PDA

View Full Version : Su Hataya Bakarmisinz

sivaslim2191
18.Kasım.2007, 03:00
http://img380.imageshack.us/my.php?image=aaaaaaaaaaaym2.png

http://img380.imageshack.us/my.php?image=aaaaaaaaaaaym2.png

naısl duzeltebillrm

Addolorato
18.Kasım.2007, 03:08
Babandan 80 YTL Borç İsteyerek Düzeltebilirsin :) Başka bir çözümü varsada ben bilmiyorum:)

sivaslim2191
18.Kasım.2007, 03:58
:) guzel bir çözüm ama o kdar param olsa orjinalini alırım bilen varsa yazssin herkes yapms bi ben yapamadım directx9 u yuklemd simdi bu oldu

Nocna Mora
18.Kasım.2007, 04:01
Eralp zaten orjinal al demek istemiş;)

sivaslim2191
18.Kasım.2007, 21:20
Eralp zaten orjinal al demek istemiş;)

bende anlamamıstımr cok yardimci oldun kardes tskler o kdar param olsa orjinal alırım ztn Allahm ya dalgami gecionuz
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
12 yasinda ve 14 yasindaki kardeslermden bilgi alıyorm vayt be cok zekisiniz haaa...

Melekovic
18.Kasım.2007, 21:25
Şimdi konunun özüne inecek olursak bu sitede tekrar tekrar belirtildiği gibi; orjinal olmayan sürümlerle ilgili sorunların yanıtı bu sitede yer almamaktadır ve sitede yanıt verilmemektedir.Çünkü burası resmi sitedir.

Bu tür sorunlara yanıt için başka noktalara başvursanız daha iyi olur.Çünkü illegal paylaşımlarda bulunmak ve onun hakkında soru sormak tekrarı halinde siteden uzaklaştırma noktasına kadar gider.

sivaslim2191
18.Kasım.2007, 23:47
uzaklastirin o zman beni Ayrica bi soru sordum sormaz olaydim cok yardimci oldunuz tskler illagalmis ordaki hatalr ne ozman illagal olmayanlarlami ilgili sanki o buraya konuyu acanlar prjinalmi kullanıo hepsi ??????????????????

bu arada hatayida kendim duzlltttm

byvirus
19.Kasım.2007, 12:01
Şimdi konunun özüne inecek olursak bu sitede tekrar tekrar belirtildiği gibi; orjinal olmayan sürümlerle ilgili sorunların yanıtı bu sitede yer almamaktadır ve sitede yanıt verilmemektedir.Çünkü burası resmi sitedir.

Bu tür sorunlara yanıt için başka noktalara başvursanız daha iyi olur.Çünkü illegal paylaşımlarda bulunmak ve onun hakkında soru sormak tekrarı halinde siteden uzaklaştırma noktasına kadar gider.

sende bıkmadın şu yazıyı kopyala yapıştır yapmaktan :icon_lol::icon_lol:

Vieri
19.Kasım.2007, 16:43
uzaklastirin o zman beni Ayrica bi soru sordum sormaz olaydim cok yardimci oldunuz tskler illagalmis ordaki hatalr ne ozman illagal olmayanlarlami ilgili sanki o buraya konuyu acanlar prjinalmi kullanıo hepsi ??????????????????

bu arada hatayida kendim duzlltttm

aldığın hata oyunu oynarken birden mi veriyor yoksa oyunu açmadan öncemi veriyor bunları belirtebilirsen iyi olur

brknesta
19.Kasım.2007, 17:16
muhtemelen oyunu yuklerken verıyor. Cd den kaynaklanan bır hata baska cd yukle sorun olmaz :)