PDA

View Full Version : FM 2009 için Takım Önerileriniz

demirhanmurat38
24.Kasım.2007, 01:44
Arkadaşlar forumda aradım ancak bulamadım. Takım seçmekte zorlanan arkadaşlarımıza yardımcı olabiliriz...

Ben Avrupa'nın büyük liglerinden olmayan bütçesi kısıtlı ancak altyapısı kuvvetli bir takım arıyorum. Yardımcı olabilecek varsa lütfen burada belirtsin...

Centurion
24.Kasım.2007, 01:45
Arkadaşlar forumda aradım ancak bulamadım. Takım seçmekte zorlanan arkadaşlarımıza yardımcı olabiliriz...

Ben Avrupa'nın büyük liglerinden olmayan bütçesi kısıtlı ancak altyapısı kuvvetli bir takım arıyorum. Yardımcı olabilecek varsa lütfen burada belirtsin...

Rerererarara :D

nic_39
24.Kasım.2007, 01:46
atletico madrid diyorum başka bir şey demiyorum :D

El Barto
24.Kasım.2007, 01:49
Konuyu sabitledim bu başlık altında düzgün cevaplar vererek birbirimize yardımcı olabiliriz.

realbeck
24.Kasım.2007, 04:38
man. city para bakımından iyi bir takım ama takım uyumu konusunda öyle diyemiyecem.yeni transferlerle takım arası uyumu sağlarsanız..büyük takımlarla kafa kafaya oynayabilirsiniz..

MaTRaKaN
24.Kasım.2007, 05:03
Tottenham ;

Para yönünden sıkıntı çekmeyeceğiniz ve çok alternatifli kadrosu ile harika bir kariyer yapma imkanı sağlıyor

Nocna Mora
24.Kasım.2007, 05:04
Shaktarda çok zengin bir takım arkadaşlar;)

DaveJones
24.Kasım.2007, 05:05
İtalyadan Atalanta yı önerebilirim. Bütçesi kısıtlı ama altyapıdan iyi oyuncular geliyor.

narakan1969
24.Kasım.2007, 08:06
Villareal..

Centurion
24.Kasım.2007, 08:22
Beyler;

hiç okumadan mı yazıyorsunuz?
Adam demiş ki "avrupanın büyük liglerinde olmayan, bütçesi kısıtlı, altyapısı sağlam"

barselona chelsea da deyin de tam olsun bari :S

sanilan
24.Kasım.2007, 08:51

az alkmaar , aberdeen , metalist kharkiv işini görür

Bursaspor
24.Kasım.2007, 09:29
Eğer ben oynamak isteseydim şu takımlardan birini seçerdim. Özellikle, Almeria çok iyi bir takım oldu yaptığı transferlerle, umarım oyunda da gerçekteki gibidir.

Almeria, Numancia, Standard Liege, Hoffenheim, Napoli, Sparta Prag, Dinamo Kiev

heavy86
24.Kasım.2007, 21:26
Solihull Moors , ingiltere'nin en altlarında..Bütçesi bile yok , yarı amatör..
Altyapıda 1-2 iyi adam bulabilirsin , seçmelerden daha iyilerini alırsın
İyi bi kariyer olur , tabi zoru seviyorsan..takımı dipten en üste taşıma rüyan varsa ve o rüyayı gerçekleştirebileceğine inanıyorsan , bi an bile bekleme ..

wolfson
24.Kasım.2007, 22:09
Wolfsburg...KEsinlikle önerimdir şuanda Almanya liginde büyük bi patlama yaptılar ve kadroları da oldukça iyi herkese öneririm ;)

aliCHaN_FM
24.Kasım.2007, 22:36
Hull city öneririm ve Getafe

matador069
25.Kasım.2007, 08:45
Ben şahsen bu takım görüşlerine karşıyım. Zaten oyunda amaç kötü ve düşük takım almaksa bunu neden Türkiye'de yapamıyalım? Ben özellikle Türkiye 2.nci Lig yükselme gruplarından (2.lig bile değil) takım alıyorum. Mesela Karagümrük,Ordu Spor, Çankırı Bld.Spor gibi... Ha burda amaç hem kendi kariyerini geliştirmek hemde oyundan zevk alarak kariyer doğrultusunda oynamaksa bence bunu yapın derim. Yoksa Carlos'lu bir Fenerbahçe alırsanız yada Turan Arda'lı Galatasaray; bu alt liglerde ama muazzam top oynayan gençleri ve kaliteli oyuncuları göz ardı etmek demektir ki bu tespitimi mantıklı oturup düşünse herkes kabul eder. Çünkü gözlemci felan bence hikaye. Asıl siz top oynayan eleman bulacaksınız ki bu managerlik dedikleri şey olsun.
Biraz konu dışı oldu ama söylenmesi gerekli diye düşündüm.
Herkese bol FM'li günler...

Stalkout
25.Kasım.2007, 20:10
Ben şahsen bu takım görüşlerine karşıyım. Zaten oyunda amaç kötü ve düşük takım almaksa bunu neden Türkiye'de yapamıyalım? Ben özellikle Türkiye 2.nci Lig yükselme gruplarından (2.lig bile değil) takım alıyorum. Mesela Karagümrük,Ordu Spor, Çankırı Bld.Spor gibi... Ha burda amaç hem kendi kariyerini geliştirmek hemde oyundan zevk alarak kariyer doğrultusunda oynamaksa bence bunu yapın derim. Yoksa Carlos'lu bir Fenerbahçe alırsanız yada Turan Arda'lı Galatasaray; bu alt liglerde ama muazzam top oynayan gençleri ve kaliteli oyuncuları göz ardı etmek demektir ki bu tespitimi mantıklı oturup düşünse herkes kabul eder. Çünkü gözlemci felan bence hikaye. Asıl siz top oynayan eleman bulacaksınız ki bu managerlik dedikleri şey olsun.
Biraz konu dışı oldu ama söylenmesi gerekli diye düşündüm.
Herkese bol FM'li günler...

