri kalan sezonları anlatmaya gerek yok zaten ki o performansını ileriki sezonlarda katlıyor "Andre-Pierre Gignac" forvet boşluğunu fazlasıyla doldurur ancak gignactan verim alabilmek için uzaktan şutu aktif hale getir çok verim alırsın

HooijDonk07
30.Mayıs.2009, 14:31
BoLuSpor'um yeni başLadım boşta adam arıyorum yetenekli Türk Yabancı fark etmez 450 Bin TL param var

Giza
30.Mayıs.2009, 18:07
salvatore mastronunzio değeri 275 bin
finishing 19
heading 19
stamina 17
strength 17
sudan ucuz,forvet arayanlara ve parası olmayanlar :D çok iyi gelir
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

BoLuSpor'um yeni başLadım boşta adam arıyorum yetenekli Türk Yabancı fark etmez 450 Bin TL param var

901 e göre söylüyorum

Koki Mizuno celtic de adam satılık kistesinde 90 k e alırsın :D

Pierre Alexandre Pluchino Galuppo

Bobo balde celticde 65 k ya alırsın satılık listesinde