PDA

View Full Version : FM 2008'deki korner gollerinden sonraki yeni bela--Frikikler!!

The.Crow
18.Kasım.2007, 06:36
Evet arkadaşlar şu ana kadar oynayıp ta FM 2009 ile ilgili edindiğim en baskın izlenim şu..

Fm 2008 de korner golleri (atılanlar ve yenilenler ) herkesi sinirlendiriyordu. Fm 2009 da yapımcılar yeni bir sürpriz ile karşımızdalar. Evet korner golü sorununu çözmüşler ancak bu sorunu frikiklere yamamışlar sanırım :D Frikikten hemen hemen her maç ( ya da 2 maçta 1 ) gol oluyor. Bu oyunda frikikten kazananlar ve canları yananlar bir hayli fazla olacak.

Turnuvalarda da sanırım iyi frikikçilerin olduğu takımları seçenler bir adım önde olacaklar. Özellikle Sao Paulo ve Ceni :D ikilisinden turnuvalarda büyük performans bekliyorum.

Coupet
18.Kasım.2007, 07:09
acaba ben iddaa lig b'de oynadığım için mi bilmiyorum ama 15 maç yaptım neredeyse daha 1 tane frikik golü olmadı. ne attım ne yedim.dağlara taşlara vuruyorlar genelde.

The.Crow
18.Kasım.2007, 07:12
acaba ben iddaa lig b'de oynadığım için mi bilmiyorum ama 15 maç yaptım neredeyse daha 1 tane frikik golü olmadı. ne attım ne yedim.dağlara taşlara vuruyorlar genelde.

Olabilir enteresan :D Ben de ilk mesajı yazarken Fb ile oynuyodum 43.saniyede Alex frikik golü attı. Gol kralı olacak bu gidişle. Demo da da Wolwes ile oynamıştım yine atıyorlardı frikik golleri.

Coupet
18.Kasım.2007, 07:17
Olabilir enteresan :D Ben de ilk mesajı yazarken Fb ile oynuyodum 43.saniyede Alex frikik golü attı. Gol kralı olacak bu gidişle. Demo da da Wolwes ile oynamıştım yine atıyorlardı frikik golleri.

demoda ben chelsea ile oynuyordum ve baya frikik golü atıyorduk. ben de demiştim herhalde görüp düzelttiler ondan olmuyor. meğer benim oyuncular atamıyormuş :)

kansuGS
18.Kasım.2007, 07:25
Tamamen tesadüf,bende Lincoln dağlara taşlara vururken Linderoth uzaktan zımba gibi vurup atıyor frikik gollerini:)

boxser
18.Kasım.2007, 07:42
Cidden her frikik gol oluyo bana gore bunu birz sacma yapmışlar Bizim içinde kotu oluyo sonucta

Dark Light
18.Kasım.2007, 13:20
Lincoln kornerden attı bende o kadar başka duran toptan ne yedım ne attım :D

amorti
18.Kasım.2007, 17:04
Hollanda 2. Ligi'nde RKC Waalwijk ile oyuna basladim.

Ilk golu ben yedim; 30metreden vurduklari top ust direkten donup, halihazirda ziplamis olan kalecime carpip gol oldu.:icon_sad:

Ama ben bu ilk hazirlik macimda iki frikik goluyle galip geldim..

Var bi acayiplik ama...:icon_redface:

rocqncq
18.Kasım.2007, 22:50
çok saçma oluyo yaa öle her frikik gol olurmu :)

Coupet
18.Kasım.2007, 22:52
ama bu sorun fm 2008'de de vardı. hatta ben konu açmıştım. açmamışsam da bir konunun içine yazmış olmam lazım. kaleyi karşıdan gören frikiklerin çoğu goldü.hem de 2. lig 3. lig hiç farketmeden. yani bu sorun yeni başlamış bir sorun değil. 2009'da biraz abartılmış o ayrı.