PDA

View Full Version : SAN MAMES'e Geri Dönüş.Atletico Bilbao

Melekovic
28.Kasım.2007, 23:08
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69090
KURALLARI OKUDUM VE KABUL EDİYORUM.

Yaklaşık bir ay sonra çıkacağımız sürpriz bir ortak kariyer yolculundan önce Atletico Bilbao'nun Başkanının çağrılarını gözardı edemedim ve San Mames'e doğru yola çıktım.Oyunu öğreneceğim stad burası olacak ve sevdiğim oyuncuları yeniden görme fırsatına sahip olacağım :D:D:D

Taraftar eski başarıları bir kez daha bekliyor ama bu sefer çok zor.İlk hedefimiz 10-12.lik bandında yer alabilmek.Bask bölgesinin gençlerini yetiştirerek bakalım nereye kadar gideceğiz?

Stadımız San Mames:

Nerden;

http://avebasurto.com/cms/images/fotos/cross%20desde%20san%20mames.bmp

Nereye:

http://www.fussballtempel.net/uefa/ESP/San_Mames_A.jpg

Yıllar neleri değiştiriyor :D:D:D

Umarım rakipleri Logomuzun ihtişamı korkutur:D:D:D

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8c/Athletic_c_de_bilbao.gif

Bilbao'nun yolları taştan Yeste çıkardın taraftarı baştan türküsü ile şimdilik veda ediyoruz :D:D:D

PesimiSTyLa
28.Kasım.2007, 23:09
Cok güzel bir kariyer olacagı kesin. Takipçiniz Hamdi Baba :D

Melekovic
28.Kasım.2007, 23:12
Sağolasın Emrecim.Kovulana kadar burdayız.Umarım en az 10 maç dayanırız dayandık mı önerilerinizle gerisi gelir zaten :D:D:D

sakary Ali
28.Kasım.2007, 23:30
başarılar abi sen galiba Fm 2008 Bilboa ile döktürmüştün?

Melekovic
28.Kasım.2007, 23:35
O sıralar işin kurdu olmuştum döktürmüştüm abisi ama şu anda FM 2009 ile yaptığım maç sayısı sadece 5 :D:D:D O da oyun yapasını gelişmeleri görmek için.Deneyimi bu takımla yaşayacağım bakalım iyi kötü Bilbao ile beraber bir şeyler öğreneceğiz oyunda :D:D:D

King_Theoden
28.Kasım.2007, 23:43
Kankacım ben hafif geldim PC ye karşımı oynamaya karar verdin :D Başarılar :D Bilbaoda ne işin var şöle Mallorca dolaylarına gitsendi :D

Melekovic
28.Kasım.2007, 23:46
Yahu kankacım senle de başlayacaz ya arada antreman yapıyorum yoksa beni eziyosun :D:D:D

eXcitinG
28.Kasım.2007, 23:48
Yandık. Efsane yine geri döndü. Yeste Hamdi ikiLisi show yapar. Bizde burda menajer diye ortaLıkLarda gezeriz.

İkinci bir emre kadar kiLitLiyorum konuyu. Yok size kariyer mariyer :D

Melekovic
28.Kasım.2007, 23:50
Ya bi de kariyer kurallarını okudum ve kabul ettim yoksa yanlış konu linkini mi kopyalayıp kabul etmişim? :D:D:D

Kariyerime sabotaj yapmayın :D:D:D

King_Theoden
28.Kasım.2007, 23:59
Kapat Hayrettincim kapat gene bizim karizma yerlerde sürünecek gider 30 galibiyetle falan sezonu tamamlar şimdi :D

Sonra ben kendimi yırtıyorum maç kazanacam diye :D

KaF KeF
29.Kasım.2007, 00:06
Başarılar Hamdi Bey..:D

heavy86
29.Kasım.2007, 00:08
Bence de bu konu kapanmalı :D
Diğer arkadaşlar da bişiler yapmaya çalışıyor , şimdi adam gelcek tüm kupaları alcak , her dalda başarı yakalayacak ,
biz şampiyonlar ligi kupasını kaldırsak bile bi sevinç yaşayamamış olacağız :D

Şaka bir yana , sitede gördüğüm kadarıyla çok seviyeli ve sevimli bir insan baba hamdi..
Takip etmek beni mutlu edecektir ;)

I3esiktas
29.Kasım.2007, 00:09
Kariyerinde BaşarıLar DiLerim. Bilbao Takımını eski günlerine döndürürsün umarım.

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Kasım.2007, 00:15
Hamdi Bey başarılar.Bir sorum var.Acaba kendi kutunuza mı gidiceksiniz:D

eXcitinG
29.Kasım.2007, 00:15
Adam goy goy Serkancım. Biza inat oLsun diye açıyor, bir nevi bizi teşvik etme amacında ama sakın gaza geLme biz böyLe karizmamızı devam ettireLim :D

Melekovic
29.Kasım.2007, 00:18
Kapat Hayrettincim kapat gene bizim karizma yerlerde sürünecek gider 30 galibiyetle falan sezonu tamamlar şimdi :D

Sonra ben kendimi yırtıyorum maç kazanacam diye :D

Bu sefer sanırsam 15 maçta kapının önüne kondunuz konu kapanmıştır kariyeri olacak o yüzden bir kaç lig daha açayım kankacım :D:D:D

Başarılar Hamdi Bey..:D

Sağol Aykut Babacım :D:D:D

Bence de bu konu kapanmalı :D
Diğer arkadaşlar da bişiler yapmaya çalışıyor , şimdi adam gelcek tüm kupaları alcak , her dalda başarı yakalayacak ,
biz şampiyonlar ligi kupasını kaldırsak bile bi sevinç yaşayamamış olacağız :D

Şaka bir yana , sitede gördüğüm kadarıyla çok seviyeli ve sevimli bir insan baba hamdi..
Takip etmek beni mutlu edecektir ;)

Çok teşekkür ederim abisi. Umarım tutunuruz beni Yeste'mden ayırmazlar :D:D:D

Kariyerinde BaşarıLar DiLerim. Bilbao Takımını eski günlerine döndürürsün umarım.

Bakalım abisi görecez .Olmadı Bask taraftarı farketmeden kacacak bir yer aramak lazım :D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Hamdi Bey başarılar.Bir sorum var.Acaba kendi kutunuza mı gidiceksiniz:D

Başkanım sensin galiba abisi.Yani transfer bütçesini çok beklersin diyosun :D:D:D

Adam goy goy Serkancım. Biza inat oLsun diye açıyor, bir nevi bizi teşvik etme amacında ama sakın gaza geLme biz böyLe karizmamızı devam ettireLim :D

Lafa bak,bir kere karizma denince ben bir Feldkamp iki Aragones üç :D:D:D

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Kasım.2007, 00:23
Eh işte nerdeyse o yola çıkıyor:D:D

Oghuse
29.Kasım.2007, 00:25
Başarılar abi transferin baskla kısıtlı olması başarıyı da kısıtlamaz inşallah..

Melekovic
29.Kasım.2007, 00:29
Eh işte nerdeyse o yola çıkıyor:D:D

Bari bir kaç kuruş cep harçlığı ver abiside Bask sokaklarından topçu toplayayım :D:D:D

Başarılar abi transferin baskla kısıtlı olması başarıyı da kısıtlamaz inşallah..

Valla abisi olumlu yanıda oluyor.Aynı yerden adamlar olması takımda daha hızlı kaynaşmayı sağlıyor.Tabi arada kaynaşıp teknik direktörede topluca hucum ettikleri oluyor :D:D:D Öbür takımlarda hiç değilse bir kac oyuncu yanında yer alıyor :D:D:D

Knightmare
29.Kasım.2007, 00:32
ben bu BASK'ıyı kaldıramazdım abi, ama sen başa çıkarsın :D
başarılar

King_Theoden
29.Kasım.2007, 00:35
Ben şu kankam La Porta ' yı arayayım da (Şu Bimde satılan sarı gazozla karıştırmayın sakın ) Yesteyi transfer etsin yada kafasını karıştırsın. Bu kariyeri durdurmamız lazım :D

Oghuse
29.Kasım.2007, 00:35
Abi en azından yıldızların belli demi..:D Yani 2 oyuncudan hangisini alsam diye 2 arada kalmazsın..:p:D eğitim tadındaki bu kariyeri takip etmemek olmaz.. :D :p

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Kasım.2007, 00:38
Transfer politikan ne olucak?Tam transfer bütçen ne?Serbest oyuncular üzerinden yürü çünkü gelecek sezona hem para da aktarırsın.:D

King_Theoden
29.Kasım.2007, 00:40
Abi en azından yıldızların belli demi..:D Yani 2 oyuncudan hangisini alsam diye 2 arada kalmazsın..:p:D eğitim tadındaki bu kariyeri takip etmemek olmaz.. :D :p

Benden uyarması kardeşim yanlış yerdesin :D eğitimi burda alırsan 4-4-2, 3-5-2 gibi aklı başında taktikler hayatından silinir 0-5-5, 4-6-0, 1-5-4, 0-0-10 gibi neidüğü belirsiz adamı deli eden talktiklerle uğraşmaya başlarsın ki buda akıl sağlığı açısından zararlıdır :D Yıllardır 4-4-2 ile paşa paşa oynayan ben şu an en aklı başında dönemimde bile anca 4-3-3 ile oynuyorum ona göre :D

Melekovic
29.Kasım.2007, 00:41
ben bu BASK'ıyı kaldıramazdım abi, ama sen başa çıkarsın :D
başarılar

Hakkımda sırf Bask kızları için geri döndü diyolar abisi tamamen basının uydurması.Yok gece hayatım varmış yok şuymuş yok buymuş ,ne iftiracı medya bunlar böyle .Bizimkiler melek :D:D:D

Ben şu kankam La Porta ' yı arayayım da (Şu Bimde satılan sarı gazozla karıştırmayın sakın ) Yesteyi transfer etsin yada kafasını karıştırsın. Bu kariyeri durdurmamız lazım :D

Yeste'nin saçı uzarsa kafasını karıştırır kankacım :D:D:D

Galiba ilk ders nasıl dalavere çeviripte küme düşecek gibi olsan bile kulupte kalabilmeyi başarabilmek olacak abisi :D:D:D

Oghuse
29.Kasım.2007, 00:42
@king_theoden
Abi onları biliyoruz zaten bilmediklerimi öğrenmiş olurum hiç olmazsa.. :n: :D Her bakımdan faydalı..

Baba Hamdi;

Evet abi bekliyoruz.. :p:

Trabzonspor
29.Kasım.2007, 00:45
başarılar dilerm abi güzel bi kariyer olcak kesnlikle bakalım 2008deki gibi başarı olacakmı sana güveniyoruz abi

Melekovic
29.Kasım.2007, 00:46
Transfer politikan ne olucak?Tam transfer bütçen ne?Serbest oyuncular üzerinden yürü çünkü gelecek sezona hem para da aktarırsın.:D

İlk seneki transfer politikam takım kadrosuna bir kaç genç Bask'lı yerleştirmek olacak abisi.Artık ne varsa TV gelirlerinde var senden hayır yok gibi büyük başkan :D:D:D

Benden uyarması kardeşim yanlış yerdesin :D eğitimi burda alırsan 4-4-2, 3-5-2 gibi aklı başında taktikler hayatından silinir 0-5-5, 4-6-0, 1-5-4, 0-0-10 gibi neidüğü belirsiz adamı deli eden talktiklerle uğraşmaya başlarsın ki buda akıl sağlığı açısından zararlıdır :D Yıllardır 4-4-2 ile paşa paşa oynayan ben şu an en aklı başında dönemimde bile anca 4-3-3 ile oynuyorum ona göre :D

Oyunu düzgün yaptılar da ben mi düzgün taktik yaptım :D:D:D

Şimdi düzgün taktiğe dönebilir miyim bilemem ki? Alnımın yazısıydı ne yapsan silemem ki.Hemen aklıma sarkı geliyo bugun :D:D:D

King_Theoden
29.Kasım.2007, 00:46
Bilin bakalım bu sayfada kim eksik :D daha maç oynanmadan bir dünya mesaj :D Hani kariyer açıp 3 maç yapıp 30 sayfa mesaj olan bir kardeşimiz var sitede :D

Melekovic
29.Kasım.2007, 00:50
@king_theoden
Abi onları biliyoruz zaten bilmediklerimi öğrenmiş olurum hiç olmazsa.. :n: :D Her bakımdan faydalı..

