PDA

View Full Version : facepack sorunu

burakofly
19.Kasım.2007, 00:49
arkadaşlar fm 2008 in logo ve forma paketlerini fm 2009 a aktardım ve çalıştı fakat facepackler çalışmıyo aktarabilen varmı?
varsa anlatsın nasıl yaptığını

Melekovic
19.Kasım.2007, 02:09
Soruları sorarken biraz daha normal şekilde sormaya özen gösterelim.Elbet sana burdaki grafikerlerden biri yanıt verecektir.Bunlar çok da aceleye mahal olan konular değil ki birisi ben yaptım çözümü bu desin.Ama en kısa sürede yanıt alırsın.

Soruyu sordun mu altına tekrar ve tekrar yazmamaya özen göster.Gerekirse konunu editle.

El Barto
19.Kasım.2007, 03:34
Nasıl aktardığınızı anlatırsanız nerede eksik yaptığınız bulmak daha kolay olabilir.

burakofly
19.Kasım.2007, 05:29
fm 2008 in grapic dosyasını fm 2009 da aynı yere yapıştırdım logolar ve formalar çalıştı ama içine yeni dosyalar eklediğim zaman yeni koydum resimler açılmıyo cache yi sildim yine açılmadı ama içinde süper lig face pack var o açılıyo ingiltere koyuyom şimdi açılmıyo

El Barto
19.Kasım.2007, 07:39
ozaman dosyaların uyuşmasında bir problem vardır. Biri açılıp diğeri açılmıyorsa mantıken böyle olmalı. Ne bileyim ID numaraları falan değişmiştir tam bir bilgim yok.

burakofly
19.Kasım.2007, 08:07
logoların değişmemişse resimlerin neden değişsin ki?

El Barto
19.Kasım.2007, 08:14
Dediğim gibi bilemiyorum :)

Daha fazla bilgisi olan bir arkadaş cevap yazacaktır.

Bursaspor
19.Kasım.2007, 08:22
Arkadaşlar, logoların değişmemesi normal çünkü eskilerin yerine sıfırdan yeni takımlar eklenmediği için, eskileri korunuyordur. Ama oyuncu resimleri için bu söz konusu değildir, çünkü oyunun datasındaki oyuncuların bazıları yeniden yaratılıyor, bazılarının id'leri değişmiş olabiliyor.