Doğru bir tespit...

ommix
26.Kasım.2007, 04:12
Şu oyun elime bi ulaşsa Kartalspor la başlıycam kariyerime ama...

Deniz
26.Kasım.2007, 04:31
Yukarda arkadaşımızın dediği gibi Türkiye'den 2.Lig'den 1.Lige çıkıcak mücadelesi olmayan,o mücadeleyi senin kazandırman doğrultusuyla seçebileceğin takımlara bak derim.Oyun elime geçince GaziAntepBelediyespor'la başlıyacağım oyuna.

erdoganrc
26.Kasım.2007, 18:12
ligue 1i büyük lig saymazsan lyonu kesinlikle al derim para bakımından sıkıntı yok wage budget ya da transfer budget isteyince veren nadir kulüplerden

Belgorth
27.Kasım.2007, 06:44
şahsen ilk oyunumu hep Galatasaray'la açarım, keşif takımımdır Galatasaray, oyunun dinamiklerine alışmak için de idealdir bence, tabi taraftarı olmam da büyük etken buna. artık tamam dediğimde de iki takım tercihim var: Türkiye 2. Ligi'nden İstanbulspor ya da İngiltere Blue Square Premiere'den (İngiltere 5. ligi oluyor bu :D) Torquay United. uzun soluklu ve eğlenceli oyunlar oluyor bu iki takımda da.

blondeblue
29.Kasım.2007, 00:23
Leeds United...

xuq
29.Kasım.2007, 01:00
fiorentina (mormenekseler)
ben 2007den beri fiorentinayla oynuorum ve takımdan cok memnunum
ilk basta transfer parasi düsük veriorlar ama neredeyse bütün oyuncularına talip cıkıor.pazzini,kuzmanovic,montolivo süper adamlar bide rakitici alırsanız süper olur.

ayrıca atletico madrid,villareal ve arsenalde favorilerim arasinda

cantoklucu
01.Aralık.2007, 18:18
fransadan bordeaux super takım gercekten arkadaslar lyon hegomanyasına son vermek ıcın ideal takım gercekten sampıyonluga oynanır.özellikle cavenhagi altyapıdan saıvet ducasse gıbı regenler var .denemek lazım

karlkani23
02.Aralık.2007, 05:45
Düşük lig iyi altyapı ise kesinlikle Red Star
Kadro lig için yeterli altyapı kendi ligi için müthiş Avrupa çapında üst düzey
Not: 2009'u daha almadığım için 2008 teki görüşlerimi yazıyorum ama 09'da bişey değişeceğini sanmıyorum.

ekimxrock
03.Aralık.2007, 01:07
twente iyi olur

jancien
03.Aralık.2007, 06:15
ben ispanyadan " Getafe " yi seçtim..tavsiye ederim..ortanınaltı bir takım
ama ispanyada 2 yılsonra sansasyon yaratacak bir ekip kurabilirsniz.....
Manchester City de tavsiye ederim...84 milyon bütçe ilk yıl için..ikinci yıl 150 milyon sterlin bütçe veriyor....manyak birolay..istediğinizi transfer edebilirsiniz..ama başarı çabuk gelince ve bu işparayla olunca sıkılabilirsniz...
İtalyadan Napoli ve Udinese tavsiye ederim..Öncelik benim için Getafe orada başarıdan sonra gelen tekliflere bakacağız...

feneraydin
05.Aralık.2007, 23:24
İstanbulluyum diyorsan İstanbul'un Takımı İSTANBULSPOR'u Alacaksın o kadar

ozgurstar
06.Aralık.2007, 08:20
hollandadan Nec Nijmegen eglencelidir fazla butce vermez takım cok genctir bir kac bedava transferle iyi bir sistem sonucu cok iyi yerlere gelebilirsiniz

oguzhan818181
06.Aralık.2007, 19:10
A S R o M a Forza ====

barahir
06.Aralık.2007, 19:18
Tokatspor... Memleketim diye demiyorum:) Atilla birlik falan takıma ii hava katar

M1ylanger
06.Aralık.2007, 19:28
Sporting CP(Portekiz) , Athletic Bilbao (javascript:popTeam(91);)(İspanya)

DenizlispoR
06.Aralık.2007, 19:42
Altınordu derim.Mazisi olan vede küçük ligde olan takım arayanlara önerimdir.3 Kazak getirin+Ali Melih Özçelik yaslan arkana :).

zemlinskis
07.Aralık.2007, 00:19
FC Sevilla kadrosunun büyük bir potansiyeli olduğunu düşünüyorum Alves in boşluğunu doldurabilirseniz...

slxxx
07.Aralık.2007, 04:27
araştırmalarım sonucu bende bir kaç takım önermek istiyorum
1.eğer bütçesi yüksek ama çok iyi bir takım olmasını istemiyorsanız(barca,chelsea vs.) man city öneririm
2.eğer yok kardeşim ben orta kalite bir takım istiyorum diyorsanız türk takımlarından GS yada FB yabancı takımlardan Atlethico madrid,Villereal,Tothenam gibi takımları öneririm
3.eğer ben küçük takım istiyorum derseniz türk takımlarında ztn böyle takım epeyce mevcut beğendiğinizi seçin :) yabancı istiyorsanız napoli,estafe gibi takımları öneririm
4.yok kardeşim ben kusursuz takım istiyorum diyorsanız Chelsea F.C. önerimdir..

yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

stiff1907
07.Aralık.2007, 06:23
Serie A oynamak istiyorsanız Lazio tek geçerim :)

EPL oynamak istiyorsanız Tottenham,Man.City,Hull City...