Baba Hamdi;

Evet abi bekliyoruz.. :p:

Önce bir eve gideyim de abisi :D:D:D Birazdan çok konuştun bir ss koymadın diye Başkandan önce yöneticiler tekmeyi basacak benim kariyere :D:D:D

başarılar dilerm abi güzel bi kariyer olcak kesnlikle bakalım 2008deki gibi başarı olacakmı sana güveniyoruz abi

Çok teşekkür ederim Mustafacım.Bakalım iç saha maçlarını kazanmaya çalışıp deplasmanda voodoo büyüsü yapacağız :D:D:D

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Kasım.2007, 00:50
Bu kadar da yüklenmeyin insan üstüne.:DBir değeri var ki gözümüzde bu kadar yorum alıyor.:DSen bastır Hamdi Baba.Biz hallederiz:DKendileri yapamıyor diye menecerimi kıskanıyorlar:D:D

Melekovic
29.Kasım.2007, 00:51
Bilin bakalım bu sayfada kim eksik :D daha maç oynanmadan bir dünya mesaj :D Hani kariyer açıp 3 maç yapıp 30 sayfa mesaj olan bir kardeşimiz var sitede :D

Kankacım dedik bağrımıza bastık.Brütüs seni :D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu kadar da yüklenmeyin insan üstüne.:DBir değeri var ki gözümüzde bu kadar yorum alıyor.:DSen bastır Hamdi Baba.Biz hallederiz:DKendileri yapamıyor diye menecerimi kıskanıyorlar:D:D

Zaten kankacımı incele üyesi yapacaklardı hata yaptılar.Peki incelemem ben de diye dolanıyo şimdi :D:D:D

King_Theoden
29.Kasım.2007, 00:55
Şansa bak bende Bilbaoyu inceleyecektim bu sene. Nerden Bürütüs oldum ben şimdi ya :D Anlaşıldı bu seneki ortak kariyerde bizim mahaledeki elektrikler daha sık kesilecek :D

Melekovic
29.Kasım.2007, 00:57
Modemi fişten de çekiyon kankacım,atlamışın onu :D:D:D Nerdeyse küme düşüyodum sayende :D:D:D

Mete07
29.Kasım.2007, 01:59
Hamdi Baba Basarılar:D

Melekovic
29.Kasım.2007, 02:02
Sağolasın abisi.Valla başlayacağım ama hala işteyim.Herhalde bilgisayar başına geçip rezil olmayayım diye patron toplantı çıkardı.Arada hı mı diyerek toplantıya iştirak ediyorum :D:D:D

Sir FRD
29.Kasım.2007, 02:21
her zaman oynamak istediğim ama her seferinde tırsıp uğraşmaya üşendiğim takım:Dbaşarılar dilerim abicim:D

deniz.91
29.Kasım.2007, 06:14
Başarılar Hamdi Baba takipçinim güzel bir kariyer olacak:)

Melekovic
29.Kasım.2007, 06:33
her zaman oynamak istediğim ama her seferinde tırsıp uğraşmaya üşendiğim takım:Dbaşarılar dilerim abicim:D

Başarılar Hamdi Baba takipçinim güzel bir kariyer olacak:)

Çok teşekkür ederim sevgili kardeşlerim.

Şu an Kepa ve kulubu ile yoğun pazarlık halindeyim.Her halukarda forvet yedeğine ihtiyaç olabilir diye Baskonia'dan Ion Velez'i A takıma yerleştirdim.Bu dakikalarda Kepa transferi sonuçlanabilir :D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ve Transfer gerçekleşti.Bu seneki tek transferimiz Kepa'yı San Mames'e getirdik.Yolda kızlar parçaladı çocuğu ama neyse artık geri kalanıyla takımımız idare eder hala sağlığı yerinde çok şükür :D:D:D

http://personal.auna.com/5520777/fotos_0607/KEPA.jpg

Resim biraz küçük oldu daha büyüğünü bulamadım.:D:D:D Tek transfer olunca ne yaparsın işte :D:D:D

Alicanfmfan
29.Kasım.2007, 06:39
Başarılar kaan abi.Fm 08 serisinden beri Bilbao lara sempatin var :zuhaha.
Abi birşey sorucagım boga güreşlerine gidiyormusun :n:

Trabzonspor
29.Kasım.2007, 06:42
abi resim baya küçükmüş adamı göremedim ya :D

Melekovic
29.Kasım.2007, 06:46
Başarılar kaan abi.Fm 08 serisinden beri Bilbao lara sempatin var :zuhaha.
Abi birşey sorucagım boga güreşlerine gidiyormusun :n:

Yok ben genelde Bilbao merkezde takılıyorum abisi :D:D:D

abi resim baya küçükmüş adamı göremedim ya :D

Sorma Mustafacım karizmam ikinci plana itildi.Kızları da kaybettik.Almaz olaydım nerden bileyim artist çıkacağını.Maçlarda da poz keserse yandık :D:D:D

Melekovic
29.Kasım.2007, 07:33
İlk hazırlık maçımıza çıktık Portugalete deplasmanına.22 kişiyede yer verip sadece biraz ter attık bakalım ciddi maçlarda başımıza neler gelecek? :D:D:D

http://yukle.tv/out.php/i10546_portugalete.jpg

Exellence1905
29.Kasım.2007, 07:41
geçerkene 5 atıvermişsin abi hadi başarılar :D

Melekovic
29.Kasım.2007, 08:03
Gerçekten abisi geçen maçın özeti dediğin gibi oldu :D:D:D

Bu maçta ise sadece Yeste klasını konuşturdu takım arkadaşları onu hayran hayran izledi :D:D:D

http://yukle.tv/out.php/i10547_gernika.jpg

King_Theoden
29.Kasım.2007, 08:15
Kankacım güzel başlamışın sen gene bizi parçalıcan. Anlaşılan ısınmışsın 2009 a :D ben yoğun tempom nedeniyle bu akşam sana katılamıyorum :D

Melekovic
29.Kasım.2007, 08:43
Cultural Durango ile maç yaptık ve 8-0 galip geldik.Asistan çok aramış bu takımı:D:D:D Yeste'de gitti bakalım ne kadar süre sahalardan uzak kalacak?
Diğer 3 golü Murillo,Velez ve Munoz attı.Herkes 1 gol atınca SS'e sığmadı :D:D:D

Bu arada kankacım hayırdır bu ne yoğunluğu? :D:D:D

http://server100.kucukresim.com/uploads/cultural-durang56dfc.jpg

ve şok gelişme.Yeste aldığı ağır darbeden ötürü yaklaşık 2 ay sahalardan uzak kalacak. Munoz ile yerini doldurmaya çalışacağız.

nannar
29.Kasım.2007, 08:58
başarılar, ispanya'da değişen bir kural falan olmuş mu dikkatini çeken? yabancı sınırlandırması ya da transfer sınırı falan?

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Kasım.2007, 14:16
Abi tebrikler yahu.Ligde de senden bu performansı görmek istiyoruz:D

Deniz
29.Kasım.2007, 15:40
maçlarda çok şut çekiyorsun bu skorlar normal.başarılar.

eXcitinG
29.Kasım.2007, 17:01
BuLmuş mahaLLe takımLarını 8 feLan atmış. Peh Hamdi bey kandıramazsınız bizi bu tarz fake Ler iLe.

Gerçi ben baya tırstım ama çaktırmayın :D

BlackEagle19o3
29.Kasım.2007, 17:45
Başarılar abi.Çok eğlenceli bir kariyer olacağı kesin:D

Melekovic
29.Kasım.2007, 17:53
başarılar, ispanya'da değişen bir kural falan olmuş mu dikkatini çeken? yabancı sınırlandırması ya da transfer sınırı falan?

Yine kadronda 25 kişi bulundurabiliyorsun kayıtlı oyuncu olarak ve gene sadece avrupa birliği oyuncusu olmayan 3 kişi alma hakkın var.Gerçi benim öyle bir hakkımda yok,Bask bölgesi dışından birine teklif bile götürsem vururlar beni herhalde :D:D:D

Abi tebrikler yahu.Ligde de senden bu performansı görmek istiyoruz:D

Büyük başkanım,valla Kepa'yı alırken en son cebimdeki bozuklukları da çıkardım anca transfer parasını denkleştirdik :D:D:D Aslında tercihimi forvetten yana kullanmayacaktım fakat hem Exteberria'nın 2 sene sonra emekli olma kararı alması (32 yaşında emekli oluyor Hakan Şükür'den hiç örnek almamış :D:D:D ) hemde takımda sandığım tilki golcü Aduriz'in artık takımda olmaması beni bu transfere itti.

maçlarda çok şut çekiyorsun bu skorlar normal.başarılar.

Sistem denemeleri yapıyorum abisi.Asistanda benim kafamda düşünmüş.Eğer bir takımı bir taktiğe kaynaştıracaksan hazırlık maçlarını antreman maçı gibi yapman gerekiyor.Sonraki senelerde çekirdek kadro oluştuğundan dilediğin takımla yapılabilir.Bu şutlar suni şutlar bence ligde yarı yarıya kesilebilir :D:D:D

BuLmuş mahaLLe takımLarını 8 feLan atmış. Peh Hamdi bey kandıramazsınız bizi bu tarz fake Ler iLe.

Gerçi ben baya tırstım ama çaktırmayın :D

Ne yapsaydım abisi biraz göz boyamak lazım.Ligde ardı ardına mağlubiyetler aldığımızda bunlar böyle değildi yahu sahtekar futbolcular diyerek şimşekleri futbolcuların üzerine çekelim dedim :D:D:D

Yeste'de benimle birebir yaptığı konuşmada hoca sende gel bu maçları asistana bırakalım biraz alemlere akalım,hazır kafada saç da çıktı zaten ben ligin 3. haftasına yetişir gene takımı kurtarırım dedi :D:D:D Bende ona benim bu maçlarda sahada olmam gerektiğini asıl lig maçlarında ortadan kaybolmam gerektiğini ve ona göre plan yapmasını söyledim :D:D:D

eXcitinG
29.Kasım.2007, 17:55
Ben zaten senin kariyerden daha çok Yeste iLe yapacağınız aLemLeri merak ediyorum :n:

Melekovic
29.Kasım.2007, 17:56
Başarılar abi.Çok eğlenceli bir kariyer olacağı kesin:D

Sağolasın abisi.Umarım taraftarda bizim kadar eğlenirde tek parça olarak teknik direktörlüğe devam ederiz :D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ben zaten senin kariyerden daha çok Yeste iLe yapacağınız aLemLeri merak ediyorum :n:

Şok baskın az sonra.... :D:D:D

purefaith
29.Kasım.2007, 18:22
abi bugune kadar okuduğum en keyifli kariyerlerden birisi valla :D
aslında sen başlığı yeste ile ispanya geceleri felan diye değiştirebilirsin sırıtmaz yani :D:D:D:D

Melekovic
29.Kasım.2007, 18:35
Çok teşekkür ederim abisi.Bu arada çok güzel bir fikir verdin :D:D:D Şşştt Levskili değiştir şu başlığı :D:D:D

Şu anda zaten paparazzilerden fotoğraflarımızı almaya çalışıyoruz.Gitti bir aylık maaş :D:D:D

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Kasım.2007, 18:41
Gelecek sezonlarda bir şeyler yapcaz artık.Evi satarız olmazsa kulübü hepten satarız:DSen yeter ki rahat et:D

King_Theoden
29.Kasım.2007, 18:58
Çok teşekkür ederim abisi.Bu arada çok güzel bir fikir verdin :D:D:D Şşştt Levskili değiştir şu başlığı :D:D:D

Şu anda zaten paparazzilerden fotoğraflarımızı almaya çalışıyoruz.Gitti bir aylık maaş :D:D:D

Sana bida maaşmı verdiler :D sen zaten oyuncu transfer komisyonlarından dönüyorsun köşeyi :( Bunu sölememem mi gerekiyordu:uzgun:

