PDA

View Full Version : Football Manager 2009 Oyuncu Tartışma Platformu

Pages : 1 2 [3]

HooijDonk07
30.Mayıs.2009, 21:31
9.03 e göre benim ki bakıyım girince gerci seyfo soleyi bi kaç adam daha buldum genç yabancı boşda onları aldım seneye iyi iş yapacakları topluyorum kaleci lasım genç daha iyi olacak Atacan bi yere kadar korur.Gençleri 1-2 sene ye kadar satar Sinan Bolat filan alırım diye düşünüyorum :D:D

fyagiz
05.Haziran.2009, 16:12
Merhaba arkadaşlar. PSG deyim. İlk sezon Şampiyonlar Ligi'ne gidiyorum. Bana Sağ Bek-Sol Bek-Stoper-Yedek olabilecek sağ ve sol açık önerebilir misiniz? Bütçe hepsinin toplamı 10.000.000 £ İngiliz Sterlini. Şimdiden teşekkürler.

Versiyon 9.03

serdarkmare
05.Haziran.2009, 23:47
Oyuncu sATIN ALINIRKEN dikkat edilmesi gereken özellikler var bunlar oyun içindeki ipucularında bildiriliyor bu ipucularından yakaladıklarınızı yazarsanız sevinirim...

Defans ve Kanat oyuncularına ait ipucuları var :

http://img190.imageshack.us/img190/6743/pucu.jpg (http://img190.imageshack.us/my.php?image=pucu.jpg)
hedef oyuncu en iyi zıplama , kafa vurma , topsuz alan , kuvvet

escobar88
06.Haziran.2009, 01:06
eğer weri tabanını büyük yaptıysan manuel mayadormo sol bek

elevitli
06.Haziran.2009, 04:26
beyler 9.01 oynayanlar türk takımları ve hatta bazı ikinci sınıf avrupa takımları için celso borges diye bi oyuncu var süper gelişiyo kosta rikalı tavsiye ederim

matrockmamy
06.Haziran.2009, 04:27
sağol kardeş de yeni isimler de bekleriz :)

serdarkmare
06.Haziran.2009, 13:55
Oyuna yeni başlayanlar Oyun kurucu arıyorsanız sadece simon vukcevic alın :D süper bi adam % 100 tavsiye ediyorum.
Bi gol attı onu bi kaydedebilirsem göstercem ağzım açık kaldı :D

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Heh maçı kaydettim ordan golü görebilirsiniz...

Buyrun link : http://s1.dosya.tc/LiverpoolvArsenal.rar.html

Gol Hakkındaki yOrumlarınızı merakla bekliyorum :)

Raten
07.Haziran.2009, 18:29
Beyler Hulk mu Lisandro Lopez mi ikisinin de bonservisi konusunda anlaştım istediğime imza attırabilirim sizce hangisi? bana hızının da etkisiyle Hulk daha yakın geliyor ama ?

titates1
07.Haziran.2009, 18:49
Tabikide Hulk düşünmen hata=)

elevitli
09.Haziran.2009, 03:24
bence lisandro daha golcü

Cyzio
09.Haziran.2009, 17:36
Sol açığa 2 milyon dolara gelecek vaad eden bir isim lütfen?

serdarkmare
09.Haziran.2009, 17:52
ajaxlı leanardo

sporting lizbon ile başladım hemen bu adam teklif yolladım 1,200,000 kabul edildi

buda resimi 1,200,000 e aldım oyuncuyu :)

http://img191.imageshack.us/img191/6057/adszivy.jpg (http://img191.imageshack.us/my.php?image=adszivy.jpg)

burak434
09.Haziran.2009, 19:28
Sol açığa 2 milyon dolara gelecek vaad eden bir isim lütfen?

Razvan Ochirosii'yi öneririm.

9.3.0'da oyunun hemen başında 250k ya alınabiliyor ve hoffenheim oyunumda 3 yılda 8 milyona çıkmıştı değeri.(euro)

Varonil
09.Haziran.2009, 19:35
Golcü arayan düşük bütçeli kulüpleri çalıştıran menejerlerimiz,Salvatore Manstronunzio önerimdir.Serie Bnin yıldızı,Ancona takımında oynuyor sanırım.700 bin euro ödeyerek takıma kattım,forvette Sercan Yıldırım ile harikalar yaratıyorlar şu anda.

Giza
10.Haziran.2009, 00:50
beyler beşiktaşla sezona başladım uefada finalde m.city e elendim kupada finalde trabzona elendim
ligi kazandım ama nilmar ı almıştım 45 milyona 30 golden fazla atarsa 40 milyon vericeğimi söyledim fakat bu 1 sezondami 30 gol yoksa tamamı mı bu sezon 19 gol attı yani 11 gol hakkı mı kaldı 12 gol atarsa 40 milyon nasıl vericem
yardım edin ona göre satıcam adamı

DaveJones
10.Haziran.2009, 01:01
1 sezon da felan değil. Oynadığı süre boyunca 30 gole ulaşırsa parayı ödüyorsun.

Giza
10.Haziran.2009, 01:01
tamm saol
satmak zorundayım :D

juricevic
10.Haziran.2009, 14:25
Arkadaşlar Tottenham'dayım. Pavlyuchenko, Keane, Defoe ve Bent forvet hattım. Pavluychenko hariç hiçbirinden verim alamadım hepsini denememe rağmen. 10m param var kimi önerirsiniz?

goosfraba
10.Haziran.2009, 14:33
Arkadaşlar Tottenham'dayım. Pavlyuchenko, Keane, Defoe ve Bent forvet hattım. Pavluychenko hariç hiçbirinden verim alamadım hepsini denememe rağmen. 10m param var kimi önerirsiniz?

Marquinhos, Keirrison, Palacio

E.Cartman
10.Haziran.2009, 15:23
Cardozo ve Pogrebnyak ı deniyebiLirsin...

juricevic
10.Haziran.2009, 15:34
saolun arkadaşlar Pavlyucehnko'nun yanına koyacağım için biraz hızlı ve bitirici bi adam olması gerekiyo .Kerzhakov iş yapar mı sizce Tottenham'da?

goosfraba
10.Haziran.2009, 15:38
saolun arkadaşlar Pavlyucehnko'nun yanına koyacağım için biraz hızlı ve bitirici bi adam olması gerekiyo .Kerzhakov iş yapar mı sizce Tottenham'da?

Palacio çok hızlı, ama bitiricilği seni yanıltmasın en az 15 gol atar.

elevitli
10.Haziran.2009, 17:44
bence elindeki diğer forvetler de Pavlyucehnko kadar ii sürekli oynatırsan verim alabilirsin

serdarkmare
10.Haziran.2009, 20:03
st ile fc arasındaki farklar nelerdir ?

Oghuse
10.Haziran.2009, 20:11
St biraz daha Pivot olarak çok yönlü Forvet Hakan Şükür gibi FC'yi ise Arif olarak düşün.

misakisan
10.Haziran.2009, 22:23
bence tam tersi bu benzetme.hakan şükür fc dir benim gözümde jardel ise st dir,fc pres yapar asist yapar herşeyi yapar başka bi konuya da yazmıştım galiba arsenaldaki henry diye st ise tek işi gol atmaktır vagner love gibi.

SARJ R
10.Haziran.2009, 22:23
arkadaşlar beşiktaşa 9.1'de ilk sezonda forvette leblebi gibi gol atabilecek kimi önerirsiniz ?
3m bütçem var

handsomeb
10.Haziran.2009, 22:39
şişman olanı

Şişman olanı uhahaha koptum :D

elevitli
11.Haziran.2009, 03:55
örneğin messi st etoo fc

elevitli
11.Haziran.2009, 04:29
beyler ts yi çalıştırıyorum sizce lewandowskiyi alıyım mı 2 milyona ne dersiniz iş yapar mı

Oghuse
11.Haziran.2009, 04:48
Bence biraz daha düşük fiyata almaya çalış..

SkyJacker
11.Haziran.2009, 04:53
selamlar,man city ile 2. sezondayım.ofansa dönük kaliteli mc arıyorum para sorun değil :D . ( db 9.3.0 )

mesut ozi
11.Haziran.2009, 05:00
selamlar,man city ile 2. sezondayım.ofansa dönük kaliteli mc arıyorum para sorun değil :D . ( db 9.3.0 )
matias fernandez güzel bir tercih olur

Clayman
11.Haziran.2009, 05:22
Arkadaşlar Los Angeles Galaxy ile oynuyorum:)Bana iyi ve bonservisi elinde olan adamlar söylermisiniz ? Oyun versiyonu 9.3.0

tayfuncb
11.Haziran.2009, 16:59
mauricio var brezilyalı nelson cuevas var paraguaylı appiah var bunlar en iyi serbestler

bigboss34
12.Haziran.2009, 20:35
Arkadaslar ben delgadoyu 6 milyon euroya sattim ama 2 hafta oldu para hala butcemde gozukmuyo ve de bana

1 forvet vede 1 amc onerebilirmisiniz ?

2'side 3'er milyon euro degerinde olsun.

ibrahim musaoglu
12.Haziran.2009, 21:19
Arkadaslar ben delgadoyu 6 milyon euroya sattim ama 2 hafta oldu para hala butcemde gozukmuyo ve de bana

dostum demirören borçlarını tahsil etmiştir.. :D hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım o yüzden bilmiyorum.. fakat aklıma ilk gelen taksitle sattıysan eğer yandın..

Forvet olarak oyunun başındaysan kovacevic i öneririm en az iki sene müthiş oynuyor.. amc olarak ise mehmet ekiciyi kiralayabilirsen işini görür..

bigboss34
12.Haziran.2009, 23:05
Bende anlamadim dostum cidden :D

Demiroren yatti paranin ustune galiba neyse kovacevice yaziliyim ben :D

Tesekkur ederim.