İspanya'da ise Espanyol ve Atl.Madrid..

Fransa Ligi oynayayım değişik bir ambians olsun diyorsanız Marsilya'yı seçip Lyon'un hegomonyasına son vermek kutsal bir amaç :)

Almanya için ise Hamburg,Dortmund ve Wolfsburg..

3842
07.Aralık.2007, 07:50
FM zevkini yaşayabileceğiniz takımlar :
İspanya : Atletico Madrid , Sevilla
İtalya : Fiorentina , Napoli
İngiltere : Man. City , Tottenham
Almanya : Schalke , HSV
Fransa : Marsilya , Bordueax
Portekiz : Porto , Sporting CP
İnternasyonel: Türkiye , Çek Cumhuriyeti

unforqiwen93
09.Aralık.2007, 17:32
ispanya 2 ıncı lıgınde olan zaragozayı oynuyorum tavsıye ederım az kaldı 1 inci lig yolları gözükmeye basladı

jnsr12
10.Aralık.2007, 06:13
FM zevkini yaşayabileceğiniz takımlar :
İspanya : Atletico Madrid , Sevilla
İtalya : Fiorentina , Napoli
İngiltere : Man. City , Tottenham
Almanya : Schalke , HSV
Fransa : Marsilya , Bordueax
Portekiz : Porto , Sporting CP
İnternasyonel: Türkiye , Çek Cumhuriyeti

Sanki Tottenham'la başlıyacakmışım gibi bi his var içimde:)
Bu liste gözümün önünde olacak Eyvallah:icon_wink:

Mete07
12.Aralık.2007, 02:46
Beyler Ben UEFA'da yada İnterToto'da oynayacak olan Orta Halli Bi Takım istiom bı turlu secemedim bi takım yardımcı olursanız sevinirim?

nimloth666
13.Aralık.2007, 21:25
Cimbom bom

DenizlispoR
13.Aralık.2007, 21:57
Napoli olabilir.Bi kupaya katılıyorduda bende hatırlamıyorum :).

Gangstaa
14.Aralık.2007, 19:59
Heycan yaşamak istiyorum diyenlere İngiltere Coca Cola lig 1 den Q.P.R ı öneririm.Medya beklentisi 12.olan bu takımın transfer bütçesi ilk sezon 11m €.Kendi liginin finansı en iyi olan takımı.Forvete 2 isim ve defansın soluna 1 takviye ile en kötü 3. olursunuz

Sphix
15.Aralık.2007, 02:24
Bence Boardeux veya PSG olabilir, ytetenekli oyuncular var devamıda geliiyo.

MFeyzi
16.Aralık.2007, 00:16
woLfsburg , atLetico madrid , Ajax

brannerjora
17.Aralık.2007, 00:50
adıyamanspor ve elazığspor . . .

Francesco_Totti
18.Aralık.2007, 00:26
fieri de essere napolitani derim

hsnrbyy
19.Aralık.2007, 07:40
KARŞIYAKA ;)

taraftar desteğini arkana al ve kariyerine başla :)

''o gece bu sene '' bu da sloganın olsun :):)

aegtor
19.Aralık.2007, 11:40
Racing Santander derim :) tam istediğin gibi bir takım bence :)

the51state
20.Aralık.2007, 08:51
Ben Palermoyla oynuyorum sizede öneririm ..
İlk sezonda 6,5 gibi bir bütçe veriyorlar .. :)

Apex1912
20.Aralık.2007, 19:22
Kesinlikle udinese ile başlamanızı öneririm.
başlangıçta yaklaşık 2.5m Euro veriyorlar ancak takımın hepsi genç ve kaliteli isimlerden oluşuyor ve hepsini almak isteyen bolca takım var. 1-2 kişi satıp takviye yapınca ilk senede serie A da şuan ilk yarı sonunda liderliğe ulaştım ve en keyif aldığım kariyerlerimden biri oldu şimdiden. 3 ayrı futbolcuma 25milyon Euro üzerinde teklif geldi ve onları satıp takımı dünya çapında bir kulüp yapmayı düşünüyorum. Size de öneririm.

yigitomic
20.Aralık.2007, 20:10
kesinlikle manchester city,takım alt yapı süper,yaş oranı genç,55£ bütçe veriyolar ve her transferr döneminde iyi para veriyolar.Takımımda 24 yaş üstü 2 oyuncum var,Genellikle 20 21 yaş.Liderim 24 maçlar sonunda

ogcj_me
30.Aralık.2007, 05:49
pro vercelli ...

dred
30.Aralık.2007, 23:55

psv veya ajax yabancı sınırlaması da yok.

lgursugur
01.Ocak.2008, 07:48
hoffenheim

Sirius Black
10.Ocak.2008, 04:34
Avrupada sürpriz yapacağım bir takım lazım. Yahu açıyorum kapatıyorum kariyerleri, yeni bir soluk takım lazım.

