PDA

View Full Version : oyuncu kaydetme

IsPRaNo
21.Kasım.2007, 05:07
arkadaşlar fm 2009 da galatasarayla lig açmıştım şuanda 2. sezonum bitti.2. sezonun ortasında bi kaç futbolcu aldım ve takımımdan bi kaç futbolcu gönderdim yeni aldığım adamları ara transfer zmanında kaydemediğim için oynatamadım şimdi sezon bitti 3. sezon için transfer dönemi başladı fakat ara trasferde aldığım yabancı oyuncularla şuanda aldığım oyuncuları yine kaydedemiyorum.Eskiden kayıtlı oyuncularımıı seçebiliyorum ancak maça girerken bi yardımcı olurmusunuz nerden kayıt yaptırmam lasım???

paramparca
21.Kasım.2007, 12:07
Devre arasında kayıt yapamadım ben de, sanırım bu da sonsuz sayıdaki bug dan biri.

YozGatGFB66
21.Kasım.2007, 21:40
Ayni Sorun Su anda Bende de var... Yabancilarimin performansimdan hic memnun degildim ve 3 yabanci transfer ettim digerlerini transfer sezonu baslamadan sattim.. ama simdi kalakaldik boylece :)

kemalercan
22.Kasım.2007, 04:54
bende ispanya liginde sadece a takıma 25 oyuncu kaydettim b takımından yada 19 yas altından kimseyi kaydedemiyoorum vrde oynatamıyorum.lütfen yardım edin.(oyunum orjinal 79.99 a internetten kargoyla aldım)

genckartal
22.Kasım.2007, 05:24
9.01 yamayı nereye kaydedeceğim

ommix
22.Kasım.2007, 05:56
Direk tıkla kendi kendine kuruyo 9.01

El Barto
22.Kasım.2007, 05:58
Kadronuzda kaydedebileceğiniz sayıdan fazla yabancı oyuncu olabilir mi?

ommix
22.Kasım.2007, 07:09
Valla daha oynayamadığım için tam bilmiyorum ama geçen senelerde alabiliyorduk ama sözleşmesi biten yabancılarla sözleşme yeniliyemiyorduk.

YozGatGFB66
22.Kasım.2007, 22:28
Ayni Sorun Su anda Bende de var... Yabancilarimin performansimdan hic memnun degildim ve 3 yabanci transfer ettim digerlerini transfer sezonu baslamadan sattim.. ama simdi kalakaldik boylece :)

Bende DuzeLdi.. 13 Ocak ( oyun gunuyle) ta oyuncu Kaydedebilirsiniz tekrar dedi

Centurion
22.Kasım.2007, 22:32
arkadaşlar fm 2009 da galatasarayla lig açmıştım şuanda 2. sezonum bitti.2. sezonun ortasında bi kaç futbolcu aldım ve takımımdan bi kaç futbolcu gönderdim yeni aldığım adamları ara transfer zmanında kaydemediğim için oynatamadım şimdi sezon bitti 3. sezon için transfer dönemi başladı fakat ara trasferde aldığım yabancı oyuncularla şuanda aldığım oyuncuları yine kaydedemiyorum.Eskiden kayıtlı oyuncularımıı seçebiliyorum ancak maça girerken bi yardımcı olurmusunuz nerden kayıt yaptırmam lasım???

oyunculara forma numarası vermeniz gerekiyor öncelikle arkadaşlar..
forma numarası vermeden kaydedemiyorsunuz.

"squad" ekranına gelip en alta inin, sağda forma numarası vermek için bir düğme var...

ermanka26
27.Kasım.2007, 01:54

"squad" ekranına gelip en alta inin, sağda forma numarası vermek için bir düğme var...

Hocam çok sağol.Valla az daha devre arasında aldığımız adamları kaydedemiyorduk.

serkanhervenik
25.Aralık.2007, 12:24
Eyw ya harbı bende kaydedemıyordum

aytek_91
26.Aralık.2007, 04:45
bazen düğme çıkmıyor bende çıkmadı mesela hemen hazırlık maçı düzenleyin kaydedemediğiniz oyuncuları oynatın maça girmeden kadro numarası ekranı çıkıyor

hansbey
27.Aralık.2007, 11:50
benim squad ekranında niye öyle bişey yok sadece en altta şu kadar oyuncu kaydedebilirsiniz diyor ama herhangi bi buton yok

hansbey
27.Aralık.2007, 12:36
arkdaşlar şimdi hallettim
tatile çıkın bir maçı asisran manages yapsın o oyuncuları kaydediyo :)

silent17
03.Şubat.2008, 20:23

arkdaşım o dedigin yeri bulamıyorum lütfen acilll teşekkürderimm

cess41
03.Şubat.2008, 20:30
benim squad ekranında niye öyle bişey yok sadece en altta şu kadar oyuncu kaydedebilirsiniz diyor ama herhangi bi buton yok

Transfer dönemi geçmiş olabilir mi acaba.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Pardon halletmişsin görmedim :D

Eralp
29.Mart.2008, 04:32

Turksportal Masaüstü Yazılımı 2009 abi walla burda çıkmıyo o dedğin düğme ya walla son anda normalden girdimde yapabildm yoksa gidiodu walla bi sürü oyuncu çok saol yinede :)