PDA

View Full Version : Sakatlık

erdoganrc
19.Kasım.2007, 18:02
Arkadaşlar Galatasarayla oynuyorum Topuz'u aldım Linderoth'u sattım Linderoth ne bende ne de gönderdiğim takım olan Newcastle'da doğru dürüst oynamadı en az 1 ay sakatlanıyo sık sık
Lincoln Arda Kewell Topuz da keza. Bu bir hata mı yoksa şansım mı?

CheD EvanS
19.Kasım.2007, 18:14
Hata..Umarım gelecek haftalarda çıkacak olan 9.0.2 yamasıyla güzel bir fm'ye kavuşcaz..

erdoganrc
19.Kasım.2007, 19:23
ya anlamıyorum milyonlarca insan bu oyunu oynuyo amerikan şirketleri yapsaydı bu kadar hata olmazdı bu oyunda bu ingilizler bi boku beceremiyo
az önce oyun kilitlendi yeniden açtım bi ay geriye gitti en son kaydettiğim yer rezalet vallahi bi de 80 lira istiyolar hakkını vermezsen o 80 liranın neye yarar ki tabii millet mecbur fmye uyuşturucu gibi oyun ama bu zaaftan yararlanıp ea sports müthiş bi menajerlik oyunu çıkarırsa pes'in fifa'nın elinden müşterilerini kaptığı gibi ea sports da si'dan kapar müşterileri. bizim için değişen bi şey olmaz tabii ki. nasıl olsa si games'in hisse senetleri yok elimizde.

xxvolkan09xx
19.Kasım.2007, 23:37
antrenman programindan bence ya, ajaxin antrenman programini ayarladim hic sakatlanan yok valla bi sezon bitirdim 3futbolcu anca sakatlandi :icon_wink:

brsnder
20.Kasım.2007, 06:20
xxvolkan09xx kardeşim ajaxin idman programını nasıl bulabilirim cvplarsan memnun olurum

byvirus
21.Kasım.2007, 01:26
programla alakası yok biçok forumda aynı sorunu yaşayan arkadaşlarla karşılaştım.bende de aynı sorun var.ilk sezon bitti ama ilk 11 le bir maça bile çıkamadım.mutlaka en az 2 tanesi sakattı.kadromda toplamda sakat sayısı 6 dan aşagı düşmüyor.oyun yapımcılarına tepki gösterebilecegimiz biyer yokmu ya baya canımı sıkmaya başladı bu oyun benim...

ekonomili
21.Kasım.2007, 01:28
beşiktaşla oynuyorum aynı sorun bendede var holosko bobo nobre 2 aydır sakatlar..
sakatlanmalar bir başladımı bitmek bilmiyor..

Yönetici Notu:
9.2.0 ile problem ortadan kalkmıştır.