Trabzonspor
29.Kasım.2007, 19:10
abi tebrkler süper sonuçlar valla bunun sırrı ne ya rakipler kolay ondanmı yoksa çözdüğnmü oyunun sırrrını ben 15i geçemedm sutlarda :D

Melekovic
29.Kasım.2007, 19:30
Gelecek sezonlarda bir şeyler yapcaz artık.Evi satarız olmazsa kulübü hepten satarız:DSen yeter ki rahat et:D

Büyük Başkan :D:D:D (Sonra hallederiz konuyu.Aramızda.şşşşt :D:D:D )

Sana bida maaşmı verdiler :D sen zaten oyuncu transfer komisyonlarından dönüyorsun köşeyi :( Bunu sölememem mi gerekiyordu:uzgun:

Kesinlikle beni çekemeyenlerin uydurması kankacım.Ben bu kulube gerekirse cebimden 1 euro veririm :D:D:D

abi tebrkler süper sonuçlar valla bunun sırrı ne ya rakipler kolay ondanmı yoksa çözdüğnmü oyunun sırrrını ben 15i geçemedm sutlarda :D

Valla abisi bence takımlar zayıf.Bence normal maçlara başlayınca onlar bana çemeye başlayacak şutları :D:D:D

eXcitinG
29.Kasım.2007, 19:32
Baba Hamdi az şut ve az goL atmayada karşı desek daha doğru gibi :D

purefaith
29.Kasım.2007, 19:37
Abi ben haberlerden korkuom medya bu ne yazacağı belli olmaz.
'' Sevgilisini elinden aldığı gerekçesiyle Yeste'nin kasıklarına tekme atan Volkan Demirel 4 maçlık ceza ile karşı karşıya.''
MESELA :D:D:D:D

vuque
29.Kasım.2007, 20:13
Gırgır Şamata Güzel :D
Bu Kariyer Takip Edilirde Bu Bir Kariyermidir Tartışılır :D
Anladığım Kadarıyla Yeste'yle Beraber Kariyer Değil Karıyer Olacak İspanya Gecelerinde Bask'lı Kızlar Eşliğinde :D
Bu Arada Lig Maçlarınıda Görmek İsteriz ;)

Melekovic
29.Kasım.2007, 21:10
Baba Hamdi az şut ve az goL atmayada karşı desek daha doğru gibi :D

Tam çarşı grubu elemanı olacak adamım ama malesef farklı renkler seçmişim :D:D:D

Abi ben haberlerden korkuom medya bu ne yazacağı belli olmaz.
'' Sevgilisini elinden aldığı gerekçesiyle Yeste'nin kasıklarına tekme atan Volkan Demirel 4 maçlık ceza ile karşı karşıya.''
MESELA :D:D:D:D

Yahu Volkan bizi burda da mı buldu? Adam önce dövüyor sonra soruyor zaten abisi :D:D:D Bu arada en son Yeste haberi birazdan.:D:D:D

Gırgır Şamata Güzel :D
Bu Kariyer Takip Edilirde Bu Bir Kariyermidir Tartışılır :D
Anladığım Kadarıyla Yeste'yle Beraber Kariyer Değil Karıyer Olacak İspanya Gecelerinde Bask'lı Kızlar Eşliğinde :D
Bu Arada Lig Maçlarınıda Görmek İsteriz ;)

Lig maçlarını bende görmek istiyorum ama şu an Norveç sismik gemisini ziyaret edip durmaktayım (Niye tüm mühendisler erkek olur?Neyse kariyere dönelim :D:D:D ) Sanırsam pazar günüde son rötuşlar için işe geleceğim.Tahmini bu gece ya da pazar gecesi ilk maçımı yapmış olurum :D:D:D O zamana kadar Yeste'nin sakatlık anlarında ne işlerle meşgul olduğuna şahit olacaksınız abisi :D:D:D

Melekovic
29.Kasım.2007, 21:30
El Basque Del mondigo TV FLash News:

Una perioda domestica del Javier Yeste una compana das juegos (pardon dublajı koymayı unutmuşum ,oldu şimdi :D:D:D)

Bir kısmımızın müşfik bir aile babası;

http://www.miathletic.com/media/galeria/6/0/7/3/0/n_athletic_club_de_bilbao_francisco_javier_yeste_n avarro-370.jpg

Bir kısmımızında futbol idolü olan:

http://www.miathletic.com/media/galeria/6/8/6/9/1/n_athletic_club_de_bilbao_francisco_javier_yeste_n avarro-11968.jpg

Francisco Javier Yeste'yi sanal alemde arkadaşlık sitesinde sevgili ararken yakaladık. Bir nevi evliyim ama aldatırım konulu sitede resimlerini sergileyen Yeste, kızlara bu resmiyle mesaj yolluyordu :

http://www.miathletic.com/media/galeria/6/1/8/7/2/n_athletic_club_de_bilbao_francisco_javier_yeste_n avarro-2781.jpg

Kız tavlamak adına yogide olduk diye yakın arkadaşlarına dert yandığı söylenen Yeste'nin rumuz goncagül ile başı dertte.

Çünkü nette tanışınca çok güzel resimlerini gören ama buluştuğunda aşağıdaki manzara ile karşılaşan Yeste,kızın abileri tarafından da basılınca zor durumlara düştü.Şu sıralar abileri tarafından hafif darp edilip bırakılan Yeste'ye karısından boşanıp kardeşlerini almaları için süre verildiği söyleniyor :

http://www.samanyoluhaber.com/images/resim/surat5.jpg

Konu hakkında yorum yapmaktan kaçınan Yeste muhabirimize sadece konunun yanlış anlaşılma olduğunu ve sitedekinin kendisi olmadığını ,resminin kullanıldığını söylemesine karşın evinin önünde nöbet tutan karanlık şahıslar Yeste'nin dediklerini yalanlar nitelikte.

Şimdilik bizden bu kadar.Yayında emeği geçen Pablo'ya burdan teşekkür ediyoruz ve olası gelişmelerle tekrar sizlerle olacağız.Şimdi hava durumu :D:D:D

scar face
29.Kasım.2007, 21:48
Baba Hamdimizin Bilbao semalarındaki sovu baslamıs son koyduğun foto ne abi öyle:D:D
Yemek yicektim tam ya:):p

deniz.91
30.Kasım.2007, 01:52
Hazırlık maçların iyi abi ligde görelim bide:D

Melekovic
30.Kasım.2007, 07:47
Baba Hamdimizin Bilbao semalarındaki sovu baslamıs son koyduğun foto ne abi öyle:D:D
Yemek yicektim tam ya:):p

Bende sen yemek yiyesin diye değiştirecektim abisi ama tam o sırada yine gemiye gittim.Neyse değiştirdim :D:D:D

Hazırlık maçların iyi abi ligde görelim bide:D

En sonunda hazırlık maçları bitti abisi.Artık yarın akşam lige geçerim.Yani umarım :D:D:D

İşte son 3 hazırlık maçı ve sonuçları :

http://server100.kucukresim.com/uploads/barakaldo79ef0.jpg

http://server101.kucukresim.com/uploads/zalla1ca81.jpg

http://server95.kucukresim.com/uploads/baskoniaaf778.jpg

ancar
30.Kasım.2007, 07:53
her maç 5-6 hımmms bu işin sırrı nirde acaba :D

King_Theoden
30.Kasım.2007, 08:33
Çok hızlısın genç sezona başlamadan mafyanın eline düşecen büyükleri fazla rahatsız etme :D

Melekovic
30.Kasım.2007, 09:42
her maç 5-6 hımmms bu işin sırrı nirde acaba :D

İşin sırrı bir zamanlar olindeydi abisi :D:D:D Bi de takımlar civar köyün takımları :D:D:D

Çok hızlısın genç sezona başlamadan mafyanın eline düşecen büyükleri fazla rahatsız etme :D

Taraftarlar galibiyet görsün dedim kankacım çünkü daha göremezler :D:D:D

Nocna Mora
30.Kasım.2007, 09:51
Güzel maçlar çıkarmışın abi:)

okartal
30.Kasım.2007, 15:35
Gravesen Ve Laudrup Hala Gitmediyse Alabilirsin Bide Benfica Da Rivaldo Diye bir genç oyuncu var tavsiye ederim ayrıca Da mota yıda sezon sonu appiah ile alabilirsen ronaldoyu da 3 ay sonra alabilirsin...

purefaith
30.Kasım.2007, 16:56
Gravesen Ve Laudrup Hala Gitmediyse Alabilirsin Bide Benfica Da Rivaldo Diye bir genç oyuncu var tavsiye ederim ayrıca Da mota yıda sezon sonu appiah ile alabilirsen ronaldoyu da 3 ay sonra alabilirsin...

küçük bi hatırlatma bilbao yönetimi sadece bask bölgesinden transfere izin veriyo
yani abi senin yapman gereken annelere gaz vermek aslansın sen yaparsın sen küçük bi ronaldo doğurursun sen die :D:D:D:D

Melekovic
30.Kasım.2007, 18:38
Güzel maçlar çıkarmışın abi:)

Teşekkürler abisi.Hele şükür lig maçları geliyor.Ama arada işe gidebilirim o yüzden bugünde az SS eklenir,cumartesi ve pazarı tatilden saymıyoruz bu günlerde :D:D:D

küçük bi hatırlatma bilbao yönetimi sadece bask bölgesinden transfere izin veriyo
yani abi senin yapman gereken annelere gaz vermek aslansın sen yaparsın sen küçük bi ronaldo doğurursun sen die :D:D:D:D

Valla abisi bilemiycem diyelim ki doğurttuk ama uzaylı teknolojisinden m ifaydalansakta 2 sene icinde 20 yaşına getirsek :D:D:D

Ligde ilk iki maçımı yaptım.Yeste'nin takımın ne kadar önemli bir parçası olduğunu SS'ler gösteriyor.İlk maçta sakat olduğu için oynayamayan Yeste (baştan sona üstün olduğumuz maçta beraberliği zor kurtardık) ikinci maçta takımı yormadan efektif pozisyonlar üreterek 2 gol bir asistle karşılaşmayı tamamladı.Tamamen takımı için oynadı,maçtan sonra prim olarak teklif ettiğim havuz başı partisinin konu ile hiç alakası yok :D:D:D

http://server101.kucukresim.com/uploads/valladolid95023.jpg

http://server100.kucukresim.com/uploads/almeriaace64.jpg

scar face
30.Kasım.2007, 19:49
Ee bu kadar ilgi gösterirsen abi Yeste'ye olacağı buydu:D
2 haftada 4 puan galiba macera uzayacak:D

purefaith
30.Kasım.2007, 20:01
abi valla iyi başlamışsın lige ama hatırladığım kadarıyla bask bölgesiyle katalanlar pek anlaşamaz :D sen barcelona maçına dikkat et şişe felan gelmesin kafaya :D:D

Melekovic
30.Kasım.2007, 20:27
Ee bu kadar ilgi gösterirsen abi Yeste'ye olacağı buydu:D
2 haftada 4 puan galiba macera uzayacak:D

Evet yaklaşık bir 5 maç daha uzamıştır tahmini 10 maçın üzerine abisi :D:D:D Ne yapalım başkan cimri.Prim verecek para bulamıyoruz bizde bu yolları deniyoruz :D:D:D

abi valla iyi başlamışsın lige ama hatırladığım kadarıyla bask bölgesiyle katalanlar pek anlaşamaz :D sen barcelona maçına dikkat et şişe felan gelmesin kafaya :D:D

Evet abisi.2008'de de o maçlara ayrı bir hırsla çıkıyorlardı.Yenilirsek sahamızda halimiz harap :D:D:D

Şu an için her şey çok yolunda gidiyor ama gerçekten Aduriz'i arıyoruz.Tam tilki forvet tanımı onun için yapılırdı.Kepa'da da dağıtan santrafor özelliği olduğu için biraz aksama var.Fakat ne yaparsınız ki kulupten gelen açıklama kontratımın bir sene olduğu ve ilk sefer için bütçeyi kıstıkları yönündeydi.O fiyata gelebilecek en iyi oyuncu Kepa idi. Kiralık oyuncuda denedim fakat istediğim tür santraforu kiralık olarak vermiyolar kendilerine saklıyolar :D:D:D

Malesef ofise geldim.Norveçliyi bekliyorum.Sanırsam devamı geceye kaldı.

