PDA

View Full Version : Yamayı yükledim aktivasyon kodu isytiyor?

mert_cesur
17.Kasım.2007, 02:26
arkadaşlar indirdiğim yamayı yükledim ve artık oyun açılmıyor aktivasyon kodu istiyor yardımcı olursanız sevinirim ?

El Barto
17.Kasım.2007, 03:47
Oyununuz orijinal değil mi?

digger041
21.Aralık.2007, 00:52
evet aynen 2. yamayı yukledım aktivasyon kodu istiyor acil yardım edin lutfen..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya boyle olurmu ya acil yardımcı olun oyun hiç açılmıyor bu sefer:(

batuhanry
21.Aralık.2007, 00:56
Oyununuz orjinal değil ise buradan yardım alamazsınız. Sitede illegal paylaşım yapmak yasak.

World Hollow o1
21.Aralık.2007, 00:59
arkadaşım çok acilse, orjinal mi değil mi ilk onu belirt sonra yardımcı olunur.

digger041
21.Aralık.2007, 01:03
oyun orjinal ya olmazmı
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya boyle şey olurmu yamayı yayınlayın sonra kod isteyince vermek yasak ole şey olurmu oyun orjinal tabiki

World Hollow o1
21.Aralık.2007, 01:11
orjjinalse kodu zaten steamdan falan indirsin, sitede konular mevcut yama hakkında konu var download için o konuda bak nasıl kod alınıyor falan oradan görürsün.

ama orjinal değilse çırpınmanın anlamı yok

MANAGERGFB
21.Aralık.2007, 01:12
Arkadaşlar o sorun kopya oyunlarda oluyor sadece.Bu site de kopya oyunlarla ilgili sorunlara yardımcı olmuyor.
Sanki sitenin üyelerinin tamamında orjinal oyun var!Şurda anket yapılsa en az %80 oranında kopya oynayan vardır.Ama nedense bu kesim tamamen gözardı ediliyor.Tamam bu durum illegal bir durum ama herkesin de alt tarafı bir oyuna 80-100 ytl gibi bi ücret vermesi mümkün değil ülkenin ekonomik şartları belli.bende orjinal var ama orjinal alamayan arkadaşlara da bu kadar kötü gözle bakmamak lazım.ayrıca bu kopya kullanan arkadaşlar olmasa bu site bu kadar popüler olabilir miydi bu kadar üye olur muydu bu sitede?olmazdı o zaman kendi kendimize ay bizde orjinal var ne güzel diyip bir kaç kişi burda kendi kendimize konuşurduk.
bilmem anlatabildim mi?

kralmchalen
21.Aralık.2007, 01:27
Arkadaşlar o sorun kopya oyunlarda oluyor sadece.Bu site de kopya oyunlarla ilgili sorunlara yardımcı olmuyor.
Sanki sitenin üyelerinin tamamında orjinal oyun var!Şurda anket yapılsa en az %80 oranında kopya oynayan vardır.Ama nedense bu kesim tamamen gözardı ediliyor.Tamam bu durum illegal bir durum ama herkesin de alt tarafı bir oyuna 80-100 ytl gibi bi ücret vermesi mümkün değil ülkenin ekonomik şartları belli.bende orjinal var ama orjinal alamayan arkadaşlara da bu kadar kötü gözle bakmamak lazım.ayrıca bu kopya kullanan arkadaşlar olmasa bu site bu kadar popüler olabilir miydi bu kadar üye olur muydu bu sitede?olmazdı o zaman kendi kendimize ay bizde orjinal var ne güzel diyip bir kaç kişi burda kendi kendimize konuşurduk.
bilmem anlatabildim mi?

kesinlikle katılıyorum...babamdan oyun için 80-100 ytl istesem neder bilemiyorum...

World Hollow o1
21.Aralık.2007, 01:31
@kralmchalen..

o zaman burada cra-ck paylaşımda istemiceksiniz, bizdende crac-k paylaşım isterseniz biz ne deriz biliyorsunuz.. (:

uaylmz
21.Aralık.2007, 01:31
kesinlikle katılıyorum...babamdan oyun için 80-100 ytl istesem neder bilemiyorum...

bende orjinal oyun sahibi olmama rağmen katılıyorum paramızı verip alıyoruz hayrını göremiyoruz gerçi son du bu sene heralde cm ye dönücem :(

GeanyGS
21.Aralık.2007, 01:36
Arkadaslar burda kopya oyun kullananlara herhangi bir dislanilmada bulunulmuyor. Burasi Football Manager Turkiye resmi sitesi. Bu konuma gelmek icinse bazi kriterler gerekiyor site popularitesi, ulasim kolayligi, legal paylasim zorunlulugu vs. Siz burdan yasal olmayan bisey istiyorsunuz karsinizda ki insanlarda bunu yapamayacaklarini belirterek suclu duruma dusuyor gozunuzde. Zaten burda bu insanlar oyun zevkinizi artirmak adina inanin gece gunduz calisiyorlar. Gerek kulup formalari, gerek logolari, gerek taktiksel bilgi ve en onemlisi oyununuzu yasal bir sekilde Turkce oynamanizi sagliyor. Sagladiklari seyleride bazi kurallara uyduklari icin hak etmis bir site burasi. Karsinizdakinin sizi bile bile zor duruma dusurmeye calistigini dusunmeyin.

Bursaspor
21.Aralık.2007, 01:38
Arkadaşlar kimin oyunu nasıl yollardan oynadığını tartışmaya gerek yok. Önemli olan sitemiz içerisinde, o tür paylaşımların yasak olduğu ve yaşanan sorunun sadece kopya oyunlarda olduğu...

Orjinal oyunda zaten ilk yükleme dışında bir kod istemiyor. Yamayı yükleyince de sormuyor herhangi bir kod.