PDA

View Full Version : fm2009 language klasörü

Gangstaa
24.Kasım.2007, 20:49
Arkadaşlar fm2009 için başka bir siteden türkçe yama indirmiştim fakat memnun kalmadım.Çevirilerdede yanlışlık var türkçe yamayı kaldırmak istiyorum fakat program ekle kaldıra gelmemiş.Oyunu ingilizce olan bir arkadaş bana languages klasörunu upload edebilirmi acaba.Yardım ederseniz çok sevinirim

killerabbit
24.Kasım.2007, 21:12
evet ingilizce olan birisi aynı o dosyaları upload etmesi ve aynı gerekli yerlerine atman gerekecek.. bende deniyim dedim indirdim fakat gördük ki berbat bir Türkçe ve çok eksik bir Türkçe.. copy-paste Türkçe var (::)

bende bekliyorum.. =)

Melekovic
24.Kasım.2007, 22:58
Yıllarca yaptıkları çalışmanın ürünüymüş :D:D:D

Millet bu ne biçim diye kıvranıyor adamlar hala kendi yamalarının ne kadar uğrasılarak yapıldıgından falan bahsediyolar benim o komiğime gidiyor .İnsan savunmaya utanır.

Malesef nasıl yapacaklarını bilmedikleri için ekle kaldır da bile yer almaması normaldir.

Her şeyin bırakın oynadığınız oyunlarda baltalanıyor bir şekilde.
Konuyla ilgili yardımla sana döneceklerdir . Ben iş yerindeyim şu an.Bu tür konularda elim kolum bağlı.

Aslında ben yaptım oldu diyenlerin bu sorunuda kendileri çözmeleri gerekiyor ama onlar için her şey güllük gülistanlık.Sizin oyununuz baltalanmış kimin umrunda.

Ben sistem adamı değilim.Kafamda ne varsa onu söylerim.Bilen zaten biliyodur.Keşke o arkadaşlar doğru düzgün ve özgün bir şey yapmış olsalardı da burda onları savunuyor olurdum ne olursa olsun.Ama savunulacak tek bir taraflarını bile göremedim.

Aynı şey x sitede bir konu hakkında yaşandı.Data ile ilgiliydi yaklaşık 24 sayfa süren bir hakaretler zinciri fakat o 24 sayfa içinde tek bir yapıcı öneri yok aslında şu olmalıydı diye.Sadece Fenerbahcenin bir iki oyuncusundan bir şeyler tutturmaya çalışmışlar.

Şimdi bakıyorum bir diğerinde turkce yama ile ilgili aynı tür konular aynı tür konuşmalar.

Bir şeyi yapıyorsan ya da ben yaparım diyorsan çenen çalışmayacak,yumruğu masaya vurup işte bu diyeceksin ki millette sana helal olsun desin.

Ama ortada tek bir şey yok ve sadece çeneler çalışıyorsa data konusunda diğer siteye söylediğimi yama konusunda o siteye söylerim.Siz bir 100 sayfa daha yazın ben okumaya gelirim. :D:D:D Çünkü sağlam dayanağın yok ise konuşma sayfalarla uzar gider kişiler arası evet böyle diye kendi haklılığını tatmin olayına dönüşür

killerabbit
24.Kasım.2007, 23:37
ya işte 14-15 yaşlarında coluk cocuğun eline bilgisayarı verince böyle oluyor ben bilgisiyar biliyorum yok onu biliyorum yok bunu biliyorum diye kafadan orasından burasından iş yapıyorlar. Bugün bile bilgisayar piyasası bile öyle, merdiven altı piyasası değimiz kişiler işi sadece format atmaktan ileri girmeyen kişiler tarafından işi bilenlerin piyasası ölüyor.. 2 aydır iş arıyorum yok anasını satim yaa :D nyse ..

ya çocuklar yapmış işte küçükken bende yapıyordum öyle şeyler ama fm cm sevmediğim ve oynamadığım için o dönemlerde grafik ve web tasarımı yaparken yapıyordum ordan burdan alıntı grafik kod vs ile ama bu daha bi başka :D komple çuvalla koyup üst üste dizmişler yahu.. :D

neyse oyunu kaldırıp yüklemeyide istemiyorum.. beklicez artık hayır sever bi vatandaşımızı :D :D :D

Aydin
25.Kasım.2007, 00:01
Ne olursa olsun, bizim amacımız kişileri rencide etmek değil, hakkımızı aramaktır. bu yüzden açacağınız konulardaki üslubunuza dikkat edin lütfen.