Şuana kadar aldığım takımlar :
1) Juventus
2) Wolfsburg
3) Shakhtar
4) Man.City

?

noescape85
10.Ocak.2008, 08:39
Avrupada sürpriz yapacağım bir takım lazım. Yahu açıyorum kapatıyorum kariyerleri, yeni bir soluk takım lazım.

Şuana kadar aldığım takımlar :
1) Juventus
2) Wolfsburg
3) Shakhtar
4) Man.City

?

>>>>>>>

Kesinlikle udinese ile başlamanızı öneririm.
başlangıçta yaklaşık 2.5m Euro veriyorlar ancak takımın hepsi genç ve kaliteli isimlerden oluşuyor ve hepsini almak isteyen bolca takım var. 1-2 kişi satıp takviye yapınca ilk senede serie A da şuan ilk yarı sonunda liderliğe ulaştım ve en keyif aldığım kariyerlerimden biri oldu şimdiden. 3 ayrı futbolcuma 25milyon Euro üzerinde teklif geldi ve onları satıp takımı dünya çapında bir kulüp yapmayı düşünüyorum. Size de öneririm.

Arkadaşın söylediği gibi güzel takım ve zevklidir, çeşitli stratejiler çizebilirsin takım üzerinde ( kaliteli gençlerini satarak zengin olmak, 2 yıl sonra Avrupa'ya kafa tutmak vs vs )

Deniz
10.Ocak.2008, 08:42
Arkadaşlar,ben Uefa kupasında mücadele eden,Bütçesi normal düzeyde olan bir takım istiyorum.Bilginiz varsa..

kafkasemre
18.Ocak.2008, 05:57
>>>>>>>

Arkadaşın söylediği gibi güzel takım ve zevklidir, çeşitli stratejiler çizebilirsin takım üzerinde ( kaliteli gençlerini satarak zengin olmak, 2 yıl sonra Avrupa'ya kafa tutmak vs vs )
ARKADAŞLAR UDİNESE DİYORUM BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM :) YOK BÇLE Bİ TAKIM GENÇLER MÜTHİŞ TAKIMDA Bİ GÖKHAN Bİ Dİ NATALE VAR BU İKİSİNİ SATSAN ZENGİN OLDUN GİTTİ :)
AMA TAVSİYEM GÖKHANI ASLA SATMAYIN BENDE REAL 60 VERDİ KIYAMADIM VEREMEDİM 2. SENEM BİTTİ UEFA KUPASI VE SÜPER KUPA AYRICA LİGDE 2. OLDUM( İNTER 4 PUAN ÖNDE BİTİRDİ:)
Not: Avrupada 3 seneye kalmaz büyük takımlara kafa tutar ;)

Nocna Mora
18.Ocak.2008, 06:01
Stutgart.....

Rais
18.Ocak.2008, 17:04
İngiltere : Tottenham,Arsenal
İspanya : Osasuna,Barcelona
İtalyada : Napoli
Almanya : Schalke,HSV

EsRaRKeSh
18.Ocak.2008, 23:00
ßank Asya : K.Erciyes

Kallavi
19.Ocak.2008, 03:32
Yeni PC sistemimi kurduğum zaman

Crystal Palace(yanlıs yazmış olabilirim),Livorno veya Q.P.R.Bu takımlardan biri almayı düşünüyorum.Büyük olasılıkla Livorno.Zor olacak ama :)

muzoadux
19.Ocak.2008, 05:11
Arkadaşlar bir ricam olacak takım öneren arkadaşlar neden önerdiklerini (Finansımı iyi genç yeteneklerimi fazla vs ) açıklarsa karar verirken kolay olur

RAThees
21.Ocak.2008, 03:42
Defans = serdar kurtuluş , jakobsen, goian , hayrettin yerlikaya

DM = Ponzio

mc = mehmet topuz , torbinsky

amr = bystrov

aml = marquınhos

st = alex teixerra ( Ruznic de cok ıyı forvet slovenyalı )
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2011deyım beşiktaşdayım ve süper işler yapıyorum her sene cl de gruptan cıkıyorm ceyrek fınale kadar ilerliyorum 3.olursam uefada yarı fınale kadar ilerliyorum şampiyon felan oLuyorum yani o sezonda olan arkadaşlar denesin bu oyuncuları muhakkak xD

Comrade Alberto
21.Ocak.2008, 03:47
oyuncu tartışma platformunu kullansaydınız daha uygun olurdu. burada yeni kariyer açacak arkadaşlara takım önerilir. oyuncu değil.

