PDA

View Full Version : Avrupa Fatihi Yeniden Sahnede - GALATASARAY (Hasan Hüseyin Coşkun) [ 6. Sezon ]

Pages : 1 [2] 3 4 5

burak_defoe
24.Kasım.2007, 01:25
aslantepede nasıl oynuyorsunuzz...data dan mı yaptınız???

hayır data'dan değil--informations kısmında sağda üstte views kısmını tıkla(hemen adam aramanın altında) ordaki yere stadiums de yazması lazım:schaf:

29 ekim 2009 da bitiyor oyunda

alisefer
24.Kasım.2007, 01:29
hayır data'dan değil--informations kısmında sağda üstte views kısmını tıkla(hemen adam aramanın altında) ordaki yere stadiums de yazması lazım:schaf:

29 ekim 2009 da bitiyor oyunda

tesekkurler gördüm....

burak_defoe
24.Kasım.2007, 03:22
Maçlara ara verildi samırım:(
neysa millet genç ucuz ama süper (çok şey mi istedim ne) yetenekler varsa elinizde yazarmısınız

LifeYourself
24.Kasım.2007, 03:49
Maçlara ara verildi samırım:(
neysa millet genç ucuz ama süper (çok şey mi istedim ne) yetenekler varsa elinizde yazarmısınız
Nannar abimizin aldığı oyuncular çok ucuz ama kaliteli bence onlara bak...

webcagri
24.Kasım.2007, 03:56
Datolo'yu bu takımda görmek istiyorum :)

burak_defoe
24.Kasım.2007, 04:01
Galatasaray'da şok sayın seyirciler yeni yapılan Ali Sami Yen Sport Complex e rabet hiç yok en kalabalık maç 22000 kişi sanırım taraftar eski ali sami yen i özledi
takım tıkır tıkır ama seyirci yok :(:(:(

LifeYourself
24.Kasım.2007, 04:05
Galatasaray'da şok sayın seyirciler yeni yapılan Ali Sami Yen Sport Complex e rabet hiç yok en kalabalık maç 22000 kişi sanırım taraftar eski ali sami yen i özledi
takım tıkır tıkır ama seyirci yok :(:(:(
Evet doğru söylüyorsun.Benim kariyerde de
Galatasaray 1-1 Orduspor maçında 18000 kişi vardı yeni statda:(:(:(

burak_defoe
24.Kasım.2007, 04:11
Evet doğru söylüyorsun.Benim kariyerde de
Galatasaray 1-1 Orduspor maçında 18000 kişi vardı yeni statda:(:(:(

oyunu yapanlar bu konuda saçmaladı sanırım 52000 kişilik stat nasıl olur da adam gelmez ali sami yen'e bile daha çok geliyordular:0:

alisefer
24.Kasım.2007, 04:14
arkadaşlar 10 gün kaldı...yeni stadı bende kullanacagım ilk macın seyirci rakamını yazacagım size..

burak_defoe
24.Kasım.2007, 04:16
bu arada kayseri de yeni stat yaptı (kadir has) ona baktım doluluk oranı ne diye 32000 kişilik stat en çok 21000 gördü ama genelde 8000 ile 11000 geliyor sanırım oyunda yeni yapılan statlar kısmında sorun var :(

alisefer
24.Kasım.2007, 04:19
Arkadaşlar Keirrison diye bir herif var, benden söylemesi, almayan çok şey kaybeder, alan sadece 3.8 M euro kaybeder..
ben aldım gs ye ama kiralık gönderdim....tecrübesiz...

burak_defoe
24.Kasım.2007, 04:27
Arkadaşlar Keirrison diye bir herif var, benden söylemesi, almayan çok şey kaybeder, alan sadece 3.8 M euro kaybeder..

şu an global kriz bizi de vurdu para kalmadı ama önceden aldığım türk genç yıldızlar beni kurtarmaya devam ediyor
Bursa - Sercan yildirim çok iyi bir golcü olacak birkaç maç şans verin ne dediğmi anlayacaksınız
beşiktaş - batuhan karadeniz bu da iyi bir golcü beklenmedik zamanlarda iyi goller atıyor ama biraz daha pişmesi lazım

alisefer
24.Kasım.2007, 04:32
arsenal fena dagıttı evimde beni ya 1-4...abi hadi senden maç bekliyoruz:)
adebayor 3 tane attı:(

Redrum
24.Kasım.2007, 04:32
ben aldım gs ye ama kiralık gönderdim....tecrübesiz...
Adamı her maç oynatıyorum adam tam bir Messi gibi oynuyor. Tek forvet ama gerekli ayarlarla adam amc/fc tarzı oynuyor çok iyi top sürüyor vurduğu da gol oluyor. Hızını çok iyi kullanıyor.

alisefer
24.Kasım.2007, 04:36
şu an global kriz bizi de vurdu para kalmadı ama önceden aldığım türk genç yıldızlar beni kurtarmaya devam ediyor
Bursa - Sercan yildirim çok iyi bir golcü olacak birkaç maç şans verin ne dediğmi anlayacaksınız
beşiktaş - batuhan karadeniz bu da iyi bir golcü beklenmedik zamanlarda iyi goller atıyor ama biraz daha pişmesi lazım

abi senin hangi takım?

burak_defoe
24.Kasım.2007, 04:41
abi senin hangi takım?

Galatasaray tabi başka olsa burda işim ne(::)

bu arada uğur uçar çok iyi yerine transfer yapmayın
kaliteli ama çok ucuz bi scout da yazayım size Aldo Franca bu adam dünya klası gibi ama çok ucuz ve fazla tanınmamış hemen hemen her oyuncu izlemeye onu yolluyorum ve %100 başarıyla izliyor açılmayan bire özellik kalmıyor adamlarda

alisefer
24.Kasım.2007, 04:44
Galatasaray tabi başka olsa burda işim ne(::)

bu arada uğur uçar çok iyi yerine transfer yapmayın
kaliteli ama çok ucuz bi scout da yazayım size Aldo Franca bu adam dünya klası gibi ama çok ucuz ve fazla tanınmamış hemen hemen her oyuncu izlemeye onu yolluyorum ve %100 başarıyla izliyor açılmayan bire özellik kalmıyor adamlarda
anladım...bu scout bende çıkmıyo neysee..

burak_defoe
24.Kasım.2007, 04:50
anladım...bu scout bende çıkmıyo neysee..

sorry aldo frança olacak ç ile Bahia takımına bak orda olması lazım

webcagri
24.Kasım.2007, 04:51
Baros'u bi satamadık gitti ya :S
hem kontenjan dolduruyo hem de bi işe yaramıyo :S

Redrum
24.Kasım.2007, 04:55
Baros , Kewell, Nonda bir işe yaramıyo. Bunun dışında Linderoth ve Lincoln'un çok iyi alternatifleri bulunabilir, iyi kar sağlanabilir.

Nocna Mora
24.Kasım.2007, 04:55
Beyler ne yapıyorsunuz ya??? Gelmişsiniz Hasan abinin kariyerinde oyuncu tartışıyorsunuz. Bunun için Oyuncu Platformu bölümünde başlık açıldı;)

burak_defoe
24.Kasım.2007, 04:57
Beyler ne yapıyorsunuz ya??? Gelmişsiniz Hasan abinin kariyerinde oyuncu tartışıyorsunuz. Bunun için Oyuncu Platformu bölümünde başlık açıldı;)

haklısın aslında ona da ayıp oluyor ama napalım kaptırdık kendimizi bir anda maç beklerken ama o bizi unuttu sanırım:(

Nocna Mora
24.Kasım.2007, 05:02
Dışarı çıkmıştır işi vardır vs :)

alisefer
24.Kasım.2007, 05:05
Hasan abiyi bekliyoruz GENÇ arkadaşım...

Redrum
24.Kasım.2007, 05:07

Senin kariyerde tartışalım Taylan:):)

Biz de Galatasaraydan konu açınca kaptırdık yaw.

Nocna Mora
24.Kasım.2007, 05:11
Ben öyle bir şey istemedim :)

Redrum
24.Kasım.2007, 05:22
Ben öyle bir şey istemedim :)
Yok tehdit ettim seni yanlış anlama:) herneyse.

alisefer
24.Kasım.2007, 05:26
bu stad daki seyirciler için bu sezon satılan kombineye gore seyirci geliyo olabilir...yeni sezonda artış olur buyuk i htimalle...hasan abi affet yazıyoruz buraya valla:)

burak_defoe
24.Kasım.2007, 05:32
bu stad daki seyirciler için bu sezon satılan kombineye gore seyirci geliyo olabilir...yeni sezonda artış olur buyuk i htimalle...hasan abi affet yazıyoruz buraya valla:)

Evet haklı olabilirsin ama eğer sen haklı değilsen battık demektir o tribün dolmazsa haftalıkları artık geceleri kaldırım kenarlarında ek iş yaparak öderiz sanırım :icon_biggrin::icon_biggrin:

alisefer
24.Kasım.2007, 05:34
Evet haklı olabilirsin ama eğer sen haklı değilsen battık demektir o tribün dolmazsa haftalıkları artık geceleri kaldırım kenarlarında ek iş yaparak öderiz sanırım :icon_biggrin::icon_biggrin:
hehehe:)

hasan abi nerelerdesinn...

hasan fan sitesi kurcam yakında:)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
aslantepe deki ilk macımın rakamı 18856

nannar
24.Kasım.2007, 05:42
yazın beyler yazın... burası GalatasarayStore sayılır :D Burası Aslan yuvası sayılır. Yarın okul olunca benim biraz plan hazırlamam falan lazım... işler bitince oyunu açıp biraz oynamaya çalışacağım ama ara ara girip yazılanları takip ediyorum :) güzel bilgi paylaşımları oluyor....

Genç oyuncu alanlara bir tavsiyem eğer 18 yaş altındaysa alır almaz adamı kiraya yollayıp ezdirmesin :) Alt yapıda top oynayıp biraz kulübe alışsın adam... bir de geleceği olan gençlerden ilk 1-2 sezonda hemen verim beklememek lazım :) Ben Oscar'ı 6 milyon 250 bin €'ya aldım ama hala yedekte oturup son dakikalarda oyuna giriyor... yani boşuna mı bukadar para verdik,çıkıp oynasın mantıgında olmayın... Mesela Arsenal'de şu anda yıldızlaşan Walcott 16 yaşında 8 milyon pound gibi bir rakama geldi ama 5 sene boyunca hiç gördünüz mü? adamı 21 yaşına kadar eğitip sonra ilk 11'e aldı Arsen Wenger...

Sizlerin Arsen Wenger'den neyi eksik? Bence fazlamız bile var... en önemlisi sabır... :) bırakın bazı maçlarda çok ötü oynasın, hatta bazen mağlup olmanıza sebep olsun... ama gelişeceğine inandıgınız topçuya gözünüz gibi bakıp onu iyi eğitin...

Oyuu açtıgımda sizlere kulüp bünyesine aldıgım ve gelişmesi hızlı olan 2-3 genç göstereceğim...

Aklınıza takılan sorular varsa elimden gelen yardımı yaparım....

ilginize teşekkürler...

LifeYourself
24.Kasım.2007, 05:43
Burak kardeş benim gibi yap.Kariyerime bakarsan anlarsın tüm aldığım oyuncular bedava(::)Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan ve de kulubünde mutlu olmayan oyuncuları bedavadan aldım.:0::D.Sözleşmeleri bitince hepsi benim oluyor:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

yazın beyler yazın... burası GalatasarayStore sayılır :D Burası Aslan yuvası sayılır. Yarın okul olunca benim biraz plan hazırlamam falan lazım... işler bitince oyunu açıp biraz oynamaya çalışacağım ama ara ara girip yazılanları takip ediyorum :) güzel bilgi paylaşımları oluyor....

Genç oyuncu alanlara bir tavsiyem eğer 18 yaş altındaysa alır almaz adamı kiraya yollayıp ezdirmesin :) Alt yapıda top oynayıp biraz kulübe alışsın adam... bir de geleceği olan gençlerden ilk 1-2 sezonda hemen verim beklememek lazım :) Ben Oscar'ı 6 milyon 250 bin €'ya aldım ama hala yedekte oturup son dakikalarda oyuna giriyor... yani boşuna mı bukadar para verdik,çıkıp oynasın mantıgında olmayın... Mesela Arsenal'de şu anda yıldızlaşan Walcott 16 yaşında 8 milyon pound gibi bir rakama geldi ama 5 sene boyunca hiç gördünüz mü? adamı 21 yaşına kadar eğitip sonra ilk 11'e aldı Arsen Wenger...

Sizlerin Arsen Wenger'den neyi eksik? Bence fazlamız bile var... en önemlisi sabır... :) bırakın bazı maçlarda çok ötü oynasın, hatta bazen mağlup olmanıza sebep olsun... ama gelişeceğine inandıgınız topçuya gözünüz gibi bakıp onu iyi eğitin...

