PDA

View Full Version : TSL Yine Düşük PA,CA

myeren
22.Kasım.2007, 17:46
Geçen sezon yakındığımız konu buydu neden yabancı liglerin çoğu gerçeğe en yakın halde iken bizim ligimizde bu özellik yerlebir, yine aynı sorun dün editöre girip baktım geçen seneden bu yana gelişmeler olmuşmu diye ancak özellikle Fenerbahçe hüsran geçen sezon chelsea sevilla inter gibi takımları yenmiş Fenerbahçenin oyundaki durumuyla bunlara yaklaşmaları mümkün değil Gs ve BJK ada baktım galatasarayda Arda tam olmuş yani anca o olurdu 172 CA vermişler bunun dışında yinede bir kaç oyuncu vasat BJK bence GS ve FB ye göre abartılı olmuş ama esasen olması gereken o GS ve FB nin yükseltilmesi gerekli bence gelelim bunlardan izleniminize dün aklımda kalan Fenerbahçeli Oyuncuların PA ve CA larını yazayım yorumu siz Yapın

Deivid De Souza: Geçen Sezon Şampıyonlar Liginde Adından Çok Sözettiren ve bu sezonda muhteşem bir giriş yapan hatta adı büyük kulüplerle anılan Deivid FM den 145 Ca 145 Pa almış.

Vederson: Geçen sezonun çok olmasada başarılı isimlerinden biri verilen değerlerin bukadar düşük olması beni şaşırttı Vederson Fm den 121 CA 124 PA almış

Semih Şentürk: Geçen sezon muhteşem bir sezon geçirerek yedek olduğu halde ligde gol kralı oldu ve Milli takıma seçildi milli takımdada birbirinden güzel gollere imza attı bi çok maçta ülkesini taşıdı şampıyonlar ligindede iyi bir performansı söz konusuydun başta İngiliz klüpleri olmak üzere birçok klüp Semihle ilgileniyordu ama bu semih FM den 140 Ca 147 Pa aldı

Lugano: Fmin Fenerbahçede en iyi yansıttı oyunculardan biri belki ama otoritelere göre bu oyuncuya bu profil olmamış 2 sezondur Juventusun ilgilenmesi hatta Birçok ünlü klübün bu futbolcuyu izlemesi Fm e Yetmemiş Fm Luganoya 152 Ca 160 Pa vermiş

Kazım: Milli takımda etkileyici performanslar göstermesine karşın Fenerbahçede bir türlü dikiş tutturamadı ancak yeteneği tartışılmaz bir oyuncu bu yüzdende İngiliz klüpler bu oyuncuyu takip ediyor ancak Fm Kazıma 128 Ca 149 Pa veriyor.

Guiza: Avrupada sezonun en flash transferi dediler İspanya gol kralı dediler şimdide Real Madridin Transfer Listesine Girmiş Bir Oyuncu Fmden 160 Ca 163 Pa alabilmiş

Gökhan Gönül: Daha yüksek profil beklediğim bir oyuncuydu bence şu anda Fenerbahçenin En iyi oyuncusu geçtiğimiz sezon muhteşem bir performans gösterdi sürati top tekniği gayet güzel bir oyuncu geçen sezona göre yükselmiş ama gerçek Gökhan Fm in verdiği gibi 135 CA 152 PA lık Gökhan değil.

Edu: Çok hata yapsada avrupadaki en başarılı defanslardan biri sadece bana göre değil İtalyan klüplerine görede böyle ancak Edu Fm den 150 CA 155 PA alabilmiş.

Volkan Demirel: Geçen sezon adından bir hayli söz ettiren avrupada iyi gününde Dünyanın en iyi kalecisinden bile iyi dedirten Wengerin övgüsünü alan Adı Man City, Arsenal vb. ile anılmış Volkan Fm tarafından pekte iyi anılmamış 145 CA 155 PA almış diyceksiz nesini beğenmedin bunun diye Rene Adler'e baktım 160 küsür CA 187 PA almış bu yüzden hiç beğenmedim.

Uğur Boral: Geçen sezon Tuncayın gitmesiyle yıldızı parladı avrupanın belkide en iyi Sağ kanadı Sevillanın Navası ve Alves ini Papaz etti Euro 2008 dede Kadroya alındı bu sezonda istenilen seviyeye gelmeye başladı ortaları artık eskisinden daha iyi ancak bu oyuncu Fm den ala ala 129 CA 134 PA almış geçen sezonda böyleydi ancak Uğur geçen 2 sezon öncesi Uğur değil artık

Yukarıda Oyuncuları Belirttim bana göre gerçekle uzaktan yakından alakası yok bu oyuncular yine fm kurbanı olmuş bana göre böyle size göre nasıl bilmyorum yoruma açık değerlendirn ama değerlendirirken unutmayınki avrupada bizim oyuncularımızdan daha kötüleri müthiş Pa lar ve Ca lar almış..

GReeN BeReT
22.Kasım.2007, 17:48
http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=462
Araştırma hakkındaki eleştirilerimiz için araştırma bölümünü kullanalım.

nannar
22.Kasım.2007, 17:53
fm 2009 scout çıktı mı hemen yani? :uzgun: ya arkadaşlar adamın PA'sı illa 180 olmak zorunda değilki oynaması için! PA'sı 125 olup CA'sı 124 falan olan oyuncular emin olun güzel işler yapıyor. Ben Scout kullanıp oyundaki gözlemcilerimin bulduğu ve aldığım oyuncular hakkında hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Gözlemcilerime güveniyorum.Scout işi zevkini alıyor oyunu. Kullanılmasına karşıyım :) Mehmet Topal'ın PA'sı nedir bilmiyorum ama şu anda Ever Banega'dan daha iyi oynuyor bende.... (::)

neyzenbarkan
22.Kasım.2007, 17:55
2009 scout u nereden indirecez arkadaslar?

ommix
22.Kasım.2007, 18:25
Ya ben anlamadım bu scout işini.Oyunun içinde zaten scout yok mu ? Ayrı olarak çıkan scout nedir?

nannar
22.Kasım.2007, 18:27
Ya ben anlamadım bu scout işini.Oyunun içinde zaten scout yok mu ? Ayrı olarak çıkan scout nedir?
oyun içindeki oyuncuların PA(potansiyel kabiliyet) ve CA(şu anki yetenek) bilgilerini sayılsal değerlerle gösteren bir program scout :) yani oyuncu alım satımında işlerini kolaylaştırmak isteyenler için.... ya

El Barto
22.Kasım.2007, 18:28
Araştırma forumlarında eleştirilerinizi dile getiriniz.