Trabzonspor
30.Kasım.2007, 20:35
abi iyi başlangıç devamını iyi getirmen seni bu yıl en kötü uefaya taşır senden en kotu bu sonucu beklıyorum (sen şampyon ol) :D

SiR ToMaSRoSiCkY1
30.Kasım.2007, 20:52
Birisi bize cimrimi dedi:DBiz 4 puanlık bu başlangıçtan memnunuz.A.Bilbao Yönetimi

Melekovic
30.Kasım.2007, 22:45
abi iyi başlangıç devamını iyi getirmen seni bu yıl en kötü uefaya taşır senden en kotu bu sonucu beklıyorum (sen şampyon ol) :D

Valla biraz zor abisi ama deneyeceğiz,verdiğiniz gazlarla takımı bir yerlere getirmeye çalışıyoruz :D:D:D Oyunu teknik hatalarla çıkardılar ve bunun hoş olmadığını belirttim fakat oyunun oynanabilirliğinde bir sorun yok.Bir iki ufak detay var onlarıda yamada düzeltirler gibi.Bir yeri düzeltirken diğer yerden bozmasınlar da :D:D:D Şu an için rakip kalecinin degajından hareketle gol yemiyorum.Ama her halde genel bir sorun var ki herkes söylüyor o yüzden en azından atma açısından beleşe konmamak için kaleciye topu defansa at yaptım.Oyun zaafından gol atmayada karşıyız.Acaba çarşı bir GS'liyi alır mı yanına ? :D:D:D

Dediğim gibi her şey gayet hoş.Gerçek futbol gibi oluyor.Benim takımda Munoz ile Yeste arasında bir rekabet var.Munoz da oyun kurucu mevkinde Yeste kadar olmasa bile çok faydalı.Fakat Munoz'u Yeste ile yan yana oynatınca aynı verimi gösteremiyor.O yüzden Exteberria'ya dönüş yapıyoruz.Munoz sakatlık ve ikinci yarılarda Yeste'nin dinlendirileceği vakit oyunda yer alacak.Susaeta'nın formu çok sevindirici.Orbaiz'de yeri geldiğinde takımı sırtlıyor 2. yarılarda.

İdeal kadromuzu oturttuk: İLk 11

Kalede Iraizoz, defansta Koikili,Ocio,Amoebrieta,Iraola;orta sahada Susaeta,Exteberria,Javi Martinez,Yeste ileride llorente ve Kepa.

Birisi bize cimrimi dedi:DBiz 4 puanlık bu başlangıçtan memnunuz.A.Bilbao Yönetimi

Büyük başkan bize Del Horno'yu getir :D:D:D Koikili-Iraola ikilisinden biri bir sakatlanırsa yedik ayvayı çünkü sadece Casas var:D:D:D

Trabzonspor
01.Aralık.2007, 00:11
ewet abi o dediğin korner olayı bendede oluyor attım öyle bi ki gol sora baktım her top atmasında benım Gökhan kaleciyle karşı karşıya(kaçırıyo tabi kazma :D)
bende bi problem olduğunu anladım :D

Melekovic
01.Aralık.2007, 02:52
Deportivo deplasmanına geldiğimizde çok da ümitli değildik ama Yeste faktörü 1 gol 2 asist ile takımı coşturdu.Deportivo tempomuza ayak uyduramadı ve ağır bir mağlubiyet aldı.

http://img.fotoambar.com/img/07/762b26155e8135f9f3cb2f3176973c5c.jpg

Sahamızda Racing'i ağırladık.Galibiyet alırız diye umuyorduk.Yeste'nin erken sakatlanması (neyseki diğer maça çıkabildi) ve şaşkın ördeğe giren takımın girdiği pozisyonları cömertce harcaması,bunun sonucunda racing'in tek akınında rakibin penaltı kazanması bir anda bize tahmin edilemeyen bir mağlubiyet getirdi. Takımda da biraz şans olacak.Bir dahaki sefere de biz kötü oynar kazanırız :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/07b7bfa895dbf3104332e920c047ae89.jpg

Recreativo deplasmanına geldiğimizde galibiyetten emindik.Yeste işi galibiyete bağladıktan sonra sahaya az oynama fırsatı olan 3 oyuncu oyuna sokup yorgunları dinlendirdik.Susaeta'nın sakatlığı birazdan açıklanır.Neyseki milli takım maçları arası var.En azından sakatlık süresi kısalır.Yeste bu maçta 8 anahtar pasta bulundu ama pas verdiği oyuncu atamıyorsa o ne yapsın :D:D:D O sakatlanmadığı sürece ilk 7'de iddialıyız.Kovulma faktörümüz giderek uzaklaşıyor gibi gözüksede lig uzun bir maraton her an her şey olabilir.Bir anda tüm maçlar Racing maçlarına dönüşebilir :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/4aa3899964efa6361219b7d1fb764b55.jpg

Böylelikle 5 maç 10 puan ile 5. sıradayız.

Trabzonspor
01.Aralık.2007, 03:08
abi içerde dışarda aynı taktiklemi oynuosun deplasmanda kazanıyosun :D

Melekovic
01.Aralık.2007, 03:56
Abisi içeride ve dışarıda aynı taktiği farklı varyasyonlarda kullanıyorum.

Televizyon izleme arasındaki son maçımda Valencia'yı 2-1 mağlup ettim.Sahada yine kendisi düşünce atılan penaltıyı gole çevirien ve serbest vuruştan 2. golü atan Yeste vardı.Yeste bizi nereye kadar götürecek biraz daha değişiklik yapmam lazım çünkü Llorente maç öncesi sakatlandı ve 2 ay yok.Ayvayı yemiş olabiliriz,umudumuz Inigo :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/a707f91e824fc68fb9f4e78945eb6110.jpg

eXcitinG
01.Aralık.2007, 04:42
Kapadım kariyer mariyer yapmıyorum. FM yi de siLdim :D

Melekovic
01.Aralık.2007, 06:18
Reklam arası maç yapıyoruz ama neyse :D:D:D

Televizyona dönmeden önce bu SS'yi koysam mı diye düşünüyodum çünkü FM'i de silmişssin yakında önce kariyerimi sonrada beni silersin abisi :D:D:D

Bu maçın özeti Iraizoz çok güzel çıkardı,Yeste çok güzel bir pas attı Iraloa 2 kişiyi çalımladı sonra küt penaltı.Kendi penaltısını kullanan Iraola skoru belirledi.Şu ana kadar bir maç dışında saha avantajımızı iyi kullandık fakat lig temposu arttıkça aynı şekilde devam edeceğini sanmıyorum.Uyumsuz 2 forvetle oynuyoruz ve golleri maç içindeki etkili ortasaha organizasyonlarından buluyoruz.LLorente ile 5 gol atan Kepa,Inaigo ile iyice kötü oynamaya başladı.Belli olmaz alışabilirler de.Alışırlar alışırlar :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/872793e096b730e6d6c34d26307c6823.jpg

King_Theoden
01.Aralık.2007, 06:29
Bir sezon bari avans verseydin be kanka böyle girer girmez de La ligayı dağıtmak olmadı bak :D

Addolorato
01.Aralık.2007, 06:46
Bu Ne Yahu Valencia'da yenilmiş Madrid'te Yoksa Sen Şampiyon Falanmı Olmaya Çalışıyorsun ? :D

TeNaciOUS MidFieLdeR
02.Aralık.2007, 03:28
Bu Ne Yahu Valencia'da yenilmiş Madrid'te Yoksa Sen Şampiyon Falanmı Olmaya Çalışıyorsun ? :D

yoo, sadece ligde kalmaya calisiyor, di mi hamdi BEY:D:D:D

Athletic gibi kisitli bi oyuncu yelpazesine sahip bi klubu ilk 4 e sokarsan, klubun potansiyelinin yaratabilecegi basarilari gorerek bilbao camiasi sanal da olsa alinan basaridan memnuniyet duyacaktir mutlaka. :D:D:D ARKANDAYIZ :D:D:D

basarilar kanka.

eXcitinG
02.Aralık.2007, 16:45
BiLbao da ,maç öncesi bir grup(RauL, Ruud, Vaart, Higuain, Cannavaro ve Pepe ) Baba Hamdi ve Yeste iLe birLikte Madrid de Lüks bir HoteL de yemek yerken, içerken görüntüLenmişLer. Bence bu gaLibiyetin sırrını açıkLıyor :D

Melekovic
02.Aralık.2007, 19:37
yoo, sadece ligde kalmaya calisiyor, di mi hamdi BEY:D:D:D

Athletic gibi kisitli bi oyuncu yelpazesine sahip bi klubu ilk 4 e sokarsan, klubun potansiyelinin yaratabilecegi basarilari gorerek bilbao camiasi sanal da olsa alinan basaridan memnuniyet duyacaktir mutlaka. :D:D:D ARKANDAYIZ :D:D:D

basarilar kanka.

Çok teşekkürler kankacım.Kankacımında dediği gibi sadece ligde kalmaya çalışıyorum :D:D:D

BiLbao da ,maç öncesi bir grup(RauL, Ruud, Vaart, Higuain, Cannavaro ve Pepe ) Baba Hamdi ve Yeste iLe birLikte Madrid de Lüks bir HoteL de yemek yerken, içerken görüntüLenmişLer. Bence bu gaLibiyetin sırrını açıkLıyor :D

Her şeyide benden biliyosun abisi yahu.Tamam yedirdik içirdik ama ben mi dedim karşı masadaki hatunları alın otele götürün diye :D:D:D

Hele şükür karaya doğru iniş yaptık :D:D:D Akşam bir kaç maç yaparım.Sonra surpriz bir ortak kariyere başlayacağız yakında burada başlar.Sonra surpriz başka bir ortak kariyere başladık.İki kariyer 15 günde 1 dönüşümlü olacak ve bu kariyerde boş zamanlarımda aynen olabildiğince hızlı devam edecek.

Oghuse
02.Aralık.2007, 19:53
Abi bu işin sırrı nedir bizlede paylaşırmısın.. :p :D Hem Valencia hem Madrid tebrikler..

Melekovic
02.Aralık.2007, 20:03
Yeste'yi Hagi gibi forvet arkası oynatıyorsun abisi ama sahada aynen Hagi gibi dilediğin haltı ye diyosun.Gs'nin 2000 adaptasyonuyla işler yürüyor yani . :D:D:D Şabanımız yerine 1.95'lik bir devimiz var fakat sakatlandı sonra 1.91'lik Inigo'yu oynattım nispeten idare ediyor bakalım ne kadar idare ettiğini Espanyol deplasmanı gösterecek.Son 2 maç büyük takımlara karşı kazandık ama sadece bireysel beceri ile.Çünkü ileri ikili uyum orunu yaşamaya başladı.Şimdilik son 2 maçta oyundan memnun degilim ama skordan memnunum diyelim :D:D:D

Oghuse
02.Aralık.2007, 20:33
Abi Yeste'yi GS'ye kaça alabiliriz acaba? Her zaman için bir şaban bulunur nasılsa.. :D

Melekovic
02.Aralık.2007, 22:12
Çok zor abisi.Basklılar genelde kuluplerinden ayrılmıyor ama bir dene.Genelde senesine gore 18-25 milyon euro bandında oynar .GS'yi zengin ettiysen eger denemekte fayda var :D:D:D

Oghuse
02.Aralık.2007, 22:18
Yok abi nerdee :D Daha ilk sezon belki komple klubü satıp alacaktım da.. :n:

King_Theoden
02.Aralık.2007, 22:20
Hayrettin sen hala kapatmadın mı bu kariyeri. Adam BASKıyı kurdu bizim karizma çizildi işte gelde şimdi ispanyada kariyer yap. demedimmi kanka yapma böyle bizim gibi gençlerin hevesini kırma diye :D

eXcitinG
02.Aralık.2007, 22:24
Serkancım nasıL kapatayım. Kapatsam bir dert, kapatmasam bir dert. Her harukaLde tırstı diyecekLer. Artık tek temennimiz kötü gitmesini bekLeme oLacak. OLmadı sende masa başı bağLantıLarını kuLLan bir mafya kuraLım çökerteLim şu adamı :D