Bu arada taksitlede satmadigima eminim delgadoyu :)

torres92
13.Haziran.2009, 00:13
shaktharım ben 2. sezonumda klüp 98 milyon euro verdi brandao ve fernandinho yu satıp 120 milyon euro olur forvette cardozonun yanına birisi bir tane kaleci bir tane defans orta birde fernandinho mevkisine orta saha ortaya bir tane oyuncu karar veremiyorum kim alcağımı :) sizce kimleri aliyim

ibrahim musaoglu
13.Haziran.2009, 00:59
shaktharım ben 2. sezonumda klüp 98 milyon euro verdi brandao ve fernandinho yu satıp 120 milyon euro olur forvette cardozonun yanına birisi bir tane kaleci bir tane defans orta birde fernandinho mevkisine orta saha ortaya bir tane oyuncu karar veremiyorum kim alcağımı :) sizce kimleri aliyim

defansa radoi yada burdisso yu öneririm.. burdisso DRLC oynuyor.. orta sahayada miguel veloso tavsiyemdir..

elevitli
13.Haziran.2009, 04:28
beyler trabzonu çalıştırıyorum sizce sakaryalı martinezialıyım mı bedavaya alabilirim yoksa sylva daha mı iyi

axidunya
13.Haziran.2009, 19:10
arkadaşlar forvet isteyenlere marquinhos'u tavsiye ederim ;) henüz 19 yaşında size maliyeti tahminen 11 milyon € olur.. paranız varsa alın.. zaten 2 sezon sonra 30 milyon € ya satarsınız :) Guilherme'de aynı şekilde... Forvet hattınızda zaten bu 2 si varsa sıkıntı yaşamazsınız gol konusunda pek :) Eugene seleznyov u da tavsiye ederim.. özellikleri çok iyidir :) gene aldığınız fiyatın üzerinde satabileceğiniz bir oyuncu ... Kaleci konusunda paranız varsa ve azcık itibarınız varsa 17 milyona Igor Akinfeev i alın derim... Galatasaray'ı yönetiyorum ve ilk işim elimdeki gereksiz oyuncuları satıp Akınfeev'i almak oldu :) 9 sezondur kalemi başarıya korumakta :) ... Orta sahada ofansif olarak simon vukcevic ;) 38 maç 22 gol 17 asistlik bir istatistikle bitirdiği bir sezonu var bende :) süper bir adamdır... Maçda varlık gösteremesede 90 da ki bir frikikten maçın sizin olmasını sağlayabilecek bir oyuncu :) stoperde gojko kacar iyidir :) aldığınız fiyatın üstüne satabilirsiniz bunuda :) sol kanat arda turan yada caner erkin .. Bu ikisininde çok faydası dokunacaktır... Sağ kanat mehmet topuz... Oyuna başladığımda 2-3 sezon içerisinde elimde bu kadro vardı.. Bir kaç mevki yazmadım... sol bek , sağ bek , stoper , defansif ortasaha felan.. Bu mevkilerde elimdeki oyuncularla devam ettim..2-3 sezon sonra onlarıda iyi fiyatlara satıp altyapıdan çıkardığım oyuncuları koydum yerine :) Benim oyunda ki asıl amacım kulübü parasal yönden dünyanın en iyi kulüplerinden biri haline getirmek..bu yüzden daha iyi fiyata satabileceğimden emin olduğum oyuncuları alıyorum genelde... Birde altyapıdan çıkan oyunculara önem verin derim... Diğer kulüplerdeki iyi gençleri kadronuza katın...transfer döneminin son gnlerinde bir mevkiye adam ihtiyacı olduğunu gördüğünüzde fazla bilmediğiniz bir oyuncuya büyük miktarda para vereceğinize gençleri kullanın derim ben :) getirisinin çok iyi olabileceğinden emin olabilirsiniz...Kadronuz çok iyi ve şampiyonlar liginde fazla başarılı olamıyorsanız.. Her sene kadroya 9-10 oyuncu alıp ilk 11 deki 4-5 oyuncuyu değiştirmekten vazgeçin derim :) az oyuncu alın genel bir kadronuz olsun onu kullanın :) takımdaki uyum artsın :) şimdilik aklıma gelenler bu kadar :) iyi oyunlar hepinize...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

kulübün mali durumu iyi değilse kulüp transfer bütçesinden kısmış olabilir o parayı :)

Raten
16.Haziran.2009, 06:11
Beyler Kayserispor ile ikinci sezondayım.Takıma abilik yapacak her an maçın kaderini değiştirebilecek bir amc (tabii Kayserispor'a fazla mali zarara uğratmadan gelebilecek) söylerseniz sevinirim.

goosfraba
16.Haziran.2009, 06:14
Beyler Kayserispor ile ikinci sezondayım.Takıma abilik yapacak her an maçın kaderini değiştirebilecek bir amc (tabii Kayserispor'a fazla mali zarara uğratmadan gelebilecek) söylerseniz sevinirim.

Carlos Villanueva

Ayberk Tuncer
16.Haziran.2009, 17:31
beyler trabzonu çalıştırıyorum sizce sakaryalı martinezialıyım mı bedavaya alabilirim yoksa sylva daha mı iyi

barovero diye bir kaleci var onu al. çok ucuzdur. çok iyi paralara gider senden.

Redrum
16.Haziran.2009, 19:45
Beyler Galatasaray'ı yönetiyorum, üç oyuncuyla anlaşmaya vardım, hangisi alsam karar veremedim.
Salvatore Foti
Federico Laurito
Pavel Pogrebnyak
İkinci sezonun başındayım. Hangisini alayım acil yardımcı olsanız?
9.3.0 Patch'te sanırım Laurito iyi değil :(

goosfraba
16.Haziran.2009, 19:58
Salvatore Foti.

Redrum
16.Haziran.2009, 20:00
İbisevic Ve Dzeko ile de anlaşmaya vardım aslında...
Foti iyi midir:)
İbisevic : 5.5 M euro
Dzeko : 8 M euro
Foti : 3.3 M euro
Bu fiyatlara anlaştım. Foti'yi mi alayım Rossoneri, fikrin değerli benim için?

C h A o S
16.Haziran.2009, 20:04
Arkadaşlar Galatasaray'a orta sahaya Axel Witsel'i mi yoksa Steven Defour'u mu alayım? Hangisi daha çok katkı yapar?

Redrum
16.Haziran.2009, 20:13
Axel Witsel'i al. Çok yönlü ve daha iyi gelişiyor.
Foti'yi alıyorum bu arada:)

goosfraba
16.Haziran.2009, 20:19
hakan sükürü, yıl kaç bilmiyorum ama Foti'nin ss'i koyabilir misin? Dzeko çok para ama Foti Dzeko'dan daha iyi oluyor.

Redrum
16.Haziran.2009, 20:51
İkinci sezonun başındayım, Foti şimdiden (bazı mental özellikleri dışında) Dzeko'dan iyi:) Teşekkür ederim önerin için.

goosfraba
16.Haziran.2009, 20:58
Foti'yi sol fc'de oynatmanı tavsiye ediyorum bir de :)

Redrum
16.Haziran.2009, 21:11
Tek Forvet oynuyorum, Barça tarzı:)
Vukcevic'i mi alayım 9M euroya,
Theo Janssen mi 6 M euroya,
Ze Roberto mu bedavaya?
İkinci senemdeyim.. Dmcnin önündeki iki mc den, sol mc biraz ofansif olacak.. O babda..

Redrum
16.Haziran.2009, 21:26
Valla dayanamadım hem roberto hem vukcevic'i aldım. Vukcevic ne öyle yahu, Ronaldinho gibi güçleri:)
2. Sezondayım, ilk 11'im;
-----------------------De Sanctis----------------------------
A.Dereli(Uçar)---Servet(güngör)-----Meira(Zan)---Pernia(Balta)
-------------------------Topal------------------------------
------------Ze Roberto(barış)--Vukcevic(m.sarp)--------------
Arda---------------------------------------------------Caner
------------------Foti(M.Yıldız/Nobre)-----------------------

LadroN
16.Haziran.2009, 23:46
Bende 2.sezondayım bende Galatsarayım 11 im

Gk:Transfer(aykut)
Dr: Sabri(uğur)Dc: Naldo(servet) Dc:Miranda(e.güngör)DL:H.balta(A.erdem)

Dm:Mehmet topal(barış) Dm:Rafael carioca(ayhan)

Amr:Mehmet Topuz Amc:R.Vander vaart Aml:Wagner(arda)

Fc :Oscar Cardozo(m.yıldız/Eder)
Kadroma ne tavsiye edersiniz Naldo W.bremendeki naldo Miranda saopaulo daki miranda wagnerde coritibadaki wagner kaleci olarak sizce kimi almalıyım birde kadroya şl kupası için ne gibi takviyeler yapmalıyım

RIDVAN TLM
16.Haziran.2009, 23:51
galatasaraya onerebılecegınız 2 tane hızlı forvet varmı 7 mılyon eurodan fazla olmasın

LadroN
17.Haziran.2009, 00:06
marquinhos keirrison

Raten
17.Haziran.2009, 06:01

Carlos Villanueva

Onu Boca kapmış başka tavsiyeleriniz var mı acaba ?

Redrum
17.Haziran.2009, 16:23
Ali Karimi.

Raten
17.Haziran.2009, 17:30
Ali Karimi'yi ilk sene Mallorca almış ve bırakmaya yanaşmıyorlar.Başka önerileri olan yazarsa sevinirim.

Corpus
17.Haziran.2009, 21:08
Arkadaşlar Udinese ye AMC arıyorum çok iyi ara pasları ve uzaktan şutları iyi olur fiyatıda çok olmasın en fazla 7,5 MN £ verebilirim sanırım :)

Ririshii
18.Haziran.2009, 02:48
Valla dayanamadım hem roberto hem vukcevic'i aldım. Vukcevic ne öyle yahu, Ronaldinho gibi güçleri:)
2. Sezondayım, ilk 11'im;
-----------------------De Sanctis----------------------------
A.Dereli(Uçar)---Servet(güngör)-----Meira(Zan)---Pernia(Balta)
-------------------------Topal------------------------------
------------Ze Roberto(barış)--Vukcevic(m.sarp)--------------
Arda---------------------------------------------------Caner
------------------Foti(M.Yıldız/Nobre)-----------------------

De Sanctis'i hemen geri göndermeni öneririm.Aykut ve Orkun ikilisi çok iyi,yanlarına da altyapıdan yetiştirdiğin genç Türk bir kaleci aldın mı tamamdır.Ayrıca Aydın Yılmaz da dehşet oynuyor.:) Bu arada herkes nasıl bu kadar transfer yapabiliyor hayret?Benim aldığım takımların bütçesi 5 m euro'yu geçmiyor.:icon_biggrin:

Edit:Şu an Roma'yı yönetiyorum,Real Madrid De Rossi'ye 30 milyon euro teklif etti.Sizce kabul etmem mantıklı olur mu?Bu seneye 2-3 transfer yaptıktan sonra gelecek seneye revizyon yapacağım(Takım bayağı yaşlı)Sizce doğru bir transfer politikası mı?

Edit2:http://img14.imageshack.us/img14/167/33523141.jpg

Burada yazan sebebi anlayabilen var mı?Başka bir konu açarak forumu kirletmeyeyim,buraya sorayım dedim.

misakisan
18.Haziran.2009, 05:07
sakat adam galiba o yüzden sakatlığı bitince al;)

Walter Sakana
18.Haziran.2009, 12:31
Bende 2.sezondayım bende Galatsarayım 11 im

Gk:Transfer(aykut)
Dr: Sabri(uğur)Dc: Naldo(servet) Dc:Miranda(e.güngör)DL:H.balta(A.erdem)

Dm:Mehmet topal(barış) Dm:Rafael carioca(ayhan)

Amr:Mehmet Topuz Amc:R.Vander vaart Aml:Wagner(arda)

Fc :Oscar Cardozo(m.yıldız/Eder)
Kadroma ne tavsiye edersiniz Naldo W.bremendeki naldo Miranda saopaulo daki miranda wagnerde coritibadaki wagner kaleci olarak sizce kimi almalıyım birde kadroya şl kupası için ne gibi takviyeler yapmalıyım

Benim versiyon 9.0.1, yorumları ona göre yapıyorum:

Kadronu çok beğendim, bilinçli transferler yaptığını gösteriyor. Sisteme göre oyuncular almışsın ayrıca tam bir "takım" gibi oynayacak bir kadro kurmuşsun.

