PDA

View Full Version : maça girerken donma

cantoklucu
28.Kasım.2007, 18:22
arkadaslar cıft cekırdek amd işlemcili laptop kullanıyorum fm 2009 oyununuj yukledım ama maca gırerken donuyo imleç top seklini alıyo neden yapabilir sızce ben anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirim simdiden teşekkür ederim:director:

crazyalem
04.Aralık.2007, 00:02
oyunu ilk kez açtıktan sonra maça çıkma esnasında yaşadıysan bu sorunu bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra bu sefer maça girmesi lazım:)

blzavc
04.Aralık.2007, 04:54
bende de aynısı oluo yeniden başlat yaptım yine olmuo napıcam ya paramamı yanıyım :(

onnitelik
05.Aralık.2007, 02:50
bendede aynı sorun var bazen oluyor bazen olmuyor nedenini anlamadım..makinadan kaynaklanmadığı kesin gayet iyi ve driverları güncel bi makina kullanıyorum

PassiveAgressiv
05.Aralık.2007, 09:54
bence şanslısınız maça girme tamam bendede takılıyo ama bunun yanında informationlarda trail gunlerinde hatta bilimum yerlerde takılıyo ben oyunun sahte olmasına bağlıyorum ama yukarda arkadaş paramamı yanıyım yazmış işte bu şekilde oyuncudan daha çok müşteri kaybediyolar ben orjinal almayı dusunuyodum oyunu ama 2008 den kalma korkularım vardı once sahtesiyle deniyim dedim ama şu anda gerçekten akıllıca bi davranışta bulunduğumu goruyorum bidahaki patchle duzeltirlerse burdan takip etmeye devam edicem işte ozaman orjinal almayı dusunebilrm