King_Theoden
02.Aralık.2007, 22:29
Serkancım nasıL kapatayım. Kapatsam bir dert, kapatmasam bir dert. Her harukaLde tırstı diyecekLer. Artık tek temennimiz kötü gitmesini bekLeme oLacak. OLmadı sende masa başı bağLantıLarını kuLLan bir mafya kuraLım çökerteLim şu adamı :D

Hayrettincim burası benim kapsama alanım dışında kalıyor bir tek kankam var ispanyada. Kankama dedimki La Porta :D çel şu Yestenin aklını bu BABA HAMDİ tehlikeli adamdır en büyük kozunu alalım elinden. Adam uyanık yeste ile bir Rakı-Balık ardından bir alem yapmışlar vıur patlasın çal oynasın :D Adam takımdan ayrılmıyor her maçta şov yapıyor şimdi :D

Melekovic
02.Aralık.2007, 22:45
Yok abi nerdee :D Daha ilk sezon belki komple klubü satıp alacaktım da.. :n:

Geçen Aytaçla GS-FB derbisi yaptık.GS kulubu sezon başı 600 K verdi.İnanamadım.Ne biçim transfer bütçesi o öyle? :D:D:D Ama genelde ilk sezonda kısıtlı transfer bütçesi veriyoruz çünkü çömezsin ayağı yapıyolar ama bu kadarıda az :D:D:D

Hayrettin sen hala kapatmadın mı bu kariyeri. Adam BASKıyı kurdu bizim karizma çizildi işte gelde şimdi ispanyada kariyer yap. demedimmi kanka yapma böyle bizim gibi gençlerin hevesini kırma diye :D

Yahu amma abarttın kankacım.Takımda herkes birbirinin komşusu uyum sorunları yok.Bir müzik çalıdın mı,bir parti yaptın mı hepsi motive oluyor.İşin sırrı burda :D:D:D Başkan sağolsun transfer parası vermiyor ama maç sonu aktivitelerde hep yanımızda :D:D:D

Yeste'yi kaçırmaya kalkmayın alırım Xabi Prieto'yu başınıza gene bela olurum minik kankacım :D:D:D

Hayrettincim burası benim kapsama alanım dışında kalıyor bir tek kankam var ispanyada. Kankama dedimki La Porta :D çel şu Yestenin aklını bu BABA HAMDİ tehlikeli adamdır en büyük kozunu alalım elinden. Adam uyanık yeste ile bir Rakı-Balık ardından bir alem yapmışlar vıur patlasın çal oynasın :D Adam takımdan ayrılmıyor her maçta şov yapıyor şimdi :D

Kankacım sende altyapı yok.Yeste para için gidecek adam değildir.Anca süpermodel ayarlarsan belki :D:D:D Öyle bir şey ayarlarsan Yeste'yi kaçırmana gerek yok,beni kaçır :D:D:D

eXcitinG
02.Aralık.2007, 23:54
O zaman bende gizLi siLahım, son kozum oLan ''SyLvia'' yı oynuyorum ortaya. Şimdi bakaLım ne yapacaksın Hamdi Bey :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 00:00
Bizim zamanımızda bunun "Kristal" i vardı gerçi sen yetişememişsindir ona.Bu da onun gibi bir ev süsü mü nedir bu? :D:D:D

eXcitinG
03.Aralık.2007, 00:05
Oo SyLvia kozuma KristaL iLe karşıLık veriyorsun demek. Tamam kabuL ediyorum, arttırıyorum, çek iki adam ordan şimdi :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 00:09
Gördüm de Kim ile kozu arttırsam diyorum :D:D:D

deniz.91
03.Aralık.2007, 00:40
Abi valla helal olsun süper gidiyosun madridide devirmişin ya bu kulupte bişey olmaz sana

Melekovic
03.Aralık.2007, 00:51
Sahamızda 10 kaplan gücündeyiz bir Racing'e sökmedi o ayrı abisi :D:D:D Ama bence Valencia ve Madrid deplasmanlarında "Atın İntikamı" filmi sahnelenecek :D:D:D

Lulinha
03.Aralık.2007, 05:48
Yeste'li Bilbao ormanda 10 beygir gücündedir. :D

Melekovic
03.Aralık.2007, 05:53
Bencede abisi :D:D:D

Maçın yıldızı 7.8 ile yine Yeste idi ama malesef 1. dakikada attığımız golü anca 90. dakikaya kadar koruyabildik ve sahadan beraberlikle ayrıldık.Birazdan ortak kariyere geçiyorum.Yarından itibaren hızlanarak devam edeceğim.

http://img.fotoambar.com/img/07/0f368f08d70c172dcd7c96f4fa76640d.jpg

Lulinha
03.Aralık.2007, 06:00
7 dakika uzatılır mı ??

Melekovic
03.Aralık.2007, 06:12
Şimdi eğer uzatma dakikasının içinde sakatlık olursa uzuyor o şekilde.Neyse zaten ben uzatmanın içinde daha ilk saniyelerinde yemiştim :D:D:D

King_Theoden
04.Aralık.2007, 18:40
Bu takımla İspanyada bu skorları alan adam Bordeaux ile ne yapmaz :D Senle işimiz var kankacım sen İspanyada takıl Yeste ile sakın kafanı Fransaya yorma :D

Melekovic
04.Aralık.2007, 18:46
Teknik bir arızadan dolayı sadece kupa maçını yapabildim.Buraya Trt -3 arıza logosunu koyacaktım unutmuşum neyse :D:D:D

Kupa maçının deplasman ayağında Iraizoz Iraola ve Martinez dışında ilk 11'de pek şans bulamayanlara yer verdik.İlk maçın kopyası gibi gene hızlı bir gol bulduk fakat bu sefer erken yakaladılar :D:D:D
Avantajlı bir skor neticede.Turu atlarız gibi gözüküyor.Herkese alt kademe takımları çıkarken bana Espanyol çıkması da büyük şans doğrusu :D:D:D

Villareal 3. lig takımını yenemedi gene.Oyun gerçekçi olmuş demek ki :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/82f9aa67041f7912f1c2cb355d010f1f.jpg

Melekovic
05.Aralık.2007, 07:33
5 maçlık periyot ve oluşan puan durumu aşağıdadır.Takım kabiliyetine göre güzel sayılabilecek sonuçlar aldık.Tek kötü nokta ise Espanyol takımı ile 3. kere 1-1 berabere kalarak penaltılarla kupadan elenmemiş olmamız.Hakketmediğimiz bir durumdu ancak en azından lig açısından avantajlı oldu.İkinci sene kadro biraz daha genişleyince belkide bir kaç yerde de iddialı konuma gelebiliriz.Şu anki konumumuz gayet iyi.Özellikle son karşılaşmada ikiz kulelerden LLorente'nin dönmesi takıma olumlu katkı yaptı.İkinci penaltı pozisyonunda rakip 1.95 lik devin kafa vurmasını engelleyemeyince eliyle çelmeye kalktı ve direkt kırmızıyı gördü :D:D:D Yeste'yi biraz daha geri plana ittim.Şu anda kritik anlarda ortaya çıkıyor sadece.Son zamanlarda çok fazla üzerine gidince bir arkadaşımız Yeste'den hayali kanka yarattın diye Freud'cu bir yaklaşımda bulunmuş :D:D:D Son 3 maçta maçın adamı Koikili ama onu hiç sevmem :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/08bcfd76e5f3d1c1ef5673aeb24c213a.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/17a93e9c4fc3ab974032837a22d62c25.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/c5ebd90ab8127b9be0b08246af544f3c.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/da703e382ecd64f29d532a686b01da1e.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/69cf43cefa027fa213908f7565dc960e.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/482e8ee9b5c39fdda207944ee3252117.jpg

eXcitinG
05.Aralık.2007, 16:37
Her an mağLup oLabiLirsin abi. SabırsızLıkLa bekLiyoruz :D

Ilhan
05.Aralık.2007, 17:52
Valla Bask senin sayende bağımsızlık isteyecek abi. Yine fırtına gibi girmişsin lige. Dikkatimi çekti, maça galip başlıyorsun ki hatta 1. dakikada atıyorsun genelde golleri ancak bunu koruyamıyorsun. Defansif tedbir almadığından mı, yoksa almak istemediğinden mi:)

Melekovic
05.Aralık.2007, 18:09
Her an mağLup oLabiLirsin abi. SabırsızLıkLa bekLiyoruz :D

Mağlup oldum ya abisi.Görmedin mi puan durumundaki 1'i :D:D:D

Valla Bask senin sayende bağımsızlık isteyecek abi. Yine fırtına gibi girmişsin lige. Dikkatimi çekti, maça galip başlıyorsun ki hatta 1. dakikada atıyorsun genelde golleri ancak bunu koruyamıyorsun. Defansif tedbir almadığından mı, yoksa almak istemediğinden mi:)

İleride top tutan oyuncularımın sakatlığı vardı abisi.O yüzden hızlı ve yayılarak oynayayım dedim.Benim düşüncemin tam karşıtı bir düşünce ama elde olmayınca ne yaparsın :D:D:D Sonra o iki galibiyeti koruyamamamızın baş sorumlusu bir oyuncuya fazla güvenmemdi.Elin steroidcisine güvenmemek lazım 2 maçtada yaktı takımı. :D:D:D Bu yüzden Gurpegi'nin Orbaiz'in yedeği olmasında ısrar etmeyip Murillo'ya döndüm Orbaiz yorulduğu anlarda sağlam oldu.Zaten son maçta Llorente'de dönünce bu sefer ters akımda bulundum sırf hücum yaptım savunmada da iyi karşıladık.Gollerde LLorente'nin kafasını uçarak elle kesme ve LLorente'ye yapılan faul sebebiyle geldi :D:D:D Yani bir şut çekip gol atmamıza fırsat vermediler .

King_Theoden
05.Aralık.2007, 18:54
Büyük bir hevesle dibe vuracağınız haftaları bekliyoruz sayın Baba Hamdi :D Yakında başlarsın sakatlıklarla boğuşmaya :D (Zaten başlamışsın ama neyse )

Melekovic
05.Aralık.2007, 18:59
Valla kankacım bu oyunda nasıl aşırı skatlık oluyor çözemedim.2008'deki Fio sakatlıklarımı hatırlarsın :D:D:D Burda 12 hafta sonunda ki Aralık ayına geldik.LLorente 2 aylık bir sakatlık geçirmişti.Yeste ligin ilk maçına yetişti zaten hazırlık maçlarından kaçtı bir de Kepa bir ay yoktu.2 kişide 1 er hafta sakatlandı.Yani gayet normal.Galatasaray futbol takımında şu an daha fazla kişi sakatlanıyor :D:D:D Fazla sakatlık konusu ya bana denk gelmedi ya da abartılıyor :D:D:D Fm 2008'de bir ara takımın 3 de 1'i doktordaydı maçlardaki tekmelerden dolayı :D:D:D Bordoda da sacece hazırlık sırasında Saivet 3 hafta sakaylandı diğerleri taş gibi devam ediyor.

Trabzonspor
05.Aralık.2007, 23:14
lihgde durum şuan iyi sonuclarda ıyı abı ligi ilk 4 içinde btr ş.lye gitte seneye daha iyi b takım görelim ortada

Melekovic
05.Aralık.2007, 23:52
Valla abisi eğer sahamızdaki formumuz sürerse olabilir.Zaten bunu gerçekleştirdik mi tüm transfer yoğunluğunu Xabi Prieto,Arteta ve Del Horno üzerine vereceğim.