Oyuu açtıgımda sizlere kulüp bünyesine aldıgım ve gelişmesi hızlı olan 2-3 genç göstereceğim...

ilginize teşekkürler...
Çok doğru söylüyorsun abi.Bu arada senin Borgesı bu seferde ekonomik bütçemiz nedeniyle alamadım:icon_biggrin:Yapçak birşey yok:icon_biggrin:

webcagri
24.Kasım.2007, 05:48
borgesi aslında sezon başında çok ucuza alabilirdin. kaçırmış olmalısın :D

alisefer
24.Kasım.2007, 05:48

ilginize teşekkürler...

abi skibbe sanja kurban olsun yaa......:)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

evet..sezon basında aldın aldın alamadın yalan oluyor transferi:)

LifeYourself
24.Kasım.2007, 05:51
bütçe:100.000 Euro
Borges Fiyat: 1 milyon Euro:icon_biggrin:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bu arada beyler benim kariyere de yorum yapın. CANIM sıkılıyor valla.Boşuna mı ter deküoz Ordusporla:D

alisefer
24.Kasım.2007, 05:54
bütçe:100.000 Euro
Borges Fiyat: 1 milyon Euro:icon_biggrin:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bu arada beyler benim kariyere de yorum yapın. CANIM sıkılıyor valla.Boşuna mı ter deküoz Ordusporla:D

kimse benim çankırıya yorum yapmıyo napalım hasan abiye takılıyoruz..

burak_defoe
24.Kasım.2007, 05:55

ilginize teşekkürler...

Doğru söze ne denirki valla çok haklısın kardeşim sabredicez artık da bi de şu stad olayı düzelse
sende stad'ın doluluk oranı nasıl? bende rekor 31000 geldi daha da gelmedi :uzgun:

nannar
24.Kasım.2007, 06:10
oyunu açıyorum arkadaşlar... bakayım stad doluluk oranına da ...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bende de durum aynı gibi :) kayseri maçına 12 bin taraftar gelmiş... :D ligde seyirci ortalaması olarak da 18.000 civarı bir rakam var... Fener'in 38.000 kişi ortalaması enteresan bir durum :(

webcagri
24.Kasım.2007, 06:17
abi bana 4m € bütçem war . Bitirici bi forvet lazım yaw :(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Keirrison'u 2.7m€ aLayım mı ?

nannar
24.Kasım.2007, 06:23
çok iyi bütçe varmış... keirrison o paraya geliyorsa al... bende iyi görünüyor eleman...

bendeki gençleri basayım da sonra bakalım bir forvet....

webcagri
24.Kasım.2007, 06:24
çok iyi bütçe varmış...

bendeki gençleri basayım da sonra bakalım bir forvet....

senin fikrini almadan attırmadım imza :D ertelettim :D

alisefer
24.Kasım.2007, 06:26
bu seyirci işi yeni sezonda çözülür....satılacak kombinelerden dolayı.. bende ortalama17000 e oynuyorum

burak_defoe
24.Kasım.2007, 06:27
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Keirrison'u 2.7m€ aLayım mı ?

Juventude takımında Felipe Spelimeier isimli oyuncu da ucuz ama özellikleri bayaa iyi ama ben oyunun başında brezilya ligini açmadım ama tüm oyuncuları göster seçeneğini seçmiştim sende çıkarmı bilemem

webcagri
24.Kasım.2007, 06:28
Juventude takımında Felipe Spelimeier isimli oyuncu da ucuz ama özellikleri bayaa iyi ama ben oyunun başında brezilya ligini açmadım ama tüm oyuncuları göster seçeneğini seçmiştim sende çıkarmı bilemem

adetimdir her oyunumda brezilya ve arjantin liglerini açarım :D
fakat Felipe Spelimeier adl oyuncuyu bulamadı benim oyun :D garip :D

nannar
24.Kasım.2007, 06:30
İŞTE GALATASARAY'DA ÖNÜMÜZDEKİ SEZONLARDA GÖRECEĞİMİZ GENÇ YILDIZLAR!

http://img88.imageshack.us/img88/8550/alikucikrt1.jpg

http://img117.imageshack.us/img117/1337/barskoccj5.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/5638/mehmetimekqr7.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/5527/nebili4.jpg

http://img219.imageshack.us/img219/6108/oscarfk9.jpg

http://img117.imageshack.us/img117/2885/zgrvr9.jpg

http://img219.imageshack.us/img219/4486/tayfunpx5.jpg

Hepsi genç,hepsi yetenekli... Galatasaray önümüzdeki 10 yılın kadrosunu kuruyor.Çünkü Hasan Hüseyin Coşkun buraya ilk geldiğinde uzun yıllar görev yapmak istediğini ve Türkiye'nin Alex Ferguson'u olmayı umduğunu dile getirmişti...

webcagri
24.Kasım.2007, 06:34
valla helal olsun :D

burak_defoe
24.Kasım.2007, 06:38
cidden iyi gençler senden rica etsem antrenman programlarının da resimlerini yollarmısın bende pek gelişemiyor keratalar o kadar da antrenman programı uyguladım ve antrenör verdim her mevkiye yine olmuyor yine olmuyor :(:(

nannar
24.Kasım.2007, 06:42
cidden iyi gençler senden rica etsem antrenman programlarının da resimlerini yollarmısın bende pek gelişemiyor keratalar o kadar da antrenman programı uyguladım ve antrenör verdim her mevkiye yine olmuyor yine olmuyor :(:(

her mevki için ayrı ayrı antreman hazırladım ben :) tabi hepsinin bir de genç antreman şeklinde programı var... upload edeyim de yollayayım bir ara foruma... ben bu adamları ilk aldıgımda SS'lerini foruma basmıştım.. durun bir bakalım ne kadr gelişmişler 8 ayda...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
aldığımdaki özellikleriyle karşılaştırdım gençler... özellikle mevkisine yönelik antreman verdiğim için,mevkisine yönelik özelliklerinin hemen hemen hepsinde de 1-2 artış olmuş aldıklarımın... yani antreman başarılı gibi ama bilmiyorum... şimdi çıkmam lazım, dediğim gibi sonra paylaşalım antreman programını... herkese iyi geceler

webcagri
24.Kasım.2007, 06:48
abi msn'e girdin mi hiç ? :D

burak_defoe
24.Kasım.2007, 06:49
Kardeşim Levan Kenia isimli oyuncuyu bi incele istersen Galatasaray'a yakışırmı acaba

webcagri
24.Kasım.2007, 06:54
iyi geceler sanada

nannar
24.Kasım.2007, 06:55
abi msn'e girdin mi hiç ? :D
açmadım hiç, yarın açtıgımda eklerim...

Kardeşim Levan Kenia isimli oyuncuyu bi incele istersen Galatasaray'a yakışırmı acaba

Şu an altyapıda gelişiyor abisi... Onu ilk sezon almıştım...:D

Bu da taraftarımıza gece hediyesi olsun.... İyi geceler FM :0:

KARTAL BU GECE ALÇAKTAN UÇTU,ASLAN'A AV OLDU!!!

http://img217.imageshack.us/img217/8915/masonuwa9.jpg

Nocna Mora
24.Kasım.2007, 06:58
Abi süper başlıkların var kullanma hakkı istiyorum :zuhaha

nannar
24.Kasım.2007, 07:09
Abi süper başlıkların var kullanma hakkı istiyorum :zuhaha

herşey cimbom için, al tepe tepe kullan :D bu sefer kaçtım.. byes

burak_defoe
24.Kasım.2007, 07:13
açmadım hiç, yarın açtıgımda eklerim...

Şu an altyapıda gelişiyor abisi... Onu ilk sezon almıştım...:D

Bu da taraftarımıza gece hediyesi olsun.... İyi geceler FM :0:

KARTAL BU GECE ALÇAKTAN UÇTU,ASLAN'A AV OLDU!!!

http://img217.imageshack.us/img217/8915/masonuwa9.jpg

Cidden başlıklarına bayılıyorum özellikle avrupaya selam çakıp puanı kapıp kaçman çok güzeldi:9:(/z)

ahmetkok
24.Kasım.2007, 19:48
hasan abi bana da atarmisin bu arka plannin sitesini acaba

sammm90
24.Kasım.2007, 20:08
abi milan'a karşı başarılar dilerim.ayrıca şampiyonlar ligi gruplarındaki tahminim doğru çıktı.:D:D

butabi
24.Kasım.2007, 20:17
güzel bir kariyer.
takipçinim. başarılar

LifeYourself
24.Kasım.2007, 21:26
kimse benim çankırıya yorum yapmıyo napalım hasan abiye takılıyoruz..
Abi senin kariyer hangisi?
Ben görmedim senin kariyeri?:0:

LifeYourself
24.Kasım.2007, 21:43
birazdan atayım inşallah...

bakıcez, ben çok umutluyum bu çocuklardan...

taylan msn açık, hashus... diye başlıyor... ekledim seni :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

buyur

http://img238.imageshack.us/img238/4075/takmayarlargx8.jpg
abi sen hala bu ayarları mı kullanıosun?

heavy86
25.Kasım.2007, 00:50
Takip ettiğim ender kariyerlerden biri ..Hasan bey son derece başarılı bir teknik adam.
Kutluyorum , oyuna mantığı ile yaklaşıyor.Geleceğe yatırım yapıyor.
Okurken zevk aldım , başarılarının devamını dilerim Hasan bey..

guarin14
25.Kasım.2007, 01:18
Fm 09'da ilk takip kariyer hasan abinin kariyerdi ve hala takip ediyorum çok iyi bir çizgi yakaladı.Engin bilgilerinden Boluspor adınada yararlanmak isterim hasan abi

burak_defoe
25.Kasım.2007, 02:02
arkadaşlar yeni stat'ta ilk kez 52,641 kişi gördüm o da ligde beşiktaş'a karşı :) (4-3 aldım bu arada :)

Nocna Mora
25.Kasım.2007, 02:05
Fm 09'da ilk takip kariyer hasan abinin kariyerdi ve hala takip ediyorum çok iyi bir çizgi yakaladı.Engin bilgilerinden Boluspor adınada yararlanmak isterim hasan abi

İlk kariyer benim di ;);) Okulda dersler ağırlaştığından git gide hoca Fransızca sınavlarını zorlaştırdığından fazla oynayamıyorm ama benim kariyerde güzel :)

Hasan abiii devamını bekliyoruz :)

guarin14
25.Kasım.2007, 02:14
İlk kariyer benim di ;);) Okulda dersler ağırlaştığından git gide hoca Fransızca sınavlarını zorlaştırdığından fazla oynayamıyorm ama benim kariyerde güzel :)

seninkine laf yok seninkide iyi gidiyorda fransızca falan ne iş:D

Nocna Mora
25.Kasım.2007, 02:24
NDS fransız lisesi'nde okuyorm hazırlık öğrencisiyim haftada 21 saat fransızca :(

LifeYourself
25.Kasım.2007, 02:31
NDS fransız lisesi'nde okuyorm hazırlık öğrencisiyim haftada 21 saat fransızca :(
bende 12 saat almanca görüyorum:icon_biggrin:

burak_defoe
25.Kasım.2007, 02:33
Böyle pilot takım olmaz olsun :mad: İst Byk.şehir belediye'yi pilot takımım yaptım 4 yabancı genç verdim pişsin diye 1 maç bile oynatmadı adamlar:(halbuki oynatsalar çok daha yukarılarda olurlardı ligde

nannar
25.Kasım.2007, 03:07
Takip ettiğim ender kariyerlerden biri ..Hasan bey son derece başarılı bir teknik adam.
Kutluyorum , oyuna mantığı ile yaklaşıyor.Geleceğe yatırım yapıyor.
Okurken zevk aldım , başarılarının devamını dilerim Hasan bey..

teşekkür ederim. FM oynarken hayal kurmayı çok sevdiğim için güzel şeyler çıkıyor sanırım :)

takibin için teşekkürler. kafana takılan herhangi bir konuda yardımcı olmaya hazırım...

arkadaşlar yeni stat'ta ilk kez 52,641 kişi gördüm o da ligde beşiktaş'a karşı :) (4-3 aldım bu arada :)

derbilerde doluyor stad :) zaten o yüzden ligde 18 bin civarı ortalaman oluyor. diğer türlü 14-15 bin kişi geliyor normal maçlarda :D

taylan'cım dogru söylüyor :) ilk kariyer onundu... oyunun ilk çıktıgı gün öğlene dogru açtı sanırım. ya da öğlen civarı :D seni de takip ediyoruz,ona göre oyna oyunu :D

Böyle pilot takım olmaz olsun :mad: İst Byk.şehir belediye'yi pilot takımım yaptım 4 yabancı genç verdim pişsin diye 1 maç bile oynatmadı adamlar:(halbuki oynatsalar çok daha yukarılarda olurlardı ligde

yabancı sayısından dolayı senin yolladıklarını kayıt edememişlerdir :D o yüzden pilot takım seçmeden önce yabancı sayısına bakmanızı öneririm (::)

Arkadaşlar bugün bizim günümüz oldugu için bir programımız vardı ve eve yeni gelebildim :D oyunu açıp biraz devam edicez kariyere hayırlısıyla...

buyrun Stada geçelim.... :D:D :0:

nannar
25.Kasım.2007, 03:19
BU FİKSTÜRE CAN DAYANMAZ!