Bu kadroyu fazla şişirme bence, Mehmet Topuz ve Van der Vaart'ın alternatifleri sağlam olsun yeter. Mehmet Topuz tamam fena değil ama çok daha hareketli ve adam geçebilen bir isim daha faydalı olur. Mesela Udinese'den Felipe Monteiro o bölgede müthiş bir performans gösteriyor. Oyunun başlarında fazla pahalı değil ama ileriki sezonlarda almak zor. Benim 2 GS oyunumdan ilkinde Real Madrid 35m euro'ya almıştı onu. İkinci oyunumda 2.sezonda 2.4m euroya kadroma kattım, sezon ortalaması 15gol 15 asistti. Ayrıca süper frikik atıyor, kornerleri etkili.

Kaleci olarak paraya kıyacaksan tabi ki Akinfeev. Getafe'nin kalecisi Oscar Ustari daha ucuza malolacak bir seçim ve çokta başarılı, ben 2 yada 3.sezon 6m euroya almıştım (min.fee).

Şamp.ligi için takımına libero tarzı 1 oyuncu katabilirsen iyi olur bence. Naldo ve Miranda aynı tip stoperler keza yedekleri Servet'le Emre'de aynı.

Hertha'dan Gojko Kacar'ı alabiliyorsan kesin al, müthiş bir katkısı oluyor takıma. 2-3 sezon içinde kaptanın olur, tüm büyükler peşine düşüyor.

Mehmet Ekici Türk takımı yönetenlerin mutlaka ama mutlaka almaya çalışması gereken bir isim. Alabilirsen hem Mehmet Topal ve R.Carioca'ya hemde Van der Vaart'a alternatif olur.

Kacar ve Mehmet Ekici çok yönlü, joker oyuncular. Transferleri 4-5 transfere bedel olur.

Son olarak Cardozo'nun yedeği olarak Victor Irineu'yu tavsiye ederim. Oda ucuza alınabilecek son derece başarılı ve istikrarlı bir golcü.

Ririshii
18.Haziran.2009, 16:26
sakat adam galiba o yüzden sakatlığı bitince al;)

Nostradamus'un torununun torunu... falan mısınız?Sakattı valla.:DGaliba oyunda oyuncular sakat olunca alınmıyor,teşekkürler.İyileşince alırım.:)

elevitli
21.Haziran.2009, 05:02
kardeş güzel tavsiyelerde bulunmuşsun ama yabancı kontenjanı yetmez dediklerine
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
beyler 9.0.1 versiyon gs ilk sezondayım devre arasında bana kaliteli ve ucuz meira nın yerine stoper , sağ bek ve sağ açık lazım tavsiyelerinizi bekliyorum

RoNNiE91
23.Haziran.2009, 23:40
Sizce bu adamı ileride hangi bölgede oynatmalıyım?Antreman programını ona göre vericem ve ona göre yetiştiricem.Özellikleri şimdi çok kötü duruyor ama PA'sı 187.

http://img195.imageshack.us/img195/8444/alidemir.jpg (http://img195.imageshack.us/i/alidemir.jpg/)

elevitli
24.Haziran.2009, 05:00
ya şu PA olayını bi ben bilmiyorum heralde
nerden bakılıp anlaşılıyo ii oyuncu olup olmadıgı

görkemm
24.Haziran.2009, 19:39
aston villa'yı yönetiyorum. sol bek tavsiye eder misiniz?
kolarov, arthur boka, jose enrique ile anlaştım hangisi daha yararlı olur sizce? bunun dışında tavsiye edebilceğiniz biri varsa o da olabilir.
9.0.3

Ayberk Tuncer
24.Haziran.2009, 22:06
aston villa'yı yönetiyorum. sol bek tavsiye eder misiniz?
kolarov, arthur boka, jose enrique ile anlaştım hangisi daha yararlı olur sizce? bunun dışında tavsiye edebilceğiniz biri varsa o da olabilir.
9.0.3

mattock
diego calderon
masilela

üçü de ucuz topçular, üçü de bütün sol bek açığını keserler. bir de elindekilerden kolarov diyorum. ben çok iyi verim aldım ondan.

Aşk-ı Şehir
24.Haziran.2009, 22:12
Diego Calderon baya iyi bir sol bek. LDE Quieto takımında oynuyor...

görkemm
24.Haziran.2009, 22:38
celderon u kapmışlar malesef. kolarov ile anlaştm 10m. euro 24 ay taksit. biraz pahalı oldu transferin son günüydü.. şimdi de sağ bek ihtiyacım var çalışma izni sorun olmayan gelecek vaad eden birisi olursa güzel olur.

mesut ozi
25.Haziran.2009, 06:08
ya şu PA olayını bi ben bilmiyorum heralde
nerden bakılıp anlaşılıyo ii oyuncu olup olmadıgı
çok haklısın bende bilmiyorum o olayı.açıklar mısınız nerden bakıyoruz??

Knightmare
26.Haziran.2009, 19:55
çeşitli oyun dışı programlar var bunları görebilmemiz için. scout programı deniyor isimlerine. en popüleri ve ayrıntılısı genie scout...çok ayrıntılı oyuncu aramaları yapabilirsiniz bu programla.

Addolorato
28.Haziran.2009, 23:05
Bana 10 M €'ya kadar Alex gibi tek başına maç alabilecek kapasitede AMC lazım versiyonum 903 kimi önerirsiniz ?

goosfraba
28.Haziran.2009, 23:12
Yıl söyle Eralp :)

goosfraba
28.Haziran.2009, 23:25
John Fleck'e bakabilirsin. Forvet ve AMC oynayabiliyor. 8m'e bitirirsin.

Addolorato
29.Haziran.2009, 05:05
Yıl söyle Eralp :)

Geç oldu kusura bakma abi 2010 yılındayım.

fyagiz
01.Temmuz.2009, 03:16
Merhaba arkadaşlar. Ankaraspor'a ikinci sezon gelecek tecrübeli ama 33-34 yaşlarına ulaşmamış, maksimum 31 yaşında olan 4-3-3 sistemine uyacak bir oyuncu tavsiye eder misiniz? Bonservis olarak Maksimum 1.000.000 £ İngiliz Sterlini verebilirim. Çok genç kadrom var. Bir tane tecrübeli oyuncum olsun. Şuanda en yaşlı isim 27, en genç 17. Şimdiden teşekkürler.

elevitli
01.Temmuz.2009, 03:52
eduardo costa

Addolorato
01.Temmuz.2009, 06:44
Merhaba arkadaşlar. Ankaraspor'a ikinci sezon gelecek tecrübeli ama 33-34 yaşlarına ulaşmamış, maksimum 31 yaşında olan 4-3-3 sistemine uyacak bir oyuncu tavsiye eder misiniz? Bonservis olarak Maksimum 1.000.000 £ İngiliz Sterlini verebilirim. Çok genç kadrom var. Bir tane tecrübeli oyuncum olsun. Şuanda en yaşlı isim 27, en genç 17. Şimdiden teşekkürler.

Ersen Martin , Stephen Appiah , Segundo Alejandro Castillo , Giuglielmo Stendardo.

fyagiz
02.Temmuz.2009, 01:45
Önerileriniz için teşekkür ederim. Ancak belirtmeyi unutmuşum ileri 3 lüde oynayacak :).

RoNNiE91
02.Temmuz.2009, 18:47
Sizce Jeremy Mathieu sol bekte mi daha iyi oynar sol açıkta mı?

scarface4705
02.Temmuz.2009, 23:07
arkadaşlar gs ile oyuna başladım
sattığım oyuncular:lincoln,nonda,linderoth,volkan yaman,aykut erçetin
kiralık yolladıklarım:meira,baros
aldıklarım:vukcevic(amc),keirrison,pogrebnyak(kira lık),goossens dl ,david (palmeirastan aldım),uğur yildirim
kadrom

de santhis
sabri-david(emre güngör)-servet(emre güngör)-goossens(balta
m.topal(barış)
arda(uğur) kewell(hasan)
vukcevic
pogrebnyak(ümit)-keirrison(yaser)
sizce nasıl lig şampiyonluğundan eminim avrupada iş görürmü bu kadro bu arada 9.1 de oynuom

Homer J.S
02.Temmuz.2009, 23:18
Sabrinin yerine bi adam al, zebinayı öneririm ilk sezon için,2.sezon daha kalitelisini bulursun zaten..

RoNNiE91
02.Temmuz.2009, 23:45

Cevap yok mu arkadaşlar?:u:

Nocna Mora
02.Temmuz.2009, 23:53
Profilini koyabilirmisin :)

scarface4705
03.Temmuz.2009, 00:41

bence dl de daha iyi oynar

elevitli
05.Temmuz.2009, 03:54
beyler ikinci sezondayım gs ye meira nın yerine kaliteli bi stoper lazım değeri fazla olmasın en fazla 7-8 fln cvp bekliyorum

Aşk-ı Şehir
05.Temmuz.2009, 05:16
beyler ikinci sezondayım gs ye meira nın yerine kaliteli bi stoper lazım değeri fazla olmasın en fazla 7-8 fln cvp bekliyorum

Kayserispor'dan Eren Güngör'ü kaçırma derim.:)

crazysebo
05.Temmuz.2009, 20:46
merrhaba arkadaslar ,
uzun süren öss sürecinden sonra tekrar fm ye başladim vee Galatasaray ile yeni bir kariyer açtım.Oyun versiyonu yanliş hatirlamiyorsam 9.0.1

bir kaç hazirlik maçı yaptım ve acik söylemek gerekirse takimi beğenmedim :/

takimdan ilk sezonda

Lincoln - 10 m $, linderoth 9.5 m
nonda 4.5 m , ümit karan 1.3 m gibi ücretlerle sattım .
* yaptigim tek transfer b.leverkusen ' den 5 m euro 'ya aldigim arturo VidAl

4-4-2 dizilişiyle oynatmayi düsünüyorum takimi bana önerebileceginiz 442 de barosun yanina uyumlu bir forvet oyuncusu , ve bir sağ kanat oyuncusu önerirmisiniz ?( transfer bütçesi 7.5 m euro)

scarface4705
06.Temmuz.2009, 23:15
palmeirastan david i öneririm gelecek vadediyo kişisel özelliklerinde medya bu adam için gelecein lucio su demiş

elevitli
07.Temmuz.2009, 04:36
eywallah saolun beyler bakıcam oyunculara
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
david çıkmadı ya ortak kariyer oynuroum arkdş brezilya ligini seçmemiş heralde:(

Aşk-ı Şehir
08.Temmuz.2009, 00:55
eywallah saolun beyler bakıcam oyunculara
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
david çıkmadı ya ortak kariyer oynuroum arkdş brezilya ligini seçmemiş heralde:(

Regen bir oyuncuda olabilir.:)

misakisan
08.Temmuz.2009, 04:54
9.0.3 te bana şöyle attığını sokacak bir forvet şart hadi biraz kahve işi oldu bu ama di natale yerine oynatacağım bir adam,keirrison artist çıktı marquinhos'u alıp sıkılmak ta istemiyorum adam kariyer düşmanı 2 senede tüm kupaları getiriyo.Bu iki isim dışında biri lazım bana,bunlara ek olarak bir pozisyon almayı bilen yaşı genç bir dl ve handanovic ten daha aklı selim bir kaleci:D liste kaparık epeyce.