Trabzonspor
05.Aralık.2007, 23:59
Prietoyu bende takımımda gormeyı cok ıstıyorum :D

Melekovic
06.Aralık.2007, 00:01
Al abisi.Çok faydalı gerçekten.Ben Bordo kariyerinde ilk onu alacaktım ama kankacım yeter artık yine mi Prieto demesin diye almadım :D:D:D Ama burası Bilbao mecburen Basklı alacağız o yüzden yine mi diyemezler :D:D:D

Melekovic
08.Aralık.2007, 04:35
Sezonun ilk yarısını tamamladık.Amorebieta'ya rağmen aldığımız sonuçlardan memnunuz :D:D:D SS'lerden neden böyle dediğimi anlayacaksınız çünkü Pascal Nouma'yı geçti ,saha içinde sinirlenip rakibi gördüğü yerde canına okuyor.:D:D:D Oynamadığı zamanlarda da daha basit hata yapabiliyoruz.Neticede bu sene onlada onsuzda olmuyor.İlk rakibe giriştiğinde 1 hafta para cezası verdim cezasını kabul etti 3 maç oynamadı.2. girişinde ise 4 maç ceza gördü bende 2 haftalık parasını kestim artık bir daha birisine girişirse verilecek daha büyük bir ceza yok.Her şeyi göze alıp satış listesine koyarım olmadı.7 maçlık maç periyodu içinde 2 şanssız maç yaşadık.Villareal'i sahadan sildiğimiz maçta 1-0 yenildik.Barcelona deplasmanında ise öne geçtiğimiz maçta Amorebieta'nın yerinde oynayan Murillo'nun bir an için Etoo'yu kaçırması bizi 3 puandan etti.Pozisyona çok itiraz oldu maç sonunda da bariz ofsayt olduğu belirtildi ama neticede 1 puanda iyidir diyelim en azından 0 beklerken :D:D:D

Sonuçlar ve Puan Durumu:

http://img.fotoambar.com/img/07/fa5c28c8a3943053c63457b054c58ebd.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/c6158a879844156156424f0664d9f628.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/a835b2fbb9e7c7580d749d8fb4513596.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/ef87674ebedb3efefe0d62358bc476f7.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/6ad4b05c07715866e8a7028b52205fc9.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/6bc1f8b5761570035c77d459305e1ec0.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/0086db15522349dfb1fb3a41666c74c7.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/ed57640add108a35f48230eb3aac53a3.jpg

Trabzonspor
08.Aralık.2007, 04:40
son 3 maç müthiş olmuş abi hele barca beraberliği

Melekovic
08.Aralık.2007, 04:43
Gerçekten öyle Mustafacım.Senle daha önce konuştuğumuz gibi ilk 4'te tutunmak adına iyi bir avantaj elde ettik.5. ile arada 7 puan var şu anda.Sahamızdaki maçlardan başarılı sonuçlarla ayrılırsak sanırım bu değişmeyecek.Yinede ilk 2 yi zorlamaya çalışacağım.Tabi 2. yarıdaki büyük maçların çoğunun deplasmanda olması bir handikap.

GReeN BeReT
08.Aralık.2007, 04:47
Kralsın üstat,ne diyeyim:icon_cool:
Başarılar dilemeye gerek yok,hep başarılısın zaten:icon_biggrin:
Taktiğini de en yakın zamanda görmek en büyük arzum:icon_razz:

Trabzonspor
08.Aralık.2007, 05:10
Abi maçların deplasman olması sorun değil beraberlik le yada mnumum puan kaybıyla bu iş olur öneml olan sen içerde puan verme gerisi gelirrr zaten.

sakary Ali
08.Aralık.2007, 22:58
güzel maçlar olmuş :) tebrikler

deniz.91
09.Aralık.2007, 07:02
Abi çok iyi gidiyoun ligin zirvesi süper çekişmeli geçiyo yalnız

Melekovic
09.Aralık.2007, 08:33
Kralsın üstat,ne diyeyim:icon_cool:
Başarılar dilemeye gerek yok,hep başarılısın zaten:icon_biggrin:
Taktiğini de en yakın zamanda görmek en büyük arzum:icon_razz:

Yok abisi takım Atletic oyuncular beni seviyor yani taktikte iş yok :D:D:D

Abi maçların deplasman olması sorun değil beraberlik le yada mnumum puan kaybıyla bu iş olur öneml olan sen içerde puan verme gerisi gelirrr zaten.

İlk puan kaybımı içeride verdim abisi ama 6 maçta 14 puan topladım :D:D:D

güzel maçlar olmuş :) tebrikler

Çok teşekkür ederim abisi

Abi çok iyi gidiyoun ligin zirvesi süper çekişmeli geçiyo yalnız

Sağolasın abisi .Şu an aynı çekişme devam ediyor.Barca ile aynı puanı kaybettik şu an 5 puan gerisinde 3.yuz fakat ilk 4 sanki yerini garantiledi gibi.Şampiyonlar Ligi'ne kalmak bile benim için başarı.Özellikle Valencia'ya maçında David Villa'ya gol attırıp berabere kalmamız müthişti :D:D:D

İşte son 6 maç :

http://img.fotoambar.com/img/07/e884a6a23ccfa4ec461a7804925133e8.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/f81b73203a973720483bb8981221f340.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/d159bc5f1d319db8b434e487d5a7b7ed.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/32b80f11b80f0f7e9b9e8b4eeff19de3.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/d1dfca62664da5f0de0e46be8bae7df0.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/e8feb4474fcc8d6b7d682985711d211f.jpg

Trabzonspor
09.Aralık.2007, 17:28
Süpersin abi yenilgisiz ser yakalamışsın bu çok güzel olmuş devam böle bopzmadan

Melekovic
09.Aralık.2007, 19:33
Şu anda abisi zaten gazetecilerin ortak görüşü kenetlenmiş ,maçı sonuna kadar bırakmayan bir takım Bilbao takımı.Kahvaltı sonrası iki maç yaptım az önce,bunu daha iyi gördüm.Özellikle Real deplasmanında 1-0 geriye düşmemize rağmen oynadığımız güzel futbol,sakatlanan Susaeta'nın yerine giren Davip Lopez'in onu aratmaması hatta maçın yıldızı olması,iki kişiye çalım atıp 18 köşesinden yaptığı ortayı Llorente'nin rövaşata ile ağlara göndermesi bunun en güzel örneği :D:D:D Böylelikle sadece üç zorlu maçımız kaldı ileriki haftalarda.Son 12 maçta göze çarpan 3 maç Sevilla ve At. Madrid deplasman,Barcelona iç saha. 4. lüğü garantiledik gibi.Şampiyonluk ümidimiz çok az.Real 19 haftadır yenilmiyor.Barcelona 11 haftadır ama 9 galibiyet 2 beraberlik son 11 hafta.O yüzden 2. 3. ve ya 4. lük mertebelerinden birine sahip olabiliriz.Ya da Barca'nın son 12 hafta 5 zorlu maçı var belki takılırlar bilemem :D:D:D

Mallorca ve Real Madrid maçları :

http://img.fotoambar.com/img/07/baf5f371ec849c73ecd521d29c98fa13.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/2e23f8a9bfb723dd59e2f4bcf9403ced.jpg

Trabzonspor
09.Aralık.2007, 19:56
Abi yine iyi bir performans bu oyunda fazla pozısyon olmuyo rama bititrci adam varsa elınde gol mutlaka oluyor.

kendi karyerimde 1-1 ve 2-2 lik skorlarla bayerni gectim ş.l ikinci turda abi çeyrek fanlde lyona deplasmanda 4-3 kaybettk içerdeki maçı oynamadım bakalım o ne olcak

Melekovic
10.Aralık.2007, 22:39
Abi yine iyi bir performans bu oyunda fazla pozısyon olmuyo rama bititrci adam varsa elınde gol mutlaka oluyor.

kendi karyerimde 1-1 ve 2-2 lik skorlarla bayerni gectim ş.l ikinci turda abi çeyrek fanlde lyona deplasmanda 4-3 kaybettk içerdeki maçı oynamadım bakalım o ne olcak

Abisi senin son durum ne oldu?Bayağı güzel şeyler olmuş.Kariyerini burdan takip ediyordum ama noktalamışsın.

Bu arada bugün 3 maç daha yaptım.Her maç bir final havasında geçiyor.3 kere berabere kaldığım Espanyol'u son dakikadaki golle geçerken ,Betis deplasmanından yine altın değerinde 3 puanla döndüm.Getafe maçında yine uzatmaların adamı Kepa maçın başında sakatlanan Llorente'nin yerine oyuna girerek sahneye çıktı,Llorente ve Inigo'suz kötü oynayarak maçı aldık.Yeste'nin Betis maçındaki golü jeneriklikti :D:D:D

Bu arada 30. hafta puan durumu.Benim nispeten kolay maçlarım başladı. Baarca'nın zor maçları ise şimdi başladı.Yenilmese bile berabere kalıyor.Lig iyice şenlendi.Herkes şampiyon olabilir.Bakalım ne olacak? :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/eb6477bba689f05c84711e6fbafec316.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/033febf87ad97921b73fa013e7fa1ef8.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/854a02d7266e48b8c0ad24c751e9c32d.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/7b1f8b2be73349525d332b2670962902.jpg

Misafirlerden nefes aldığım sürece maçlarımı yapmaya devam edeceğim.:D:D:D

Son dakikada gelen şok haberle tüm takım sarsıldı.Ayağı kırılan Llorente 5 ay sahalardan uzak kalacak.Artık 1 haftalık sakatlığı olan Inigo ve Kepa ikilisi ile devam etmeye çalışacağız.Bu sene pek sakatlık görmedim bir Llorente durmadan ağır sakatlık geçirdi.Ya llorente'nin şanssızlığı ya da oyunun ona gıcığı var :D:D:D

Trabzonspor
10.Aralık.2007, 23:01
Abi ben kariyeri noktaladım ya fazla yorum olmadığından dolayı durumlar süper benim

sende bu arada baya iyi durumdasın şampyonluk ble uzak değil abi maçlardada 1-0 olsun bzm olsun :D

Melekovic
10.Aralık.2007, 23:12
Valla abisi akşama devam edeceğim gibi gözüküyor ama Sporting maçını yaptım onuda akşama diğer maçlarla koyarım.Yalnız istatistiklere göz atınca gözlerim yuvalarımdan fırladı.Llorente'nin neden ayağının kırıldığı belli oluyor.Inigo'ya maç boyunca yapılan faul sayısı 23 yani en azında 2-3 kişinin atılması gerekir.yuh dedim :D:D:D

BlackEagle19o3
10.Aralık.2007, 23:23
Şampiyon geliyor şampiyon :D:D

Abi misafirlik için eve gelen çocuklara da fm oynamayı öğret:D

Melekovic
10.Aralık.2007, 23:27
Sağolasın abisi :D:D:D Aman bir de onları alıştırmayayım :D:D:D Şu 9.0.2 çıkınca eğer save dosyalarını güncellemezsse ilk sezon tekrarı yapacağım o yüzden ilk sezonu bitirmek istiyorum.Son maçta faulden kaleye gidemedik 3 şutum var rakibin ise sadece tek şutu 1-0 aldık maçı :D:D:D Ben içeri kaçıyorum sonra gelirim.

Trabzonspor
10.Aralık.2007, 23:30
misafrlee ders vereceklsen abi bende gelebilrm misafirliğe:D

Corpus
11.Aralık.2007, 03:18
Abi arada Marc Janko ya bakabilirsin şaban kadar olmasada gerçekten müthiş bir genç şiddetle tavsiye ederim 19 yaşındaydı sanırım :D Bu arada ŞL'ni almayı planlıyomusun :D öyle bir hava sezdim:D

Melekovic
11.Aralık.2007, 04:19
misafrlee ders vereceklsen abi bende gelebilrm misafirliğe:D

Yok o kadar da abisi. :D:D:D Bende herkes kadar anlıyorum Fm'den o kadar abartılacak bir şey yok.

Abi arada Marc Janko ya bakabilirsin şaban kadar olmasada gerçekten müthiş bir genç şiddetle tavsiye ederim 19 yaşındaydı sanırım :D Bu arada ŞL'ni almayı planlıyomusun :D öyle bir hava sezdim:D

Şu anda ligde istemeden iddialı duruma geldim abisi.:D:D:DSon 4 haftada puanlar 78 benim 77 Barcelona 77 Real Madrid. Bakalım son 4 haftada neler olacağına bağlı.