DenizlispoR
28.Ocak.2008, 01:22
Arkadaşlar bana avrupada süpriz çıkış yakalayabileceğim,transfer bütçesi normal ve üstü bir takım söyler misiniz ?

emrekzl
28.Ocak.2008, 06:24
arkadaşlar banada uzun soluklu alt liglerden önerebilceniz bir takım varmı.. yoksa sarıyerle başlıcam

Comrade Alberto
28.Ocak.2008, 07:08
herkese Osasuna'yı öneririm. çok iyi bir alt yapısı var. kulüp sizden sadece ligde kalmanızı bekliyor ve siz 1-2 sene içerisinde alt yapıdan gelen yeteneklerle çok büyük başarılara koşuyorsunuz. ayrıca sunny gibi world-class bir dmc'yi sadece 2 milyon pound'a alabilirsiniz. Çok eğlenceli bir kariyer olur eminim. Benimki öyle en azından :D

LadroN
29.Ocak.2008, 02:52
beyler gaziantepsporla oynayan varmı kadrosu falan nasıl zevklimi yönetmesi

ibrahim musaoglu
03.Şubat.2008, 22:05
KARŞIYAKA ;)

yüzde yüz katılıyorum..
her maç tribunler dolu :D

achillesgg
04.Şubat.2008, 06:30
ben bu oyunu yeni yeni oynuyorum oynayınca saracak italya ispanya hariç kadrosu ve finansı fena olmayan bir takım istiyorum city-tottenham olmasın

vincent71
04.Şubat.2008, 20:01
şahsen ben nispeten küçük ve ilk 10 altına oynayan takımları öneririm onlarla birşeyler başarmak, kısıtlı bütçelerle dişli kadrolar kurmak daha zevkli geliyor.

fakat takımda iyi bir uzun olan forvetleri tercih ediyorum o bakımdan, reggina ve torino yu tavsiye ederim.

mysweetshadow
07.Şubat.2008, 03:58
http://img244.imageshack.us/img244/4125/emretambirhomoqk5.jpg (http://imageshack.us)

Arkadaşlar hangi takımı seçsem karar veremedim unemployed başladım. Bir görüş belirtirseniz sevinirim. Zayıf bi takım da olsa farketmez zaten genelde zayıf takımlarla oynadım hep FM'de büyük takımlarla biraz sıkıntı yaşıyorum o yüzden transfer bütçesi çok geliyo :D.

aix2
07.Şubat.2008, 17:53
Sanırım İtalya en çekişmeli lig, Napoli, Palermo, Lazio, Fiorentina gibi birbirine yakın seviyede olan ve tabii Milan, İnter, Juventus, Roma gibi üst düzey takımlar var, hangi takımı seçerseniz seçin çekişmeli geçecektir ben Fiorentinayla oynuyorum, kadrosu çok iyi, çok kaliteli genç oyuncular var Jovetic, Kuzmanovic gibi ve takımın gelirleri de çok iyi yönetim genellikle yüksek bi bütçe veriyor size onun dışında elinizdeki oyuncuları da kolaylıkla paraya çevirebilirsiniz, alt yapı çok iyi olmasa da kendiniz geliştirebiliyorsunuz.

zecastro
07.Şubat.2008, 21:08
west ham unıted

DenizlispoR
07.Şubat.2008, 23:59
http://img244.imageshack.us/img244/4125/emretambirhomoqk5.jpg (http://forum.turksportal.net/vb//redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimageshack.us)

Arkadaşlar hangi takımı seçsem karar veremedim unemployed başladım. Bir görüş belirtirseniz sevinirim. Zayıf bi takım da olsa farketmez zaten genelde zayıf takımlarla oynadım hep FM'de büyük takımlarla biraz sıkıntı yaşıyorum o yüzden transfer bütçesi çok geliyo :D.
Roda olsun yağız.Sen en iyisi eindhoven'e geri dön :D:

mysweetshadow
08.Şubat.2008, 01:30
:D:D:D Eindhoven şu an tanınmayacak halde nerdeyse baktım geçen gün FM'de (gerçekte zaten yerlerde sürünüyo yıllardır :D) FM08'de reserve teamdekiler şimdi as takımda asların yarısı da takımdan ayrılmış. Roda'yı seçtim zaten ama para bitti ya mecburen beleş adamları aldım gittim Umut Kekilli'yi aldım ne alakaysa. Leonardo'yu kiraladım en azından:D:D Bu arada hatırlıyomuşsun sağol Eindhoven'ı :D:D

DenizlispoR
08.Şubat.2008, 01:52
Unutur muyuz sandın :D.Bu arada konuya giriyorum esprisi hala aklımda ;;).

Eminoski
08.Şubat.2008, 20:56
KARŞIYAKA ;)

gerek yok..

spawn_21
08.Şubat.2008, 21:58
oyunda en çok zevk aldığım,taktiğiyle taraftarıyla altyapısıyla maddi gücüyle 2 tane mükemmel takım var

Sampdoria

Sevilla

kesinlikle tavsiye ediyorum bu iki takımı,transfere bile ihtiyaç yok.

Deniz
09.Şubat.2008, 01:07
kesinlikle napoli'yi öneriyorum, ileriye yönelik transferler ile 2.sezon ilk 3'de rahatlıkla yer alırsınız.ilk seneki kadrosuda fena değil..:)

plazmoliz
13.Şubat.2008, 10:47
yabancı oyuncu sınırının olmadigi bir lig biliyormusunuz ingiltere haric?
yada ingiltere 2. liginden butcesi fena olmayan bir takim

rooneyrooney
13.Şubat.2008, 15:35
İtalya B = Bari ---------- Brescia İspanya segunda=Celta Vigo---Tenerife İngiltere Championship=Birmingham--Cardiff Türkiye First D=Altay---Samsun
Fransa 2=Dijon---Troyes
Almanya 2=Freiburg---Mainz
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Süper Lig için ise sadece YEŞİLİYLE BEYAZIYLA TEXASIYLA BURSASPOR diyorum :)

kanarya648
16.Şubat.2008, 19:48
bence sivasspor yada fenerbahce gidin ikiside ii oynuyor taktik derseniz 4-2-2-2 yapın kanatlardan super ortalar gelior

gargi_17
16.Şubat.2008, 20:31
fransanın vasat ekiplerini öneririm bordeux monaco st etienne psg altyapıdan çıkardıgın oyuncuları 30 40 milyona satabiliyosun sakholar saivetler matuidi ler daha kimler kimler.altyapı için kesinlikle lig 1 i öneririm

izmer96
18.Şubat.2008, 21:16
eger cok zor bir takim la oynamak istiyorsaniz ingiltere coca cola league 2 de Luton la oynamanizi tavsiye ederim 30 puanlari silinmis durumda basliyorsunuz ligde kalmaya calisiyorsunuz imkansiz gibi bir sey :D