Hem ligde, hem Fortis Türkiye kupasında ,hem de UEFA kupasında yoluna devam eden Galatasaray'ı çok zorlu bir fikstür bekliyor... Özellikle Sivasspor deplasmanıyla başlayan, Fenerbahçe, A.C. Milan, Trabzonspor, Tekrar A.C. Milan ile devam eden 5 haftalık süreçte aslan çok zor anlar yaşayabilir. 3 Kulvardan da kopmak istemeyen sarı kırmızılı ekip bu maçların hemen 1 hafta sonrasında Kayserispor'la Fortis Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasına çıkacak!!!

http://img222.imageshack.us/img222/6333/fikstrud0.jpg

UEFA ve Fortis Türkiye kupasını kaldırmak isteyen Cimbom ligde de çok kritik maçlara çıkacak ve puan durumu son derece heyecan verici... Hata yapan şampiyonluğu kaçıracak!!!

http://img222.imageshack.us/img222/4840/puandurumuhm0.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
TURKISH PREMIER DIVISION /25th WEEK

http://img219.imageshack.us/img219/5558/genclerbirligigalatasarrs8.jpg

Nocna Mora
25.Kasım.2007, 03:30
GS rahat alır

nannar
25.Kasım.2007, 03:45
GOL DÜELLOSU GALATASARAY'IN

Genç millilerin eksik olduğu maça Galatasaray iki kalecisinden de yoksun çıkınca ortaya böyle bir skor çıktı! Fakat son haftaların formda ismi Stancu takımını yine sırtlayarak gol düellosunu kazandırdı.Gençlerbirliği takımından siyahi oyuncu Djite maçta 3 gol birden atarak yıldızlaştı.

http://img219.imageshack.us/img219/6793/masonuxt5.jpg

burak_defoe
25.Kasım.2007, 03:55
iyi gidiyorsun kardeşim ama sanırım bu defa sivas kangal aslanı yer gibi(2)(/k)
bu arada şam. liginde gruptan çıktım rakip arsenal(deplansmanda) 3-0 malubum 2. yarı beni kurtaracak her fikre açığım :D:D

nannar
25.Kasım.2007, 03:58
hasan abi bana da atarmisin bu arka plannin sitesini acaba
özelden bana yaz.atayım ordan aklıma getir de...

abi milan'a karşı başarılar dilerim.ayrıca şampiyonlar ligi gruplarındaki tahminim doğru çıktı.:D:D
:D:D:D madalya mı istiyon yani? :D umarım milan'a rezil olmayız...

güzel bir kariyer.
takipçinim. başarılar
sağolasın....

abi sen hala bu ayarları mı kullanıosun?
hayır o ayarlar değişti biraz :D zaten maça göre sürekli değişiyor onlar yaww...

iyi gidiyorsun kardeşim ama sanırım bu defa sivas kangal aslanı yer gibi(2)(/k)

SİVAS'TA SİLAHLAR SUSTU

http://img363.imageshack.us/img363/2459/masonume6.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
GALATASARAY'DA ŞOK ! :director:

Takımın etkili sol kanat oyuncusu Sivasspor maçında hafif bir sakatlık geçirince teknik Tirektör Hasan Hüseyin Coşkun onu oyundan almıştı ama yine de Arda'nın durumunun sanıldığından daha da kötü olduğu bildirildi.Galatasaray'ın doktorlarının yaptığı açıklamaya göre genç yıldız sahalardan 2 ay uzak kalacak. Milan maçlarında ve Fenerbahçe maçında sahada olamayacak olan Arda Turan çok üzgün...Büyük ihtimalle sezonu kapatan başarılı oyuncuya geçmiş olsun diyoruz. :(

http://img229.imageshack.us/img229/1645/ardasakatoo0.jpg

http://img229.imageshack.us/img229/315/sakatlkbu5.jpg

burak_defoe
25.Kasım.2007, 04:07
Nannar kardeşim fener maçı öncesi ve sonrası basın toplantısı olacakmı?(/x)

nannar
25.Kasım.2007, 04:13
TARİHİ MAÇ ÖNCESİ TEKNİK TİREKTÖR HASAN HÜSEYİN COŞKUN SORULARI YANITLIYOR...

Arkadaşlar sorularınızı sorabilirsiniz.. Basın toplantımız hem basın mensuplarına hem de taraftarlarımıza açıktır...

http://img229.imageshack.us/img229/4461/gsfbkw9.jpg

http://img229.imageshack.us/img229/3637/fenerkupajp1.jpg

Basın : Bu önemli maç öncesi Arda'nın sakatlığı takımı nasıl etkiler?

-- Arda tabiki bizim için çok önemli bir oyuncu ama Aydın'ın onun görevini yerine getireceğine inanıyorum.Sahaya onlar da 11 kişi çıkacak biz de...

Nocna Mora
25.Kasım.2007, 04:13
bana kariyerim için yapacağım Maraton programını yapmakta yardımcı eleman aranıyor :) Ö.m atarsanız ve ya MSN'imi eklerseniz sevinirim

nannar
25.Kasım.2007, 04:20
Basın : Ligde çok kritik bir dönemdeyiz. Bu kritik dönemde arka arkaya gençlerbirliği ve Sivas deplasmanlarına gittiniz ve çok önemli 2 puanı Sivas'ta bıraktınız. Bu maç öncesi bu durum sizi endişelendirmiyor mu?

--- Gençlerbirliği ve Sivas maçlarına kalecilerimizden yoksun çıkmamıza ragmen 1 maçı aldık,diğerinde golsüz berabere kaldık. Fenerbahçe'nin sadece 2 puan gerisindeyiz ve eğer bu maçtan galip ayrılırsak Şampiyonluk şansı bize dönecek.

burak_defoe
25.Kasım.2007, 04:21
Evet ilk soru kıbrıs türk spor yazarları derneğinden geliyor :D
Arda turan'ın olmayışı oyun planınızda bir değişikliğe gitmenize neden olacak mı?ayrıca yerine kimi oynatmayı planlıyorsunuz?
rakibin ileri uç adamlarına yakın markaj veya adam adama uygulayacakmısınız?
bir de kadroları maçtan önce açıklarsanız seviniriz :)
kıbrıs'lı ultra aslan'ların bir talebini de size ulaştırmak isteriz "Emre Belözoğlu'nun ayağını kırması için bir kasap oyuncu ayarladınız mı?":D:D:D

nannar
25.Kasım.2007, 04:24
Evet ilk soru kıbrıs türk spor yazarları derneğinden geliyor :D
Arda turan'ın olmayışı oyun planınızda bir değişikliğe gitmenize neden olacak mı?ayrıca yerine kimi oynatmayı planlıyorsunuz?
rakibin ileri uç adamlarına yakın markaj veya adam adama uygulayacakmısınız?
bir de kadroları maçtan önce açıklarsanız seviniriz :)
kıbrıs'lı ultra aslan'ların bir talebini de size ulaştırmak isteriz "Emre Belözoğlu'nun ayağını kırması için bir kasap oyuncu ayarladınız mı?":D:D:D

---Bu soru az önce basın mensubu arkadaşlardan gelmişti ama yine cevaplayalım. Büyük ihtimalle Aydın Arda'nın görev bölgesinde oynayacak.Taktik olarak bir değişiklik yapmayacağız. Biz rakibimizin oyun planına iyi hazırlandık. Asıl onlar bizim ileri uçtaki oyuncularımıza önlem alsınlar... Emre Belözoğlu hakkında bir açıklama yapmayı doğru bulmuyorum... Kendisine başarılar dilerim... Ayrıca maç öncesi kadro hakkında açıklamalar yapacağım...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Basın : Ligde çok kritik bir dönemdeyiz. Bu kritik dönemde arka arkaya gençlerbirliği ve Sivas deplasmanlarına gittiniz ve çok önemli 2 puanı Sivas'ta bıraktınız. Bu maç öncesi bu durum sizi endişelendirmiyor mu?

--- Gençlerbirliği ve Sivas maçlarına kalecilerimizden yoksun çıkmamıza ragmen 1 maçı aldık,diğerinde golsüz berabere kaldık. Fenerbahçe'nin sadece 2 puan gerisindeyiz ve eğer bu maçtan galip ayrılırsak Şampiyonluk şansı bize dönecek.

Basın : Artık maçın başlamasına çok az süre kaldı, maç hakkında bir skor tahmini alabilirmiyiz?

--- skor olarak birşey aklımdan geçmiyor ama bu akşam galip geleceğimize inanıyorum.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Maç öncesi ilk 11'ler az sonra...

Nocna Mora
25.Kasım.2007, 04:32
4-2 Gs alır ;)

nannar
25.Kasım.2007, 04:36
DEV DERBİ BAŞLIYOR

Başarılar Galatasaray...

http://img136.imageshack.us/img136/751/mancesikadrolarab8.jpg

burak_defoe
25.Kasım.2007, 04:38
başarılar aslanlar
3-1 bizimdir maç

Nocna Mora
25.Kasım.2007, 04:41
Fenerbahçe Tuncay'ı almış ;)

nannar
25.Kasım.2007, 04:44
valla full hücum çıktım maça :D 12. dakikada attık ama dur bakalım :D

Nocna Mora
25.Kasım.2007, 04:46
Kariyerimde 2 yorumdan sonra dev derbi var;) beklerim

nannar
25.Kasım.2007, 04:49
OLMADI BE ASLANIM! :(

Galatasaray 2 kere öne geçtiği karşılaşmadan 2-2 beraberlikle ayrıldı. Fenerbahçe 2 puan farkı korudu.Artık önümüzdeki Milan maçına bakacağız...

http://img136.imageshack.us/img136/1651/masonuaz1.jpg

Milan maçı öncesi kısa bir ara....

burak_defoe
25.Kasım.2007, 04:50
:(:(:( lig şimdi zora girdi işte neyse milan maçını kurtaralım bari

butabi
25.Kasım.2007, 05:10
evinde feneri yenememek kötü olmus :/

ahmetkok
25.Kasım.2007, 05:40
OLMADI BE ASLANIM! :(

Galatasaray 2 kere öne geçtiği karşılaşmadan 2-2 beraberlikle ayrıldı. Fenerbahçe 2 puan farkı korudu.Artık önümüzdeki Milan maçına bakacağız...

http://img136.imageshack.us/img136/1651/masonuaz1.jpg

Milan maçı öncesi kısa bir ara....

Yahu bu fener de ne balik benim kariyerdede bole hep berabere kurtariyor pacayi sen uzulme insallah milani yenersin bir de fenerbahce bende adrianoyu falan aldi sevilladaki bu adamlar fenere nasil geliolar bana gelmediler

guarin14
25.Kasım.2007, 05:46
bu kötü olmuş fakat,Milan'ı yenip bu maçı unutturursun

nannar
25.Kasım.2007, 05:48
DAVETLİSİNİZ !!!

http://img216.imageshack.us/img216/8962/milangsbiletso0.jpg

http://img74.imageshack.us/img74/7693/milanpp6.jpgVShttp://img216.imageshack.us/img216/7622/gslogohq1.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Yahu bu fener de ne balik benim kariyerdede bole hep berabere kurtariyor pacayi sen uzulme insallah milani yenersin bir de fenerbahce bende adrianoyu falan aldi sevilladaki bu adamlar fenere nasil geliolar bana gelmediler

bu kötü olmuş fakat,Milan'ı yenip bu maçı unutturursun

deplasmanda mı? :D elimden geleni yaparım ama çok zor maç... çünkü sakt ve cezalılarım da var :)

guarin14
25.Kasım.2007, 05:51
DAVETLİSİNİZ !!!

http://img216.imageshack.us/img216/8962/milangsbiletso0.jpg

http://img74.imageshack.us/img74/7693/milanpp6.jpgVShttp://img216.imageshack.us/img216/7622/gslogohq1.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

deplasmanda mı? :D elimden geleni yaparım ama çok zor maç... çünkü sakt ve cezalılarım da var :)

hay allah maç günüde tam yazılım var okuldan kaçıp otostopla italya'ya gitcem maç için yalnız değilsin hüseyin abi:icon_razz:

Nocna Mora
25.Kasım.2007, 05:54
Yenilirsin 3-1 :zuhaha

nannar
25.Kasım.2007, 06:04
.
.
.
HELAL OLSUN ASLANIM !

Galatasaray'ımız UEFA kupası çeyrek final ilk karşılaşmasında Milano'da mükemmel bir mücadele ortaya koydu. Karşılaşmada 3-0 geriye düşen ekibimiz Türkün gücünü gösterdi ve en iyi yaptığı şeyi yaparak tüm gücüyle saldırdı. Maçı 3-3'e kadar getiren cimbom son dakikalarda gelen gole engel olmadı ve sahadan 4-3'lük mağlubiyetle ayrıldı ancak ikinci maç için umutlar sürüyor....

http://img123.imageshack.us/img123/9458/masonuku2.jpg

http://img216.imageshack.us/img216/1640/masonuistatistikqf5.jpg

butabi
25.Kasım.2007, 06:12
deplasmanda alınacak en güzel sonuclardan birisini almıssın..
helal olsun !!
ikinci maça bence milandan daha avantajlısın

nannar
25.Kasım.2007, 06:19
KARADENİZDE FIRTINA DURULDU

Galatasaray deplasmanda Trabzonspor'u yenerek Milan maçı öncesi moral buldu.... Şimdi gözler Milan'la oynanacak olan 2. maça çevrildi.
Teknik patron Hasan Hüseyin Coşkun ilk 11'deki oyunculara iki gün dinlenmek için izin verdi. 2 gün antremana katılmayacak olan oyuncuların dinç olarak maça çıkması isteniyor...

http://img219.imageshack.us/img219/9704/masonurw4.jpg

alisefer
25.Kasım.2007, 06:19
abi 4-3 galibiyetten daha iyi :) arkandayızzz...bide bana bu arkaplanı nerden bulabilirim özelden yazabilirmisin..müsaitsen tabii...

guarin14
25.Kasım.2007, 06:20
hüseyin abi süper skor almışsın,iyiki yazılıdan kaçıp gitmişim maça :D:D

nannar
25.Kasım.2007, 06:37
AVRUPA FATİHİ GERİ DÖNDÜ !!!

