PDA

View Full Version : Sakatlar Maçta Oynayabiliyor

TheTrooper
22.Kasım.2007, 23:24
Maçtan sonra 1 oyuncum 2 haftalık sakatlandı.5 gün sonra bir maç daha vardı.Maça girerken birde ne göreyim.sakatlık düzelmişti.oynattım oyuncuyu.40.dakikada sakatlandı.aynı şey diğer 2 maçımdada oldu.ve başka bir oyuncumada oldu.Bunu yaşayan varmı?nasıl düzeltebiliim?

enforcer
23.Kasım.2007, 18:16
bana da oldu böyle bir olay.. sakatlıktan çıktıktan sonra dinlenmesi lazım oyuncunun. kondisyon seviyesi düşük oluyor ve sonra maçta hemen sakatlanabiliyor.

El Barto
23.Kasım.2007, 18:17
Give injection özelliğini kullanmadığınızdan emin misiniz?

enforcer
23.Kasım.2007, 18:21
hafif sakatlıklar olduğu zaman beklenilenden önce iyileşiyor. ama hemen oynatmamak lazım.. bunun yüzünden 2-3 oyuncum tekrardan sakatlandı...

Muhammet Celik
23.Kasım.2007, 18:54
adamı önündeki maç için sahaya iğneyle çıkmasını söylemisin bu yüzden maçtan sonra tekrar sakatlanıyor...

burakreis
23.Kasım.2007, 21:34
bana da böyle bişe oldu semih 4 hafta sakattı,iki haftada iyileşti, belki doktorlara sürekli takip ettirdim rapor istedim ondan çabuk iyileşti

ommix
23.Kasım.2007, 21:38
Ya korsan oyun sorunu ya da give injection yapmış olabilirsin

enforcer
23.Kasım.2007, 21:39
bu olayı gerçekçi yapmışlar sonuçta gerçek hayatta da birisinin yüzde yüz iyileştiğini anlayamazsın kondisyonu biraz düşük oluyor ama oynatmak riskli...

TheTrooper
24.Kasım.2007, 04:17
Gice injection yapmadım.Zaten öyle bi seçenek yoktu.

ommix
24.Kasım.2007, 04:21
Kondisyonla alakalıda olabilir.Ben her maçtan önce ilk kondisyona bakarım.

Addolorato
24.Kasım.2007, 04:26
Zaten Her Maç 2-3 Adam Sakatlanıyor Anlaşılan Yapımcılar Böyle Bir Çözüm Bulmuş :D

tolgadayanc
24.Kasım.2007, 07:24
kondisyon düşük olunca gerçekte cok şey farkeder bunu oyunda yüzde yüz olarak yansıtamamışlar

kocari
24.Kasım.2007, 07:49
Emre belezoğlunu kınıyorum :D üst üste 3 kere 4 ay sakatlandı futbolu bıraksa daha iyi olacak benede emrede oldu

mgokalparslan
24.Kasım.2007, 10:27
fm 2008 de doktorların nerdeyse hiç etki etmemlerinden sonra düzeltmeleri iyi olmuş.sakatlıklar nerdeyse yarı yarıya iniyor.

farfarforfor
24.Kasım.2007, 21:35
korsanla ilgili bir sorun değil oyuncunun kondisyonu %60'ı geçince kadroya dahil edebilirsin ama sana tavsiyem oyuncuyu ya dinlendir yada son 10dk da maça çıkar ki hem kondisyon toplasın hem de oyuncunun morali iyi olsun

salihsacma
25.Kasım.2007, 07:06
Ya korsan oyun sorunu ya da give injection yapmış olabilirsin

biri sular kesildi dese yine hızınızı alamayıp korsan oyun diyeceksiniz,

bu korsan-orjinal konusu saçmalık boyutunu çoktan aştı.

açın kendinize "orjinal-korsan" diye bir konu orada dökün içinizi, milletin konularını saptırtmayın.:mad:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Maçtan sonra 1 oyuncum 2 haftalık sakatlandı.5 gün sonra bir maç daha vardı.Maça girerken birde ne göreyim.sakatlık düzelmişti.oynattım oyuncuyu.40.dakikada sakatlandı.aynı şey diğer 2 maçımdada oldu.ve başka bir oyuncumada oldu.Bunu yaşayan varmı?nasıl düzeltebiliim?

oyuncu beklenenden önce iyileşse dahi hemen maça hazır hale gelemez

birde oyuncu iyileşmiş görünse dahi sağlık durumu bölgesinde çeşitli sakatlıklara yakalanma riski olduğu bilgisi bulunur bazı zamanlar, bu risk ortadan kalkmadan oynatırsan çok büyük ihtimalle yeniden sakatlanacaktır.

alternatifsiz olmadığınız sürece sakatlıktan yeni çıkan oyuncuyu oynatmamanızı tavsiye ederim,
angarya zulümdür :icon_lol:

Jesus_FB
25.Kasım.2007, 07:13
Bende de var bu sorun orjinal oyun kullanıyorum 9.0.2'de düzelicektir diye umuyorum