PDA

View Full Version : penaltı atamayan Alex!!! 5 te 1 yaptı :)

kunduzzz
20.Kasım.2007, 09:00
herzamanki gibi Fenerbahce ile oyna basladım. cok ta iyi gidiyo kariyerim. liderim sampiyonlar liginde lyonun ardından fiorentina ve bayerni eleyerek guplardan 2. olarak cıkmayı basardim ama PENALTI ozurluyum :) hazırlık macları dahil 30 a yakın mac yaptım 7 penaltı kazandım 5 ini kalecini uzerine vurduk. atıklarımda ilk 2 si :) yani son 5 ide direk kalecinin kucagına. kaciran 1de penaltısı "19" olan Alex olunca 1 dusundum sizlerle paylasmak istedim. (semih te 1ini attı 1 ini kacırdı...penaltısı "16")

bu arada guiza ya deger veren arkadasları ozellikle kutlamak istiyorum.:yildiz: suanda 11 golle oynuyo buna ragmen gercektende karsi karsiya gol atamiyo bu :D son 4 mactır macbasına ortalama 2 kere karsi karsiya kaldı hic1ini atamadi okuz :) sonuncusunda spiker bunu menajer bile atardırdı gibi 1 sey soyledi :) (-gerci takımda kimse karsi karsiya atamiyo ama Fenerbahceyiz iste olagan diyorum:P )

buarada sanslı oldugum konulardan 1 ide kendi kalesine gol atmalar.. bayernden hamit, lyondan john mansah, gs den de santis vs.. dahil 5 oyuncu sayesinde 5 gol atmıs oldum. hele lyondaki sayesinde 1-1 berabere kaldım :)

son olarak eklemek istedigim de kaleci degajları. ben acıkcasi tum maci full izliyorum belki benden baska kimseye denk gelmemis olabilir ama kaleci degajlarida 1az sorunlu olmus Volkan ın 2-3 degajı carlos vs.. defansıma carptı.
gerci aynı volkanın 1 degajı lyon macımda diger kaleciye(martin) kadar gitti ve karsıladı. karsıladıgı top bu sefer guizaya carptı ve gol oldu :) isteyene macin ozetini yollayabilirim... gercekten ilginc 1 gol. 3d gormek isterdim :)

velhasıl arkadaslar bunlar hatamıdır degilmidir sizler karar verin istdim. benden paylasması.. :)

not:genel bolumune baslık acamadıgım icin buraya yazmak istedim.
FM bize yeni heyecanlar yastmaya devam ediyo..

shadowsluck07
20.Kasım.2007, 18:12
sana katiliyorum alexle bende kacirma rekoru kiriyorum. 2 penaltidan biri kaciyor hep ;-)

cagri10
20.Kasım.2007, 19:40
bende de semih 2-0 attı

byvirus
21.Kasım.2007, 01:22
ben penaltıları alex ve serbest atışları carlos kullansın diye ayarladım ama nedense penaltıları semih vuruşlarıda alex yapıyor.söz geçiremedim bi türlü oyuna :) bu arada alexin her attığı serbest vuruş gol oluyor ve semih 4 te 0 çekti penaltılarda.gerçi oyunda göze batan o kadar çok hata varki.bunları esgeçtim bile çoktan...

stinkfist
21.Kasım.2007, 01:33
selçuk ile atın şahane teknik acaip ya da maldonado(tosunpaşa ) : )

semih25
21.Kasım.2007, 01:41
En güzelini Çiko atıyo (Josico) :)

stinkfist
21.Kasım.2007, 01:42
yok can arat yasin atsın :P

semih25
21.Kasım.2007, 01:45
Can atsa atsa kendi kalesine atar :P

kunduzzz
21.Kasım.2007, 01:56
valla ben volkana attırmayı dusunuyorum :) en azından belki auta fln atar da kacırdı deriz :) bunlar kaleciye pas veriyo sanki :) hele Ugur Boral'a ayrı 1 parantez acmak isterim.. driplinklerinden %50si kendiyle beraber ya taca ya auta :D
yoneticilerimizde bunları isallah yasıyodurda(niyetim valla kotu degil) belki SI a bu yonde biseyler yazarlar :)

labrador1907
30.Eylül.2009, 20:02
arkadaşlar wedersonu tavsiye ederim size penaltılarda çok iyi bide ben kadroya topuzuda kattım gerçek olsun diye oda iyi atıyor...