Enterokinaz
08.Temmuz.2009, 05:00
biraz paran varsa, st-cardozo, dl-masilela- gk-vilar derim.

ama bunlar 9.1.0'da üst düzeydeler. 9.3.0'ı bilmem. bir bak derim yine de.

misakisan
08.Temmuz.2009, 05:02
masilela çok hücumu düşünüyo ya özellik olarak,önünde forvetten devşirdiğim alexis sanchez var zaten defans mahvolcak:D

Enterokinaz
08.Temmuz.2009, 05:14
fm2009'u uzun süredir oynamıyordum, oyuncular hakkında fazla geniş değilim kusura bakma. :)

elevitli
08.Temmuz.2009, 15:34
arkdşlar elimdeki oyuncular şöyle
orkun-aykut
hakan-ibrahim kaş-servet-bekir-ugur uçar-masilela-alparslan
barış-arda-topal-mezague-borges-aydın-sabri
lewandowski-keirrison-marquinhos-saivet-ümit-yaser
var ama istediğim verimi alamıyorum bu kadrodan
9.1 versiyon ne yapabilirim?

misakisan
08.Temmuz.2009, 17:05
Forvetler çok güçlü olmuş,9.1 in gerektiği şekilde lewandowski pivot forvette oynar yanına da rotasyon yaparsın diğer isimlerden fakat marquinhos ilk tercihin olsun.4-4-2 kullanabilirsin özellikle izmer ve role theory epeyce işine yarar.kaleyi biraz güçlendirmeye bak aynı şekilde defansını da,hakan ve uğur bek olarak seni idare ederler bir yabancı ya da serdar taşçıyı monte edebilirsin rahatça,orta sahanı epeyce güçsüz buldum ancak regen beklemeni öneririm 9.1 de,çıkan yetenekleri toplamaya bak 9.1 de başarının yolu regenlerden geçiyor çünkü.

Sheriff
09.Temmuz.2009, 05:07
Tek forvet oynat arkasına amc her iki kanada da adam yerleştir. Büyük ihtimalle ozaman verim alırsın. Tabi oyunculara verdiğin komutlarıda dikkatli seçmelisin.. Ve tabi takım konuşmasınıda etkili yapmalısın.. Amauri çok yönlü bir oyuncu, mutlaka bir şekilde katkı sağlaması lazım..

Aşk-ı Şehir
09.Temmuz.2009, 14:04
9.0.3 te bana şöyle attığını sokacak bir forvet şart hadi biraz kahve işi oldu bu ama di natale yerine oynatacağım bir adam,keirrison artist çıktı marquinhos'u alıp sıkılmak ta istemiyorum adam kariyer düşmanı 2 senede tüm kupaları getiriyo.Bu iki isim dışında biri lazım bana,bunlara ek olarak bir pozisyon almayı bilen yaşı genç bir dl ve handanovic ten daha aklı selim bir kaleci:D liste kaparık epeyce.

Sırbistan Ligini açarsanız İgor Pavlovic, Milos Bogunovic, Nikola Komazec bu 3 oyuncuyu görürsünüz. Üçüde oldukça iyi oyuncular. Bir deneyin derim.:)

mesut ozi
09.Temmuz.2009, 22:47
bana cevap verecek olan yok mu??

BaFraLı
09.Temmuz.2009, 22:54
bana cevap verecek olan yok mu??

O bendede oluyoya oyuncu kayıtlarınımı kaçırıyorum napıyorum anlamadım.Malesef sene sonuna kadar faydalanamayacaksınız.

iLkeRisT
10.Temmuz.2009, 05:53
arkdşlar elimdeki oyuncular şöyle
orkun-aykut
hakan-ibrahim kaş-servet-bekir-ugur uçar-masilela-alparslan
barış-arda-topal-mezague-borges-aydın-sabri
lewandowski-keirrison-marquinhos-saivet-ümit-yaser
var ama istediğim verimi alamıyorum bu kadrodan
9.1 versiyon ne yapabilirim?

Takım maşallah canavar :D benim şu anda Fenerbahçe kariyerimde kullandığım taktik ideal olur.Oyunun kendi 4-2-4 attacking taktiği.

orkun
Uğur-İbrahim-Servet-Masilela
M.Topal(DMC'ye dönük)-Barış veya Borges(Hangisi iyi ise)
Sağda Saivet - Solda Marquinhos - 2FC Keirrison-Lewa

Süper olur,bence bir dene,TSL'de süper gidiyor.

Altaylee1914
10.Temmuz.2009, 18:30
juvede oynuyorum amauri ve camoranesi nin arkasına sağlam yedekler lazım önerebileceğiniz birilieri var mı?

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2009, 19:02
Keirrison'u al Amauri'nin yedeği olarak. Gerçi bir süre sonra babasını bile tanımıyor oyunda ama neyse.:) Keirrison ilk önerim, AMR'ye ise kesinlikle Marquinhos.:)

Altaylee1914
10.Temmuz.2009, 19:05
yani palmeiras ı toplayıp geleyim :)

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2009, 21:54
yani palmeiras ı toplayıp geleyim :)

Olur valla. :D

Altaylee1914
10.Temmuz.2009, 22:03
Keirrison ve Marquinhos'u da aldım şimdi juvede belirli bi yaş sıkıntısı var onu da aşacağız inşallah yaşlıların teknik özellikleri iyide fiziksel özellikleri aşağı iniyor durmadan camoranesi 50 yaşına kadar oynatmayı düşünüodum:) fakat fiziksel uygunluk yüzünden kesecem galiba

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2009, 22:13
Keirrison ve Marquinhos'u da aldım şimdi juvede belirli bi yaş sıkıntısı var onu da aşacağız inşallah yaşlıların teknik özellikleri iyide fiziksel özellikleri aşağı iniyor durmadan camoranesi 50 yaşına kadar oynatmayı düşünüodum:) fakat fiziksel uygunluk yüzünden kesecem galiba

Yavaş yavaş satmaya başla o zaman.:) Ben bir kariyerimde takımı gençleştirmek adına Daniel Agger ve David Trezeguet'i kafa kafaya takas etmiştim. Sende böyle hamleler yapabilirsin.:)

Altaylee1914
10.Temmuz.2009, 22:19
trezeguet bende sattım Iaquinta yı sattım del piero yu satsam mı diye düşünüyom ama gönlüm elvermiyor nedved aynı şekil bilmiyorum napcam zaten sol bek falan aldım stoperlerde baya yaşlandı sezon sonu sağlam bi revizyon yapcam tandem de aklımda pek bi isim yok bi iki isim alabilirsem buradan iyi olacak

Aşk-ı Şehir
10.Temmuz.2009, 22:27
Del Piero'yu satma bence.:) Nedved zaten futbolu bırakıyor.:)

Bek olarak Brezilya ligine yönel yine.:) Olmadı DR için Gökhan Gönül'ü al derim ben.:) DL için ise Jeremy Mathieu önerimdir.:) bu ikisinin yaşı biraz fazla olabilir. Genç ararsan Brezilya ligine veya Arjantin ligine bak. Oralardan hiç isim gelmiyor şu anda aklıma...

misakisan
11.Temmuz.2009, 04:13
sol bek filipe var çok sağlam olarak hem pasaport sorunu da yok,seitaridis te sağ bek olarak idare edebilir fiyat kalite açısından ancak eboue ye bakabilirsin bazen satılık listesine konuyor ilk baştan.

BeeTLeJuiCe
11.Temmuz.2009, 04:20
De Ceglie neyine yetmiyor Juve'de sol bek olarak süper bi bek.
Legro'nun yerine Zapata alabilirsin.
MC'ye Moutinho ilaç olur.
Sağ tarafa Balotelli süper olur. Del Piero 2 sezon yeter sonra Giovinco işini görür.
Kaleye yedek birini alabilirsin, Manninger falan bi işe yaramıyor kova gibi.
Sağ Bek Rafinha 11 numara.
MC'de Marchisio falan kesin değerlendir baya gol atıyor. :)

Altaylee1914
11.Temmuz.2009, 05:31
de ceglie ayar çıkarıyordu sattım almeria dan guilherme yi aldım marchisio da ayar çıkarmaya başladı ne olur ne olmaz axel witsel i aldım sağ tarafta marquinhos u düşünüom keirrison bi kaç maç oynattım verim alamadım ama 1-2 maçlık performans önemli değil amauri o mevkiide vazgeçilmezim bnm

Oghuse
11.Temmuz.2009, 16:33
http://img200.imageshack.us/img200/5095/radumuaggermi.jpg

Radu mu Agger mi? Fikirleriniz.. :)

KaPaLı
11.Temmuz.2009, 16:38
Agger tabi Oğuz. Radunun tek artısı soldada oynaması

elevitli
11.Temmuz.2009, 16:39
kesinlikle agger

Oghuse
11.Temmuz.2009, 16:48
Bence çok yakın özelliklere sahipler
Radu'nun avantajları daha genç olması, sol bek oynayabilmesi, çift ayak olması, fizik olarak daha iyi olması
Agger'in avantajları hava topları ve mental olarak birkaç kademe daha yüksek..

Ki zaten 2si de benim oyuncum.. :n:

elevitli
11.Temmuz.2009, 20:33
oyunun 3. sezonunda serbest kalan kaliteli oyuncu bilen varmı :D

HooijDonk07
12.Temmuz.2009, 18:33
Genç kaLeci Stoper ve Orta Saha ya adam Lasım hepsi genç olucak :) varmı bildiğiniz ? :D

Raten
13.Temmuz.2009, 03:03
Burak yerli mi yabancı mı kaça kadar alabilirsin bunları da yazsan :)

Castlevania
16.Temmuz.2009, 06:12
wawe1001 (http://forum.turksportal.net/vb/member.php?u=189014) vbmenu_register("postmenu_1489444", true); , kaleci olarak yıldız olabilecek nitelikte ve ekonomik olarak rahat bir takım yönetiyorsan "Igor Akinfeev" (25 M. €) , ve Valencia'nın kalecisi "Renan" (Hiç alamadım takımında denedim) , defans bölgesine "Domenico Criscito" oyunda ilk sezonun ise hemen kadrona katamazsın kiralıktır fiyatıda oldukça düşük 3.1 M. € alternatif ve uzun yıllar işini görecek olan ancak biraz pahalı olan bir o kadar da yetenikli olup işte defans budur diyebilecek "Mamadou Sakho" (9-14 M. €) , defansif ortahasaya Miguel Veloso (11-15 M.€) alternatifi Francesco Bolzoni (3.5-5 M € ) orasahanın ortası veya kanatlarda Edgar Barreto (5-8 M. €) Ofansif orta saha ve kanatlarda "Jack Wilshere" iki sezon sonra Arsenal rahat bırakır ancak ilk başlarda almak için baya zorlanırsın. bunlar zaten herkesin bildiği oyuncular umarım yardımcı olabilmişimdir.

görkemm
16.Temmuz.2009, 21:21
arsenal'e defans alcam kimi önerirsiniz? breno ve david luiz ile anlaştım ama henüz karar veremedim. sakho ve zapata için çok para istediler.