Hasan Hüseyin Coşkun'un gelişiyle Avrupada yükselişe geçen Cimbom bu gece tarihi bir başarıya daha imza atarak İtalyan devi A.C. Milan'ı UEFA kupasının dışına iterek yarı finale yükselmeyi başardı!

http://img383.imageshack.us/img383/640/masonuus8.jpg

http://img391.imageshack.us/img391/8533/nightmarecy0.jpg

CİMBOM AVRUPA'YA YİNE DAMGASINI VURDU!

http://img232.imageshack.us/img232/6959/avrupafathjy1.jpg

guarin14
25.Kasım.2007, 06:40

Hasan Hüseyin Coşkun'un gelişiyle Avrupada yükselişe geçen Cimbom bu gece tarihi bir başarıya daha imza atarak İtalyan devi A.C. Milan'ı UEFA kupasının dışına iterek yarı finale yükselmeyi başardı!

ohh süper işte buu artık bizi kupadan aşağısı kesmez hasan abi:0:

alisefer
25.Kasım.2007, 06:40

abi süpersin yaa..

sammm90
25.Kasım.2007, 06:46
nedir bu milanın galatasaraydan çektiği kardeşim:D:D:D

butabi
25.Kasım.2007, 06:47
işte aslanım benim (:

alisefer
25.Kasım.2007, 06:48
abi bu arada benim dikkatimi birşey çekti..bu seni kullandıgın 4-1-2-1-2 taktigini oyunda süper lig takımlarından bi cogu kullanıyor...ornegin fb basta olmak üzere bursaspor ve lige yeni cıkan caykur rize...bu arada rize benim oyunda fena takım kurmus kaybettigim tek mac bu...kendi sahamda kaybettim:)

nannar
25.Kasım.2007, 06:49
GEL BAKALIM EVERTON

UEFA kupasında çeyrek finalde Milan'ı eleyerek tüm dikkatleri üzerine çeken Sarı kırmızılı temsilcimiz yarı finalde İngiltere'den Everton ekibiyle mücadele edecek... İlk maç Ali Sami Yen Sport Complex'te...

http://img220.imageshack.us/img220/5273/lkurafz7.jpg

http://img220.imageshack.us/img220/9466/evertonlogonb0.jpg

Nocna Mora
25.Kasım.2007, 06:50
Abi yenersin:)

butabi
25.Kasım.2007, 06:52
everton zor rakip
ama milanı deviren takım evertonı da devirir :)

nannar
25.Kasım.2007, 06:53
abi bu arada benim dikkatimi birşey çekti..bu seni kullandıgın 4-1-2-1-2 taktigini oyunda süper lig takımlarından bi cogu kullanıyor...ornegin fb basta olmak üzere bursaspor ve lige yeni cıkan caykur rize...bu arada rize benim oyunda fena takım kurmus kaybettigim tek mac bu...kendi sahamda kaybettim:)

çok etkili bir diziliş ama tabiki oyuncu ve takım ayarları da önemli :)(::)

herkese teşekkürler arkadaşar ama Everton sanki aşırı defans yapıp kontralarla beni vuracak gibi geliyor ama bakalım :) Kontra oynayan takımlarda zorlanıyorum :D içimden bir his buraya kadar diyor ama Stancu&Fenin ikilisine güveniyorum...:0:

ülen arakadaş bu Fener'de bir türlü puan kaybetmiyor .. ligi alacaklar galiba... :(

bir de takım dehşet yorgun... 2-3 haftadır haftada 2 maçla gidiyoruz.... lig,kupa, UEFA hep birbirine girdi... kondüsyonlar düşük hep... sakatlıklar gelebilir Ankaragücü maçında...

alisefer
25.Kasım.2007, 06:53
numaralıdayız hep beraber....

nannar
25.Kasım.2007, 07:00
YORGUN GALATASARAY ANKARA'DA ZORLANDI

http://img220.imageshack.us/img220/4664/masonuyg9.jpg

Offf... çok yogun bir fikstür var yine... önce Kayseri'yle Fortis Türkiye kupası yarı finali, sonra ligde Kayserispor, sonra Everton...

yine 3 günlük dinlenme verdim Ankaragücü maçında oynayanlara...

Bu akşamki son maçımız Kayserispor'la Fortis Türkiye kupası Yarı final 2. maçı... ilk maçı 2-0 yenmiştik...

alisefer
25.Kasım.2007, 07:07
çok etkili bir diziliş ama tabiki oyuncu ve takım ayarları da önemli :)(::)

herkese teşekkürler arkadaşar ama Everton sanki aşırı defans yapıp kontralarla beni vuracak gibi geliyor ama bakalım :) Kontra oynayan takımlarda zorlanıyorum :D içimden bir his buraya kadar diyor ama Stancu&Fenin ikilisine güveniyorum...:0:

ülen arakadaş bu Fener'de bir türlü puan kaybetmiyor .. ligi alacaklar galiba... :(

bir de takım dehşet yorgun... 2-3 haftadır haftada 2 maçla gidiyoruz.... lig,kupa, UEFA hep birbirine girdi... kondüsyonlar düşük hep... sakatlıklar gelebilir Ankaragücü maçında...

abi fenerin puan kaybetmesi için yapacagın şey:

1-fener menejeri hakkında olumsuz yorum belirtceksin medyaya
2-hemen ardından rakibinin menejeri hakkında övgü dolu sözcükler kullanacaksınn kesin işe yarıyorr...yani acayip zorlanıyorlar...yüzde 90 puan kaybı oluyorr...

ben hep bole yapıyorumm..

bu arada barış özbek ile serkan kurtuluş acayip topcu oldular yaa...barışın degeri 7.5 m $

nannar
25.Kasım.2007, 07:13
abi fenerin puan kaybetmesi için yapacagın şey:

1-fener menejeri hakkında olumsuz yorum belirtceksin medyaya
2-hemen ardından rakibinin menejeri hakkında övgü dolu sözcükler kullanacaksınn kesin işe yarıyorr...yani acayip zorlanıyorlar...yüzde 90 puan kaybı oluyorr...

ben hep bole yapıyorumm..

bu arada barış özbek ile serkan kurtuluş acayip topcu oldular yaa...barışın degeri 7.5 m $

bunu deneyelim :D

Ve Galatasaray Fortis Türkiye Kupasında Finalde....

Şimdilik hepinize iyi geceler...

http://img232.imageshack.us/img232/4871/masonuts9.jpg

butabi
25.Kasım.2007, 07:28
iyi geceler

Nocna Mora
25.Kasım.2007, 18:33
Finale çıkman çok iyi abi;)

nannar
25.Kasım.2007, 19:39
okuldan yazıyorum... bu gece evde olamayacagım için kariyere 1 gün ara vermek zorundayız :D yarın kaldıgımız yerdendevam inşallah... yorumlar ve sorularla kariyeri canlı tutun lütfen...

sammm90
25.Kasım.2007, 19:50
3 kupa bekliyorum senden bu sene.fatih terimin tahtını sallıcan inşallah:D:D

LifeYourself
25.Kasım.2007, 23:57
Abi sen hala aynı ayarları mı kullanıyorsunuz?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Beyler benimkine hiç bakmıyorsunuz.:icon_biggrin:Ligi 9. bitirdim.Son maçta bejiktaş 6-3 yendi:icon_biggrin:Ama yinede yarından umutluyuz:icon_biggrin:

olci1905
26.Kasım.2007, 01:56
Lüleburgazsporun ss'yi koyabilir misiniz? bide bogdan stancunun özellikler şu an nasıl?

burak_defoe
26.Kasım.2007, 02:27
Arkadaşlar halı sahaya maça gidiyorum gitmeden size birkaç iyi gecç ismi vereyim dedim :D
sergio asenjo - Alan Dzagoev - Charles Kabore - John Fleck - Neymar - Martin Galvan

Haydi iyi şanslar umarın seversiniz :D

ahmetkok
26.Kasım.2007, 03:37
genc ve kendini ii gelistirebilen bir oyuncu ariyorsaniz BRUNO BONFIM adli oyuncuyu alabilirsiniz harika bir forvet veya diego buonanotte ve thiago neves:icon_smile:

Redrum
26.Kasım.2007, 04:06
Abi süper gidiyorsun, takipçinim.

nannar
26.Kasım.2007, 22:42
3 kupa bekliyorum senden bu sene.fatih terimin tahtını sallıcan inşallah:D:D
inşallah...

Abi sen hala aynı ayarları mı kullanıyorsunuz?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Beyler benimkine hiç bakmıyorsunuz.:icon_biggrin:Ligi 9. bitirdim.Son maçta bejiktaş 6-3 yendi:icon_biggrin:Ama yinede yarından umutluyuz:icon_biggrin:
biraz değişikliklerim oldu :D

Lüleburgazsporun ss'yi koyabilir misiniz? bide bogdan stancunun özellikler şu an nasıl?
birazdan koyayım...

Abi süper gidiyorsun, takipçinim.
sağolasın...

arkadaşlar birazdan oyunu açacagım... Yalnız Everton maçı hakkında kötü duyumlarım var. UEFA yanlı hakem atamış :D Everton bizi İstanbul'da çok zorlayacak sanırım....

LifeYourself
26.Kasım.2007, 22:45
Son ayarları yollar mısın abi?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Senin taktiğe biraz ayar yapıp oynuyorum.Ligde 5. sıradayım.:DAma sen yinede seninkini ver:D

nannar
26.Kasım.2007, 23:01
Son ayarları yollar mısın abi?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Senin taktiğe biraz ayar yapıp oynuyorum.Ligde 5. sıradayım.:DAma sen yinede seninkini ver:D

http://img88.imageshack.us/img88/493/takmayarlarcj4.jpg

LifeYourself
26.Kasım.2007, 23:07
Saol bende zaten nerdeyse senin gibi ayarlamışım.Benim Orduspor'a da bak arada tecrübenden faydalanmak isteriz:D

nannar
26.Kasım.2007, 23:15
Saol bende zaten nerdeyse senin gibi ayarlamışım.Benim Orduspor'a da bak arada tecrübenden faydalanmak isteriz:D

birazdan geldiğimde bakayım... yardımım olacaksa birşeyler yazarım...

LifeYourself
26.Kasım.2007, 23:46
Bu arada Everton maçı ne oldu:DHiç çaktırmıon:D

nannar
27.Kasım.2007, 00:13
Bu arada Everton maçı ne oldu:DHiç çaktırmıon:D

az önce net gidince maç hakkında SS'ler koyamadım... maç bitti :D skor ve SS'ler birazdan geliyor....

LifeYourself
27.Kasım.2007, 00:14
Tamam bekliyoruz:D

nannar
27.Kasım.2007, 00:21
AVRUPA FATİHİ YOLLARDA

http://img126.imageshack.us/img126/6734/avrupafatihisefermh5.jpg

Aslan Avrupanın zirvesine emin adımlarla yürüyor.Bu akşam oynanan yarı final maçında temsilcimiz rakibine tek bir posizyon bile vermeden maçı 1-0 kazandı.Skor daha da farklı olabilirdi ama oyuncularımız girdikleri posizyonları değerlendiremedi.Özellikle maça genç forvet Ali Kucik'le başlayan Hasan Hüseyin Coşkun 2. yarı oyuna aldıgı Stancu ile maçı çevirerek galibiyette büyük pay sahibi oldu...

http://img525.imageshack.us/img525/4914/masonulp9.jpg

Yine Stancu!!! Avrupada bu yıl Galatasaray'ın başarısında şüphesiz en büyük pay sahiplerinden biri genç rumen Bogdan Stancu.Bu akşam yine fileleri ağlandırarak sarı kırmızılı ekibe galibiyeti getiren isim oldu.....

Maçtan notlar:

http://img126.imageshack.us/img126/9902/masonuistatistikkl2.jpg

LifeYourself
27.Kasım.2007, 00:34
:D Helal Olsun :D

ancar
27.Kasım.2007, 00:37
everton kaleye gelememıs herhalde yolu sasırmıs :D guzel gıdıorsun abı karıyerınde basarılar bnm karıyerede gelın beklerım :D

nannar
27.Kasım.2007, 00:38
Everton deplasmanındayız... maça başlamak üzereyim :0::smismileyiw2::e::s_galatasaray:

gurkano
27.Kasım.2007, 00:47
Beşiktaşlı olduğum halde çok sevindim. Bu gece Cimbomluyuz :s_galatasaray:

olci1905
27.Kasım.2007, 00:50
Arkadaşım Lüleburgazspor ss'sini koyabilir misin?

nannar
27.Kasım.2007, 00:59
http://img126.imageshack.us/img126/9484/dingilot0.jpg

http://img126.imageshack.us/img126/5120/masonuwt6.jpg

ASLANIM BENİM !!!!

http://img126.imageshack.us/img126/3972/uefafnalku3.jpg

final maçı bu gece....
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Arkadaşım Lüleburgazspor ss'sini koyabilir misin?
database'den dolayı oyuncuları çıkmıyor... :confused:

hhkahraman
27.Kasım.2007, 01:05
Buraya kadar gelmişken kupayı al da gel .....
CimBom'a güvenimiz tam.....