Son 4 maçın SS'leri:

Sporting maçında Llorentesiz Inıgo ile başladık maça mecburiyetten .Rakibin defansını çok fazla yaramadık.Sadece istediğimiz golü atıp galip geldik.Pozisyonu çok az ama öz bir karşılaşma oldu :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/66a8609b2e4b34708ca56b9232dc1990.jpg

Numancia deplasmanında rakip zayıftı fakat bizimde şüphelerimiz vardı.Topları Inigo'nun kafasına indirerek pozisyon bulmaya çalıştık.Kontrollü ve güzel bir oyunla 2-0 ı bulduk.Dinlenecek olanları maçın son 30 dakikasında oyundan aldık fakat uzatmanın son dakikasında sakatlanan Yeste'nin kolunun kırıldığı açıklandı.En az 1 ay yok.Umutlarımızın azaldığı an :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/31814a485296e6d31d5566a6dc042880.jpg

Malaga deplasmanında ise Susaeta ben varım Yeste'nin yerine dedi.Tabi ben içimden hadi ordan dedim :D:D:D Martinez'in golü ile zorlu Malaga deplasmanından 3 puan alırken Kepa maçın ikinci yarısında denediğim bir olay ile süper bir oyun sergiledi.Susaeta da en iyi 3 oyuncudan biriydi.Acaba bizim gibi 6 maç üst üste kazanıp 5. duruma gelen Villareal deplasmanında son bulduğum sistem sökecek miydi? :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/3f5494c79c22dfee2f105cee4d07cc09.jpg

Ve geldik Villareal maçına.İddaacılar olsun maç otoriteleri olsun bu maç hakkında çok ümitsizdi.Hatta bu takıma sahamızda kaybetmiştik. Fakat maç sonunda tahmin edemediğimiz olay gerçekleşti ve Llorente 5 ay Yeste 1 ay Ocio yeni iyileşiyorken Susaeta Bilbao'nun yeni starı benim Kepa'da Bilbao'nun yeni forveti benim dedi :D:D:D Eğer son 30 dakikada işi rölantiye almasak sanki rakibi parçalayacaklarmış gibi hırsla oynadılar.Sanırım şampiyonluğa takım olarak kenetlendik bakalım ne olacak? :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/aa02383e2ce6fc7626ef8d1128945c16.jpg

Exellence1905
11.Aralık.2007, 04:40
maçlar güzel abi geleni geçeni deviriyosun :D

Melekovic
11.Aralık.2007, 04:52
Bakalım abisi sahamızda ezeli rakibimiz Osasuna'yı da net bir skorla devirdik.Yeste Barcelona maçına tam manasıyla yetişecekmiş.At. Madrid maçında belki oynayabilir fakat iyi giden takımı bozmasak mı acaba?:D:D:D

Bu arada Kepa'yı dinlendirmek için oyuna giren Inigo bir ay aramızdan uzak kalacak.Boyu uzun diye sürekli indiriyolar garibimi :D:D:D Takımda forvet olarak bir bu sene transfer ettiğim Kepa bir de Baskonia'dan A takıma getirdiğim Ion Velez kaldı sadece :D:D:D

King_Theoden
11.Aralık.2007, 04:55
Kankacım senden korkulur coşmuşsun vallahi :D

Melekovic
11.Aralık.2007, 05:35
Atletico Madrid deplasmanından 1 puanla döndük.Son 2 maça Barca 83 Bilbao 82 Real 79 Atletico Madrid 71 puanla giriyor.

Diğer kariyere geçtiğimden büyük ihtimalle yarına kadar ara veriyorum.Şimdi Monica zamanı :D:D:D

BlackEagle19o3
11.Aralık.2007, 05:57
Abi Monica bekler ama bu taraftar beklemez :D:DBoşver monicayı bitir ligi:DSana Monica mı yok:D:D

Corpus
11.Aralık.2007, 06:56
İsyan ,, isyann :D:D kariyer sonunda taktiğini bekliyoruz :D :P

Exellence1905
11.Aralık.2007, 09:57
abi monicayı taraftara tercih mi ediyorsun :D bu arada sezon sonu şu taktiğini yayınlada bizde bişiler öğrenelim herkes sizin gibi fm üstadı deil sonuçta :D

Melekovic
11.Aralık.2007, 21:34
İsyan ,, isyann :D kariyer sonunda taktiğini bekliyoruz :D :P

Resmi altta abisi :D:D:D

abi monicayı taraftara tercih mi ediyorsun :D bu arada sezon sonu şu taktiğini yayınlada bizde bişiler öğrenelim herkes sizin gibi fm üstadı deil sonuçta :D

Maçlara göre değişik 6 taktikle oynadım abisi.Son şekillendirdiğim son 12 maçın taktiği ki onda da oynamalar yaptım maç içinde,aşağıda resmi var.Aşağıya sezonun ilk 11'inin SS'i ni de koydum.Nedenini açıklayacağım :D:D:D

Abi Monica bekler ama bu taraftar beklemez :DBoşver monicayı bitir ligi:DSana Monica mı yok:D

Zaten Keremcim Monica'yı eller alacak gibi abisi.Bordo ile Avrupa'da bir başarı yakalayıp Cannes film festivalinde gördüğümüz Jessica Biel'e mi teklif götürsek diye düşünüyoruz :D:D

Evet ilk maçımız Osasuna.Ezeli rakibimize sahayı dar ediyoruz ve rahat bir galibiyetle son 3 büyük takımla karşılaşmaya hazırlanıyoruz.3 maçımızda çok kuvvetli takımlarla.

http://img.fotoambar.com/img/07/a14490fec11cb261500337b443ef6cfb.jpg

Atletico Madrid deplasmanında daha sahasında yenilmeyen bir takıma gidiyoruz amacımız yenilmeden Barcelona maçına şampiyonluk avantajını koruyarak gitmek ve bunu zorda olsa başarıyoruz :D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/b56dba441c0f98bc4cee9ddb22415b23.jpg

Ve Barcelona maçı.Yeste takımda yerini aldı.Rakibi durduran bir özellikle çıktık oyuna.Çok az pozisyon oldu.Yeste'nin iki kişiyi çalımlayıp attığı güzel golle öne geçtik ama malesef maçın ikinci yarısında maçın o ana kadar en iyi oyuncularından biri olan Orbaiz'in Iniesta'nın ayağına doğru çevirdiği top müthiş bir vole ile 90'dan ağlarımıza giriyor ve maç 1-1 sona eriyor.Barcelona 1 puan farkını korumayı bildi :D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/4103b306f7d8c058e91de17b4264519a.jpg

Sevilla maçına son maçın verdiği moralsizlikle çıkıyoruz.Çok güzel bir oyun ortaya koymamıza rağmen Kepe 3 pozisyonda Iraola'da 1 pozisyonda saç baş yoldurunca zorlu deplasmandan 0-0 beraberlikle dönüyoruz.Kepa 3 pozisyonuda atamayınca ki kaleciyi çalımlamıştı spikerin nasıl becerdi bunu sözleri arasında 4.9 reyting ile maçı bitiriyor.Bunda Barcelona'nın maçın ilk yarısında Osasuna'ya 3 tane sallamasınında etkisinin olduğunu düşünüyoruz :D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/26a96da7dc7b28718d9ae9999fb84729.jpg

Şimdi puan durumu ve sezon sonu istatistikleri:

http://img.fotoambar.com/img/07/67fd5938c29927b02ca588f8f77af55a.jpg

Yeste'den bir görünüm :D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/a2a91f27b40236b9f697035b3ebb1c14.jpg

Takım istatistikleri 1 :

http://img.fotoambar.com/img/07/cbe7d4a0e35b6e7fd0b676299ec272ff.jpg

Takım istatistikleri 2:

http://img.fotoambar.com/img/07/f6b00c1bace4d3ba1211b5d8fbe437c3.jpg

Yeste en çok gol atan 3. İspanyol oldu.

http://img.fotoambar.com/img/07/8f4293ad6333d3c5c5a624acdcc254c6.jpg

Iraizoz en iyi 2. kaleci seçildi.

http://img.fotoambar.com/img/07/1a41388a9e54bac169476ec532333767.jpg

Atletico Bilbao en çok gelişme kaydeden takım seçildi.

http://img.fotoambar.com/img/07/e443f62210f981f3761a7a627fc91e02.jpg

Ve yılın 11'i.Bizden hiç bir oyuncu bulunmamakta.Ne kadar zorluklarla geldiğimizin en güzel kanıtı.Basklıyız diye bizi dışlıyorlar :D:D Tabi takım değil teknik direktör becerisi demişlerdir diyorsunuz ama malesef yılın teknik direktörü Barcelona'nın ,yılın 2. teknik direktörü Real Madrid'in 3. ise Atletico Madrid'in oldu.Avrupa kupasında çevrek finalden sonra İspanyol takımı kalmamasına rağmen :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/334d1a5b8be9700fec2fee596a717a6b.jpg

Şampiyonlar Ligi'ni Arsenal alırken Uefa Kupasını sürpriz bir takım Wolfsburg müzesine götürdü.Turnuvaya katılacaklar Wolfsburg takımını bir düşünsün derim.

Exellence1905
12.Aralık.2007, 00:27
atletico bilbao yu ligde 2. yapmışsın abi tebrikler yeste gerçekten muhteşem futbolcu yeni sezon transferlerini şimdiden merak etmeye başladım ne kadar transfer bütçesi verdiler acaba :D

Melekovic
12.Aralık.2007, 01:29
Inaki Munoz'u 1,3 milyon euro karşılığı Celtic'e ,Igor Gabilondo'yu 1,6 milyon euro karşılığı Fenerbahçe'ye,Ocio'yu 1,1 milyon euro karşılığı Malaga'ya,Ustaritz'i de 1.3 milyon euro karşılığı Valladolid'e gönderdik.Del Olmo ile de sözleşme yenilemeyerek kendisini serbest bıraktık.Kulup bize transfer bütçesi verir vermez transfere başlayacağız.Bu arada boş durmayıp iki tane 16-17 yaşlarında genç yetenek transfer ettik.2-3 sene içinde A takımın değişmezi olurlar.Zaten bu kariyer fm 2010 çıkana kadar devam edecek,ancak yeni yama save dosyasına etki etmez ve beni 9.0.1 ile oynamak zorunda bırakırsa o zaman bu yerden kariyerime baştan başlayacağım.

Corpus
12.Aralık.2007, 01:56
Taktiğin takım komutlarını da alsak :D:D:D bu arada barca beraberliği kötü olmuş ama genelde iyi tabiki :)

Marc Jankoyu tekrar öneriyorum :) çok pahalı değildir heralde

Melekovic
12.Aralık.2007, 02:04
Malesef öyle bir oyuncu çıkmadı datadan abisi.Nerede o?

Corpus
12.Aralık.2007, 02:29
Salzburg red bull takımında ama datanın large falan onada bağlı tabiki

Melekovic
12.Aralık.2007, 02:31
Data large zaten de ben Bask kökenli olması dışında transfer yapamıyorum.Büyük ihtimalle o bölgeden değildir.Ayrıca 10 ülke açık bende galiba.

Bu arada çıktı.Dikkatli bakamamışım ama malesef Avusturya vatandaşı.Yapacak bir şey yok yani :D:D:D Oyunu şimdilik İspanyollara göre filtrelediğimden görememişim.İleride başka takıma da transfer olabilirim ama en az bir sezon daha burdayım.

Corpus
12.Aralık.2007, 03:12
zaten 25 yaşındaymış yaşı yanlış hatırlamışım :D İspanyol dikkatimi çeken olursa söylerim :)

Bu arada takım komutlarını vericek misin? yoksa sende mi saklı :D

Melekovic
12.Aralık.2007, 03:39
Önce şu transfer işlerini halledeyim hele :D:D:D Kulüp 3.3 milyon euro bütçe verdi o yüzden 10 milyon euroya kadar indirdiğim Arteta transferi suya düştü.Bunun yerine yaşları 17 ile 20 arasında değişen 5 yetenekli genci toplam 1,1 milyon euroya transfer ettik.Birde MurciaLi genç yetenek Daniel **uino'nun peşindeyiz.Eğer olursa takımımıza çok faydası olacak.

