PDA

View Full Version : Football Manager Is Already Running Sorunu!!

sataninside
29.Kasım.2007, 02:58
arkadaşlar çift tıklıyorum oyuna açılmıyor.. tekrar denediğimde '' football manager is already running '' diyor. ama çalıştığı fln yok oyunun.. ctrl +alt + delete yapınca da gözükmüyo ztn.. yardım lütfen!

Anders
29.Kasım.2007, 03:34
Görev Yöneticisinden "Uygulamalar"a mı baktınız yoksa "İşlemler"e mi?

sataninside
29.Kasım.2007, 03:42
işlemlere baktım şimdi orda var evet.. ama kapatıp yeniden denemem de işe yaramıyo..

Anders
29.Kasım.2007, 03:52
?:\Documents and Settings\<User Name>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009 klasörünün içerisindeki cache klasörünü silip yeniden deneyin. Olmazsa Settings klasörünü silin. Muhtemelen sorununuzu çözecektir.

sataninside
29.Kasım.2007, 04:01
ne yazıkki sorun devam ediyor .. :S

Anders
29.Kasım.2007, 04:13
Hmm. Bilgisayarınızı yeniden başlatıp deneyin. Olmazsa Save'inizi yedekleyip oyunu kaldırıp tekrar yükleyin. Yine olmzsa bilgisayarı camdan atın gitsin :) Fm'siz bilgisayar bir işe yaramaz nede olsa :)

volkan_uzun
29.Kasım.2007, 04:18
bilgisayarını resetle once. sonra fm kısayoluna sag tıkla. farklı calıstır de. admin sifresini gir bilgisayarın. bi öyle dene bakalım bi

edit: bu arada tıkladıktan sonra oyuna alt+ tab yap. bazen altta gorunmuor oyun. arka planda oluyor. alt + tab a basılı tutarak bak acılmısmı?

sataninside
29.Kasım.2007, 04:26
değişen bişey yok ne yazıkki.. silip baştan kuruyorum yine aynı sorun..

volkan_uzun
29.Kasım.2007, 04:27
alt+tab a basarak baktınmı? farklı calıstırda denedinmi? admin girisi ile?

o hatayı verdigi zaman alt+tab yaparak bak acılmısmı?

sataninside
29.Kasım.2007, 04:34
baktım ama yok çıkmıyo..

volkan_uzun
29.Kasım.2007, 04:41
sorun windowsta bu durumda. oyunda sorun yok.ya bole bisey olması imkansız gibi ama yinede merak ettim bi kontrol etsene su dedigimi. baslangıcta calısanlar menusunu biliormusun? ordan fm.exe eklenmismi.cok uç bi bi durum ama oyleyse sasırmamda.
sunları uygula;
başlata tıkla. sonra çalıştıra (run) oraya msconfig yaz. açılan pencerede yukarda menüden "başlangıç" a tıkla. çalışan programlara bak fm.exe felanmı eklenmiş.

sataninside
29.Kasım.2007, 04:44
hyr fm yazmıyo listede..

volkan_uzun
29.Kasım.2007, 04:49
dostum sorunun windowsla ilgili. arastırdım yabancı sitelerde. senin gibi bu hataya kapılanlar var. bazıları alt tab yaparak yakalamıs oyunu bazılarıda hala yardım beklemekte. ama sorunun windowsla ilgili bence. yardımcı olamadım üzgünüm. bununla ilgili birşey görüp duyarsam haber veririm

sataninside
29.Kasım.2007, 04:57
tesekkürler ilgilendiğin için dostum .. bugun acayip bi hevesle almıştım oyunu içimde kaldı bayaa :/

volkan_uzun
29.Kasım.2007, 05:00
valla yedek al ve windowsu kur yeniden derim :) ben olsam bu oyun icin yapardım üşenmeden.sp3 olarak nette mevcut bir cok windows pro.
yada bi süre bekle belki yardımı olan cıkar sitede

Anders
29.Kasım.2007, 05:06
Oyunu sil. ?:\Documents and Settings\<User Name>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2009 klasörünü tamamen boşalt. Başlat - ÇAlıştır - Regedit'e gir. Fm, Football Manager 2009 diye arat. Çıkan herşeyi sil. oyunu tekrar yükle. Belki sorununu çözer.

Ilhan
29.Kasım.2007, 05:54
Football Manager kısayoluna sağ tıklayıp, birlite çalıştır gibi bir şey varsa ona tıklayıp, kısıtlanmış (gizli) erişimi (giriş) kapatırsanız belki sorununuz hallolabilir.

sataninside
29.Kasım.2007, 22:58
bugün çaresizce oyunu baska biyerden tekrar aldım.. umudum yoktu ama denedim ve sorun çözüldü ! bu sorunu yaşayan arkadaşlar oyunu farklı biyerden alıp tekrar denesinler.. yardımcı olmaya calışan tüm arkadaşlara teşekkürler.. büyük bi gazla fm ye başlıyorum şu an ! XD

Yönetici Notu: http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69334 Bu Konuda Devam Edelim.