LifeYourself
27.Kasım.2007, 01:09
Kupayı alamazsan istifaya davet ediyorum :D

hhkahraman
27.Kasım.2007, 01:35
Yavaş gittin baya abi sorun yoktur inşallah.

olci1905
27.Kasım.2007, 01:57
:s_galatasaray::s_galatasaray:Yönetim-Futbolcu-Taraftar Şampiyonsun Galatasaray:s_galatasaray::s_galatasaray:

sammm90
27.Kasım.2007, 02:05
:s_galatasaray::s_galatasaray:Yönetim-Futbolcu-Taraftar Şampiyonsun Galatasaray:s_galatasaray::s_galatasaray:

gönüllerin şampiyonu:D:D

LifeYourself
27.Kasım.2007, 02:18
Abi kayıp:D

bergani
27.Kasım.2007, 02:20
hasan hocam supersin finale kadar geldin demek helal sana.cimboma kupa yakışır valla...insallah kupayla donersin türkiyeye kariyerin cok iyi gidiyo bende senin taktikgi kullanıyorum şimdi ilk sezonum zaten.iyi gidiyo insallah boyle devam eder.
başarılarının devamını diliyorum.

burak_defoe
27.Kasım.2007, 02:43
Hasan kardeşim nere kayboldun? yoksa final gitti de bize mi söylemiyorsun?:D:D

nannar
27.Kasım.2007, 02:46
oyun kapalı gençler :D final maçı gece... maç sonucunun altına yazmıştım ama görmemişsiniz sanırım... şimdi bir ziyarete gitmem lazım arkadaşa... gece inşallah yaparız finali....

LifeYourself
27.Kasım.2007, 03:24
oyun kapalı gençler :D final maçı gece... maç sonucunun altına yazmıştım ama görmemişsiniz sanırım... şimdi bir ziyarete gitmem lazım arkadaşa... gece inşallah yaparız finali....
Ne makara adamsın abi ya bizde seni bekliyoruz:D

burak_defoe
27.Kasım.2007, 03:29
Arkadaş dediğin sakın final maçının hakemleri olamsın!!!
Ne işler dönüyor acaba :D:D:D(::)

bySilver
27.Kasım.2007, 03:30
BekLiyoruz .. :)

LifeYourself
27.Kasım.2007, 03:56
Arkadaş dediğin sakın final maçının hakemleri olamsın!!!
Ne işler dönüyor acaba :D:D:D(::)
Olabilir anlaşmaya çalışıo herhal:D

ahmetkok
27.Kasım.2007, 05:31
Arkadaslar Bu Oyunu Korsan Oynayanlar Var Mi Acaba
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Acil Yazin Bana Cevap Verin Noluur

burak_defoe
27.Kasım.2007, 05:37
benim arkadaşta var neden?

nannar
27.Kasım.2007, 05:45
konuyu okuyan 15'i kayıtlı 22 kişi görünüyor... eve yeni geldim... finale hazırmıyız beyler? :D

bir de arkadaşlar fikirlerinizi öğrenmek istiyorum. tek forvet mi yoksa çift forvetmi çıkayım sizce? milan deplasmanına 2 forvetle çıkmıştım ama Everton'a karşı orta sahayı 5 kişi tutup tek forvetle maça çıktım...

fikirlerinizi alayım lütfen...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ligde de heyecan dorukta!!!

Bursaspor - Galatasaray (32. hafta )mücadelesi birazdan..http://img406.imageshack.us/img406/4493/puandurumuzg6.jpg

nannar
27.Kasım.2007, 06:02
32. HAFTA

http://img293.imageshack.us/img293/8602/masonuxh8.jpg

Nocna Mora
27.Kasım.2007, 06:04
Stancu şov :) çift forvet çık :) ama kontra atak sistemi ile oyna :)

nannar
27.Kasım.2007, 06:10
FİNAL

http://img293.imageshack.us/img293/6668/fortiskupaoi9.png

http://img390.imageshack.us/img390/1998/adszcg8.jpg

http://img293.imageshack.us/img293/282/gslogoal9.jpgVShttp://img406.imageshack.us/img406/5047/fenerbahcelogocr3.png

Corpus
27.Kasım.2007, 06:11
İçimden tekrar Gs kariyeri açmak geliyor ya koparmışın acayip zevkli gidiyor sanırım ben bile okurken içim kıpır kıpır:D

nannar
27.Kasım.2007, 06:14
Stancu şov :) çift forvet çık :) ama kontra atak sistemi ile oyna :)

Liverpool bu! Ryan Babel zaten soldan dagıtacak kesin bizi :D işin sonunda rezil olmak da var... Stancu kesin oynar ama Martit Fenin konusunda kararsızım...

İçimden tekrar Gs kariyeri açmak geliyor ya koparmışın acayip zevkli gidiyor sanırım ben bile okurken içim kıpır kıpır:D

2. sezonda UEFA finali cidden çok heyecan oldu :D seneye işim daha zor olacak... ilk finalimiz Türkiye kupasında Fenerbahçe ile...

Nocna Mora
27.Kasım.2007, 06:17
Fener 3-1 kaybeder

nannar
27.Kasım.2007, 06:22
KANARYA ASLANIN DİŞİNİN KOVUĞUNDA KALDI

Oynadığu harika futbolla adeta rakibine futbol dersi veren Sarı kırmızılı ekip maçı 4-0 gibi bir skorla kazanarak Fortis Türkiye kupasına uzandı.Stancu ve Borges maçın en etkili isimleriydi...Galatasaray adına tek üzücü olay Martin Fenin'in maç esnasında sakatlanarak oyundan çıkışı oldu. Genç oyuncunun durumu henüz netlik kazanmış değil...

http://img227.imageshack.us/img227/3010/kupakk7.jpg

http://img227.imageshack.us/img227/7251/masonujs1.jpg

http://img227.imageshack.us/img227/7003/adszkv7.jpg

Hasan Hüseyin Coşkun Galatsaray taraftarlarının dillerinde... Gün geçtikçe efsaneleşen teknik adamın UEFA finaline nasıl bir kadro çıkaracagı şimdiden merak konusu...

Victorino
27.Kasım.2007, 06:23
tebrikler.hala alamadılar şu türkiye kupasını :D

farfarforfor
27.Kasım.2007, 06:24
Everton ilk maçı bir harika olmuş hiç pozisyon vermeden oyunu bitirmen olağanüstü bir olay hem defansında güzel ama liverpool bu kardesim ne yapacağı belli olmaz zira defansın arkasında çok açık vermessen oyunu tüm alana yayarsan kupayı müzene götürmen kaçınılmaz olacaktır ama çok güzel kadroyu dağıtmadan gidersen seneyede şampiyonlar ligi yarı finali derim ben kupayı alacağını kesinlikle inanıyorum kariyerinin takipçisiyim...

nannar
27.Kasım.2007, 06:26
tebrikler.hala alamadılar şu türkiye kupasını :D
maalesef :D

Sakatlık raporu:

Ever Banega 2 hafta,
Martin Fenin 3 hafta/ 1 ay
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Everton ilk maçı bir harika olmuş hiç pozisyon vermeden oyunu bitirmen olağanüstü bir olay hem defansında güzel ama liverpool bu kardesim ne yapacağı belli olmaz zira defansın arkasında çok açık vermessen oyunu tüm alana yayarsan kupayı müzene götürmen kaçınılmaz olacaktır ama çok güzel kadroyu dağıtmadan gidersen seneyede şampiyonlar ligi yarı finali derim ben kupayı alacağını kesinlikle inanıyorum kariyerinin takipçisiyim...

Ryan Babel'den çok korkuyorum :D

alisefer
27.Kasım.2007, 06:33
maalesef :D

Sakatlık raporu:

Ever Banega 2 hafta,
Martin Fenin 3 hafta/ 1 ay
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ryan Babel'den çok korkuyorum :D
sakatlar iyileşir dimi final macına...

hhkahraman
27.Kasım.2007, 06:37
hasan abi hadi yaw bi yapamadın şu final maçını

nannar
27.Kasım.2007, 06:37
sakatlar iyileşir dimi final macına...

valla sanırım Fenin sakat olacak... bakarız...

ASLAN SESSİZ KALDI

Süper lig 33. hafta mücadelesinde Denizlispor'u ağırlayan Galatasaray gol atamadı ama Kadıköyden gelen "Fenerbahçe 2-3 Kayserispor" skoru şampiyonluk mücadelesini son haftaya taşıdı.Kısır geçen maçta Denizlispor çok savunmacı bir oyun sergilerken ,Galatasaraylı oyuncularda da yoğun maç programı dolayısıyla yorgunluk gözlendi...

http://img386.imageshack.us/img386/9913/puandurumuyc4.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

hasan abi hadi yaw bi yapamadın şu final maçını

ligin son maçından sonra UEFA finali... :D

Edit: uleeeennn!!! şimdiymiş final :D ligin son maçı UEFA finalinden sonra... :D öffff.... ter bastı :D fark yemesek bari... tecrübesiz bu oyuncular ama dur bakalım... milanı deviren bunu da devirebilir... :D

sammm90
27.Kasım.2007, 06:38
abi liverpoolun kadrosunu görme imkanımız var mı?ona göre yorum yapalım.sonra halkımızı yanlış bilgilendirmeyelim değil mi?:D:D

alisefer
27.Kasım.2007, 06:39
valla sanırım Fenin sakat olacak... bakarız...

ASLAN SESSİZ KALDI

Süper lig 33. hafta mücadelesinde Denizlispor'u ağırlayan Galatasaray gol atamadı ama Kadıköyden gelen "Fenerbahçe 2-3 Kayserispor" skoru şampiyonluk mücadelesini son haftaya taşıdı.Kısır geçen maçta Denizlispor çok savunmacı bir oyun sergilerken ,Galatasaraylı oyuncularda da yoğun maç programı dolayısıyla yorgunluk gözlendi...

http://img386.imageshack.us/img386/9913/puandurumuyc4.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

ligin son maçından sonra UEFA finali... :D

abi bu dedegim menejer eleştirmeyi yapıyomusun????

nannar
27.Kasım.2007, 06:42
abi bu dedegim menejer eleştirmeyi yapıyomusun????
evet ama bu kayseri maçından önce yapmamıştım...

Durun hele UEFA finali öncesi basın toplantısına giriyorum :Dçevireyim türkçeye elimden geldiğince...

Basın : UEFA finalinde Liverpool'la karşılaşacaksınız. Rakibin favori olarak çıktıgı bu maçta oyuncularınız kabiliyetlerini sahaya yansıtabilecekler mi?

--- Bundan hiç şüphem yok! Oyuncularım bu bsakıyı kaldırabilecek karakterdeler...

Basın: Denizlispor maçının üzerinden 3 gün geçti. bası oyuncuları dinlendirip,yeni yüzleri sahaya sürmeyi düşünecekmisiniz?

--- Maç için hem fiziksel hem de zihinsel olarak en hazır olan oyuncularımı sahaya süreceğim.

Basın : Son maçta Denizlispor'a karşı gol atamadınız ve berabere kaldınız.Bu sonuç bu akşamki maça nasıl bir etki edebilir?

-- O maçla bu maçın önemi ve yeri apayrı.Ekibimiz bu maç için çok iyi hazırlandı.

Basın : Bu maçın Denizlispor gibi kolay bir maçın ardından olması sizin için bir avantaj mı?

-- Ligde kolay maçımız yok.Zaten siz de biliyorsunuz ki kolay dediğiniz maçta 2 puan bıraktık.

Basın : Etrafta bu maç hakkında Galatasaray'lı oyuncuların rakiplerinden çekindiği yönünde dedikodular dolaşıyor.ne düşünüyorsunuz?
--- Sarı kırmızılı Galatasaray formasını giyen her oyuncu rakip korkusunu yüreğinden siler! Bu söylentiler kesinlikle yersizdir.

Basın : Türkiye'de mücadele eden yabancı oyuncular için en iyi yabancı oyuncu seçimleri yaklaşıyor.Sizce kim kazanır?
--Bogdan Stancu,

Arkadaşlar bu kadar soru yeter... hepinize teşekkür ederim...

burak_defoe
27.Kasım.2007, 06:48
:D:D yaa bu başlıklarına bayılıyorum :D:D Kanarya Aslanın dişinin kovuğunda kaldı :D:D

hadi bakalım fark yeme eee şey sorry kazan kazan :D:D

Hasan kardeş bu arada Galatararay'ımıza genç-ucuz vede iyi bir oyuncu buldum mutlaka incele fikrini söyle lütfen
Mascio - Cisco diye bir italyan takımında başlar ama süpper bence

nannar
27.Kasım.2007, 06:54
UEFA CUP FİNAL 2010

http://img227.imageshack.us/img227/7413/gslogoaa3.jpgVShttp://img227.imageshack.us/img227/463/liverpoollogoyr6.gif

ancar
27.Kasım.2007, 06:55
gönülden gs geçior ama liverpool tecrube ıle alacak galıba :s

nannar
27.Kasım.2007, 06:56
tek forvet ama atak çıkıyorum arkadaşlar... meira ve fenin yok :( banega'nın da kondisyonu düşük... o da yok sayılır

ancar
27.Kasım.2007, 06:56
4-5-1 oyna kontra atak şeklinde bence

nannar
27.Kasım.2007, 07:06
valla sakat falan sürdüm sahaya banega'yı... bu maçtan sonra ölebilir... orta alan ve ileri uca kadar hepsine sıkı markaş ve pres uyguluyoruz... ama buna rağmen posizyonlara giriyorlar... maç çok zor...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
GooooooooooooooooooooLLL !!!!!!!!!!!!