Clayman
22.Şubat.2008, 07:57
Arkadaşlar şu oyunu oynamayayım diyorum diyorum ama oynamadan duramıyorum:) UEFA Kupası'nda oynayan, transfer bütçesi de fena olmayan bir takım istiyorum, önerileriniz nelerdir ?

DenizlispoR
26.Şubat.2008, 22:55
Arkadaşlar şu oyunu oynamayayım diyorum diyorum ama oynamadan duramıyorum:) UEFA Kupası'nda oynayan, transfer bütçesi de fena olmayan bir takım istiyorum, önerileriniz nelerdir ?
Napoli ;;).

fatalrhymer08
28.Şubat.2008, 18:35
kariyer olarak b seyler yapmak ıstıosan turkıyeden beylerbeyi ingilteredende leeds yada son kumede profesyonel takım ola southportu onerırım ayrıca beylerbeyını alırsan galatasarayın altyapısındakı gencler cok sglam

noescape85
28.Şubat.2008, 20:36
QPR ...

İNGİLTERE Championship'te playoffları zorlayabileceğiniz, hatta verdiği bütçesiye İNGİLTERE Premier Lig'e çıkıp finansınızın iyiliğiyle birincli ligde kalıcı olup, ertesi sezon dünyanın devlerinin başına geçmeniz ve kariyerinizi basamak atlama olgusuyla tavan yaptıracak kadar zevkli bir takımdır.

Bu takım 2.lig takımı.

Bütçe mi ? İlk yıl için minimum 13 milyon $, hedefinize göre 20 milyon $'a kadar çıkarabilen bir takım.

Hangi 2. lig takımında var bu bütçe, hatta bir çok üst düzey liglerin takımlarında yok bu rakam. Kadro için ise; ilk yıl çok ufak tefek takviye yeter, paranızın tamamını bile kullanmaya gerek yok.

Kesinlikle denemenizi öneririm, şu 9.3 yamasının çıktığı bu günlerde, haydi sil baştan, 2.ligden zor ama şartları bol bir takımla harika renkli kariyerler diliyorum :)

RPalacio
14.Mart.2008, 20:02
pazarspor'u tercih edebilirsiniz kadrosu çok yeterli degil ama cömert bir başkanı var

redbloodcem
21.Mart.2008, 19:17
Kardemir Karabük spor...................
suan super lıgdeyım ve gereken saygınlıga ulastım... Uefa kupasına katılmak gıbı :)
kalıtelı oyuncuları var ıyıbır karıyer ıcın secılecek en ıyı takımlardandır.

MAGARA_MAN
28.Mart.2008, 02:45
West ham - oyuncu fabrikası ingilizlerin
Atletico madrid- günümüzde de dunya starları yetiştirmiş bir takım
Leeds United( 2 sezonda premier 'e cıktık )
Atalanta( cok sıkıcı ama iyi alt yapısı var)
Galatasaray
Sakaryaspor

bu kadar diyebiliriz:D

MSTF_1903
29.Eylül.2008, 19:23
coca cola championship hangi takım iyi
yeni bi kariyere başlıyacağımda sizce hangi takımı seçeyim.?

cess41
02.Ekim.2008, 03:15
coca cola championship hangi takım iyi
yeni bi kariyere başlıyacağımda sizce hangi takımı seçeyim.?

Q.P.R.Para var ama huzur fazla yok.Harmony düşük düzeltmek managerin işi.Takımda fena değil.

E.Cartman
20.Mayıs.2009, 16:13
Bnce GS derim transfer bütçesi az, kadro yeterLi Türkiye için bi iki takviyeyLe eğLenceLi bi kariyerin oLur

serwan
21.Mayıs.2009, 21:34
arsenal..
takımın yaş ortalaması çok düşük..ve genelde yetenekli fakat henüz maksimumlarını yakalayamamış oyunculardan oluşan bir takım bildiğiniz üzere.
1-2 takviye ve iyi bir taktikle başarı yakalamak mümkün.premier league de oynamak çok zevkli.
işler biraz iyi gidiyorsa yönetimi de arkanıza alıyorsunuz.
1.sezonu yeni bitirdim.sezon başında a takıma transfer yapmadım.devre arasında ise valladoid den fm2008de keşfetmiş olduğum kaleci asenjo ve yine fm2008de keşfetmiş olduğum dm ignacio camacho u aldım.biraz fazla para vermiş olsam da asenjo takıma hemen uyum sağladı.camacho ise potansiyel 6 yıldız ve taraftardan aldığı olumlu tepkilerle verdiğim 26m yi fazlasıyla geri döndürecek gibi.
bu arada ilk sezonumda premier league ve şampiyonlar ligi şampiyonu oldum.fa cup finalinde chelsea ye kaybedip league cup çeyrek finalinde manchester city e elendim.