Castlevania
17.Temmuz.2009, 08:10
Breno'yu uzun yıllar kullanabilirsin David Luiz'de iyidir de Breno'nun geç oluşu bence onu daha iyi hale getiriyor. Bir de Cristian Zapata yı almaya çalış verirlerse hiç kaçırma oyunun en iyi defanslarından.

MaTRaKaN
23.Temmuz.2009, 01:08
Arkadaşlar oyunumda şu anda 2020 yılına geldim merak ettiğiniz oyuncu profilleri varsa koyabilirm :)

Castlevania
23.Temmuz.2009, 05:58
Ben de şu anda o yıldayım da atıyorum arsenal'in paf takımında ki oyuncular bile emekli oldu neredeyse fazla göze batan isimler pek yok :)

vuque
23.Temmuz.2009, 06:14
Arkadaşlar oyunumda şu anda 2020 yılına geldim merak ettiğiniz oyuncu profilleri varsa koyabilirm :)
Angel Di Maria-Cristian Zapata-Breno-Joe Mattock-Bojan-Pato-Moutinho-Veloso-Hulk
Biraz Uzun Oldu Kusura Bakma.İlk Aklıma Gelenler Bunlar.Koyabildiklerini Koyarsan Sevinirim :)

illet
25.Temmuz.2009, 01:16
arkadaşlar oyunda ilk sezon portsmouthdayım.

5.000.000 tl alcağım sağ açık önerirmisiniz.

goosfraba
25.Temmuz.2009, 01:19
arkadaşlar oyunda ilk sezon portsmouthdayım.

5.000.000 tl alcağım sağ açık önerirmisiniz.

Cesar Villaluz.

illet
25.Temmuz.2009, 01:20
onun fiyatı 10 trilyon başka adam söleyebilirmisin

goosfraba
25.Temmuz.2009, 01:21
Mehmet Topuz da olabilir.

Trabzonspor
25.Temmuz.2009, 01:28
Yattara'da olabilir.

goosfraba
25.Temmuz.2009, 01:31
Yattara'ya çok para istiyorlar ama Mehmet Topuz'dan daha iyi oyunda. İyi dribling yapabiliyor + hızı harika. Birçok kariyerimde denedim sıfıra inip güzel gol ve asistler yapabiliyor :) Yattara için biraz kasabilirsin.

illet
25.Temmuz.2009, 01:58
münihten sosayı kiraladım bakalım.

saolun önerileriniz için
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
pavel nekhaychik (BATE)

die adam aldım bide onu denicem

BaFraLı
25.Temmuz.2009, 02:00
Nekhaychik'i almıştım fm'de bende.Yanlış hatırlamıyorsam orta sahanın Sağ ve solunda oynayabilen bir futbolcu yararı olacaktır.

illet
25.Temmuz.2009, 02:02
evet hem sağda hem solda oynayabiliyor.

krivetse bakarken buldum

C h A o S
25.Temmuz.2009, 18:29
Sizce bu oyuncuya bu kadar para vermeli miyim?(30.5 MN)Genç,gelecek vaadeden Dm var mı önerdiğiniz?
http://img195.imageshack.us/img195/235/adszisf.jpg (http://img195.imageshack.us/i/adszisf.jpg/)

Birde genç AMR almak istiyorum ama henüz bulamadım.Wright philips türünde bir oyuncu.Para bildiğiniz gibi City'de sorun değil.:)Eksikleri neler bu kadronun,nerelere takviye yapmalıyım.

Kadrom:
http://img233.imageshack.us/img233/285/adszrwy.jpg (http://img233.imageshack.us/i/adszrwy.jpg/)

C h A o S
25.Temmuz.2009, 19:20
Oyunu kaydettim yok mu bir fikri olan?

Oghuse
25.Temmuz.2009, 19:24
Bolzoni 30 milyon YTL eder alabilirsin.Diğer önerilerim Miguel Veloso ve Moussa Sissokodur..

Sağ açık için Afellay, David Bentley, Camoranesi ve Antonio Valencia önerilerim.

Takıma takviye olarakta pivot santrfor alabilirsin Cardozo ve ya Santa Cruz.. Kimse almamışsa hızlı forvet olarakta Vagner Love'u sakın kaçırma oyunun an kaliteli forvetlerinden..

GebzeLi1907
25.Temmuz.2009, 19:28
Bolzoni ile hiç oynamadım ancak özellikleri beni al beni al diye bağırıyo ama 30 mn de çok gibi yinede bütçen sırıtmıyacak derecede ise al derim..
Sağ açık için Wigan dan Valencia olabilir Aston villa dan Ashley Young'uda düşünebilirsin sağ açıkta da iyi oynar..

goosfraba
25.Temmuz.2009, 19:34
Flamini'yi al bence.

C h A o S
25.Temmuz.2009, 20:45
Bolzoni 30 milyon YTL eder alabilirsin.Diğer önerilerim Miguel Veloso ve Moussa Sissokodur..
Veloso Liverpool'da gelmez:) Sissoko'yu da bir izleteyim.
Sağ açık için Afellay, David Bentley, Camoranesi ve Antonio Valencia önerilerim.
Takıma takviye olarakta pivot santrfor alabilirsin Cardozo ve ya Santa Cruz.. Kimse almamışsa hızlı forvet olarakta Vagner Love'u sakın kaçırma oyunun an kaliteli forvetlerinden..
Bu önerilerinden David'e bi teklif götüreyim bakalım ne olcak.

Santa Cruz bende zaten.Ama satılık listesinde:)

Bolzoni ile hiç oynamadım ancak özellikleri beni al beni al diye bağırıyo ama 30 mn de çok gibi yinede bütçen sırıtmıyacak derecede ise al derim..
Sağ açık için Wigan dan Valencia olabilir Aston villa dan Ashley Young'uda düşünebilirsin sağ açıkta da iyi oynar..
Valencia Manu'da o yüzden gelmez.Young profili güzel onada bir teklif götürelim bakalım ne olcak.

Flamini'yi al bence.
Flamini'de Milan'dan gelmez:)

Dm olarak Aklım Bolzoni'de kaldı onu alıyorum.:)

C h A o S
25.Temmuz.2009, 21:31
Bentley ve Young'a çok para istiyorlar o yüzden vazgeçtim.Sanchez'i amr kullanmaya karar verdim.

cagri86
26.Temmuz.2009, 02:13
ortasahanın ortasında zuculini-skjelbred ikilisini tavsiye ederim. İkisi de ucuz.
Forvete gaston fernandez'i alırsanız pişman olmazsanız. onun dışında, ander ve albaek gibi genç ortasaha oyuncuları da gelecekte sizi mutlu edebilir;)

Knightmare
26.Temmuz.2009, 02:29
çağrı benim ortasahayı yazmışsın :D dediği gibi dm-zuculini mc/amc Skjelbred ikiside müthiş oyuncular. hatta ben yanlarına Nuri Şahin'i de koydum yeme de yanında yat :D

benimde tavsiyelerim ortalama bi takımsanız defansınıza Cristian Suarez. 1.79 boyunda bi defans oyuncusu olmasına rağmen müthiş oynuyor, hava topu bırakmıyor kolay kolay :D
ikincisi Diego Calderon sol tarafı komple kullanabilir, ben sol bek olarak kullanıyorum.
sağ bek için Ahmed El Mohammedy :) defans ortaya bir tavsiyemde, rakip takımların korkusu olsun, kornerden bolca gol atsın diyenler için genç ve 'kule' gibi bi defans...Milicic! Partizan'dan almıştım.
diğer tavsiyelerim de...Alex(Internacional), Anton Putsilo(BATE'ydi galiba :p), Andre Russotto(sözleşmesi biter ilk sezon, takip edin bedava kapın :))

Rais
26.Temmuz.2009, 15:50
Sizce bu oyuncuya bu kadar para vermeli miyim?(30.5 MN)Genç,gelecek vaadeden Dm var mı önerdiğiniz?
http://img195.imageshack.us/img195/235/adszisf.jpg (http://img195.imageshack.us/i/adszisf.jpg/)

Birde genç AMR almak istiyorum ama henüz bulamadım.Wright philips türünde bir oyuncu.Para bildiğiniz gibi City'de sorun değil.:)Eksikleri neler bu kadronun,nerelere takviye yapmalıyım.

Kadrom:
http://img233.imageshack.us/img233/285/adszrwy.jpg (http://img233.imageshack.us/i/adszrwy.jpg/)

simone pepe diyorum baska bisi demiyorum :).

misakisan
26.Temmuz.2009, 20:52
pepenin kararlılığı düşük bu da negatif yansıyo bazı maçlarda,benim önerim alexis sanchez'i amr olarak eğitip o bölgede oynatman,ben ters ayakla aml yapmıştım ve dünyanın en iyilerinden biri olmuştu 3 yıl sonra sen benim yaptığımın tam tersini yap ya da marquinhos'u alıp amr yap seçim senin:D:D

aalbertoo666
28.Temmuz.2009, 02:58
bu oyuncu alınmalı mı ? arkadaşlar galatasaray ile 2021 yılındayım. feyenoord altyapıdan bi oyuncu çıkardı ve bu oyuncu mükemmel !! henüz 20 yaşında bir DC

fiziksel özelliklerinde 16dan aşağı bir değer yok zihinsel olarak normal deneyimli bir oyuncu gibi konsantrasyon, pozisyon alma, sakinlik, çalışma azmi 15üstü
top kapma 19, teknik 18, markaj 17, kafa 18 > bi DC de bulunması gereken özelliklerinin hepsi mükemmele yakın yani.

bunun yanında frikik kullanma 18. özelliklerinde de falsolu şut atmayı ve güçlü frikik kullanmayı sever yazıyo. izlemesi için görevlendirdiğim gözlemci onun hakkında kaliteli bir transfer olur dedi ve 5yıldız verdi.

oyuncu feyenoord'da yıllık 700£ kazanıyo. bonservis olarak 14MN£ anlaşıyoruz fakat oyuncu benden yıllık tam 4,7 MN istiyo ki ben takımıma getirdiğim dünya çapı yıldızlara bile o parayı vermedim.takımımda en fazla parayı alan oyuncum yıllık 2,4 MN£ ile ispanyol Elorriaga ki kendisi geçen sezon 26 golle gol kralı oldu transfer sezonunda ise peşinde barcelona, real madrid, valencia gibi dev ispanyol klupleri vardı. 25MN£ kadar teklif geldi fakat satmadım.

şimdi bu oyuncuyu alıp almama kanusunda tereddüte düştüm. kadromda görmeyi çok istiyorum çünkü oyunun çıkardığı en iyi regen şimdilik bu görünüyo ve peşinde -şimdilik!- sadece ben varım. klübü ikna etmek de kolay fakat 20 yaşındaki bir oyuncuya yıılık 4,5 MN£ verilir mi? maaş bütçemi hiç ama hiç etkilemiyo bu para çünkü zaten var olan maaş bütçesi 67 MN ve ben şu an 20 MN kadar kullanıyorum.

aldığım zaman kadro uyumunun bozulmasından korkuyorum.

bu gibi konularda tecrübesi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

bahtiyar17
28.Temmuz.2009, 03:41
Arkadaşlar Ben Gs^Da 2. Sezonumu Yaşıyorum... Taktik^im Gs^ın Şu Anki Taktiği... Ve Eksik oLduunu Düşündüüm 3 Mevkii War... 1 Sağ Bek... Dario Srna^yı Düşünüorum... 2.^Si 10 Numara... Oraya Henüz Karar Wermedim... 3.^Sü Sağ Açık... Oraya Keita^Yı aLmayı Düşünüyorum... Önerdiğiniz Futbolcu Warsa Paylaşır Mısınız??

misakisan
28.Temmuz.2009, 05:27
hiçbişey olmaz ya merak etme sen ilk 11 e koycaksan direk al gitsin.

