PDA

View Full Version : Football Manager is already running

trekclown
20.Kasım.2007, 03:08
Lutfen yardimci olun surekli football manager is already running hatasi verip duruo bir bakinda http://img221.imageshack.us/my.php?image=masaustusx3.jpg Lutfen cevaplarinizi bekliorum allah rizasi icin:(:uzgun::confused:

PesimiSTyLa
20.Kasım.2007, 03:23
ctrl+alt+del yap. İşlemlere gel. fm.exe işlemini bul ve o işlemi sonlandırıp oyuna gir. En olmadı pc yi yeniden baslat girersin oyuna :)

emreseber
20.Kasım.2007, 04:27
:yildiz: Senin Dediğini Yaptım Ustada Yine Aynı Hatayı Veriyor :yildiz:
Başka Bir Yol Varmıdır :s7:

trekclown
20.Kasım.2007, 04:35
ewt ayni hatayi veriyor yaa napicaz her dedini yaptim. -- not well formed (invalid token) at line 1 of default.xml------- ondan sonra tamama basincada----yine aynisi---sonra sayfa gelir gibi oluo ondan sonra bir hata daha bu seferde------ not well formed (invalid token) at line 1 of current_language.xml---- abi ordaysan cevap yaz

emreseber
20.Kasım.2007, 04:41
Bu Hata Uyuz etti ya napcaz şimdik ?

trekclown
20.Kasım.2007, 04:42
bilmem kimsede yokki yazan

trekclown
20.Kasım.2007, 04:56
ben maci zilemee gidiom lutfen cevap yazin arkadslar , yoneticiler lutfen...

AngelDust
20.Kasım.2007, 06:39
bu oyuna baslangıctamı cıkıyor ? siz görmediniz galiba ctrl + alt + del yaptıktan sonra görev yöneticisine girceksiniz ordan secip iptal edeceksiniz.. Yani Ctrl + alt + del görev yöneticisi / işlemler .. menusunde ki FM i iptal ediceksin.. türkce acıklaması FM zaten calısıyor demektr..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Siz görevi iptal etmemişsiniz.. Görev yönetidisinin yanındaki başlıkta işlemler yazıyor ordan iptal edeceksin arkadasım.. eger iptal etmezsen oyunda olmasan bile bir müddet sonra gene gelir..

shadowsluck07
20.Kasım.2007, 18:13
evet bendede ayni hata oluyor bazen.bende islemi sonlandirip yeniden basliyorum.ama neden oluyor anlamiyorum asagidada olmuyor hadi 2 oyun acsam desem

AngelDust
20.Kasım.2007, 20:10
ben bu olayı sound pack hatası verdiginde yasadım.. oyunu sildim tekrar yükledim bu sorun ortadan kalktı.. simdi oyuna girerken sadece data hatası veriyor ama oda pek önemli değil oyuna giriyor nede olsa :)

trekclown
20.Kasım.2007, 21:28
ALINTI !! BABA HAMDIDEN=
Masaüstünde duran fm kısayoluna :

1-Sağ klikleyin
2-Menüden "özellikler" i seçin.
3-"Hedef" alanına,"fm.exe" den sonra --reset preferences verisini yazın.Şu şekilde görünecek:
"C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\fm.exe" --reset_preferences
4- "Tamam" a basın ve oyunu tekrar kısayoldan çalıştırın.

Fakat oyunu 2. kere çalıştıracağınız zaman --reset_preferences yazısını silin çünkü silmezseniz oyuna her girdiğinizde resetler.

Umarım faydası olur.Daha pratik oyunu yeniden yüklemekten.

ALINTIDIR!!!

rpbrk
20.Kasım.2007, 23:29
1 den fazla oyun açtığın zaman bu hata çıkıyor

trekclown
21.Kasım.2007, 01:34
hyr kardes ondan degil ama neden bilmiom sorunun cozumunu bulduk yaa ona bak (::) oldumu bari ?