Stancuuuuuuuuuuuuuuuu

ancar
27.Kasım.2007, 07:10
atmışşsın golünü :D

Victorino
27.Kasım.2007, 07:10
hee bu iyi bişey. yemede :D

nannar
27.Kasım.2007, 07:12
:uzgun: ASLAN SON 5 DAKİKADA KUPAYI BIRAKTI :uzgun:

Liverpool karşısında başabaş bir mücadele ortaya koyan ve hatta 1-0'da öne geçen ekibimiz son 5 dakikada gelen gollerle kupayı İngiliz temsilcisine kaybetti. Herşeye rağmen teşekkürler Galatasaray! Bu geceyi bizlere yaşattığın için teşekkürler...

http://img217.imageshack.us/img217/9481/masonuxk7.jpg

ancar
27.Kasım.2007, 07:13
kötü olmuş :S

Victorino
27.Kasım.2007, 07:13
tüh. kötü olmuş. seneye şampiyonlar ligi finali inş. ;)

nannar
27.Kasım.2007, 07:16
Finalde kaybetmek kötü oldu ama oyuncularım için mükemmel bir tecrübe oldu.Liverpool gibi bir takıma son 5 dakikada kaybetmek bu gençlerin önünü açar... seneye avrupada ilk maçta kadroda 5 oyuncum cezalı duruma düştü... Yani Liverpool maçında ortaya yüreğimizi koyarak oynadık fakat şans onlardan yanaydı...

iyi geceler arkadaşlar...

burak_defoe
27.Kasım.2007, 07:17
cidden yıkıldık :(:(

kardeşim Mascio adlı oyuncuyu izle ve takıma yakışıp yakışmadığını söyle lütfen
hem genç hem iyi hem ucuz:D:D

sammm90
27.Kasım.2007, 07:51
abi bütün hayallerimi yıktın ya:D

butabi
27.Kasım.2007, 09:56
tüh ya cok üzüldüm :/

fyagiz
27.Kasım.2007, 13:54
Vallahi takımımıFinalde son 5 dakikada kupayı verdiğini görünce üzüldüm. Bundan sonra takipçinim. :) Seneye artık. :D

nannar
27.Kasım.2007, 14:32
cidden yıkıldık :(:(

kardeşim Mascio adlı oyuncuyu izle ve takıma yakışıp yakışmadığını söyle lütfen
hem genç hem iyi hem ucuz:D:D

tüh. kötü olmuş. seneye şampiyonlar ligi finali inş. ;)

kötü olmuş :S

abi bütün hayallerimi yıktın ya:D

tüh ya cok üzüldüm :/

Vallahi takımımıFinalde son 5 dakikada kupayı verdiğini görünce üzüldüm. Bundan sonra takipçinim. :) Seneye artık. :D

ben de çok üzüldüm ama sonuçta iyi bir sezon yaşadık... bugün akşam okuldan gelince ligin son maçına çıkacagım... Fener'in 2 puan önündeyiz...ligi bari vermesek :D bu arada Mascio yok sanırım benim oyunda ama yine bakarım akşam oyunu açınca... herkese iyi günler, görüşmek üzere.... takip eden tüm kardeşlerimize teşekkürler...

ahmetkok
27.Kasım.2007, 19:28
benim arkadaşta var neden?

yaw kardes bu orjinalini alicam ama su anda butce yeterli deil korsan oynayacam ama kuramadim onun icin

LifeYourself
27.Kasım.2007, 21:13

Liverpool karşısında başabaş bir mücadele ortaya koyan ve hatta 1-0'da öne geçen ekibimiz son 5 dakikada gelen gollerle kupayı İngiliz temsilcisine kaybetti. Herşeye rağmen teşekkürler Galatasaray! Bu geceyi bizlere yaşattığın için teşekkürler...

Seni 5 dakikalık istifaya davet ediyorum abi:D

Nocna Mora
27.Kasım.2007, 22:41
Çok kötü olmuş kaybetmen

heavy86
27.Kasım.2007, 22:50

geçmiş olsun.. :( Bi fenerli olarak üzüldüm..

butabi
27.Kasım.2007, 23:06
lig şampiyonu olursun bence

burak_defoe
27.Kasım.2007, 23:13
lig bizim gibi ama uefa nın gitmesi cidden kötü oldu:(
bence teknik driektör hatalı oyuncu değişikliklerini yerinde kullanmadı kovun gitsin :D:D

butabi
27.Kasım.2007, 23:23
acımasız olayalım ya gelecek sezona bakarız olmadı baskıyla yollarız :D

LifeYourself
27.Kasım.2007, 23:24
Ben bu sefer Şampiyonlar liginde yarı final oynamanı isterim abi.Anca o zama affederiz seni:D

gurkano
27.Kasım.2007, 23:57
Kupayı son dakikalarda gelen gollerle kaynetmen gerçektende çok kötü olmuş. Böyle genç bir kadroyla, böyle büyük bir başarı yakalaman müthiş. Bence bu kadro seneye zorlanmadan UEFA' yı alır. Fortis'i almana sevindim. İnşallah son maçınıda kazanarak ligde şampiyon olursun. Bu hikaye sayesinde Galatasaray'a olan sempatim daha da arttı. :)

bugra 1905
28.Kasım.2007, 00:04
Uefada Yenilmen Çok Kötü Olmuş Ama Elindeki Kadroyla Bir Dahaki Seneye Daha İyi İşler Yaparsın

sammm90
28.Kasım.2007, 00:51
artık kendimizi lig ve türkiye kupasıyla avutucağız:D

Spiker:Sayın Hasan Hüseyin Coşkun size birkaç tane sorum olucak?

Fatih terimin 2000 yılındaki uefa kupasını aldıktan sonra 1. ile 2. arsındaki fark ancak kazanınca belli olur' demişti Bu görüşe katılıyor musunuz?

Oyuncularınızla soyunma odasında aranızda neler geçti?bize biraz bilgi verebilir misiniz?

Son olarakta stüdyodan rıdvan hocanın bir sorusu olucak! Rıdvan Hoca diyorki:

sevgili hasan,2000 senesinde olduğu gibi bu takımla bütün yaptıklarına inanıyor msun?Yani takımdan ayrılmayı yada takımdan bazı isimleri göndermeyi düşünüyor musun? :D:D:D:D

nannar
28.Kasım.2007, 01:49
yorumları gece değerlendireceğim... sorularınızı da gece yanıtlayacagım :D

burak_defoe
28.Kasım.2007, 01:56
yorumları gece değerlendireceğim... sorularınızı da gece yanıtlayacagım :D

hep sallıyor bizi arkadaşlar imza kampanyası yapalım hoca yı takımın başından yollayalım mı?
yerine aday da hazır BEN :D:D

guarin14
28.Kasım.2007, 01:57
olsun abi seneye inşallah şampiyonlar ligini kazancaz

Nocna Mora
28.Kasım.2007, 03:59
ayın üyesi olmaya aday abim benim :) Devamını bekliyoruz

nannar
28.Kasım.2007, 04:16
ayın üyesi olmaya aday abim benim :) Devamını bekliyoruz

harbi ayın üyesine aday olmuşuz... oy verenlere teşekkürler...

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?p=1301089&posted=1#post1301089

El Barto
28.Kasım.2007, 04:18
KAriyerinin sessiz takipçilerindendim abi ama bu final üzerine sessizliğimi bozuyor, seneye kupayı istediğimizi söylemek istiyorum. :)

Başarılar.

nannar
28.Kasım.2007, 04:22
KAriyerinin sessiz takipçilerindendim abi ama bu final üzerine sessizliğimi bozuyor, seneye kupayı istediğimizi söylemek istiyorum. :)

Başarılar.

sagolasın... iyi hoş alalım da kadroda ilk 11 de 22 yaş altında 7 tane futbolcu var... 2. sezonda finali gördük , daha da iyisini yapmaya çalışacagız ama başaramasak da taktiri hak etti bence topçular :)

LifeYourself
28.Kasım.2007, 04:26

Başarılar.
Barto kardeş Orduspor'un Menejerliğini yapıyorum.Kariyerime beklerim...
Bu arada da oyum sana Nannar abi:D
Ama seneye ŞL'de yarı final oynamaya söz verirsen:D

nannar
28.Kasım.2007, 04:57
Oyunu açıyorum... Bu Skibbe'den bir cacık olmaz... bari biz sanalda birşeyler yapalım :uzgun:igin son maçında kalmıştık sanırım... Metalist faciası da tarihe kara leke olarak kazınacak sanırım... :( Bu adamda ısrar edenler bakalım bu maçtan sonra neler yapacak...

butabi
28.Kasım.2007, 04:58
hocam bari sen istikrarlılıgını göster
bıktım bu takımın istikrarsızlıgından :/

LifeYourself
28.Kasım.2007, 05:04
Bir Galatasaraylı olarak ağlancak halimize sinirden gülüyorum ya.Olmaz böyle birşey:(Metalist Kharkiv 1-0 Galatasaray :(

nannar
28.Kasım.2007, 05:34
PC göçmek üzereyken kurtardım ama oyun açılmıyor... biraz ugraşayım bakalım... :uzgun:

burak_defoe
28.Kasım.2007, 05:39
Yahu Ferrari gibi takım yapmışsın onu sürmeye de Skibbe denen çobanı koyarsan bu takımdan ne beklersin ki yazıklar olsun valla o taraftara yazık kimsenin o taraftarı kahretmeye hakkı yok Skibbeyi çoktan yollamak lazımdı artık lig de sıkıntıda uefa da gruplardan da çıkamazsak şaşmam :(

Bu arada nannar oyum sana ama yinede kupayı alamadın senin de tahtın sallantıda unutma seni de yer bu taraftar seneye kupa yoksa sende yoksun :D:D

nannar
28.Kasım.2007, 05:41
Benfica galibiyetinin bir anlamı kalmadı... maalesef skibbe yine sınıfta kaldı. takımda başta arda olmak üzere acayip bir laçkalık var. bu maçın ardından sinirle oyunda da satasın geldi bak Arda'yı! kaç haftadır aynı! FB maçında da silikti sahada resmen.... oynamıyor herif, yollasınlar gitsin nereye gidecekse...

LifeYourself
28.Kasım.2007, 05:42
Yahu Ferrari gibi takım yapmışsın onu sürmeye de Skibbe denen çobanı koyarsan bu takımdan ne beklersin ki yazıklar olsun valla o taraftara yazık kimsenin o taraftarı kahretmeye hakkı yok Skibbeyi çoktan yollamak lazımdı artık lig de sıkıntıda uefa da gruplardan da çıkamazsak şaşmam :(

Bu arada nannar oyum sana ama yinede kupayı alamadın senin de tahtın sallantıda unutma seni de yer bu taraftar seneye kupa yoksa sende yoksun :D:D
Bu taraftarda ne nankör abi ya:DFinale çıkarıyorsun niye şampiyon olmadın diyor:D

nannar
28.Kasım.2007, 05:45
http://img99.imageshack.us/img99/4810/ligbitimihb6.jpgDaha son maçı oynamadan ligi kazandık :D Trabzon Fenerbahçe'yi 2-1 yenerek bizi şampiyon ilan etti bile... Hayırlı olsun tüm camiaya... Gelecez sezon için ön libero,AMC ve forvet ihtiyacımız yok... kalede de sıkıntımız yok. sağ bek içinde 2 tane idare eder adamımız var fakat diğer mevkileri güçlendirebiliriz...

Hasan Hüseyin Coşkun En İyiler listesinde!!!!
http://img99.imageshack.us/img99/3146/hashushg5.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu taraftarda ne nankör abi ya:DFinale çıkarıyorsun niye şampiyon olmadın diyor:D

en doğru yorum :D

http://img376.imageshack.us/img376/6769/sampiyongalatasaraywallyi0.jpg

http://img99.imageshack.us/img99/6348/sarylakrmzylawl9.jpg

http://img376.imageshack.us/img376/9463/galatasarayvr0as7.jpg

Nocna Mora
28.Kasım.2007, 05:55
ŞaMPiYoN GaLaTaSaRaY

nannar
28.Kasım.2007, 06:01
abi arda arda diyorsun kabul berbat ama servet naptı bu akşam ?:D resmen kazma herif

öyle ama arda ilk defa değil... bilmiyorum da bu GS iş yapmaz gibime geliyor skibbe kalırsa..

GALATASARAY TATİLE ERKEN GİRDİ

Ligde şampiyonlugu 1 gün önceden garantileyen Cimbom Antep deplasmanında yedek ağırlıklı bir kadroyla sahaya çıkmasına ragmen etkili bir oyun sergiledi ama gol atamadı. Bu sonuçla Galatasaray 83 puanla ligi lider tamamlayarak Şampiyonluğa ulaştı....

http://img99.imageshack.us/img99/4012/masonudj9.jpg

Ligde ödüller:

Gol Kralı : Bogdan Stancu (23 Gol)

Yılın Yabancı Oyuncusu : Bogdan Stancu

Yılın Oyuncusu : Mehmet Topuz

En İyi Genç Oyuncu : Sinan Bolat

Yılın En iyi menejeri : Hasan Hüseyin Coşkun

Nocna Mora
28.Kasım.2007, 06:02
Bravo abi ;)

nannar
28.Kasım.2007, 06:08
Yönetimden Duyuru:

Galatasaray Yönetimi hava koşullarından etkilenmemek için sahaya yer altı sistemi yapılacağını duyurdu.

Yeni Kontrat :

Galatasaray yönetimi bu yıl oldukça başarılı bir sezon geçiren ve kontratı yıl sonunda sona erecek olan Hasan Hüseyin Coşkun'a 4 yıllık bir kontrat önerdi. Hasan Hüseyin Coşkun'un bu teklife bazı şartlar sunduktan sonra "Evet" demesi bekleniyor.