KaPaLı
28.Temmuz.2009, 21:58
9.1 için ML - MR ve Milito'nun yedeği olacak ST arıyorum. ST uzun boylu Target man tarzında olacak. GENOA takım (:

SaGoSS
29.Temmuz.2009, 18:37
arkadaslar bn ardayı oneriorum cok kaliteli oyuncu kaptırmayın paranız varsa 15mye alın.bn galatasaraydayım 2009 senesi milan 21m verdi.hayır dedim juventus 28m verdi artk kabul ettim :D yani kacırmayın oyuna baslar baslamaz alın.daha cok genc hem geleceginde her ozelligi en az 16-17 olur.

Altaylee1914
29.Temmuz.2009, 20:00
aston villa da oynuyorum ilk sezonum beklerimden hiç mi hiç memnun değilim shorey ve young çok kötüler durmadan başıma iş açıyorlartransfer bütçem 12m euro önerilerinizi bekliyorum

misakisan
29.Temmuz.2009, 23:20
Düzgün kullanırsan gayette iyi işleyen iki oyuncu ikiside:Daz önce şampiyon oldum bende aston villa ile ancak iyi bi yapılanma yapman gerek takımda.yönetimden ek bütçede isteyebilirsin ancak 12 milyona bu oyunculardan iyisini bulmak güç.

Altaylee1914
30.Temmuz.2009, 01:54
sana helal olsun ben takımı kümede tutcam çatlıyorum 55. taktiği değiştirdim olmuyor çıldırcam biraz daha uğraşırsam :)

andreasbecker
30.Temmuz.2009, 04:48
arkadaşlar merhaba resim nasıl ekleyebiirim.
Elimde 16 yaşında "AMC" var DARDANELSPOR'da altyapıdan çıkan bi oyuncu paylaşmak istiyorum.
Bide dardanel spor benim adımı taşıyan bi stadyum yaptı bu ikinci durumu daha önce yaşayan birileri var mı?
konunun yeri doğrumu bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

Oghuse
30.Temmuz.2009, 04:53
arkadaşlar merhaba resim nasıl ekleyebiirim.
Elimde 16 yaşında "AMC" var DARDANELSPOR'da altyapıdan çıkan bi oyuncu paylaşmak istiyorum.
Bide dardanel spor benim adımı taşıyan bi stadyum yaptı bu ikinci durumu daha önce yaşayan birileri var mı?
konunun yeri doğrumu bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

MUhtemelen regen olduğu için başkasında aynı oyuncu çıkmayacaktır. Burada paylaşmak faydasız olur. Ama Ss konusunda ana ekranda prnt scrn tuşuna basıp painte gelip kopyala de sonra kaydederken formatı jpeg olarak kaydet.Herhangi bir resim upload sitesine gelip (imageshack.us, tinypic.com vs.) buraya yükle..Bu kadar..

2. durumun birçok arkadaşın başına geldi keşke bana da olsa.. :D

andreasbecker
30.Temmuz.2009, 05:00
http://img268.imageshack.us/img268/4889/wonderkid.jpg
http://img188.imageshack.us/img188/9272/wonderkid2.jpg

Oghuse
30.Temmuz.2009, 05:04
Gerçekte harika adammış 16 yaşında böyleyse artık 25 yaşına düşünemiyorum..

fm_monster
31.Temmuz.2009, 01:22
http://img57.imageshack.us/img57/8240/davidi.jpg (http://img57.imageshack.us/i/davidi.jpg/)

:s7::confused::s7::confused::s7:
sizce hangisi daha iyi bunlerı deneyip memnun kalan varmı hangisini tercih ediym?:s7:

Oghuse
31.Temmuz.2009, 01:29
David Luiz daha iyi hem daha uzun süre verim alabilirsin.

mesut ozi
03.Ağustos.2009, 18:35
http://img4.imageshack.us/img4/962/touluse.jpg

arkadaşlar toulouse ile kariyere başladım.mevlüt erdinçin takımıyla yaptığım maçta mevlüt bana 2 gol attı ve yenildim ve mevlütü aldım tarih 3 ekim ama direk kadroma katıldı.neden oldu böyle? linkten bakabilirsiniz.

RoNNiE91
03.Ağustos.2009, 23:09
İki oyuncu arasında kaldım.Birinin Zihinsel,diğerinin tekniksel özellikleri daha iyi.CA'ları hemen hemen aynı.Sizce hangisini almalıyım?

http://img3.imageshack.us/img3/563/torbins.jpg (http://img3.imageshack.us/i/torbins.jpg/)

http://img35.imageshack.us/img35/9325/vukcev.jpg (http://img35.imageshack.us/i/vukcev.jpg/)

Oghuse
03.Ağustos.2009, 23:13
Takımında frikikçi varsa Torbinskiy'i öneririm yoksa Vukcevic..

RoNNiE91
03.Ağustos.2009, 23:59
Var var frikikçi.Sağol.Aldım Torbinsky'i :)

erezel
05.Ağustos.2009, 16:04
Beşiktaş ile oynarken, sağ tarafa Jonathan Zebina ve ileriye Saviola yı aldım Bu futbolcular ile daha evvel oynayıp verim alabilen var mı? Zebina nın natural fitness ı (9.0.3) 2 olmasından dolayı kondisyon sorunu yaşıyor. Saviola da oldukça formsuz.

Erkan Zengin in performansı harika, 6 maçta 2 gol 4 asist ve av.rating 7.40.
Ayrıca Delgado nun yerine aldığım Pablo Rodriguez de gayet iyi oynuyor.

Bütçe problemi & isteksiz olmaları nedeniyle Mota, Buonanotte, Jaja gibi futbolcuları transfer edemedim...

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img170.imageshack.us/img170/432/saviola2.jpg

http://img208.imageshack.us/img208/1692/zebina2.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/912/rodriguez2w.jpg

http://img20.imageshack.us/img20/8480/erkan2.jpg

misakisan
05.Ağustos.2009, 17:45
Zebina ile verim aldım ancak mutlaka bir yedeği olmalı 1 maç var 1 maç yok çünkü çoğu maçta yeşil sakatlık geçiriyo(yeşil derken hafif sakatlık) saviolayı ben değil ama kardeşim denedi galatasarayda ve 3 sezonda toplam 80 civarı gol attı ligde.

erezel
05.Ağustos.2009, 18:16
Zebina ya alternatif olarak elimde Serdar K. ve Rıdvan var. İkisinin de ilk sezon da iyi duruma gelmesi zor. Saviola GS de gol atıyor sadece herhalde:)

isocan4444
06.Ağustos.2009, 05:19
http://img4.imageshack.us/img4/962/touluse.jpg

arkadaşlar toulouse ile kariyere başladım.mevlüt erdinçin takımıyla yaptığım maçta mevlüt bana 2 gol attı ve yenildim ve mevlütü aldım tarih 3 ekim ama direk kadroma katıldı.neden oldu böyle? linkten bakabilirsiniz.

Fransa'da joker transfer dönemi diye birşey vardır. Transfer dönemi bittikten sonra Fransız Liginde oynayan BİR oyuncuyu daha kadrona katabilirsin...

franklin001
07.Ağustos.2009, 04:30
gelişimi bence en iyi oyuncular
rangers'tan john fleck
internacionalden alex

ShevAnil
08.Ağustos.2009, 19:08
Sağ bek'e Philipp Lahm mı? Lassana Diarra mı?

Aşk-ı Şehir
08.Ağustos.2009, 19:50
Sorulur mu? Tabii ki Lahm.:)

mesut ozi
10.Ağustos.2009, 04:03
Fransa'da joker transfer dönemi diye birşey vardır. Transfer dönemi bittikten sonra Fransız Liginde oynayan BİR oyuncuyu daha kadrona katabilirsin...
teşekkürler arkadaşım bilgin için

illet
10.Ağustos.2009, 16:32
lahm ile hiç oynamadım ama bence lassana diarra süper hem orta sahadada oynuyo ve çok asist yapıyo ben her oynadığım takıma almaya çalışırım diarrayı

Oghuse
10.Ağustos.2009, 16:37
Lassana Diarra daha çok orta saha ama bekte Lahm daha iyi..

misakisan
10.Ağustos.2009, 20:26
srna alınmadıysa onu alsana o kadar paran varsa ya da azpilicueta yı.

KaPaLı
11.Ağustos.2009, 01:26
http://i30.tinypic.com/15d9b3o.jpg

Kesinlikle tavsiye edilir. Galatasaray oyunun başında Free olarak kadrosuna kattı. Şimdi 10 milyon YTL kadar çıktım satmıyolar bana.

mesut ozi
11.Ağustos.2009, 04:12
arkadaşlar euro 2008de hırvatistan maçında seri penaltılarda semih gol atmıstı ve o semihin hayatındaki ilk penaltı golüymüş ama fm de semihin penaltı kullanma 16.nasıl iş anlamadm:h:

nastiest
11.Ağustos.2009, 04:57
Arkadaşlar bana M.united'den Luganoya 8 Milyon dolarlık bir teklif geldi acaba kabul etmelimiyim yoksa fenerbahçede kalsınmı

Bana birde 8-7 m arası Orta saha-Forvet oyuncusu önerirmisiniz türk olursa ii oLur ama yabancıda olur

Oghuse
11.Ağustos.2009, 05:04
Bence kabul etmelisin yerine adam bulunur elbet. Sana Türk olarak AMC/FC deniz naki diyebilirim..Yoksa bilinen marquinhos dışında AMC/FC bi marquinhos var oda olur veya sandro..

nastiest
11.Ağustos.2009, 05:08
Hulk teklifmi kabul etti sence alayımmı?
birde peter masilelayı 3 m ye satayımmı blackburne yerinden carlos var ?+-

E.Cartman
11.Ağustos.2009, 05:18
Hulk teklifmi kabul etti sence alayımmı?
birde peter masilelayı 3 m ye satayımmı blackburne yerinden carlos var ?+-

Hulk'u al abi peter'ide fiyatı artıracaklarını düşünmüyorsan sat...

SAİT71
11.Ağustos.2009, 05:19
Arkadaşlar bana M.united'den Luganoya 8 Milyon dolarlık bir teklif geldi acaba kabul etmelimiyim yoksa fenerbahçede kalsınmı

Bana birde 8-7 m arası Orta saha-Forvet oyuncusu önerirmisiniz türk olursa ii oLur ama yabancıda olur

Bence Lugano'yu satıp o paraya onun ayarına yakın bir oyuncuyu getirebilirsen sat. Ama zor bir ihtimal bence satma. Çünkü Lugano profili iyi bir oyuncu. Yaşlansa bile oynayacak kapasitesi var. Dursun bence.