BaFraLı
01.Haziran.2009, 15:11
Basel

İlk sezon ligde hiç bir transfer yapmadan bile şampiyon olabilirsiniz.Ama Avrupa'dada başarı istiyorsanız bi kaç transfer şart.Transfer bütçesi 3.5 M YTL.Bi kaç adam satarak fazlalaştırabilirsiniz.

Atletico Fan
02.Haziran.2009, 18:42
Bence iyi bir takım iseteyen biri için Atletico
Eğer 3. 4. ligden bir takım alıp yükseltmek isteyen biri için de Cambridge (FM 2007'de 2. lige kadar çıkarmıştım)

EmRe41
02.Haziran.2009, 19:03
milwall...fm 2009da denemedim ama 2008de lig1den premier lige çıkarmıştım ordanda bayerne geçmiştim...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ve arsenal 6 sezon yaptım fm09da.yukardaki arkadaşın belirttiği gibi çok çok zevkli.ilk sezon bütün kupaları almıştım(şampiyonlar ligi lig vs...) 4.sezonda kadromda messi,ronaldo,de rossi,richards,tevez,agüero gibi yıldızlar vardı ama 6 sezonda 1 şampiyonlar ligi 1 şamp. ligi finali.4 premier ligi şampiyonluğu 2 premier ligi 2.liği.4 lig cupası üst üste.1lig cupası finali.3 fa cup şampiyonluğu ve 1 final.1 avrupa süper kupası 1 kıtalar arası şampiyona.
ve şampiyon olduğum 3.sezonda 100 hedefime ulaşmış 104 gol 102 puanla şampiyon olmuştum muhteşem zevkli herekse tavsiye ederim

fyagiz
03.Haziran.2009, 17:40
Bana sürpriz çıkış yapabilecek, transfer bütçesi bulunduğu ligin üzerinde, Afrika'dan, Brezilya'dan genç oyuncular getirip geliştirebileceğim bir takım önerebilir misiniz?

cskinq
03.Haziran.2009, 22:47
Türkiye için : Boluspor(memleketim diye söylemiyorum süperdir:D)

Avrupa için : Psg(altyapıdan çıkan gençler süper), Shakhtar(bütçesi çok iyi) Dortmund(ilk senenizde bundesligada şampiyonluğa oynayabileceğiniz bir takım) tavsiye ederim.

Addolorato
03.Haziran.2009, 22:58
Bana sürpriz çıkış yapabilecek, transfer bütçesi bulunduğu ligin üzerinde, Afrika'dan, Brezilya'dan genç oyuncular getirip geliştirebileceğim bir takım önerebilir misiniz?

Schalke'yi öneririm 10 milyon € bütçe veriyolar ilk sezon birde yabancı sınırıda yok.

LastFighter
22.Haziran.2009, 00:54
Leeds United,Dinamo Kiev,Spartak Moskova

kartal443
22.Haziran.2009, 17:20
Ingiltere: tottenham,leeds united,leicester,southport
Ispanya: villarreal,celta vigo
Italya: palermo,catania,perugia(tabii crash dumps hatasi vermezse),roma
Turkiye: tabiiki besiktas :),sekerspor,
Portekiz: sporting lisbon
Fransa: lens,bordeaux
Almanya: hoffenheim,nurnberg
hepside inanilmaz zevk alabileceginiz takimlar merak etmeyin :)

musarra07
01.Temmuz.2009, 03:45
Yaq Nereliysen oranın takımını seç ben antalyada yaşıyorum antalyaspor ile 2014 yılındayım ve şampiyonlar ligini kazandım haha

aalbertoo666
05.Temmuz.2009, 02:21
kharkiv, red star, leeds unt, shaktar, hajduk (Y) para yok ama huzur var xD

RoNNiE91
05.Temmuz.2009, 02:30
Şanlıurfaspor'u öneririm.30 bin kişilik stada da geçiliyor.Süper Lig'e çıkarıp Sivasspor gibi bir ivme kazandırabilirsiniz.

BaFraLı
06.Temmuz.2009, 19:37
Arkadaşlar bende sıkıldım yeni bir kariyer açıcam.Böyle zevk alabileceğim hep oynadığımız takımlar dışıdna varmı önerileriniz :)

RoNNiE91
06.Temmuz.2009, 20:48
Celta Vigo,Real Sociedad,Genoa,Palermo,Dortmund...

DenizlispoR
06.Temmuz.2009, 20:53
Caeni alabilirsin tolga güzel bir kadrosu var :).

BaFraLı
06.Temmuz.2009, 21:15
Teşekkürler arkadaşlar.Denicem tavsiyelerinizi :)

Ermis Dandan
15.Temmuz.2009, 05:10
Boca Juniors

Oghuse
29.Temmuz.2009, 19:48
Gençlere Yatırım Yapmak İstiyorsanız Youth Setup, Traning 18 üzeri olan ve aynı zamanda genç akademisi bulunan kulüpler..

http://img196.imageshack.us/img196/6564/youth.jpg

Trabzonspor
29.Temmuz.2009, 19:56
Chivas'ı al Oğuz değişik bişey olur.

Oghuse
29.Temmuz.2009, 19:58
Avrupa'dan gidesim yok.. :D

sakary Ali
02.Ağustos.2009, 20:05
Paris Saint Germain herkese öneririm..

