PDA

View Full Version : 3D ekranda önemli anları görememe sorunu

wishoctober
18.Kasım.2007, 19:07
Split view`de ekranın solunda önemli anları göstermesi gerekirken , arka planda oyunun sesleri geliyor ancak 3d görünüşe geçmiyor. TV view kısmını açtığımızda TV view üzerinde kare şeklinde bölünmüş kısmı görüyoruz. Çok kötü bir 3D grafik hatası bu. Yaşayan var mı aynı sorunu.
Problemi anlatan foto ekleyeceğim yakında.

erayaydemir1903
25.Mart.2008, 21:19
aynı problemi bende yaşıyorum, arkadaşlara sordum ama hala yanıt alamadım

BeeTLeJuiCe
25.Mart.2008, 21:51
@erayaydemir1903

İstatistik ekranından, 3d View'e geçmemesi olayı ile bend ekarşılaştım bu yüzden. Maçı devamlı Tv View'de tutuyorum. İstatistiklere gerekince bakıyorum onun dışında devamlı TV View seçiyorum.

wishoctober'ın hatasında ekstra birşey daha var ama resim ile anlatırsan daha kolay yardımcı olabilirim.

erayaydemir1903
25.Mart.2008, 21:58
Beetlejuice kardeşim,

9.3 versiyonunda oyun tv modda 2.d açılıyor,

ben sadece eskisi gibi yanı fm 2008, fm 2007 ve daha önceleri gibi oyunda maçı seyretmek (3 d) ardından maçın önemsiz anlarında takımımın istatistiklerini görmek ve önemli anlara otomatik olarak tekrar dönmek istiyorum

Kaç ay oldu oyundan soğudum kardeşim ya,,,

Seni eleştirmiyorum yanlış anlama oliver collyer'e dahi ulaştım, kendisi inceleyeceklerini ingiltereye belirttiklerini söyledi, 1 ay oldu hala dönüş yok!!!

Bir oyunda bu kadar mı hata olur?

En sonunda hazırlayacağım bir İngilizce mail, benim paramı iade edin yoksa hakkınızda basında yazılar yazacağım (buna gücüm çok fazla var) diyeceğim

Eray

erayaydemir1903
25.Mart.2008, 22:34
bir de yurt dışında da forumlar var, orada bununla ilgili bir çözüm yok mu ? meral ediyorum