Eğerki Türk olacak illa diyorsan Gökhan Töre yi al biraz yetiştir oynat. Daha iyi birini istersen dediğin mevkilerde oynayabilen Kennedy Bakircioglünü öneririm.

Şahsi fikrim Marquinhos u biraz daha para biriktirip almandır. Çünkü çok yararlı bir oyuncu.

nastiest
11.Ağustos.2009, 05:25
Şuanda Lugano'ya 9 m teklif verdiler ve hulk geldi şuan kadromda 1 yabancı fazlam var O yüzden Eduyu 4 m ye satsam nasıl olur teklif geldi?

Peter masilela 3.5 m ye satayımmı sizce ?

karmakarışık bi durmun içindeyim :D

nastiest
11.Ağustos.2009, 05:39
cevap yokmu??

nastiest
11.Ağustos.2009, 05:59
Sizce Hulk mı yoksa Simon Vukcevic mi

Oghuse
11.Ağustos.2009, 06:00
Hulk Forvet vukcevic orta saha nereye takviye lazımsa bence onu almalısın..Edu'yu da satmalısın daha fazla gelecek vaad eden oyunculara yönelebilirsin..

nastiest
11.Ağustos.2009, 06:02
forvette guiza-semih var yetiyor şuan vukcevici almayı planlıyorum defans olarak türk oyuncu kimi alabilirim ?

nastiest
11.Ağustos.2009, 15:35
Şimdi Simon Vukcevic'i alcam eduyu satcam sizce peter masilele ve Luganoyu satmalımıyım Luganoya 9 m teklif peter e 4 m teklif geldi

nastiest
11.Ağustos.2009, 16:10
Şimdi Simon Vukcevic'i alcam eduyu satcam sizce peter masilele ve Luganoyu satmalımıyım Luganoya 9 m teklif peter e 4 m teklif geldi

Cevap yokmu arkadaşlar

Birde defans lazım sağlam TÜRK varsa söylermisiniz

Oghuse
11.Ağustos.2009, 16:12
Cevap vermiştim ben ama.. :D Sat Luago'yu..

Türk defanslar Serdar Taşci, Omer Toprak en iyilerden..

LaigLeNoiR
11.Ağustos.2009, 16:21
Hulk gibi bir golcü varmı.Hulk'u al.

Guiza'ya çok paraya satarsın. Vukcevic'i de alırsın.İstediğin olur :)

Hugo
11.Ağustos.2009, 16:23
Orta sahaya Rasmus Elm, Sağ beke Tim Hoogland, Forvete Nikola Kalinic, Kanatlara Hamed Namouchi..

Alın bitirin :D Namouchi dışındakileri Galatasaray'a aldım sırtım yere gelmiyor şu an:D

goosfraba
11.Ağustos.2009, 16:26
Orta sahaya Rasmus Elm, Sağ beke Tim Hoogland, Forvete Nikola Kalinic, Kanatlara Hamed Namouchi..

Alın bitirin :D Namouchi dışındakileri Galatasaray'a aldım sırtım yere gelmiyor şu an:D

Bu isimleri hiç duymadım ss'leri bekliyorum :D

illet
11.Ağustos.2009, 16:40

namouchi lorientte oynayan faslı oyuncu ama dierlerini bende duymadım.

ilk sezondamı aldın yoksa regen flnlarmı ?

Oghuse
11.Ağustos.2009, 16:49
Kalinic iyi adamdır bende denemiştim.. Namouchi'yi de duymuştum..

nastiest
11.Ağustos.2009, 17:34
Lugano iyi bazen gol fln atıyor onu satarsam yerine kimi alayım birde

Peter maselila(ismini tam bilmiorum Sol bek) ona 4 m teklif verdiler onu satayımmı?
Yerinde Carlos var şuan

Guizayıda satmak istemiyorum Bir sezonda 46 gol attı Neredeyse Şampiyon beni yaptı :)

Şuanda Vukucevic bende

nastiest
11.Ağustos.2009, 18:16
Cevap yokmu arklar yaw ona göre işlem yapcam fmde

nastiest
11.Ağustos.2009, 20:40
Allah Rızası için cevap yazın arklar ya lütfen

Oghuse
11.Ağustos.2009, 20:53
Türk olarak oyuncular söyledim.. Yabancı olarak özelliklere göre aratabilirsin..
Radoi, David Luiz, Pape Diakhate, Sergey Ignashevich önerebileceğim stoperler.. Guiza'ya iyi bir teklif gelirse satabilirsin..

nastiest
11.Ağustos.2009, 21:32
Luganoyu satayımmı sende birde Peter Maselilayı satıyımmı

Lugano 10 m
Maselila(sol bek) 4 m

Oghuse
11.Ağustos.2009, 22:43
Maselilayı ilk defa duydum.. :D LUgano'yu daha önce sat demiştim zaten.

Peter'i satarsan Türk DL olarak Fathi Malik'i önerebilirim..

mesut ozi
11.Ağustos.2009, 23:04
sporting lisbonla ilk sezonun devre arasındayım.moutinhoyu 40.miguel velosoyuda 50 milyona sattım.onları aaratmıycak mc önerilerinizi bekliyorum

Oghuse
11.Ağustos.2009, 23:08
Tymoschuk, Moussa Sissoko, Gourcuff, Dzagoev, Alex aklıma gelen isimler..

mesut ozi
11.Ağustos.2009, 23:10
lassanayı aldım byk ihtimal we gökhan inlere çabalıyorum şimdi.olmazsa değerlendiricem önerilerini.

Oghuse
11.Ağustos.2009, 23:32
Senin girişimlerin daha iyiymiş.. :D Benim aklıma gelmedi.. Sissoko'yu almanı kesin öneririm, Ramires, Hernanes'de müthiş..

dentaconstantin
12.Ağustos.2009, 00:06
Luganoyu satayımmı sende birde Peter Maselilayı satıyımmı

Lugano 10 m
Maselila(sol bek) 4 m
Masilela'dan bahsediyorsun zannediyorum bence sat onu defansif yönü zayıf yerine fathi malik'i alabilirsin ek olarak fabian monzon,antonin rosa olabilir.

sporting lisbonla ilk sezonun devre arasındayım.moutinhoyu 40.miguel velosoyuda 50 milyona sattım.onları aaratmıycak mc önerilerinizi bekliyorum
skjelbred neredeyse moutinho gibi bir oyuncu oyunun başında ucuza alıp sonradan iyi paraya satıyorum.Şiddetle tavsiye ederim.Bunun dışında arturo vidal,adigun salami,leandro somoza,etienne capoue,moussa sissoko,pablo ledesma aklıma gelenler.

mesut ozi
12.Ağustos.2009, 01:57
Senin girişimlerin daha iyiymiş.. :D Benim aklıma gelmedi.. Sissoko'yu almanı kesin öneririm, Ramires, Hernanes'de müthiş..
şimdi sattığım adamların özellikleri harikanın ötesinde olduğu için öle girişimlerde bulunuyorum yoksa kurtarmaz:icon_razz::icon_razz:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Masilela'dan bahsediyorsun zannediyorum bence sat onu defansif yönü zayıf yerine fathi malik'i alabilirsin ek olarak fabian monzon,antonin rosa olabilir.

skjelbred neredeyse moutinho gibi bir oyuncu oyunun başında ucuza alıp sonradan iyi paraya satıyorum.Şiddetle tavsiye ederim.Bunun dışında arturo vidal,adigun salami,leandro somoza,etienne capoue,moussa sissoko,pablo ledesma aklıma gelenler.
usta saol kafa yordun da yıldız türü adam arıyorum o bölge için :icon_razz:

misakisan
12.Ağustos.2009, 02:28
kolarov-filipe den birisini öneririm,hücum ağırlıklı oynatacaksan filipeyi al,defans ön planda ise kolarov çok başarılı.Gerçi paran varsa zhirkov al her türlü oynar defansif hücum ağırlıklı.

axidunya
13.Ağustos.2009, 13:36
arkadaşlar vukcevicle kimseyi kıyaslamayın derim ben :) machester united - barca - real madrid vs. büyük klüplerden bir sürü teklif geldi bana 10. sezonumu bitirdim oyunda ama hala galatasaraydayım. dünyadaki en zengin klüp yapmadanda bi yere gitmeyi düşünmüyorum. Ki transfer politikamın ne kadar iyi olduğunu dünyada ki en zengin 4. klüp olduğumdan anlaşılıyor. 4-4-2 oynuyorum orta sahamda vukcevic var. genelde takım oyunu oynayıp tek bir birey üzerinden değilde tüm takım olarak gol atma hevesinde bir takımdı benimkisi ta ki geçen sezona kadar. biriktirdiğim tüm paraya kıydım elimdeki bazı oyuncuları sattım. ( örneğin hatem ben arfa 40 milyona almıştım 80 milyona madride sattım ) yaklaşık 250 milyon € luk bir transfer bütçem oldu. agüero ( ki oyunda ki en iyi oyuncu olarak gözüküyor ), benzema ve rooneyi aldım. vukcevic 30 yaşındaydı.
bu sezona kadar takımımdaki bir oyuncu maximum 20 gol atmıştı ligde. sezon sonunda agüero 32 golle lig gol kralı oldu. vukcevic 27 golle 2. sıradaydı. evet bir orta saha oyuncusu atamaz o kadar diyebilirsiniz. adamı forvettede oynatmadım. sadece uzun şutları sık sık denemesini istedim. takımdada defansın topu vukcevice atmasını istedim. frikikleride ona kullandırttım. olan bu. frikikten 12 tane gol attı sezon içerisinde.gol krallığında 3. sıradada benzema vardı 23 golle. ilerleyen sezonlarda sizdede çıkarsa valerio bernini yi kesinlikle alın. sol kanatınızı canlandırır. 3 milyon € ya almıştım 18 yaşındayken. 21 yaşına geldiğinde 23 milyon € ya juventusa sattım.

ayrıca son bir tüyo paranız varsa kalitesinden emin olduğunuz dünya çapındaki bir oyuncuyu fiyatı neyse alın ! psg den bir adam almıştım adını hatırlayamıyorum şuan 70 milyon € vermiştim. sadece yarım sezon oynadı. yarım sezon sonunda madrid 90 milyon € teklif etti. böyle bir teklifi reddedemezdim tabi ki de :)

axidunya
14.Ağustos.2009, 12:50
http://img17.imageshack.us/img17/5104/ekranalntswzk.jpg

mesut ozi
16.Ağustos.2009, 21:00
napoliden lavezziyi deneyen var mı? nasıl performansı.