Kadrosu iyi takımdan beklentiler az UEFA Kupasında oynayan medyanın 11.tahmin ettiği takım ile zevkli Fransa Liginde zevkli bir oyun oynanabilir. :)

Erdi_1907
04.Ağustos.2009, 22:35
arkadaşlar bana hedefi 6-10 arasında değişen, bütçesi orta seviyede olan, oynarken zevk alabileceğim ve büyük başarılar yaşatabileceğim bir takım söylermisiniz? ligi farketmez ancak yabancı sorunu olmayacak bir lig söylerseniz sevinirim.

şimdiden teşekkürler.

addar
05.Ağustos.2009, 19:54
Kesinlikle PSG'yi öneriyorum. Hem güçlü bir kadrosu var, hem UEFA'da oynuyor, hem Lig beklentileri yüksek değil, kendinizi baskı altında hissetmiyorsunuz. Aynı zamanda kulüpten para isteyince 26MN'ye kadar yükseltiyorlar bütçeyi daha ne olsun.

Erdi_1907
05.Ağustos.2009, 22:18
addar; teşekkür ederim. en kısa zamanda psg ile bir kariyer açacağım.

Knightmare
06.Ağustos.2009, 00:49
Rosenborg ;)

SAİT71
11.Ağustos.2009, 08:49
Arkadaşlar yeni kariyere başlayacağım ama bana başarısız olacağım bir kulüp önerebilirmisiniz? Mesela Bulgar liginden veya Belarus liginden felan o tür ülkelerden. Öyle bir takıma adam bile alması büyük güç. Bakalım deneyelim. Bekliyorum mutlaka..

KanaKe
11.Ağustos.2009, 15:16
CSKA Sofia'yi deneyebilirsin :)

SAİT71
12.Ağustos.2009, 05:01
Onu denemiştim bi kere. Hiç bir adam alamadan kapattım :D

ozaniel
13.Ağustos.2009, 17:38
Endonezya liginden bir takım seç.:D

DenizlispoR
24.Ağustos.2009, 15:37
Arkadaşlar yeni kariyere başlayacağım ama bana başarısız olacağım bir kulüp önerebilirmisiniz? Mesela Bulgar liginden veya Belarus liginden felan o tür ülkelerden. Öyle bir takıma adam bile alması büyük güç. Bakalım deneyelim. Bekliyorum mutlaka..
Belarus liginden Saviti öneririm.Maxim Tsigalko var takımda :n:.

Knightmare
24.Ağustos.2009, 17:29
izlanda ligi derim bende :D

RoNNiE91
29.Ağustos.2009, 21:45
Birkaç takım düşünüyorum.Karar veremedim.

Valenciennes,Saint Etienne,PSG,Groningen ve Aston Villa arasında kaldım.Hangisini alayım sizce?

LadroN
29.Ağustos.2009, 21:57
artık klasik kariyerlerden sıkılanlar için tothenham ı öneririm kadroları mükemmel para sıkıntısı yok 27 mn bütcesi var bütün transfer bütçesini alın AndrA Pirlo ya verin hemen geliyoır.Şimdi vereceğim taktikte sol dm kulanın duran topları ona verin arkanıza yaslanın şovu seyredin
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=76941
Taktiği güzel buluyorsanız lütfen yorum yazın taktiğime White Hart Lane mabediniz olsun
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Versiyon 9,1 bu arada:D

RoNNiE91
29.Ağustos.2009, 22:50
Birkaç takım düşünüyorum.Karar veremedim.

Valenciennes,Saint Etienne,PSG,Groningen ve Aston Villa arasında kaldım.Hangisini alayım sizce?

Bu dediğim takımlar arasından düşünüyorum.Hangisi olabilir?

LadroN
30.Ağustos.2009, 00:00
aston villa

C h A o S
30.Ağustos.2009, 00:09
Saint Etienne'yi al en üste çıkarmaya çalış.A.villa güçlü biraz güçlü o takımlara göre.

KaF KeF
30.Ağustos.2009, 00:10
Valenciennes..

DenizlispoR
30.Ağustos.2009, 00:14
Groningen en iyisi (:.

okan444555
02.Eylül.2009, 13:59
Tabiki Es Es namıdiğer eskişehirspor XD

BuzZzAdam
05.Eylül.2009, 17:59
2009-2010 Db Var Manchester Cityle Başlamalıyımım Zevk ALırmıyım ? Veya aLcağım Bir Takım

mpaker66
05.Eylül.2009, 18:09
genoaaa yı alabilirsinn...yada trabzon ben şimdi trabzonda çok zewk alıyorumm

BuzZzAdam
05.Eylül.2009, 18:13
Türk Takımı Hariç ?

C h A o S
05.Eylül.2009, 23:18
M.City'i alma zevk alamazsın bence.Para var,kadro iyi.2-3 senede almadık kupa bırakmazsın.09-10 Dbsinde Napoli'yi alabilirsin.

Chinatown
06.Eylül.2009, 00:52
ben liginde 4-6. sıralar arası takımları öneririrm ya da daha aşağısını, şampiyonlar ligi bir hedef olur ve şampiyonlukta, bunlara ulaşamanda en az 2-3 yılını alırki bu da oyuna bağlar seni

ingiltere: everton
ispanya: deportivo
italya: napoli, genoa, lazio
almanya: dortmund, leverkusen (özellikle tavsiyemdir)
ve bunların dışında Sporting Lizbon (şampiyonluk değil ama belki avrupada 1 numara olmak için iyi bir takım)

LifeYourself
06.Eylül.2009, 03:19
King's Lynn