PDA

View Full Version : ispanya liginde 25 a takımı oyuncusu dısında adam kaydetme

kemalercan
20.Kasım.2007, 09:54
ispanya liginde barcelonayla oynuyorum 25 adamı kaydettim 6 tanede diger takımlardan adam kaydedebilirsiniz diyor ama beceremedim sanırım yeri burası degil ama diğer forumlarda bu derdimi yazamıyorum lütfen yardım edin...

kemalercan
20.Kasım.2007, 18:02
arkadaslar yardım edebilecek kimse yokmu?

shadowsluck07
20.Kasım.2007, 18:08
benim bildigim ispanyanin degisik kurallari var.25 adamin ustunde kaydedemiyorsun.hatta numaralari bile 25 e kadar verebiliyorsun.ama belki degisik bir uygulama yapmislardir.inan bilmiyorum,zaten ispanya liginide hic sevmem ;-)

bozoo1903
20.Kasım.2007, 20:27
bende max 23 kişi kaydedebiliyosun diye biliyorum.(beckham real madride gelidiğinde forma numarası olayından hatırladım,max 23)

BuRiBuRi
20.Kasım.2007, 20:34
İspanya Ligi'nde en fazla 3 Ab dışı oyuncu kaydedebilirsin. Ona dikkat etmen gerekiyor.

cankatcug
20.Kasım.2007, 21:19
en fazla 3 ab dışı olmak üzere toplam 25 oyuncu kaydedebiliyorsun.

6 dediğin rakam, alt yapıdan yetişmiş 6 oyuncu kaydetme zorunluluğu olsa gerek..

saygılar.

amorti
20.Kasım.2007, 22:29
ispanya liginde barcelonayla oynuyorum 25 adamı kaydettim 6 tanede diger takımlardan adam kaydedebilirsiniz diyor ama beceremedim sanırım yeri burası degil ama diğer forumlarda bu derdimi yazamıyorum lütfen yardım edin...

Eski fmde soyle birsey vardi;

a ,b ve c takimlari icin 25er hakkiniz var...

adan 25 oyuncu kaydeiyorsunuz, o ekranda b takimina gecip, a da eklemek istediklerinizi de b ye aktarip oradan kaydediyorsunuz..

bu sekilde a,b ve c takimlari uzerinden 75 oyuncu kaydedebiliyorsunuz...

mac zamani da o alt takimdaki istediginiz oyunculari a ya cekip istediginiz gibi oynatiyorsunuz.

hala bu oluyormu bilmiyorum ispanya liginde oyun acmadim busene.