KaRaBükLü KraL
18.Ağustos.2009, 23:56
napoliden lavezziyi deneyen var mı? nasıl performansı.
Lavezzi'nin performansı normal bir golcüyle eşdeğer ama istikrarı yok tabi bir maç hat-trcik yapar diğer maç 4.5,5 puan ile oynar

okan444555
22.Ağustos.2009, 21:01
arkadaşlar ben eskişehirspor'dayım 20 m$ bütcem var bana bir ortasaha birde defans önerirmisiniz

ShevAnil
23.Ağustos.2009, 18:39
Ufuk Ceylan özelliklerinin hakkını veremiyip saçma sapan goller yiyor :(

dentaconstantin
24.Ağustos.2009, 17:16
arkadaşlar ben eskişehirspor'dayım 20 m$ bütcem var bana bir ortasaha birde defans önerirmisiniz
Eskişehir için çok iyi bir bütçe kaçıncı sezonda olduğunu yazsaydın iyi olurdu.Skjelbred,adigun salami,mehmet ekici,deniz naki,carlos villanueva,jem karacan,leandro fernandez,andriy rusol,miguel riffo aklıma gelenler.

okan444555
24.Ağustos.2009, 23:47
Eskişehir için çok iyi bir bütçe kaçıncı sezonda olduğunu yazsaydın iyi olurdu.Skjelbred,adigun salami,mehmet ekici,deniz naki,carlos villanueva,jem karacan,leandro fernandez,andriy rusol,miguel riffo aklıma gelenler.

kardeşim 2010-2011 sezonundayım iki sene üst üste şampiyon oldum ama avrupada daha iyi bir başarı yakalamak istiyorum zaten bu yüzden sizlerden yardım istedim.Şimdiden teşşekkürler ilginden dolayı.:)

elevitli
29.Ağustos.2009, 05:53
beyler at. madridteyim ikinci sezonda(9.1)versiyon orta sahanın ortasına adam lazım direk oynayabilecek yardım ltf. bi de benim buldugum iki oyuncu arasında kararsızım matuidi mi marchisio mu ?

mesut ozi
29.Ağustos.2009, 07:32
beyler at. madridteyim ikinci sezonda(9.1)versiyon orta sahanın ortasına adam lazım direk oynayabilecek yardım ltf. bi de benim buldugum iki oyuncu arasında kararsızım matuidi mi marchisio mu ?
marchisioyu almalısn.ayrıca miguel veloso.moutinho,lassana diarra,gökhan inler palombo takımına gelebilecek oyuncular.

ForsakeN
06.Eylül.2009, 22:06
Caner Erkin için 7,75 M Euro ödemek ne kadar doğru sizce? Kararsızım.Vukcevic'i 14M Euro'ya Liverpool'a satıyorum da. AML'ye adam arıyorum

Redrum
06.Eylül.2009, 22:10
Caner Erkin için 7,75 M Euro ödemek ne kadar doğru sizce? Kararsızım.Vukcevic'i 14M Euro'ya Liverpool'a satıyorum da. AML'ye adam arıyorum
Türk takımısın sanırım. AML'de oynayacak en iyi Türk Arda'ysa ikincisi Caner'dir. Freekick'de kullanır. Gönül rahatlığıyla al..

ForsakeN
06.Eylül.2009, 22:20
Evet Fenerbahçe'yim. Vukcevic'i 14m a satınca elime para geçti. AML için Fleck,Balotelli,Caner,Alexis Sanchez'e teklif yaptım.Buo..natte iççin 11M euro istediler. Diğerleri caner dışında kabul edilmedi.

Redrum
06.Eylül.2009, 22:22
Evet Fenerbahçe'yim. Vukcevic'i 14m a satınca elime para geçti. AML için Fleck,Balotelli,Caner,Alexis Sanchez'e teklif yaptım.Buo..natte iççin 11M euro istediler. Diğerleri caner dışında kabul edilmedi.

Caner'i al valla tavsiye ederim, Galatasaray'da ikinci sezonumda alırdım, Arda sağa Caner sola alır oynatırdım.. ALır götürür takımı Caner.. Çok kritik freekickleri de var..

T Peezy
06.Eylül.2009, 22:25
AML arıyorsan fiorentina da jovetic var bi bak genc ve bitirici iyi gol atar
Ángel Di María genç ve iyi kanat oyuncusu

T Peezy
06.Eylül.2009, 22:38
Caner'i al valla tavsiye ederim, Galatasaray'da ikinci sezonumda alırdım, Arda sağa Caner sola alır oynatırdım.. ALır götürür takımı Caner.. Çok kritik freekickleri de var..

bjk kariyerimde 2. sezonda almıştım süper lig için normal bi oyuncu da şampiyonlar liginde çok top kaybetti asist yapamadı onun yerine 2. yarıda Daniel Aquino aldım çok iyi bi oyuncuydu
yani caner bana göre normal bi oyuncu.

Redrum
06.Eylül.2009, 22:43
bjk kariyerimde 2. sezonda almıştım süper lig için normal bi oyuncu da şampiyonlar liginde çok top kaybetti asist yapamadı onun yerine 2. yarıda Daniel Aquino aldım çok iyi bi oyuncuydu
yani caner bana göre normal bi oyuncu.

Valla ne yalan söyliyeyim benim de o kariyerimdeyken orta saha ve forvetim;
-------Laurito------Bojan----------
Caner---M.Topal---Vukcevic--Arda-

Valla hiç sırıtmıyodu :)

hapnez2
07.Eylül.2009, 21:32
beyler andrea rusottoyu deneyen var mı aranızda , varsa screenshot atabilir mi? birde victor irineu ile robert lewandowski yi yan yana oynatmak mantıklı mı çnkü bana aynı tip özellikte oyuncular gibi geldi şimdiden tşekkrler..

HooijDonk07
07.Eylül.2009, 21:45
beyler andrea rusottoyu deneyen var mı aranızda , varsa screenshot atabilir mi? birde victor irineu ile robert lewandowski yi yan yana oynatmak mantıklı mı çnkü bana aynı tip özellikte oyuncular gibi geldi şimdiden tşekkrler..

Hangi takımsın ona göre Lewandoski'nin yanına adam sölüyim.Russotto ilk sene verim alamamışdım sonra ki sezon iyi oynamısdı . Suan eLimde ss yok ama diğer kariyer geçip bakabilirim

LifeYourself
07.Eylül.2009, 22:26
9.3 te ochirosinin özellikleri canerden kötü olmasına rağmen çok çalışkan olduğundan canerden iyi oynuyor.
Yaser veya Baros
Ochirossi--------------------------------Riquelme-----------------------Arda
Rat--------sakho---------leo---------srna
Asenjo
Ben gs de bu kadro ile şl yi aldım.
Riqulme 45 maçta 39 asist 32 gol attı

ForsakeN
08.Eylül.2009, 01:13
Forvet için Aquino'yu(7,5M Euro), AML için Buonanotte'yi(9,5M Euro) aldım. Ochirossi'yı bir türlü alamadım.Kabul edilmedi teklif.Caner için fiyatı arttırdılar ben de vazgeçtim.

LifeYourself
08.Eylül.2009, 04:40
Ochirosiyi ilk sezon alıcaksın zaten yoksa fiyatı artıyor.1. sezon 200.000£ da alabilion

hapnez2
09.Eylül.2009, 21:58
Alıntı:
hapnez2´isimli üyeden Alıntı Mesajı Göster

Hangi takımsın ona göre Lewandoski'nin yanına adam sölüyim.Russotto ilk sene verim alamamışdım sonra ki sezon iyi oynamısdı . Suan eLimde ss yok ama diğer kariyer geçip bakabilirim

Hocam Trabzonspor um , 3. yılım şampiyonlar ligine gidebildim sonunda, iyi bi kadro kurup en azından 2. turu geçmek istiyorum o yüzden sordum .

rusottonun 2. yılı bende şimdi iyi fiyat verdiler transferde 6 milyon pound gibi, satımmi diye sordum , birde kadromda eksik neresi var göz atarmısınız ;
Victor irineu yu aldım lewandowskinin yanına..

Kalede alamo

Defansta; ilsinho- giray kaçar - güray öz- cale
orta saha; Selçuk inan-andre poli(italy u21 den aldım rusottonun arkadaşı)-Jem karacan
AMC ; Andrea rusotto
Forvet Victor irineu- Robert lewandowski

bu kadro iş yaparmı hocam total dominasyon kullanıyorum teşekkürler..

ilhaneras
10.Eylül.2009, 00:36
sezona başladım arkadaşlar güzel bir amr arıyorum.tavsiyeleriniz var mı?

okan444555
10.Eylül.2009, 13:55

Kardesim ben Fenerbahçe'yi yönetiyorum AMR de Mehmet Topuz ve Zoran Tosic den çok iyi verim aldım.Tosic asist kralı oldu.

elevitli
11.Eylül.2009, 05:20
yönettiğin takımı sölesen ii olurdu ama benim favorim maxi rodriguez

oenderrr
13.Eylül.2009, 07:03
arkadaşlar ben st. pauli deyim. hazırlık maçlarında takım süper oynayınca (6 maçta 18 attım hiç yemedim, normalde kazanamam hazırlık maçlarını) transferle fazla uğraşmadım, zaten bütçe de çok iyi değildi, çoluk çocuğu topladım brezilyadan. bi de appiah ı beleşe kapattım. ama lig başladı durum felaket 7. hafta 4 puanım var onu da 5 ve 6. haftalarda aldım. bana gelebilecek ucuz (en fazla 50-100 binlik) ofansif kanat oyuncuları biliyor musunuz. olmazsa pivot santrafor da olabilir, sistemi değiştiririm ona göre.

axidunya
17.Eylül.2009, 14:55
arkadaşlar bende yardımcı olmak istiyorum sizlere ama 15. sezondayım oyuncuların çoğunu unuttum zaten :S ama kesinlikle simon vukcevici alın ;) caner erkinde solda süperdir ;) russotto'yu alıp amc olarak oynatabilirsin ilerde iyi parayada satarsın ;) ayrıca vukcevici kesinlikle satmazdım :) ki satmadımda adam 35 yaşında futbolu bıraktı bende ve bıraktığı sezon 32 maçta 18 golü vardı :)

Knightmare
17.Ekim.2009, 18:20
arkadaşlar ben st. pauli deyim. hazırlık maçlarında takım süper oynayınca (6 maçta 18 attım hiç yemedim, normalde kazanamam hazırlık maçlarını) transferle fazla uğraşmadım, zaten bütçe de çok iyi değildi, çoluk çocuğu topladım brezilyadan. bi de appiah ı beleşe kapattım. ama lig başladı durum felaket 7. hafta 4 puanım var onu da 5 ve 6. haftalarda aldım. bana gelebilecek ucuz (en fazla 50-100 binlik) ofansif kanat oyuncuları biliyor musunuz. olmazsa pivot santrafor da olabilir, sistemi değiştiririm ona göre.
Romanyalı genç kanat oyuncularına bak derim :) Ochirosii, Orlin Orlinov diye bi Bulgar oyuncu var ucuz, kanatlarda oynayabilen, Anton Putsilo var...balkan ülkelerine göz at o ülkelerde ucuz ve yetenekli genç oyuncular bulman mümkün. Pivot santrafor da sayılabilecek bir oyuncu da önerebilirim sana. Ruben Rochina, ben 3.sezonumun ortasında aldım, çok komik bir rakama ve şu an orta seviyeli avrupa takımlarının dikkatini çekmeyi başardı, neredeyse oynadığı maçların yarısından fazlasında gol atıyor, ispanyol. tavsiye ederim :)

remzi1242
06.Ocak.2010, 21:40
ya bu genç oyuncular fm 2010 da neden düya çapında olmuyor en fazla kıta çapında

tüm kupaları almama rağmen adamlar kıtasal oyuncu oluyor gelişmiyorlar