PDA

View Full Version : Bazı bilgi destekleri

faze55
27.Kasım.2007, 07:33
Arkadaşlar selamlar,
Benim FM 2009 da bazı merak ettiklerim var. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.
1) İlk girişte menjer profilimi oluştururken kendi resmimi bu versiyonda yükleyemiyorum. Daha önceki FM 2008 - 07 versiyonlarında kendi resmimi koyabiliyordum. Bunda da varmı yoksa bu seçeneği kaldırmışlarmı.
2) Yine FM 2008 de yeni çıkan oyuncuların yüz grafiklerini oyun kendisi oluşturuyordu. Bu versiyonda bu seçenekde yok. Oyuncuların yüz grafikleri siyah zemin olarak çıkmakta. Bu bendeki oyundamı böyle acaba yoksa bu seçenekdemi kaldırılmış.
Son olarak legal veya korsan hemen hemen herkesin problemi olan bu tatile çıkamama problemi yeni patchle düzelirmi dersiniz.
Kısacası biz yeni versiyonlarda ilerleme beklerken can alıcı konularda sega geriyemi gidiyoooorrrrr. Alooo SEGAAAAA....Biraz daha ciddiyet.

narakan1969
27.Kasım.2007, 07:44
1) Resim yükleyebiliyorsun.Menegjer eklerken sihirbazı kapat sağ üst tarafta var "select picture" diye

2. sorduğun soruyu anlamadım ne yazık ki :) Kendisi nasıl oluşturuyordu ? Şu çizgi film karakteri gibi yüz mü ?

faze55
27.Kasım.2007, 08:01
1) Bunu ben atladım sanırım. Peki sezonu yarıladık. Şimdi kendi profilimi silmeden mevcut profilime yeniden resim ekleyebileceğim bir seçenek menüsü varmı varsa nerededir.
2) Evet aynen öyle. Yeni futbolculara Çizgi film karakterleri gibi yüz resimleri oluşturuyordu oyun eski versiyonunda. Bu versiyonda galiba bu seçenek yok.