2008'de bir sürü yayınladığım taktiğim oldu abisi ama 2009'da prensip gereği yayınlamıyorum.Daha ileri vakitte yayınlayacağım çünkü mümkün olduğunca herkesin kendi deneyip değişik taktikler üretmesini hatta aranızdan birisinin işte yılın taktiği benimkidir diyerek her yere yaymasını istiyorum.Haydi çene yok,çalışın :D:D:D

İşte bu seneki tek flash transferimiz Daniel A quino.Özellikle 2. sezonunu oynayan ya da ilk sezondan geliştirmek isteyen kariyercilere öneririm.Bojan Krkic'in 5 gol attığı U-17 şampiyonasında kendisi 3 gol atmıştı.Şu anda hala geleceğin starları arasında yer alıyor ve büyük kulüplerin gözlemi altında.Bu sene özellikle sezonun ikinci yarısında kendisinden büyük işler bekliyoruz

http://img.fotoambar.com/img/07/b47db785a4e0335fb6b97adce145e908.jpg

Trabzonspor
12.Aralık.2007, 04:01
Abi tebrikler çok iyi bi yıl olmuş bu takımı bu ligde 2. yapmak süper bişe valla helal olsun

scar face
12.Aralık.2007, 04:04
Abi süper bi yıl rüya gibi hatta:D
şampiyonlar liginde Aragones'ten daha cok iş yapacağına eminim
ayrıca millet ön eleme oynarken sen Kanarya adalarında takılırsın:D

Melekovic
12.Aralık.2007, 04:09
Abi tebrikler çok iyi bi yıl olmuş bu takımı bu ligde 2. yapmak süper bişe valla helal olsun

İkinci olduk bir tek bize stad yapıyoruz şunu yapıyoruz hissedarlar falan diye verdiler 3.3 milyon euro onla da Krkic'in gölgesini aldık :D:D:D Yalnızçok iyi oyuncu ama onun ismini bir türlü bir araya getiremedim forum sansürlüyor :D:D:D

Abi süper bi yıl rüya gibi hatta:D
şampiyonlar liginde Aragones'ten daha cok iş yapacağına eminim
ayrıca millet ön eleme oynarken sen Kanarya adalarında takılırsın:D

Valla öyle yapıcaz abisi.Martinez'i inatla istiyorlar eğer 30 milyon verirlerse anca satarım.Prieto ve Arteta'yı beraber alırım yoksa hayatta satmam :D:D:D

Melekovic
12.Aralık.2007, 04:23
Sürekli sözleşme yenilemek istemeyen Javi Martinez'i Nihat Kavheci'ye 20 milyon euro harcayan Real Madrid 30 milyon euroya transfer etti.Bize kulup 22.5 milyon eurosunu transfere kullanma izni verdi.Rota Arteta.Aha kafiyeli oldu :D:D:D

King_Theoden
12.Aralık.2007, 04:52
Kankacım kaliteni koymuşsun ortaya süper bir sezon olmuş ama bahtsızlığın burayada sıçramış :D Sahanda Barcelonayı yensen ilk sezonda şampiyon olacaktın :D

Melekovic
12.Aralık.2007, 05:20
Sorma kankacım Arteta 15'e geliyordu pat diye fiyatı 39'a çıktı.Anca pabucunu alırım artık. 2 transferle ya da tek transferle transfer sezonunu kapayacağız.

Corpus
12.Aralık.2007, 05:55
Arteta iyi bir oyuncu ama 39 etmez. Agüero'yu al daha iyi :D Matias Fernandez arteta dan daha iyi bence 15-20 ye alırsın birde ona bak istersen abicm

Melekovic
12.Aralık.2007, 06:10
Elimde olsa alacağım abisi.Ama alacağım oyuncuların İspanyol vatandaşı,ayrıca İspanyol vatandaşı olsa bile Bask kökenki olması gerekiyor.:D:D:D

Arteta ısrarım o yüzdendi.Parası fazla geldi vazgeçtim.

Sağ beke Javier Flano'yu ,defans/defansif ortasahayada dinamik oyuncu Mikel Gonzalez'i alarak transferi kapadık.

Bu arada size önereceğim bir başka yıldız,mutlaka takımlarınızd kullanın Osasuna'dan César Azpilicueta.ortasahanın tüm kanatlarında ve efansın sağ kanadında oynayan süper bir yetenek.19 yaşında.Hatta gördügüm en iyi kanatlardan biri.Ama 2. sene olduğundan bir de Osasuna 18 milyon euro istediğinden,ayrıca Iraola'yı yedeğe atmanın saygısızlık olacapından dolayı yedek beklemeyi kabul eden Flano'da karar kıldım :D:D:D

Corpus
12.Aralık.2007, 06:52
doğru unuttum ben ispanyol vatandaşlığını ya Matias Fernandez'de ispanyada belki izin vardır diye düşündüm:)

Melekovic
12.Aralık.2007, 20:40
Şok Şok Şok.... Bilbao Televizyonu Spor Stüdyosuna şu anda gelen bir flash haber...

Ion Velez'in Cadiz'e satıldığı daha yeni duyulmuşken üzerinde Inigo'nun 2.5 milyon euro'ya kulüplere pazarlandığı haberi geldi.Daha bunun şoku habercilerin üzerinden atılmamışken Llorente'nin 7 minyon euroya açık pazara sunulması tüm camiayı şok etti.Başkan konu hakkında yorumda bulunmazken gayet sinirli olduğu gözlemlendi.

Ünlü Türk teknik direktör ise sadece " ben ne yaptığımı biliyorum" demekle yetindi.

Söz sende Maria,bugün havalar nasıl izleyenlerle paylaşır mısın?

:D:D:D

Exellence1905
13.Aralık.2007, 00:19
takımı baştan mı yarıtıcaksın abi :D

Melekovic
13.Aralık.2007, 01:11
Yok abisi sadece forveti **uino ve Kepa'ya onlarında yedeği olarak Isma lopez'e emanet edeceğim :D:D:D

Bu arada Llorente,Inigo ve Velez'e yeni takımlarında başarılar diliyor ve bize kazandırdıkları 10,5 milyon euro için teşekkür ediyoruz :D:D:D

Melekovic
13.Aralık.2007, 02:03
Hazırlık maçlarında stres yapmadan gençlere yer vererek as oyuncularla karma yaptık.İyice kaynaştılar diyebiliriz.Haydi lige doğru adım adım :D:D:D

Bu arada her ismini yazdığımda * çıktığı için A-quino yazacağım bundan sonra :D:D:D Kendisinin 6 golü umut verici oldu.

http://img.fotoambar.com/img/07/fbfea810f0d1c0ec599b6e590bb85b11.jpg

Melekovic
13.Aralık.2007, 03:28
Kuralar çekildi.4. torban olmamıza rağmen iyi gruba düştük

http://img.fotoambar.com/img/07/7e91e4a8e9661d6a9e9023178ab96eaa.jpg

Yine her zamanki gibi sezonun ilk maçına Yeste çıkmadı :D:D:D Bu sefer ilk 11'e iki genç koyup Isma Lopez'e Yeste'nin rolünü vererek Betis deplasmanına çıktım.Skordan da oyundan da memnunum.Bu takım sanki daha büyük işler başaracağa benziyor :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/f9343f0af85a032b8fd3a61cc6f6341a.jpg

Melekovic
13.Aralık.2007, 20:05
Yeste Yeste Yeste(8.4). Dünkü maçtaki Lincoln'e özenen Yeste 1 gol 2 asist ile zorlu Panathinaikos deplasmanından takımını 3 puanla döndürerek başarılarımız tesadüf değil,avrupada bizde varız mesajı veriyordu :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/c5b2e8aa2b9a1f3cfff5e6250b70a46e.jpg

scar face
13.Aralık.2007, 20:27
Ooo o cehennemden 3 puan cıkarmak zor iş abi:D:D
Hemde TÜrk bi menajer için:)

Trabzonspor
13.Aralık.2007, 20:31
abi kolay b gurup bence 2. olursun muhakkak

Melekovic
14.Aralık.2007, 20:23
Ooo o cehennemden 3 puan cıkarmak zor iş abi:D:D
Hemde TÜrk bi menajer için:)

Valla coştular abisi ama federasyon oyunlarına geliyoruz galiba aşağıda detayı mevcut :D:D:D

abi kolay b gurup bence 2. olursun muhakkak

Tam istediğim kadro ile mücadele etmemin nedeni bu abisi ama CSKA maçında forvet hattım tamamen yok olmuştu.Dede Exteberria ile torun Raul'un paslaşmasında Raul'un golüyle geçtik fakat önümüzdeki Milli maç arasını bekliyoruz.Malaga ve Cska maçlarını ardından oyuncularımı sahada biçmeye başladılar :D:D:D Olsun hala yeterli kadromuz var aşağıdaki sakatlara rağmen.ve direniyoruz :D:D:D

Sırasıyla maçlar ve Plevne gazisi takımımız :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/07/ca383005968344275d3a475e4253e527.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/6b74544280adf625deb841986ee77233.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/f597ca59487ce9efb94ef818eb02e7cb.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/cd795b66ab3b5eb0e9ba5618fa246e3d.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/2b4efccae5644f26a47e21225d2df8b8.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/00c909c00be7e9be006c222ac65b5c27.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/7e43cb7b1cd664e33b16f79b5cf461b2.jpg

Trabzonspor
14.Aralık.2007, 20:36
OOO süper seri barca maçıda bu seri çinde pek öenm arzetmez bence sakatlar çok heleki ligdeki en çok sakatın sende olması dahada kötü abi

Melekovic
14.Aralık.2007, 20:42
Hepside maç içinde oldu.bu oyunda tek forvet oynatınca forvetin ölüm fermanını imzalıyosun abisi :D:D:D **uino'da en sonunda 15 faulle sakatlanmıştı.Düzeltilmesi gereken bir unsur gibi gözüküyor.Geçen sezon Llorente bir maçta 23 faule maruz kaldı.Normal bir maç olsa rakip takım maçı tamamlayamaz.Neyse bakalım yeni yama neler getirecek :D:D:D Elimde hala dede Exteberria var :D:D:D

Trabzonspor
14.Aralık.2007, 22:56
ewet ab şu ana kadar hiç tek forvet oynatmadım bende oyuncu çok zorlanıyor tekken.bi İbrahimovic yoksa tek oynatmıcaksın :D

scar face
15.Aralık.2007, 06:49
Federasyon oyunu dediğin hangisi abi:D
Süper seri Barca haric onlar uzaylı saymıyoruz onları zaten:D:D

King_Theoden
15.Aralık.2007, 18:41
Kankacım iyi başlamışsın umarım iyi bitirirsin :D Sana Jardel lazım kanka artık taaruza geçmelisin.

Melekovic
17.Aralık.2007, 05:41
Federasyon oyunu dediğin hangisi abi:D
Süper seri Barca haric onlar uzaylı saymıyoruz onları zaten:D:D

Sahama bekliyorum onları abisi.Bu sefer geçen senenin son maçı gibi olmayacak :D:D:D

Kankacım iyi başlamışsın umarım iyi bitirirsin :D Sana Jardel lazım kanka artık taaruza geçmelisin.

Bakalım kankacım ligde raya oturduk ve Arsenal maçını 2-0 geriden iman gücüyle 2-2 yapmamız bizi kendimize getirdi hatta 90'da bir şutumuz üst direkten döndü,inadımdan keşke zamanında vazgeçseymişim dedim :D:D:D

Son 4 maçın sonuçları :

http://img.fotoambar.com/img/07/9e999067e4cfb0532804e07bb8733405.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/d428f68a383096e66395488a089cdb5d.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/bf47023dd553bece9b0cf6ff546293cd.jpg

http://img.fotoambar.com/img/07/ad5b6c6b73d0c23b8b904c1190d9bb4c.jpg

Bir de arada Osasuna B takımı ile kupa maçı yaptık.Genelde yedek ağırlıklı çıktım.Rahat maçtı :D:D:D

http://img.fotoambar.com/img/06/2f6c6fc9a378cacc1cdbee351aa047b4.jpg

GeorgeWeah
17.Aralık.2007, 05:52
İyi gidiyorsun Hamdi abi tebrikler

Melekovic
20.Aralık.2007, 08:55
Şimdi ben bu kariyere devam etsem de bilgilendirme ve yeni şeyler gösterme adına çok kısıtlı bir kariyer oluyor.Bu yüzden kariyerimi 2. sezon noktalayıp uzun soluklu olacak olan Gladbach kariyeri açacağım.Yönetici kardeşlerim bu konuyu kapatabilirlerse sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.