PDA

View Full Version : Fotball Manager 2009 is running dangerously low memory . Please quit and free up some

erkanbac
17.Kasım.2007, 22:39
oyuna girerken direk aldığım hata bu ? umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekküler. .... Fotball Manager 2009 is running dangerously low memory . Please quit and free up some memory.

Nomad
17.Kasım.2007, 22:47
Sanırım ram yetersiz.. Low memory ramin yetersiz olduğunu belirtiyor.

erkanbac
17.Kasım.2007, 22:51
2 Gb Ram Var :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Amd 4400 Işlemci 8500 Gt 512 Mb Ekran Karti 2 Gb Ram Of Of

Melekovic
17.Kasım.2007, 22:57
Şimdi 3 ihtimal olabilir.Birincisi hard diskte boş alanın azdır.İkincisi sistemini uzun sure acık bırakmışsındır bir program kullanıp kapatıp ya da calıştırdıgın programlar fazla sanal bellekten yemiştir fm icin yeterli sanal bellek kalmamıştır.Sanal Belleği arttırarak tekrar deneyebilirsin. Bu tür durumlarda oyundan kaynaklanan bir şey olmadığı sürece sebep olan etkenler bunlardır.

erkanbac
17.Kasım.2007, 23:07
tşk ederim bilgi için bende int cafe işletiyorum 5 pc de denedim hepsinde aynı normali anlattığınız gibi ama bu kadarını görmedim bu oyun pc yi ne kadar kasabilir :) bilgisayarda mantık aranmaz mantığıyla buraya sorunumu yazdım belki dedim hani hiç olmayacak bir sebeptir diye hadi bakalım hayırlısı evde 4 çekerdek var bide onda deneyim bakalalım.

Melekovic
17.Kasım.2007, 23:12
Eskiden karşılaştığım sorunlara göre o zaman bir ihtimal daha var.Cafedeki bilgisayarlarınıza spyware/malware turü virusler bulaşmış olabilir.Bu virusler sistemin ramini zorlayıp sanki bilgisayar nerdeyse tam kapasitede gibi calışıyor gosteren viruslerdir.Ctrl+alt+del yapıp sistemin calışma yüzdesi ne kadar bir kontrol edebilir misiniz acaba?

erkanbac
17.Kasım.2007, 23:26
haklısın az önce baktımda 190 virüsleride temizlemiştim ama var birşeyler 5 pc de aynı sorun verdi dahada denemedim bakalım evdeki pc de ne olacak kesin bizde bir sorun var ya hayırlısı bakalım...

Melekovic
17.Kasım.2007, 23:38
Bazı virus programları tam etken olan virusu gormez bazılarıda virusun temel sebebidir.Seni update i olan yeni sürümünü alman için mahsus piyasaya bu tür virusler sürerler sonrada çözümü bizde derler. Sistem kayıtlarından calışan sistem dosyalarının listesini cıkarırsan ctrl+alt+del yaptıgında belki program taklidi yapan virusu gorebiliriz.Onun icin bir program vardı ama şu an isimler pek aklımda kalmıyor.Eğer bilgisayarında diger herhangibir oyunu calıştırıncada aynı sorunu veriyorsa kesinlikle iyi bir temizleme programıyla bilgisayarını temizlemelisin.

erkanbac
17.Kasım.2007, 23:43
nod 32 kullanıyorumda tüm pc lerde bile bile 3 ay önce virüs soktuk pc lere knight için şimdide temizledik tarasanda virüs bulmuyor artık ama temiz bi format ister büyük ihtimalle 30 dk sonra işyerinden çıkacağım birde evdeki pc de deneyim büyük ihtimalle oynarım şimdiden iyi akşamlar dilerim bilgilerin için teşekkür ederim saygılar...

Melekovic
17.Kasım.2007, 23:53
Rica ederim.İyi akşamlar.Evden rahatlıkla oynayacağınızı sanıyorum.Zaten oyunun tam kendini bulması için bir yama daha gerekecek o zamana kadar sizin tum bilgisayar sistemleride raylarına oturur. Ben belli bir vakte kadar 2008'e devam ediyorum.

umutmustafa
18.Kasım.2007, 01:15
selam arkadaşlar buradaki sorun ram sorunu değil aynı hatayı bende fm 2008 oynarken almıştım sorunu ***** de internetten ***** indirerek halledebilirsiniz ben öyle çzmüştüm

herkese iyi akşamlar

Melekovic
18.Kasım.2007, 01:21
Çözüm çok * lı bir çözüm olduğuna göre pek hayra alamet bir çözüm değil gibi gözküyor. Ya da illegal bir çözüm umarım crac k değildir o 5 yıldız.

erkanbac
20.Kasım.2007, 18:13
nasıl hallettin anlayamadım pardon ?

Karamehmet41
21.Kasım.2007, 17:19
arkadaşlar bendede bu sorun varya deli oldum neden oluyor bu biri allah aşkına yardım etsin fazlasıyla ram var her istediğine fazlasıyla yetio özellikler ama bu hatayı verio sürekli ram le bi alakası yok.

crane
18.Ocak.2008, 00:17
kayıtlı oyunda yapıyo yeni oyun açınca sorun yok

MaximusTormenT
20.Mayıs.2009, 17:51
Sanal belleğin ayarlarını tam olarak kaç yapmalıyım solermisiniz

mrrt
22.Mayıs.2009, 01:29
arkadaslar şu sorunu bi çözümünü bi bulun lütfen ya Allan rızası için :))

ozhan05
26.Mayıs.2009, 04:11
arkdşlar bn çözümü buldm ancak yeni bir oyun kurmanz gerekecek öncelikle document and settngs de all users te application data war ordan sports interactive yi silin sonrada kullanıcı adnızn yazılı oldgu dosyayı açın ordaki application dosyasndaki sports interactive dosyasını silin ve sonra oyunu açın.sornsuz olrk açılıor oyun

MaximusTormenT
29.Mayıs.2009, 22:53
Tamam arkadaslar saolun halletim 9.0.3ü kurunca düzeldi .

ihsan054
13.Haziran.2009, 19:52
Bendede Aynı Sorun War Ama Bır Turlu Cozemedım Nasıl Cozebılırım Yardım Edermısınız
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Qımse Yardımcı Olmuyacakmı Ark Fm Oynamak ıstıyorum Ne Olur Yardımcı Olunn

BeeTLeJuiCe
14.Haziran.2009, 00:20
ihsan arkadaşım denilenleri yaptın mı?
930 yamasıyla hallolan bir sorun bu.

bu başlıktan devam edelim kirlilik olmaması açısından diğer başlıktaki mesajını siliyorum.