Ve beklenen sonuçla Hasan Hüseyin Coşkun 4 yıl daha yuvada kaldı...
http://img99.imageshack.us/img99/5025/kontratcf6.jpg

Nocna Mora
28.Kasım.2007, 06:10
Kabul etme abi :zuhaha

nannar
28.Kasım.2007, 06:11
Kabul etme abi :zuhaha
:D:D:D hayret ,ilk defa 4 yıllık kontrat önerdiler... normalde 2 yıl öneriryorlardı...garipsedim... demkki yönetim beni baya tuttu :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
iyi bir bütçe verseler bari :D

Nocna Mora
28.Kasım.2007, 06:14
İnşallah alırsın :)

burak_defoe
28.Kasım.2007, 06:17
Tebrikler kardeşim güzel oldu ve stancu 23 gol atması cidden büyük başarı
birkaç isim vereyim bak istersen işine eden olabilir :D
William Matheus - Figueirense
Neven Subotic
Ömer Toprak - Freiburg

nannar
28.Kasım.2007, 06:20
Tebrikler kardeşim güzel oldu ve stancu 23 gol atması cidden büyük başarı
birkaç isim vereyim bak istersen işine eden olabilir :D
William Matheus - Figueirense
Neven Subotic
Ömer Toprak - Freiburg
yolladım gözlemcileri 2. ve 3. isme... diğer adam çıkmadı...

burak_defoe
28.Kasım.2007, 06:24
yolladım gözlemcileri 2. ve 3. isme... diğer adam çıkmadı...

heheh bende ne zaman isim versem mutlaka çıkmayan adam oluyor halbuki kariyerlerine bakınca yeni çıkma adam değil gözüküyor:confused: Oyunu ben medium da açmıştım sen nasıl açtın kardeş?

bu arada adamları beğenirsen söyle pls

Nocna Mora
28.Kasım.2007, 06:28
Hasan abi kariyere başlarken sana önerdiğim oyunculara bakarsan sevinirim.

nannar
28.Kasım.2007, 06:29
heheh bende ne zaman isim versem mutlaka çıkmayan adam oluyor halbuki kariyerlerine bakınca yeni çıkma adam değil gözüküyor:confused: Oyunu ben medium da açmıştım sen nasıl açtın kardeş?

bu arada adamları beğenirsen söyle pls

ben de medium du sanırım... subotiç güzel ama pahalı...diğeri çok da iyi değil ama tabiki sende nasıl bilmiyorum... ben geçen sezon aldıgım gençler baya saglam... sanırım onlardan takviye edeceğim türk olarak... 1 ya da 2 yabancı ancak alırım onlar da genç den ziyade tecrübeli ve kaliteli olacak...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Hasan abi kariyere başlarken sana önerdiğim oyunculara bakarsan sevinirim.
bir daha yazabilir misin? :confused:

Nocna Mora
28.Kasım.2007, 06:39
celso borges, fabricio,kadlec, osei, yoon bit-garam, gökhan töre... abi yarın akşam msn'e gel sana shortlist atayım bana geniş -9 -10 palı oyuncular :)

nannar
28.Kasım.2007, 06:44
celso borges, fabricio,kadlec, osei, yoon bit-garam, gökhan töre... abi yarın akşam msn'e gel sana shortlist atayım bana geniş -9 -10 palı oyuncular :)

o liste var bende taylan...

celso borges kendi oyuncum zaten :D diğerlerine yolladım gözlemcileri...

sammm90
28.Kasım.2007, 06:50
ben sorularımın cevabını alamadım hala?bu ne biçim sportmenliktir yahu:D
Rıdvan abi stüdyoda ağaç oldu:D:D

nannar
28.Kasım.2007, 06:53
artık kendimizi lig ve türkiye kupasıyla avutucağız:D

Spiker:Sayın Hasan Hüseyin Coşkun size birkaç tane sorum olucak?

Fatih terimin 2000 yılındaki uefa kupasını aldıktan sonra 1. ile 2. arsındaki fark ancak kazanınca belli olur' demişti Bu görüşe katılıyor musunuz?

Oyuncularınızla soyunma odasında aranızda neler geçti?bize biraz bilgi verebilir misiniz?

Son olarakta stüdyodan rıdvan hocanın bir sorusu olucak! Rıdvan Hoca diyorki:

sevgili hasan,2000 senesinde olduğu gibi bu takımla bütün yaptıklarına inanıyor msun?Yani takımdan ayrılmayı yada takımdan bazı isimleri göndermeyi düşünüyor musun? :D:D:D:D

soyunma odasında herkes üzgün ama gururluydu... çok genç bir ekip olmamıza ragmen Liverpool gibi bir deve ecel terleri döktürdük. Takımdan ayrılmayı düşünmüyorum :D zaten 4 yıllık imzayı attık bile... şu anda il 11'den göndermeyi planladıgım isim yok ama yedekler konusunda trasnfer yaparsam gndereceğim isimler olabilir... bunları da sizlerle paylaşacagım zaten...

burak_defoe
28.Kasım.2007, 06:55
evet yanlışl transferler listeme 2 kişi daha eklendi
1. Banega- adamdan istediğim verimi bir türlü alamadım mehmet topal aynı yerde çok daha verimli oldu
2. Nilmar- Adamı gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı:D Halbuki yerine stancu'yu alabilirdim :(

Hasan kardeş bana birkaç kaliteli özelliklşe defans ismi verirmisin?türk olsun ama

nannar
28.Kasım.2007, 07:00
ben bir DC almaya çalışıyorum..eğer alırsam paylaşacagım :) beklemede kalın anacım... (::)

türk isteme benden :D GS'de murat akça,semih kaya falan iyi oyuncu olacak gibi duruyor ama bilmiyorum. bir de taylanın dediği gökhan türe fena değil gibi türk olarak... bende meira,servet,gökhan zan 3 lüsü var şu anda... yabancı almaya çalışıyorum...

alisefer
28.Kasım.2007, 07:11
tebrikler hasan abi...

nannar
28.Kasım.2007, 07:15
tebrikler hasan abi...

sağolasın ... :)

nannar
28.Kasım.2007, 07:27
çok riskli bir iş yapıyorum ama umarım düşündüğüm şeyler olur yoksa ligde de avrupada da nal toplarız.. Gökhan Zan'ı 4 milyon €'ya sattım...

alisefer
28.Kasım.2007, 07:29
ben bir DC almaya çalışıyorum..eğer alırsam paylaşacagım :) beklemede kalın anacım... (::)

türk isteme benden :D GS'de murat akça,semih kaya falan iyi oyuncu olacak gibi duruyor ama bilmiyorum. bir de taylanın dediği gökhan türe fena değil gibi türk olarak... bende meira,servet,gökhan zan 3 lüsü var şu anda... yabancı almaya çalışıyorum...

ben luganoyu free transferden aldım...acayip memnunum...arkadaslar eger kaliteli bir dc niz varsa yanına gs den emre güngör veya murat akcayı alın...yabancıya fazla para vermeyin...

nannar
28.Kasım.2007, 08:03
"KHALEEM HYLAND" GALATASARAY'DA !

Uzun süredir sessiz ve derinden sürdürdüğü transfer çalışması sonunda Galatasaray'lı yöneticiler Avrupanın gelecekte en iyi defanslarından biri olacağı düşünülen genç yıldıza imza attırmayı başardılar. Galatasaray bonservisine 18 Milyon € ödediği genç oyuncu için takım kaptanı Fernando Meira'yı 4.8 milyon €'ya sattı...

http://img135.imageshack.us/img135/1107/hylandjv8.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
BİR BOMBA DAHA !

İngiliz devi Arsenal'de yetişen ve genç yaşına rağmen mükemmel top tekniğiyle geleceğin Cristiano Ronaldo'su olarak anılan Jack Wilshere bedelsiz olarak Galatasaray kadrosuna kazandırıldı! Bu transferde takipçiliğiyle Hasan Hüseyin Coşkun büyük rol oynadı...

http://img518.imageshack.us/img518/1870/wilsherewg3.jpg

Nocna Mora
28.Kasım.2007, 16:56
Wilshere süper olmuş ayrıca Gökhan Töre -9 PAlı :)

El Barto
28.Kasım.2007, 16:59
DC'ye sadece DC oynayan ve özellikleri bu yönde gelişkin bir oyuncu alsaydın daha iyidi diye düşünüyorum abi. Marking özelliğinin düşük olması benim açımdan elenme sebebi oluyor DC'ler için. :) Ama umarım yanıltmaz seni bu transfer.

Wilshere ise süper olmuş tam bir 10 numara oluyor bu çocuk. :p

goosfraba
28.Kasım.2007, 22:13
Hasan abi çok uğraşırsan 1-2 sene sonra wonderkid olabilir Wilshere.

hhkahraman
28.Kasım.2007, 23:47
Takımı bozma Hasan Abi.....
Aksi halde Şamp.Liginde başarılı olamayabilirsin....

LifeYourself
29.Kasım.2007, 00:28
Mevzulardan beya uzakta kalmışım:D

nannar
29.Kasım.2007, 01:09
valla takımı 3 DC'sini de sattık :D defans sıkıntısı yaşayabiliriz... pazartesi günü ile seminere gidiyorum 1 haftalıgına... 1 hafta evden ve PC'den , daha dogrusu oyunumuzdan uzak kalacağımı üzülerek bildiriyorum :(

Ama bu gece geç vakitlere kadar devam... sezona başlamak üzereydim... gece SS'lerle ,röportajlarla ve flash haberlerle sizlerleyiz....

LifeYourself
29.Kasım.2007, 02:56
valla takımı 3 DC'sini de sattık :D defans sıkıntısı yaşayabiliriz... pazartesi günü ile seminere gidiyorum 1 haftalıgına... 1 hafta evden ve PC'den , daha dogrusu oyunumuzdan uzak kalacağımı üzülerek bildiriyorum :(

Ama bu gece geç vakitlere kadar devam... sezona başlamak üzereydim... gece SS'lerle ,röportajlarla ve flash haberlerle sizlerleyiz....
Bilgilendirdiğin için saol abi:D

nannar
29.Kasım.2007, 04:44
kariyere devam :D

CİMBOM SÜPER KUPAYA PENALTILARLA VEDA ETTİ

http://img152.imageshack.us/img152/3161/masonudd2.jpg

Redrum
29.Kasım.2007, 04:51
Oho heyecan devam ediyor desene:D

nannar
29.Kasım.2007, 04:53
TSL 1. Hafta

http://img152.imageshack.us/img152/6584/masonuzh7.jpg

TSL 2. Hafta

http://img152.imageshack.us/img152/4030/masonuhi1.jpg

ahmetkok
29.Kasım.2007, 04:58
TSL 1. Hafta

http://img152.imageshack.us/img152/6584/masonuzh7.jpg

TSL 2. Hafta

http://img152.imageshack.us/img152/4030/masonuhi1.jpg

helal abi yine sezona hizli baslamisin bu arada bogdan stancuyu nasil gelistirebilirim bi onerin var mi ???

Redrum
29.Kasım.2007, 05:05
evet baya iyisin abi..

nannar
29.Kasım.2007, 05:05
özelden yazmıştım ahmet...

Umarım gruplar sonunda da bu sırada kalırız :D

http://img60.imageshack.us/img60/6286/lkuraxg0.jpg

ahmetkok
29.Kasım.2007, 05:10
uefada finale kaldik abi sen merak etme yenerse valencia yener seni marseille falan fis en fazla 3. olursun

Redrum
29.Kasım.2007, 05:12
Abi marsilya ve zilinanın aklını alırsın, valencia kendi sahanda yen, olur biter inancımız tam sana:)

nannar
29.Kasım.2007, 05:18
inşallah :)

GALATASARAY DEFANSI "SOS" VERİYOR

Ligde 3. maçında 3. galibiyetini alan Galatasaray'da hoca atılan gollerden memnun ama defans istediği gibi değil. Hasan Hüseyin Coşkun yaptıgı basın toplantısında Meira'nın satışının bir hata olarak kabul edilebileceğini dile getirerek özeleştiri yaptı...

http://img529.imageshack.us/img529/1804/masonusm0.jpg

ahmetkok
29.Kasım.2007, 05:21
meirayi sattigini bilmiordum bu arada millet ucmus konuyu takib eden cok az defans ta kimler var simdi taktiginin ss sini koyar misin

Redrum
29.Kasım.2007, 05:25
EVet bende tam onu isticektim. Meira'yı da kaça sattın, transfer gelen-giden tablosunu koyarmısın?

nannar
29.Kasım.2007, 05:27
HEYECAN YENİDEN BAŞLIYOR

http://img60.imageshack.us/img60/7835/gslogofc7.jpgVS http://img60.imageshack.us/img60/4751/olympiquemarseillevu7.png

GALATASARAY.... VS.... MARSİLYA
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

meirayi sattigini bilmiordum bu arada millet ucmus konuyu takib eden cok az defans ta kimler var simdi taktiginin ss sini koyar misin

EVet bende tam onu isticektim. Meira'yı da kaça sattın, transfer gelen-giden tablosunu koyarmısın?

OK ,GELEN GİDENİ VE İLK 11 İ BİRAZDAN YANSITIRIM :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Gelenler: (önemli isimler)

Khalem Hyland : 18 milyon €
Jack Wilshere : Free

Gidenler :

Meira : 4.8 milyon €
Servet : opsiyonlu kirada, 4.4 milyon €'ya gidecek seneye teklif alırsa..
Gökhan Zan : 4 milyon €
Ben Sahar : 2.7 milyon €
Levan Kenia : 2.5 milyon €

Not: Bazı oyuncular gelecekte çok kalite olacaklar ama alternatifleri elimde çok oldugu için sattım(kenia,sahar gibi)

Redrum
29.Kasım.2007, 05:32
Hadi bakalım bekliyoruz. Marsilya karşısında başarılar..

ahmetkok
29.Kasım.2007, 05:36
eee peki marslya maci ne zaman bilet fiyatlari ne kadar her en kadar besktasli olsamda ucarim bu maca

nannar
29.Kasım.2007, 05:36
Galatasaray 4 eksikle Marsilya karşısında....

