PDA

View Full Version : Bir Oyuncu Neden Hep Mutsuz Olur?

bearyn
29.Kasım.2007, 02:32
Bahsettiğim adam Emre Güngör. Oyuna ilk başladığımda dikkatimi çekti adam mutsuzdu. Transfer listesine konulmak ve klübü terk etmek istiyordu. Heralde ilk 11de şans bulamayacağını düşündü dedim. İlk sezon 16 maçta oynadı. İkinci sezonda Servet'le beraber defansın ortasında görev yaptı 42 maç. Fakat adam hala mutsuz. Bu iki yılda ne bir kavga ettik :) ne de başka bir takımdan Emre için yapılan transfer teklifi reddettim. 3. sezon başladı hala mutsuz. Mutsuz bir oyuncu da her maç belli bir kapasiteyle oynar sanırım. Sorun nedir niye bu adam mutsuz hep?

enforcer
29.Kasım.2007, 02:54
oyuncu sayfasında bir şey yazmıyor mu??

bearyn
29.Kasım.2007, 03:04
http://img58.imageshack.us/img58/3055/adszmg1.jpg (http://imageshack.us)
http://img58.imageshack.us/img58/adszmg1.jpg/1/w1280.png (http://g.imageshack.us/img58/adszmg1.jpg/1/)

goosfraba
29.Kasım.2007, 03:11
Player İnteraction'u kullanarak performansını övmeyi deneyebilirsin mesela?

enforcer
29.Kasım.2007, 03:14
hayata küsmüş anlaşılan :) takıma katılmasını istediği oyuncu var mı diye sor?

bearyn
29.Kasım.2007, 03:14
performans övme kısmı gözükmüyor şu an interactionsda. Henüz hazırlık maçları var belki sezon başlayınca gözükür ve denerim, sağol.

hayata küsmüş anlaşılan :) takıma katılmasını istediği oyuncu var mı diye sor?
Denedim ama Tuncay'ı falan öneriyor. Napiyim Tuncay'i ben :)

Onurap
29.Kasım.2007, 03:17
yeni kontrat imzala bide..

bearyn
29.Kasım.2007, 03:18
yeni kontrat imzala bide..
İstemiyor :)

enforcer
29.Kasım.2007, 03:19
valla alabiliyorsan al takıma ama şu var verdiğin para bu işe değer mi??

Redrum
29.Kasım.2007, 04:04
Abi o adam neden mutsuz olduğunu , mutsuz olduğu zaman açıklar sanırım. Haberlerde bak, yazması lazım neden mutsuz olduğunu. Yazdığın şeylere göre sanırım ilk 11 oynatılmak değil sorunu. Daha iyi bir kulübe mi gitmek istiyor acaba?

vuque
29.Kasım.2007, 04:37
Valla Ben Fenerbahçe Kariyerimde Aldım Emre Güngör'ü Daha Bi Mutsuzluğunu Görmedim...
Sana Öyle Denk Gelmiş Olmasın??
Veya Birisi Hakkında Olumsuz Yorum Yapmışsındır.Katılmamıştır.Sende O Aralar Onu Oynatmayınca Falan Senle Küsmüştür.
Hani Fare Dağa Küsnüş Dağın Haberi Olmamış Hesabı Haberin Olmamış Olabilir Mi??

bearyn
29.Kasım.2007, 04:39
işte resimde yazıyo zaten tek derdi transfer listesine konulup, takımı terk etmek. Başka bir derdi yok. İlk lig maçında övdüm adamı. Bu seferde "hocamın övgüsünü hakketmiyorum" tarzında yorumlarda bulundu. Bir bug falan mı oluştu ki, adamın moral-mutluluk seviyesi sabit mi kaldı acaba?

Valla Ben Fenerbahçe Kariyerimde Aldım Emre Güngör'ü Daha Bi Mutsuzluğunu Görmedim...
Sana Öyle Denk Gelmiş Olmasın??
Veya Birisi Hakkında Olumsuz Yorum Yapmışsındır.Katılmamıştır.Sende O Aralar Onu Oynatmayınca Falan Senle Küsmüştür.
Hani Fare Dağa Küsnüş Dağın Haberi Olmamış Hesabı Haberin Olmamış Olabilir Mi??
Öyle bişey olsa da en geç 1 yılda geçer ama. Bu adam 2,5 yıldır böyle sevimsiz ve mutsuz :)

goosfraba
29.Kasım.2007, 04:47
O zaman tek çare satmak olacak senin adına. Verim alamazsn yoksa.

enforcer
29.Kasım.2007, 04:52
şimdi yeni bir oyun açtım ve galatasarayın başına geçtim.. emrenin genel mutluluğunda ise " menejerinin tecrübe eksikliği takımın ilerlemesini engelleyebilir" yazıyor muhtemelen sorun burada

bearyn
29.Kasım.2007, 04:52
O zaman tek çare satmak olacak senin adına. Verim alamazsn yoksa.
Aslında performansından da bir sorunum yok ama takımda sürekli oynattığım birinin üstüne bir de mutsuz olması sinir ediyor beni. Dediğin gibi en iyisi satmak. Satıyım da kurtulsun bari o da, naparsa yapsın :)

şimdi yeni bir oyun açtım ve galatasarayın başına geçtim.. emrenin genel mutluluğunda ise " menejerinin tecrübe eksikliği takımın ilerlemesini engelleyebilir" yazıyor muhtemelen sorun burada
Oyuna ilk başladığında çoğu oyuncuda oluyor bu durum. Sadece ufak bir kaygı ama bu. Yani oyuncunun mutluluğunu etkilemiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

enforcer
29.Kasım.2007, 05:00
o dönemlerde oynattın mı sürekli??

bearyn
29.Kasım.2007, 05:07
ilk sezon 16 maçta oynattım ama ilk bir kaç ay Servet-Meira'ydı defans hep

enforcer
29.Kasım.2007, 05:08
ben olsam bu kadar uğraşmazdım :) sat hakkaten yaw bulunmaz hint kumaşı mı??

bearyn
29.Kasım.2007, 05:16
İyi oynuyor gerçi 2. sezonda Servet-Emre oynattım hep. Sadece 10 gol yedim ligde.