PDA

View Full Version : Besiktas

Yasko75
15.Kasım.2007, 20:21
Burada BJK´yi bilen arkadaslara sesleniyorum, bu resmi arastiricilardan bi hayir gelmeyecek bize. Data-Editöru kullanarak bazi degisiklikler yapalim, burda tartisalim. Bizim kulubude oyunda Galatasaraya cevirmeyelim, gercekci olsun.

Bu kulubun ekonomik durumu bu kadar kötumudur? Yakinda fulyadaki gelirler falan hic bir sekilde kulubun butcesine katkida bulunmayacakmi? Su, ilk olarak Fulyanin katkisini mali olarak nasil ekleyebilriz? Holoskonun, Tello´nun ve diger oyunculari nasil degistirebiliriz?

Araştırmacılardan hayır gelmez terzında bir mesaja da cevap gelmez sanırım. Ayrıca Data Editor size istediğiniz şekilde değişiklik yapabilmek için verildi, dediğin gibi bunu yapabilirsin.

Zaten, bu mesaji buraya post etmemin nedeni, Data-editörde yapilacak degisiklikler icin buradaki arkadaslardan öneriler almak.(Resmi arastiricilardan degil, zaten verileri orjinal oyunda). Bundan dolayi, memnunsaniz, ki arastirmacilar bölumundeki tartismalarida okudum, memnun olmayan pek cok kisi var, post yazmayin. Ben burda memnun olmayan arkadaslarla daha gercekci degisiklikler yapmak isitiyorum.

Arastirma forumunda yazma hakkim yok zaten, kisisel bilgilerimi internet ortaminda göndermek istemiyorum orda yazabilmek icin.

Sekopej
15.Kasım.2007, 20:24
Ama bu bir teknik sorun değildir ki ve buraya bu şekilde konu açılması doğru değildir.