Zaten defansında sorunlar yaşayan Galatasaray bu gece Marsilya karşısına ilk 11'den 4 eksikle çıkıyor.Geçen yıl yapılan UEFA finalinde cezalı duruma düşen Uğur uçar,Mehmet Topal ve Celso Borges bu gece forma giyemeyecekler... işte Galatasaray teknik patronu Hasan Hüseyin Coşkun'un sahaya sürdüğü 11... Başarılar Galatasaray... Biletler Biletixte... :D

http://img60.imageshack.us/img60/5118/mancesikadrolarda0.jpg

ahmetkok
29.Kasım.2007, 05:40
maca basladin mi bari kac kac heyecanla bekliyoruz

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 05:41
Başarılar abi Süper Kupa'yı alamaman kötü olmuş abi ama var ne de olsa müzede :D

nannar
29.Kasım.2007, 05:43
YARALI ASLAN EVİNDE BOZGUNA UĞRADI :(

http://img206.imageshack.us/img206/8589/masonugv9.jpg

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 05:44
Kötü olmuş yenilgi :(

ahmetkok
29.Kasım.2007, 05:45
kotu olmus ama sen diodun hep defans dan vurgun yerim die dogru demekki ama hersey bitmis degil cezalilar gelince is kolaylasir insallah

El Barto
29.Kasım.2007, 05:46
gitmeden oyunu upload edip bizile paylaşsanda sen gelene kadar biz biraz ilerlesek kendi çapımızda abi nasıl hoş olmaz mı :)

Marsilya kadar gıcık bir takım görmedim ben zaten

nannar
29.Kasım.2007, 05:47
iyi fikir el barto :) sonuçta ben 1 hafta yokum... en hızlı upload edebileceğimiz site adresini ver bakem bana özelden...

bu arada ankaraspor maçına çıkıyorum...

ahmetkok
29.Kasım.2007, 05:49
yaw bende istiyorummmm
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
incelerdim en azindan

nannar
29.Kasım.2007, 05:53
ASLAN LİGDE YARA SARDI

http://img293.imageshack.us/img293/2616/masonunj2.jpg

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 05:55
www.sendspace.com ;)

ahmetkok
29.Kasım.2007, 05:57
www.rapidshare .com daha ii deilmi

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 05:58
değil 10 indirmeden sonra link ölüyor ;) www.rapidshare.de olabilir ama :)

nannar
29.Kasım.2007, 05:59
taylanın verdiği siteden başlattım upload'ı... 10 dakika sonra sizde olur adres beyler... isteyen indirip inceler ya da oynar :) ben olsam sadece ,incelerdim... sonuçta en zevklisi kendinizin sıfırdan başladıgı oyundur :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ulen ben de iyi bir menejersem bu marsilyayı Fransa'da sahaya gömüp geleceğim! sadece murat akça'dan korkuyorum...diğer taraflarımız sağlam...

nannar
29.Kasım.2007, 06:11
kariyer paylaşım alanına linki verdim beyler....

ahmetkok
29.Kasım.2007, 06:12
estagfurullah hasan abi ii bir menajer olmasan bu kadar millet seni takipcin olmasdi heralde bu arada kac dk kaldi uploadin bitmesine
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
linki indiriyorum hasan abi hadi bakalim bi su senin msehur kariyere

alisefer
29.Kasım.2007, 06:19
şow devam ediyor hasan abi:)

ahmetkok
29.Kasım.2007, 06:23
ee abi maclar ne durumda ne zaman bilgilendireceksin bizi????
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
taylan sen devam etmiyorsun galiba kariyere yazmion hic

nannar
29.Kasım.2007, 06:24
ligde kocaelisporla evimizde 1-1 kaldı :D onun SS'i geliyor birazdan.. Şampiyonlar liginde de Valencia deplasmanına çıkacagız...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
CİMBOM TEK KURŞUNLA YERE YIĞILDI

Kocaelispor karşısında sayısız fırsatlardan yararlanamayana cimbom Kocaelispor'un tek şutla golü bulmasını engellleyemedi ve sahadan 1-1'le ayrılarak taraftarını üzdü...

http://img66.imageshack.us/img66/6217/masonubh5.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Valencia Deplasmanına full hücum çıktık...Allah sonumuzu hayır eylesin... :D

nannar
29.Kasım.2007, 06:43
KRALIN MUHTEŞEM DÖNÜŞÜ

Öyle bir futbol dersi verdik ki tüm Avrupa'nın dizleri titredi bu gece! Valencia gibi bir İspanyol devini sahasına gömen Cimbom hayallerin ötesinde! Uygularıdı akıllı taktikle maçta alınan galibiyette başrol Teknik Tirektör Hasan Hüseyin Coşkun'a aitti. Maça yerinde ve zamanında hamleler yaparak sahadan Valencia'yı adeta silen sarı kırmızılı temsilcimiz bu sonuçla 3 puana merhaba dedi...

http://img66.imageshack.us/img66/1455/masonuop3.jpg

http://img444.imageshack.us/img444/5792/alisamiyener2.jpg

alisefer
29.Kasım.2007, 06:53
Yakisir Abime...

nannar
29.Kasım.2007, 06:56
WILSHERE TAKIMA ISINIYOR

Genç yaşına rağmen transferi büyük yankı uyandıran Jack Wilshere umutları boşa çıkarmıyor. Henüz 18 yaşında fakat hemen hemen oynadıgı tüm maçlarda takıma ve skora olumlu katkıda bulunan Wilshere hızla gelişiyor. Bu sezon 3 maç ilk 11 ve 6 maç sonradan sahaya çıkan genç oyuncunun 4 gol 4 de asisti bulunuyor... Özellikle Avrupa maçlarında genç yaşından beklenmeyecek bir oyunla takımı sırtlıyor...

http://img66.imageshack.us/img66/2466/wilsheregj0.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

KUPADA GRUPLAR BELLİ OLDU
http://img155.imageshack.us/img155/1323/kupagruplardw0.jpg

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 07:05
Kolay grup,Güzel galibiyetler, güzel Wilshere :zuhaha

ee abi maclar ne durumda ne zaman bilgilendireceksin bizi????
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
taylan sen devam etmiyorsun galiba kariyere yazmion hic

devam ediyorum bugün maç ekledim ama kimse bakmadı :(

nannar
29.Kasım.2007, 07:35
ASLAN YİNE DEPLASMANDA GALİP !

http://img355.imageshack.us/img355/2200/masonuov4.jpg

3. maçlar sonrasında Marsiyla,Valencia ve Galatasaray 6'şar puanla devam ederken,temsilcimiz averajla liderliğe oturdu...
http://img355.imageshack.us/img355/4573/lgrupup3.jpg

Skatlık raporu :

Ever Banega Zilina maçında yaşadıgı sakatlıktan ötürü 3 ay sahalardan uzak kalacak... :(

Nocna Mora
29.Kasım.2007, 07:36
Abi takımdaki oyuncuların profillerini rica etsem koyarmısın daha indirmedim de save'i :)

nannar
29.Kasım.2007, 07:44
Abi takımdaki oyuncuların profillerini rica etsem koyarmısın daha indirmedim de save'i :)

kimin mesela ? hem indirsene işte ordan tüm oyunu yaww :D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
6 KASIM 2010

Fenerbahçe - Galatasaray
http://img205.imageshack.us/img205/8690/fenerbahcelogoqt1.pngVS http://img205.imageshack.us/img205/8041/gslogoka6.jpg
Tarih tekerrür eder mi? :0::icon_cool:

tiesto18
29.Kasım.2007, 07:56
helal olsun abı guzel gıdıyorsun ama ben galatasarayla ıkıncı sezonda uefa kupasını valenciadan almıstım:p sonrasında super kupada penaltılarla real madrid i devirdım takımımın yas ortalamasıda yirmiydi real macında :D nese kendımı bu kadar ovmek yeterlı:D:D karıyerınde tekrar basarılar abı zevk verıyorsun:)

nannar
29.Kasım.2007, 07:58
helal olsun abı guzel gıdıyorsun ama ben galatasarayla ıkıncı sezonda uefa kupasını valenciadan almıstım:p sonrasında super kupada penaltılarla real madrid i devirdım takımımın yas ortalamasıda yirmiydi real macında :D nese kendımı bu kadar ovmek yeterlı:D:D karıyerınde tekrar basarılar abı zevk verıyorsun:)

sağolasın... Aslında çok da mantıklı değil ama maalesef FM'de genç kadrolar başarıya ulaşıyor :) bende de şu anda 23 yaş üstü sadece hakan balta var....

ancar
29.Kasım.2007, 08:00
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
6 KASIM 2011

Fenerbahçe - Galatasaray
http://img205.imageshack.us/img205/8690/fenerbahcelogoqt1.pngVS http://img205.imageshack.us/img205/8041/gslogoka6.jpg

edebilir tarih tekerrür :D

tiesto18
29.Kasım.2007, 08:03
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
6 KASIM 2010

Fenerbahçe - Galatasaray

tarıh tersten tekerrur eder abı guvenıyoruz sana:)

nannar
29.Kasım.2007, 08:03
yılı yanlış yazmışız :D maç başlamak üzere...

LifeYourself
29.Kasım.2007, 08:04
edebilir tarih tekerrür :D
Etmek Tarih Tekerrir...:D

nannar
29.Kasım.2007, 08:14
KADIKÖY YIKILDI!

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda uzun yıllardır kazanamayan Galatasaray yeni hocasıyla bu şanssızlıgı nihayet sonlandırdı! Çok sert geçen mücadelede gülen taraf konuk ekip oldu.Bu sonuçla Galatasaray liderliğini sürdürürken, Fenerbahçe rakibinin 7 puan gerisine düştü.Ayrıca Galatasaray'ın 1 maçı da eksik :D

http://img88.imageshack.us/img88/6100/yklddd1.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/7361/masonuae0.jpg

Sakatlık Raporu :
Abdulkadir Kayalı......2 hafta
Martin Fenin ...........2 Hafta
Jack Wilshere...........2 Hafta
Mehmet Topal .........1 Ay ( Banega da sakat,ön libero kalmadı yaww:( )

tiesto18
29.Kasım.2007, 08:20
abı keske nuri şahını alsaydın ılk sene sonunda sozlesmesı bıtıyordu yınede guzel tebrık ederım sarı lacıvert fobıye son verdın:D

nannar
29.Kasım.2007, 08:25
CİMBOM 4 MAÇTA 9 PUANA ULAŞTI

http://img88.imageshack.us/img88/5126/masonuxq6.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

abı keske nuri şahını alsaydın ılk sene sonunda sozlesmesı bıtıyordu yınede guzel tebrık ederım sarı lacıvert fobıye son verdın:D

dikkat edemedim,sağol :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Eğer alabilirsem bomba gibi bir transfer haberi gelecek birazdan :D

nannar
29.Kasım.2007, 08:41
GALATASARAY'A ÇOK İDAALI BİR GENÇ DAHA

http://img88.imageshack.us/img88/2267/transferdosyasfr4.jpg

tiesto18
29.Kasım.2007, 08:43
CİMBOM 4 MAÇTA 9 PUANA ULAŞTI

.http://img88.imageshack.us/img88/5126/masonuxq6.jpg
.
.
Birleştirilen Mesaj:

dikkat edemedim,sağol :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Eğer alabilirsem bomba gibi bir transfer haberi gelecek birazdan :D

sampıyonlar lıgınde iisin abı az once juveye yenıldım italyada:(

transferını merakla beklıyorum

nannar
29.Kasım.2007, 08:48
sampıyonlar lıgınde iisin abı az once juveye yenıldım italyada:(

transferını merakla beklıyorum

normal sonuç üzülme :) trasnferin resmini bastım... avrupanın en iyi ön liberolarından biri olacak bu oglan...

Melekovic
29.Kasım.2007, 08:50
Senin elinde kesin olur.Çok güzel bir transfer ve galiba yeni bir şampiyonluk daha geliyor :D:D:D

nannar
29.Kasım.2007, 08:55
Senin elinde kesin olur.Çok güzel bir transfer ve galiba yeni bir şampiyonluk daha geliyor :D:D:D

:D:D:D valla ligde şu anda gayet iyi gidiyoruz ama defansta sıkıntılarım var...Murat Akça'yı 2 sezon yüklenerek biraz geliştirdim ve şu anda ilk 11'de ... Genel itibariyle iyi oynuyor ama bazı maçlarda çok kötü oynayıp skora etki ediyor...

Yeni transferimi koçların eline vereceğim ara dönemde ayağının tozuyla :D umutluyum bundan yani... inşallah umutlarımızı boşa çıkarmaz :smismileyiw2:

nannar
29.Kasım.2007, 09:06
PUAN DURUMU

http://img126.imageshack.us/img126/6739/tslpuancw8.jpg

SON HAFTALARDA ALDIGIMIZ SONUÇLAR

http://img509.imageshack.us/img509/608/fikstril0.jpg

tiesto18
29.Kasım.2007, 09:13
harunaya gozlemcı yolladım 5 yıldız caktı :D agzım sulandı valla alsammı dıye dusunuyorum:D:D

nannar
29.Kasım.2007, 09:17
harunaya gozlemcı yolladım 5 yıldız caktı :D agzım sulandı valla alsammı dıye dusunuyorum:D:D

sen bilirsin... :) ben boş oyuncuya 2 milyon € verirmiyim yaww 19 yaşında? :D