PDA

View Full Version : Nitelik arttırma programları

prceXtu
23.Kasım.2007, 21:59
Arkadaşlar ben bilhassa orta sahadaki oyuncuların yaratıcılık, soğukkanlılık ve pas niteliklerini arttırmak istiyorum. Bjk olduğum için mevkiye göre adam almak yerine mevkiye göre adam yetiştiriyorum. Fakat antrenman bölümünde ki kategoriler çok genel olmuş(set pieces,shooting,attacking vs)

Bunlardan hangilerinin hangi özellikleri arttırdığını nereden bulabilirim. Ona göre antrenman hazırlayacağım.Veya forumda bir listesi var mı ? Ben bulamadım...

Şimdiden teşekkürler.

DaveJones
23.Kasım.2007, 22:04
Pas ve Yaratıcılık için Attacking i Soğukkanlılık için Shooting i arttırmalısn. Ayrıca mesela attacking yazısının üzerine götür mouseyi ve 1-2 sn bekle. Açıklaması çıkıyor zaten.

prceXtu
23.Kasım.2007, 22:06
Evet sağol şimdi farkettim ama açıklamanın sonunda "etc.", yani vb yazıyor. Genelimsi bir ifade kullanılmış. Bunun daha özele indirilmişini nasil anlayabilirim

pappi
24.Şubat.2008, 05:22
oyuncu profiline girince solda antrenman başlığı altında "özellikler" seçeneği var,tıklayınca özellikleri grafiksel olarak gösteren sayfa açılıyor.o sayfada sağ üstte "antrenman kategorisi" yer alıyor.antrenman kategorilerinden herhangi birini seçince hangi özellikleri geliştirdiği belli oluyor.

mesela dayanıklılık antrenmanı -dayanıklılık -güç -çalışma oranı ve sağlık özelliklerini geliştiriyor.

ofans antrenmanı ise -pas ve yaratıcılık özelliklerini geliştiriyor.

top kontrol antrenmanı ise -ilk temas - top sürme - kafa -özel yetenek ve teknik özelliklerini geliştiriyor.

sorunun cevabı oyunun içinde mevcut,umarım yardımı olur:)